Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam lorenz TEKNETICS Fisher miladinka Spectrum голден Simplex Coil Майнлаб wave GOLD VANQUISH нишани грунда deus tesoro пират Minelab маск 5000 mask kupuvam врътка nokta nexus
 

 FISHER GOLD BUG

Go down 
+18
Трибал-М
Hadjiev
mdetectors.bg
mario321
titpulo
BEKS
imb26
мпенков
Podlecii.avg
Golden Mask
pechkata
бобо
Mladencho
Симпличио
pavli_q
borislav123
mironimo
ivanasen
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyВто Фев 11, 2014 10:58 pm

borislav123 написа:
В каталога за метал детектори на форума има fisher gold bug mega с две сонди. Едната малката за самородно злато другата сеф 38-30. Това ли е стария модел.

Да ! Но с ултимейта е по удачно , за замърсено е трепач, а на чисто сефката е по-дълбока с 1-2 см.  Цената е 1060лв.

САМО СТАРИЯТ МОДЕЛ! Новият няма нищо общо със старият по -скоро прилича на ф5.

Колега виж във всички сайтове за продаване и в тези , които са за металдетектинг дали някой продава fisher gold bug ? От там си направи извода за качествата му.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyСря Фев 12, 2014 10:36 am

Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyСря Фев 12, 2014 10:58 am

Тази Руска водка какви чудеса ражда...!!!


Върнете се в началото Go down
мпенков
Новобранец
Новобранец




GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 8:46 pm

Реших да си взема фишер голд бъг , бихте ли ме посъветвали от къде да го купя . Напоследък чета , че имало доста ментета.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 8:59 pm

мпенков написа:
Реших да си взема фишер голд бъг , бихте ли ме посъветвали от къде да го купя . Напоследък чета , че имало доста ментета.

Примерно ето тук го има за 790 лева:

http://weekend-shop.com/shop5/product_info.php?cPath=73_81_85&products_id=354

Гаранцията е 5 години.

 Cool
Върнете се в началото Go down
imb26
Новобранец
Новобранец




GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyСря Мар 26, 2014 6:16 pm

има ли някъде в интернет клипове за Фишер Голд Бъг
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyСря Мар 26, 2014 7:33 pm

imb26 написа:
има ли някъде в интернет клипове за Фишер Голд Бъг

Има в Ютуб колкото си искаш. https://www.youtube.com/results?search_query=gold%20bug&sm=1
Върнете се в началото Go down
imb26
Новобранец
Новобранец




GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyЧет Мар 27, 2014 6:59 am

а има ли такива правени в България
Върнете се в началото Go down
titpulo
Легионер
Легионер
titpulo



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyЧет Мар 27, 2014 10:40 pm

imb26 написа:
а има ли такива правени в България
мъжки ти на клипове вярваш ли?
Върнете се в началото Go down
imb26
Новобранец
Новобранец




GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyЧет Мар 27, 2014 11:48 pm

искаше ми се да видя хваща ли нещо под керамика
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyПет Мар 28, 2014 7:15 pm

Да хваща
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyНед Мар 30, 2014 8:30 pm

Колеги знаете ли в коя част на България са намирани големи самородни парчета
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyНед Мар 30, 2014 9:00 pm

mario321 написа:
Колеги знаете ли в коя част на България са намирани големи самородни парчета

На много места има самородно злато на парчета над 0.5 грама, ама най-много са май в Средногорието и Ихтиманско. Има по Белоградчишко и по Трънско.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyНед Мар 30, 2014 9:53 pm

В Средна Гора със сигорност има големи самородки,знам места където са вадени парчета 5гр.10гр.и 45гр.даже днес ходих на разходка само ей тъй защото ми е на много близо до Златната нива която се намира над село Долно Ново Село където по не потвърдена информация е извадена най-голямата самородка в България-1,5кг.(други казват 3кг.),ами колеги то там камък върху камък няма,дупка до дупка.Това е от мен други колеги да кажата и те места и да направим нещо като карта на големите самородки. Cool 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyНед Мар 30, 2014 10:37 pm

Колеги благодаря ви много се запалих по търсене то на самородо злато сигурен съм че намирането му е голям кеф и ще продължа да го търся. Поздрави.
Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ihyyy    GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyПон Мар 31, 2014 2:53 am

Сиртаки Сиртаки е колеги няма как да не се покеле6а и ас,, днес дужд не дужд субрах кураж и излязох малко покраи един ...нива :Д да порасходя лубимеца та белким иско4и няква стотинка не6то :Д за кусмет искарах пове4е :Д :Д някаква йулта ябалка не6то като брожка или не знам кво... йулти4ко е но маи нее златинско :Д а тукмо ци тругвах 4е бях йивата водата когато ми истряска силен сигнал на жьлто 54... искарах наи ценното си кусмет44е до сега... кякакьв жлатен медал или медалион от 1889 или и 8 или и 6 не се вижда мн добре 6тот е истуркан  доста..направо умрях от кеф......на 100 километра от мен има и злтна мина от преди 2000 год..и там тряя да ида някои ден но нз кога 6те е.....да видим дали ве4е сум готов да вадя истинско самородно не само сребро и алуминиии :Д :Д  находка
Върнете се в началото Go down
mironimo
Легионер
Легионер
mironimo



