Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil prodavam TEKNETICS deus врътка Майнлаб Spectrum 5000 wave lorenz nexus mask пират kupuvam Minelab GOLD nokta грунда Simplex голден VANQUISH miladinka tesoro Fisher маск нишани
 

 За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!

Go down 
+22
ivanasen
atina
maslinata
Gandalf
tepes
Avrelian
jordan_nenov
Traqn-1
akulata88
jack_rock
pechkata
sdsds
бобо
ivangrozni
gog
Трибал-М
apolon
Mladencho
adminn
borislav123
Podlecii.avg
RelicHuntingVT
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 2:40 pm




Само така изглежда! Има много хора тук с най различни марки, но не е вярно че фишерджиите си налагат марката! Това се е породило от това че по-незнайни причини някой или няколко човека с Фишер които мразят шефа на Маските са се засегнали нещо, или обратното шефчето е засегнал тях и така са почнали едни спорове които после се включват и други подкрепящи и на двете страни! Като това изглежда че имало Фишерджии и Маскаджии! Ай да си говорим реално... Я, обърнете внимание дали има примерно Гаретджии да спорят с Текнетиксджии, а? Или некви други? А да не говорим че има Маскаджии дето отдавна са имали Маска ама влизат в спора! Е що, вече нямат Маска ами ползват чужди марки а? Това е факт! Я да се включи един поне дето е ползвал Маска ама я е продал и си е взел нещо чуждо от среден клас, ама не му е харесало в последствие и пак си е купил Маска! Не че нещо ама искам да видя колко такива ще има!!!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 3:16 pm

Gandalf написа:



     Само така изглежда! Има много хора тук с най различни марки, но не е вярно че фишерджиите си налагат марката! Това се е породило от това че по-незнайни причини някой или няколко човека с Фишер които мразят шефа на Маските са се засегнали нещо, или обратното шефчето е засегнал тях и така са почнали едни спорове които после се включват и други подкрепящи и на двете страни! Като това изглежда че имало Фишерджии и Маскаджии! Ай да си говорим реално... Я, обърнете внимание дали има примерно Гаретджии да спорят с Текнетиксджии, а? Или некви други? А да не говорим че има Маскаджии дето отдавна са имали Маска ама влизат в спора! Е що, вече нямат Маска ами ползват чужди марки а? Това е факт!  Я да се включи един поне дето е ползвал Маска ама я е продал и си е взел нещо чуждо от среден клас, ама не му е харесало в последствие и пак си е купил Маска! Не че нещо ама искам да видя колко такива ще има!!!

Gandalf лично аз ако нямах парии за висок клас машина,щях да си карам с Българска машина,имал съм среден клас машина/и от чуждите и повече няма да си взема,защото и Българските машини отговарят(поне за мен) на средния клас чужи и тяхните възможности,та дори и ги превъзхождат.
Ако ще е чужда марка да е висок клас,иначе няма смисъл.
Ще дам един пример с апарат от средният клас които съм притежавал и БГ апарат ...
Това са Гарет АТ про и ГМ1,ами честно да си кажа маската го бие на дълбочина,на замърсено с железа и в работа на минерализирани терени.
Не си мислете,че правя реклама на маската,просто това ми е мнението.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 3:17 pm

И не можете да преглътнете факта че Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Аз поне не видях западен детектор със стандартна антена да чуе 1 лев закопан на 35см. на чим...
Оставете ги тези понятия на ход е важно и т.н. - ти не чуваш сигнала при положение го знаеш че е в дупката а на ход да не говорим че въобще не знаеш че има сигнал под антената...
И между др. при изорана нива на 25см. е забил плуга детектора прави грунд-баланс именно на тази дълбочина в не ораната дълбочина грунда е съвсем друг и там нищо не чуваш освен гол. сигнали какъвто и ще да е детектор...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 3:37 pm

Mladencho написа:
Gandalf написа:



     Само така изглежда! Има много хора тук с най различни марки, но не е вярно че фишерджиите си налагат марката! Това се е породило от това че по-незнайни причини някой или няколко човека с Фишер които мразят шефа на Маските са се засегнали нещо, или обратното шефчето е засегнал тях и така са почнали едни спорове които после се включват и други подкрепящи и на двете страни! Като това изглежда че имало Фишерджии и Маскаджии! Ай да си говорим реално... Я, обърнете внимание дали има примерно Гаретджии да спорят с Текнетиксджии, а? Или некви други? А да не говорим че има Маскаджии дето отдавна са имали Маска ама влизат в спора! Е що, вече нямат Маска ами ползват чужди марки а? Това е факт!  Я да се включи един поне дето е ползвал Маска ама я е продал и си е взел нещо чуждо от среден клас, ама не му е харесало в последствие и пак си е купил Маска! Не че нещо ама искам да видя колко такива ще има!!!

Gandalf лично аз ако нямах парии за висок клас машина,щях да си карам с Българска машина,имал съм среден клас машина/и от чуждите и повече няма да си взема,защото и Българските машини отговарят(поне за мен) на средния клас чужи и тяхните възможности,та дори и ги превъзхождат.
Ако ще е чужда марка да е висок клас,иначе няма смисъл.
Ще дам един пример с апарат от средният клас които съм притежавал и БГ апарат ...
Това са Гарет АТ про и ГМ1,ами честно да си кажа маската го бие на дълбочина,на замърсено с железа и в работа на минерализирани терени.
Не си мислете,че правя реклама на маската,просто това ми е мнението.




Добре бе, съгласявам се стебе! И аз да си призная се бях засилил за маска(тогава нямаше 4-ка още) но взех фишера защото ми излезе тънко! Не съм пробвал нито ГМ1 нито Гарет АТ про, и за това не споря! Става въпрос за споровете, които така се създадоха че фишерджиите и маскаджиите се набиват на очи във форума, по-простата причина че само те спорят кой е по-добър! Е тебе ако те засегнат, няма ли да отвърнеш? И, айде спор!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 3:43 pm

pechkata написа:
И не можете да преглътнете факта че Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Аз поне не видях западен детектор със стандартна антена да чуе 1 лев закопан на 35см. на чим...
Оставете ги тези понятия на ход е важно и т.н. - ти не чуваш сигнала при положение го знаеш че е в дупката а на ход да не говорим че въобще не знаеш че има сигнал под антената...
И между др. при изорана нива на 25см. е забил плуга детектора прави грунд-баланс именно на тази дълбочина в не ораната дълбочина грунда е съвсем друг и там нищо не чуваш освен гол. сигнали какъвто и ще да е детектор...




Абе човек, слез на земята! Това не е отговор на по-горния ми пост нали, защото няма нищо свързано с него?!?!?!? Що не напишеш нещо по-въпроса а? Къв един лев, кви сонди ми пишеш бе! И ти ще ми кажеш че не може да се чуват сигнали на изорана почва!
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 3:48 pm

Печка много добре знаеш че западните машини са по добри ама неможеш да искажеш мнение.Трябва да повтаряш маската маската , защото шефа ти ще ти запали врата ако кажеш нещо за някой друг уред. Cool 
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 3:52 pm

И с тези цифри 1000 лв. трябва да съм чисто луд да дам за бг уред стена 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 5:13 pm

maslinata написа:
Печка много добре знаеш че западните машини са по добри ама неможеш да искажеш мнение.Трябва да повтаряш маската маската , защото шефа ти ще ти запали врата ако кажеш нещо за някой друг уред. Cool 
аз поне не видях западен детектор със стандартна антена да чуе 1 лев закопан на 35см. на чим... написа:

Това е факт - не измислица като повече от вашите постове и само се лигавите един свестен пост няма написан...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 5:44 pm

pechkata написа:
maslinata написа:
Печка много добре знаеш че западните машини са по добри ама неможеш да искажеш мнение.Трябва да повтаряш маската маската , защото шефа ти ще ти запали врата ако кажеш нещо за някой друг уред. Cool 


Това е факт - не измислица като повече от вашите постове и само се лигавите един свестен пост няма написан...




Кой е твоя свестен пост я го покажи! Ти освен да възхваляваш, боготвориш, и издигаш на педиастал Маските друго не пишеш бе! Вие сами станахте жертва на подигравка или по-точно заради такива като тебе дето пишат глупости за тая марка! Как може да си излагате ненормалните мисли в ефир не знам??? Докато пишете такива глупости за вече прословутите маски винаги ще ви се подиграват... Не казвам че фишера е по-добър, защото всички машини си имат край на възможностите или краен предел! Не мога да си сравнявам моя фишер с всички останали както правите вие, е няма как да стане! Щом има доста по скъпи от моя значи са и по-хубави което си е и доказано...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 6:13 pm

pechkata написа:
И не можете да преглътнете факта че Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Аз поне не видях западен детектор със стандартна антена да чуе 1 лев закопан на 35см
.
хах тука е купона  Laughing печка добър си купонджия , а дано се видиме на некой събор, пък ще играеме на вързано! Laughing  леле що бира ще изплющя на муфта , стига да се съгласиш  Cool 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 6:17 pm

Podlecii.avg написа:
pechkata написа:
И не можете да преглътнете факта че Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Аз поне не видях западен детектор със стандартна антена да чуе 1 лев закопан на 35см
.
хах тука е купона  Laughing печка добър си купонджия , а дано се видиме на некой събор, пък ще играеме на вързано! Laughing   леле що бира ще изплющя на муфта , стига да се съгласиш  Cool 



 Cool 
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 8:53 pm

 
Gandalf написа:
Podlecii.avg написа:
pechkata написа:
И не можете да преглътнете факта че Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Аз поне не видях западен детектор със стандартна антена да чуе 1 лев закопан на 35см
.
хах тука е купона  Laughing печка добър си купонджия , а дано се видиме на некой събор, пък ще играеме на вързано! Laughing   леле що бира ще изплющя на муфта , стига да се съгласиш  Cool 
 Cool Преди година имаше едни врачанчета който бачкаха с маски мноого ги хвалеха, тази есен ги срещнах работеха с нови вр.енигми,кво става бре а те като ми се заоплакваха от тея пауърбоксове и супер дълбоки маски че и тримата се отървали от тях.



        Cool 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 9:12 pm

pechkata написа:
Брой мнения:  
2279
[3.00% от всички / 1.24 мнения на ден]
мнения на pechkata



Брой мнения:  
1128
[1.48% от всички / 2.11 мнения на ден]
мнения на ivanasen

Ей Къ от Лъ/накратко Печката/ , тъкмо те бях похвалил пред Колеги , че започна да пишеш смислени коментари във форума , но изглежда е било заблуда. Или по точно от тази болест отърване няма! Пак си влязал в ремисия. Пий си тези хапчета най- накрая , щото когато си във фаза, тогава пишеш интересни неща и от тях има нещо да научим. Ой Горкичкият!

Само да спомена , че доста постове мои са натрупани от караници с един Голям Човек! И въобще не заради марката фишер. Да си видял да споря с гарет, пират , wawe, ХР и всички останали марки , които се сещаш! Просто чета във форума и давам мнение , когато има какво да кажа , за разлика от теб. Ае остани си със здраве!

Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 9:27 pm

Маи всеки си хвали своето  Very Happy  Едно нещо ,като го повториш сто пъти ,става истина..това си е един вид реклама .Правя си асоциация с климатиците Мидея ,дистрибуторите като кажат ,че са наи- добрите едвали не по-добри от южно кореиските и японските и да видиш народа как купува...нищо ,че само в България сме чували ама пък са наи-добрите  Shocked че и аз съм се подвеждал за "дълбоките" монетари,но за климатици не!  Laughing 
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 9:34 pm

Между другото като излезе гм1+ исках да взема един нов еи така да си го имам ,обаче за платка с два потенциометъра (за 10 лева)  Shocked  Реално цената му трябва да е 250 лева ,много им надуват цените на тези маски
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 10:26 pm

sdsds написа:
Между другото като излезе гм1+ исках да взема един нов еи така да си го имам ,обаче за платка с два потенциометъра (за 10 лева)   Shocked  Реално цената му трябва да е 250 лева ,много им надуват цените на тези маски

Точно толкова е без антената, акумулаторните батерии и зарядното ! Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 10:39 pm

Gandalf написа:



     Само така изглежда! Има много хора тук с най различни марки, но не е вярно че фишерджиите си налагат марката! Това се е породило от това че по-незнайни причини някой или няколко човека с Фишер които мразят шефа на Маските са се засегнали нещо...


Ivanasen се е засегнал че не съм искал да му продам батерии  Laughing Други ме мразят че съм постигнал нещо и детекторите Golden Mask са известни в цял свят (особено разни майсторчета скрити под различни ник-ове)  !

Факт е че всяка година продажбите се повишават и това се случва без да имам уеб сайт !

 Който има време може да прочете малко отзиви на колеги от Украина, който по цял ден са на полето ( а не като лаладжиите в тоя форум дето по цял ден се правят на търсачи пред компютрите) !

http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=575265&postdays=0&postorder=asc&start=780
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 11:02 pm

Golden Mask написа:
Gandalf написа:



     Само така изглежда! Има много хора тук с най различни марки, но не е вярно че фишерджиите си налагат марката! Това се е породило от това че по-незнайни причини някой или няколко човека с Фишер които мразят шефа на Маските са се засегнали нещо...


Ivanasen се е засегнал че не съм искал да му продам батерии  Laughing Други ме мразят че съм постигнал нещо и детекторите Golden Mask са известни в цял свят (особено разни майсторчета скрити под различни ник-ове)  !

Факт е че всяка година продажбите се повишават и това се случва без да имам уеб сайт !

 Който има време може да прочете малко отзиви на колеги от Украина, който по цял ден са на полето ( а не като лаладжиите в тоя форум дето по цял ден се правят на търсачи пред компютрите) !

http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=575265&postdays=0&postorder=asc&start=780

Въобще не те мразя Владо. Харесвам предприемчиви хора, но не ми е приятно да ме обиждат и наричат ................ Ти знаеш как........ Дръж се човешки с нас и човешко посрещане ще получиш. А пък що се отнася до форумните лаладжии , аз също съм против тях . Питай Бай Миладин как му надувах главата все повече и повече да доискусурва апарата ми , защото еди кое е направил на терена. За него бях най-капризният клиент и това е защото исках най-доброто. Това е !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 11:27 pm

Golden Mask написа:
 Други ме мразят че съм постигнал нещо и детекторите Golden Mask са известни в цял свят (особено разни майсторчета скрити под различни ник-ове)  !

Факт е че всяка година продажбите се повишават и това се случва без да имам уеб сайт !


Всеки човек,постигнал впечатляващи резултати с много труд и постоянство,трябва да бъде признат и уважаван-независимо от областта,в която работи.
Но истинско благородство е дадено на малка част от сънародниците ни...Природа!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Вто Яну 28, 2014 2:28 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyПон Яну 27, 2014 11:42 pm

Golden Mask написа:
Gandalf написа:



     Само така изглежда! Има много хора тук с най различни марки, но не е вярно че фишерджиите си налагат марката! Това се е породило от това че по-незнайни причини някой или няколко човека с Фишер които мразят шефа на Маските са се засегнали нещо...


Ivanasen се е засегнал че не съм искал да му продам батерии  Laughing Други ме мразят че съм постигнал нещо и детекторите Golden Mask са известни в цял свят (особено разни майсторчета скрити под различни ник-ове)  !

Факт е че всяка година продажбите се повишават и това се случва без да имам уеб сайт !

 Който има време може да прочете малко отзиви на колеги от Украина, който по цял ден са на полето ( а не като лаладжиите в тоя форум дето по цял ден се правят на търсачи пред компютрите) !

http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=575265&postdays=0&postorder=asc&start=780





Хубаво за Маските че са известни, евала за сполучливия бизнес! Аз съм се интересувал доста от Маските и не ми трябва да чета повече. Ама тези спорове дето стават, не са в твоя полза, и особено такива като печката дето се изхвърлят за Маските колко били добри направо не знам как не та е срам от такива хора да излагат марката. Ок, Маските са по добри от ф5, не съм работил с нито една от тях и не споря! Ама трябва да се съгласиш че не могат да се слагат на всеки един детектор, все пак си има граници. Те са добри но до някаква степен.
Върнете се в началото Go down
lobo
Новобранец
Новобранец




Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyВто Яну 28, 2014 8:11 pm



Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyВто Яну 28, 2014 8:22 pm

Голяма реклама super21 
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyВто Яну 28, 2014 8:26 pm

:yes: cheers cheers 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyВто Яну 28, 2014 8:52 pm

lobo написа:





Яко!
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!   Майнлаб - За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини! - Page 3 EmptyСря Яну 29, 2014 9:26 am

RelicHuntingVT написа:
Поздрав  Basketball


Това в клипа не е F75,а T2/черният ламинат/Та нали си е направен и за самородки,остава да не засече това голямо парче.Оловна съчма 4мм.я свири на около десетина см.въздушно.В земята,в зависимост от почвата варира между 5 и 7см.И за златото ще е така!
Върнете се в началото Go down
 
За всички фенове на Майнлаб най могъщата компания за надценени машини!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» фенове на гилзи и куршуми
» кои прави тези БГ машини
» майнлаб екс-тера апарати

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: