Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
golden голден pirate sorex маск торнадо POWER истина металотърсач пират coinmaster mask грунда Ултимейт Майнлаб GOLD miladinka това nexus prodavam MAXX врътка сонда kupuvam wave продавам
Share | 

Помогнете!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
tco
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Помогнете!   Пон Фев 17, 2014 11:51 am

Здравейте знам каде има заровено имане. Намира се в градината в къщата на пра баба ми до едно голямо дърво (орех). Пра баба ми е виждала пламаците но никой не е посмял да предприеме нещо.Но за съжаление нямам пари нито за търсачка нито пък да дам пари да зема под наем.Не ми пука от нищо и скоро отивам с кирката и лопатата подготвен с силна вяра и психическа нагласа!
От Варна съм. А селото е на около 30 40км от Варна. Ако някой има интерес да помогне с търсачка давам %  Exclamation Exclamation Exclamation 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете!   Пон Фев 17, 2014 10:21 pm

tco написа:
Здравейте знам каде има заровено имане. Намира се в градината в къщата на пра баба ми до едно голямо дърво (орех). Пра баба ми е виждала пламаците но никой не е посмял да предприеме нещо.Но за съжаление нямам пари нито за търсачка нито пък да дам пари да зема под наем.Не ми пука от нищо и скоро отивам с кирката и лопатата подготвен с силна вяра и психическа нагласа!
От Варна съм. А селото е на около 30 40км от Варна. Ако някой има интерес да помогне с търсачка давам %  Exclamation Exclamation Exclamation 

Щом си сигурен че има нещо там копай, не ти трябва търсачка и някой на който да даваш %! Smile 
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете!   Пон Фев 17, 2014 11:42 pm

tco написа:

Има добре оборудвани колеги,които с огромно желание помагат в такива случаи,но само срещу заплащане на услугата по предварително уговорена цена.Не са скъпчии и не искат никакви проценти.

Хаосът е или временен,или гибелен!
tco
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете!   Сря Фев 19, 2014 11:10 am

Работата е там че ако е да кажем на някакви определени крачки или нещо от сорта ще има да си покопая  Idea 
nasko75
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете!   Сря Фев 19, 2014 11:34 am

tco написа:
Работата е там че ако е да кажем на някакви определени крачки или нещо от сорта ще има да си покопая  Idea 

Поне ще си направиш басейн в най лошия случаи кладенец  Laughing 

който търси намира
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете!   Сря Фев 19, 2014 3:48 pm

А помисли ли къде ще пласираш имането, щото ако те надуши мафията или тайните служби, ще си имаш сериозни проблеми.

Помогнете!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1