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: mironimo   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyПон Мар 31, 2014 12:27 pm

А да ти е честито то човек когато най малко очаква тогава го сполита късмета. Very Happy  Very Happy
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyПон Мар 31, 2014 1:06 pm

Да наистина си е така баш га не очакваш, един ден които ни беше уш слабо търсене и тъкмо да си тръгнем и хоп на колега фишера така запя че си казахме хайде монета а то сребърен пръстен и то уникален.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyПон Мар 31, 2014 9:07 pm

imb26 написа:
искаше ми се да видя хваща ли нещо под керамика
 под керамика ли??? Laughing Laughing Laughing  дребно Коце или Тремис ще ги хване под керамика но сигнала ще е черен Laughing Laughing Laughing 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyСря Апр 02, 2014 6:49 am

imb26 написа:
искаше ми се да видя хваща ли нещо под керамика

Виж Fisher F5 как се справя с керамика + коце в реални условия и то без да се манипулират клипове
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyСря Апр 02, 2014 1:54 pm

pavli_q написа:
imb26 написа:
искаше ми се да видя хваща ли нещо под керамика

Виж Fisher F5 как се справя с керамика + коце в реални условия и то без да се манипулират клипове
Еми Мерцедеса си е Мерцедес, и керамиката не го спира   Cool 
 лулата на мира 
Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: голд буг    GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyСря Апр 02, 2014 10:27 pm

колеги колкото пове4е цукам голд бьга толко пове4е ме изненадва..слу4еят е следниа малко даже ме изненада и тряя да се обедя на 100 процента.. но намерих златна халка с тежест три грама н около 35 см...бая дулбоко ми се стори и хвурлих едно евро да пробвам така и така дупката я има6е как е с диск.. но даже не я 4у...на дискриминациа..на алметал по4ти няма6е разлика...само леко прецука на ход няма 6анс да я фане.. странно ми е за6тото монетата е около 10 грама и мн по плутна а прустена 3/ и няма плутност ...сус сеф 11 антена става вупрос...явно по високата 4естота има своя недостатук...но пук си е супер :Д // моля ако има някои които да ми обясни за6то така се полу4ава сум благодарен.... Злато Злато Злато 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyСря Апр 02, 2014 11:15 pm

Hadjiev написа:
колеги колкото пове4е цукам голд бьга толко пове4е ме изненадва..слу4еят е следниа малко даже ме изненада и тряя да се обедя на 100 процента.. но намерих златна халка с тежест три грама н около 35 см...бая дулбоко ми се стори и хвурлих едно евро да пробвам така и така дупката я има6е как е с диск.. но даже не я 4у...на дискриминациа..на алметал по4ти няма6е разлика...само леко прецука на ход няма 6анс да я фане.. странно ми е за6тото монетата е около 10 грама и мн по плутна а прустена 3/ и няма плутност   ...сус сеф 11 антена става вупрос...явно по високата 4естота има своя недостатук...но пук си е супер :Д // моля ако има някои които да ми обясни за6то така се полу4ава сум благодарен.... Злато Злато Злато 

Фишер голд бьг е един уникален апарат , който няма нищо общо с фишер 5. Разликата помежду им е на светлинни години в полза на голд бъка. Имал съм и фишер 5 , а сега и вторият /голд бък/.  Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyСря Апр 02, 2014 11:32 pm

Hadjiev написа:
колеги колкото пове4е цукам голд бьга толко пове4е ме изненадва..слу4еят е следниа малко даже ме изненада и тряя да се обедя на 100 процента.. но намерих златна халка с тежест три грама н около 35 см...бая дулбоко ми се стори и хвурлих едно евро да пробвам така и така дупката я има6е как е с диск.. но даже не я 4у...на дискриминациа..на алметал по4ти няма6е разлика...само леко прецука на ход няма 6анс да я фане.. странно ми е за6тото монетата е около 10 грама и мн по плутна а прустена 3/ и няма плутност   ...сус сеф 11 антена става вупрос...явно по високата 4естота има своя недостатук...но пук си е супер :Д // моля ако има някои които да ми обясни за6то така се полу4ава сум благодарен...
 


В пръстените и гривните,при облъчване с електромагнитни вълни се възбуждат по-силни вихрови токове,съответно и преизлъчения от тях сигнал е по-голям...Майсторите-тарикати ,когато предлагат и демонстрират стоката си го правят точно с пръстени .


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER GOLD BUG   GOLD - FISHER GOLD BUG - Page 2 EmptyЧет Апр 03, 2014 12:21 am

Хаджиев намали трешхолда на 0, вдигни чувствит...90 и пробвай пак с момента на 35см.
Върнете се в началото Go down
 
FISHER GOLD BUG
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» FISHER GOLD BUG
» Fisher Gold Bug 2 Gold Nugget
» F5 или Fisher Gold Bug

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: