Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS пират маск грунда Spectrum miladinka 5000 нишани Simplex wave prodavam tesoro lorenz mask врътка nexus Coil Minelab Fisher kupuvam deus VANQUISH Майнлаб nokta голден GOLD
 

 Моля за помощ При Избор на МД.

Go down 
+3
kaponcheto
Gandalf
Rolingash
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyПон Фев 24, 2014 5:46 pm

Здравейте нов съм, във това начинание. и не мога да разреша сам 1 въпрос
Искам да Закупя МД от ebay. По конкретно Fisher F2 Колебаех се между фишара и гарет 250 но Избрах фишара но във ебау има голямо разнообразие от фисшари ф2 и не знам дали има разлика между тях също така искам да поясня че сам във портyгалия и някой от офертите не могат да стигнат до тук. също така ако може да ми кажете дали изобщо си заслужава от гледна точка на това че тук предимно почвата е пясък като на плажа и скали-камъни предимно мисля да търся на плажове и има доста изоставени стари къщи извинявам се ако имам правописни грешки но пиша от телефона и имам само 15 мин. почивка. Приготвил съм 200евро във парите се вкл. и доставката моля пратете няколко линка
Благодаря Предварително !
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Малко Помощ   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 12:00 am

Не мога да пратя линкове . Пише че не мога ако сам нов потребител. Ако може някои да ми пише на лс само да погледне няколко линка да каже малко по професионално мнение от моето щте съм много благодарен ! или да предложите саитове от който мога да закупя фишер ф2 във рамките на 200евро Със вкл. Доставка благодаря Поздрави от Португалия !!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 1:05 am

Rolingash написа:
Не мога да пратя линкове . Пише че не мога ако сам нов потребител. Ако може някои да ми пише на лс само да погледне няколко линка да каже малко по професионално мнение от моето щте съм много благодарен ! или да предложите саитове от който мога да закупя фишер ф2 във рамките на 200евро Със вкл. Доставка благодаря Поздрави от Португалия !!!!



Фишера според мен ще е по добре но със голямата сонда задължително! Но ако питаш мен по добре събери още някой лев и вземи ф5, той поне е от средния клас и ще е по-дбрия избор! И той да е с голямата сонда... А и разликата в цената не е много голяма...
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 8:19 am

Ебаи е добра алтернатива за по евтин или втора употреба апарат, замисли се ако нещо дефектира или се счупи какви са ти вариянтите за сервиз. Според мен разликата не е толкова голяма и не си струва риска да вземеш някоя кофти машина да не говорим, че е пълно с китайски изпълнения и не знаеш какво купуваш реално, освен ако не си сигурен в продавача. Гандалф ти е дал идеи но ако мислиш да търсиш в стари къщи ти трябва и малка антена.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 9:16 am

Благодаря , за одговорите който ми дадохте гандалф проучих нещата за ф5 и във ебау не мога да намеря машина ф5 за по малко от 500 евро а като начинаещ тази сума ми се струва доста голяма а също така видях 1 продукт от ебау който мисля че няма да е реплика или китайски боклук струва със 20-40 евро повече но е от италия поне има такъв магазин също така ако може да ми обясните за по голямата сонда ,( малка антена ) колко голяма какво представлява много кофти че не мога да дам линкове може някои от модераторите да ми даде това право само да покажа или е невъзможно Благодаря !!!
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 9:18 am

Ако на някой му се занимава може да погледне какво съм харесал това е надписа на ебау на продукта METAL DETECTOR FISHER f2, PER RICERCHE IN SPIAGGIA CON OMAGGI. 5 ANNI GARANZIA
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 9:21 am

знам че 220 евро е много но на мен горе-долу ми идва еднакво защото ако я поръчам от америка доставката ми е същата но има някакво вид мито и то е около 80-90 долара !!
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 11:05 am

F5  в БГ е по евтина определенео с стандартната антена. Но е по подходящ за замърсено от другите малко по бърз е. Малките антени са по подходящи за търсене на замърсено ( стари къщи, обитавани места) по лесно дели от голяма антена, но за сметка на това е малко по плитка едното е за сметка на другото
Защо си се насочил към Ебеи какъв ти е замисъла или не си в България и затова
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 11:46 am

kaponcheto написа:
F5  в БГ е по евтина определенео с стандартната антена. Но е по подходящ за замърсено от другите малко по бърз е. Малките антени са по подходящи за търсене на замърсено ( стари къщи, обитавани места) по лесно дели от голяма антена, но за сметка на това е малко по плитка едното е за сметка на другото
Защо си се насочил към Ебеи какъв ти е замисъла или не си в България и затова



Направо ми взе думите от устата! Като му казах че трябва да е с голямата антена задължително, имах предвид малката и голямата!
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 11:47 am

Виж тука в БГ:
http://mdetectors.com/index.php?cPath=21&osCsid=613f94a614756f7f27ef6ce5fba206e8
Питай Светльо, как стоят нещата с кориерите до Португалия и така, но ще имаш гаранция тук и смятам, че е по добрият вариант. Другия начин е по познат или роднина който може да идва скоро при теб, или ако си идваш за Гергьов ден Cool , поизчакай! Very Happy Very Happy Very Happy


"След буря, винаги изгрява слънце"
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 11:51 am

igi80 написа:
Виж тука в БГ:
http://mdetectors.com/index.php?cPath=21&osCsid=613f94a614756f7f27ef6ce5fba206e8
Питай Светльо, как стоят нещата с кориерите до Португалия и така, но ще имаш гаранция тук и смятам, че е по добрият вариант. Другия начин е по познат или роднина който може да идва скоро при теб, или ако си идваш за Гергьов ден Cool , поизчакай! Very Happy Very Happy Very Happy

 super21 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 11:55 am

igi80 написа:
Виж тука в БГ:
http://mdetectors.com/index.php?cPath=21&osCsid=613f94a614756f7f27ef6ce5fba206e8
Питай Светльо, как стоят нещата с кориерите до Португалия и така, но ще имаш гаранция тук и смятам, че е по добрият вариант. Другия начин е по познат или роднина който може да идва скоро при теб, или ако си идваш за Гергьов ден Cool , поизчакай! Very Happy Very Happy Very Happy


Не знам какви граници се минават до Португалия, но има вариант да има проблеми с тоя детектор! А от Америка не поръчвай защото наистина има мито на всичко което идва от там, аз си патих вече!
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 12:08 pm

Gandalf написа:
igi80 написа:
Виж тука в БГ:
http://mdetectors.com/index.php?cPath=21&osCsid=613f94a614756f7f27ef6ce5fba206e8
Питай Светльо, как стоят нещата с кориерите до Португалия и така, но ще имаш гаранция тук и смятам, че е по добрият вариант. Другия начин е по познат или роднина който може да идва скоро при теб, или ако си идваш за Гергьов ден Cool , поизчакай! Very Happy Very Happy Very Happy


     Не знам какви граници се минават до Португалия, но има вариант да има проблеми с тоя детектор! А от Америка не поръчвай защото наистина има мито на всичко което идва от там, аз си патих вече!

Щом е за държава от евро-съюза, не вярвам да е проблем, то си е „ел.уред за намиране на скраб“, дори и през Сърбия да минава, ще е транзит, тя пратката е за евро-зоната, от държава в същата зона. Но, Светльо е чорбаджията - трябва да знае...! Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 12:26 pm

igi80 написа:
Gandalf написа:
igi80 написа:
Виж тука в БГ:
http://mdetectors.com/index.php?cPath=21&osCsid=613f94a614756f7f27ef6ce5fba206e8
Питай Светльо, как стоят нещата с кориерите до Португалия и така, но ще имаш гаранция тук и смятам, че е по добрият вариант. Другия начин е по познат или роднина който може да идва скоро при теб, или ако си идваш за Гергьов ден Cool , поизчакай! Very Happy Very Happy Very Happy


     Не знам какви граници се минават до Португалия, но има вариант да има проблеми с тоя детектор! А от Америка не поръчвай защото наистина има мито на всичко което идва от там, аз си патих вече!

Щом е за държава от евро-съюза, не вярвам да е проблем, то си е „ел.уред за намиране на скраб“, дори и през Сърбия да минава, ще е транзит, тя пратката е за евро-зоната, от държава в същата зона. Но, Светльо е чорбаджията - трябва да знае...! Smile



Ако е пратка по-куриер ще минава транзит, аз имах предвид ако е по-човек че може да има проблем! Не е сигурно, но да се проучи, това ми беше мисълта! Аз миналата година от Англия мислех да си купувам МД, но приятелите ми там които са от дълго време ми казаха че може да имам проблем и затова се отказах! Че затова и го споменавам това, да си има едно на ум!
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 12:48 pm

Те проблемите, ги правят „нашти“ по принцип. Да не вкарваш някой Сръбски фас в по-вече, от братята Сърби на Калотина. Но, ти от Англия като имаш фактура, та дори и касов бон само, си го вкарваш в БГ апарата, най-много да усукват за някоя евро десятка, ма трай си и ще бъдеш най-много час като хамалин на собствения си багаш. Все пак МД-то не е закупено от Сърбия, та да ти го таксуват.
Поздрави Cool


"След буря, винаги изгрява слънце"
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 1:19 pm

igi80 написа:
Те проблемите, ги правят „нашти“ по принцип. Да не вкарваш някой Сръбски фас в по-вече, от братята Сърби на Калотина. Но, ти от Англия като имаш фактура, та дори и касов бон само, си го вкарваш в БГ апарата, най-много да усукват за някоя евро десятка, ма трай си и ще бъдеш най-много час като хамалин на собствения си багаш. Все пак МД-то не е закупено от Сърбия, та да ти го таксуват.
Поздрави Cool



Не знам, не искам да обърквам човека! Просто са си има едно на ум както казах!  Cool 
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 2:38 pm

Хора много съм ви благодарен за всички мнения който изказахте но има др. проблем да поръчам от бг-то картата със която ще поръчвам не е моя а на шефа е а той изрично не иска да пазарува от бг. защото е станала преди години 1-дна простотия и нямам много голям избор Sad а и ако може да ми поясните за тези малки и големи антени че нещо не разбрах и ако някои е погледнал
Details about METAL DETECTOR FISHER f2, PER RICERCHE IN SPIAGGIA CON OMAGGI. 5 ANNI GARANZIA
вав ебау и изкл. цената и гаранцията заслужава ли си комплекта.
и да попитам много ли се развалят тези антени че пишете толкова много за гаранцията
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 2:44 pm

А По човек не смея защото като идвах на тук граничните се заяждат за щяло и не щяло гаранция давам че ще направят проблем. А скоро не мисля да се прибирам .
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 3:02 pm

Rolingash написа:
А По човек не смея защото като идвах на тук граничните се заяждат за щяло и не щяло гаранция давам че ще направят проблем. А скоро не мисля да се прибирам .

Здравей колегите искаха да ти кажат че ако закупуваш детектор е добре да е комплект с две сонди стандартна както в този случай който ти гледаш в ибей но ако си си втълпил ето моя съвет http://www.ebay.com/itm/METAL-DETECTOR-FISHER-F4-IN-PROMOZIONE-CON-ACCESSORI-E-5-ANNI-GARANZIA-ITALIA-/360865606817?pt=Apparecchiature_professionali_elettroniche&hash=item5405442ca1
а другото както каза Гандлаф събери някой евро повечко и си вземи Ф5 или нещо по добро моя детектор е на няколко дена три месеца събирах за него но смятам че съм взел нещо което да ме удовлетвори в началото и аз се бях спрял на Фишер Ф2 и Ф4 а пък виж какво си взех за мен тази марка е Mercedes-а на металотърсачите става дума за Деус,но да не забравяме че аз съм любител и не мога да отделям повече от един ден седмично
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 3:27 pm



Здравей колегите искаха да ти кажат че ако закупуваш детектор е добре да е комплект с две сонди стандартна както в този случай който ти гледаш в ибей но ако си си втълпил ето моя съвет METAL-DETECTOR-FISHER-F4-IN-PROMOZIONE-CON-ACCESSORI-E-5-ANNI-GARANZIA-
а другото както каза Гандлаф събери някой евро повечко и си вземи Ф5 или нещо по добро моя детектор е на няколко дена три месеца събирах за него но смятам че съм взел нещо което да ме удовлетвори в началото и аз се бях спрял на Фишер Ф2 и Ф4 а пък виж какво си взех за мен тази марка е Mercedes-а на металотърсачите става дума за Деус,но да не забравяме че аз съм любител и не мога да отделям повече от един ден седмично



Разбирам те напълно не като начинаещ който никога не се е занимавал със това мисля че да дам 500 евро за МД които дори няма да има гаранция защото го купувам от ебау и гаранцията е във др даржава . Като цяло не искам да се набутвам искам да вида дали ще ми хареса като цяло дали ще намеря нещо . А Ако ми хареса мисля че няма да е проблем да си взема по добър тогава може вече да отделя и доста повече пари Smileсамо за сравнение имам др. хоби риболов първата ми въдица беше от 30 лева вав момента имам 15 от който 2 са за океански риболов и струват 1000 евро та мислата ми е добър ли е ф2 като за начало и какви приспособления могат да се вземат Евентлално да стане по добър ако ми хареса .
Благодаря за отеленото време на всички !!!!
Върнете се в началото Go down
metala
Новобранец
Новобранец
metala



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 4:44 pm

http://weekend-shop.com/shop5/product_info.php?products_id=585.колега мисля че това ще ти свърши работа ,аз съм доволен от апатата,цената е добра а и като гледам все към фишер те тегли , и 2 сонди кеф ти на плажа кефти по баирите.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 4:52 pm

Rolingash написа:


Здравей колегите искаха да ти кажат че ако закупуваш детектор е добре да е комплект с две сонди стандартна както в този случай който ти гледаш в ибей но ако си си втълпил ето моя съвет METAL-DETECTOR-FISHER-F4-IN-PROMOZIONE-CON-ACCESSORI-E-5-ANNI-GARANZIA-
а другото както каза Гандлаф събери някой евро повечко и си вземи Ф5 или нещо по добро моя детектор е на няколко дена три месеца събирах за него но смятам че съм взел нещо което да ме удовлетвори в началото и аз се бях спрял на Фишер Ф2 и Ф4 а пък виж какво си взех за мен тази марка е Mercedes-а на металотърсачите става дума за Деус,но да не забравяме че аз съм любител и не мога да отделям повече от един ден седмично



Разбирам те напълно не като начинаещ който никога не се е занимавал със това мисля че да дам 500 евро за МД които дори няма да има гаранция защото го купувам от ебау и гаранцията е във др даржава . Като цяло не искам да се набутвам искам да вида дали ще ми хареса като цяло дали ще намеря нещо . А Ако ми хареса мисля че няма да е проблем да си взема по добър тогава може вече да отделя и доста повече пари Smileсамо за сравнение имам др. хоби риболов първата ми въдица беше от 30 лева вав момента имам 15 от който 2 са за океански риболов и струват 1000 евро та мислата ми е добър ли е ф2 като за начало и какви приспособления могат да се вземат Евентлално да стане по добър ако ми хареса .
Благодаря за отеленото време на всички !!!!




Препоръчах ти ф5 за да не се набутваш с по нисък клас детектори! Смисъл ако ти хареса хобито, да не се налага да си купуваш по добър от гарета или от ф2 които мислиш да си вземеш! Но щом не те бърка да си купиш после друг ако ти хареса да откриваш разни реликви и тн. в тоя случай и двата са подходящи... Но щом си се запалил от сайтове или клипчета ако си гледал, едва ли няма да ти хареса... Аз не бих направил това, но ти си знаеш!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 4:56 pm

metala написа:
http://weekend-shop.com/shop5/product_info.php?products_id=585.колега мисля че това ще ти свърши работа ,аз съм доволен от апатата,цената е добра а и като гледам все към фишер те тегли , и 2 сонди кеф ти на плажа кефти по баирите.




Между другото колегата е много прав! Това дето ти е предложил май е най удачният вариант за теб! Не е скъп, нов модел е, абе общо взето е подобър от ф2 и Гарета... Smile 
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 6:45 pm

Gandalf написа:
metala написа:
http://weekend-shop.com/shop5/product_info.php?products_id=585.колега мисля че това ще ти свърши работа ,аз съм доволен от апатата,цената е добра а и като гледам все към фишер те тегли , и 2 сонди кеф ти на плажа кефти по баирите.




      Между другото колегата е много прав! Това дето ти е предложил май е най удачният вариант за теб! Не е скъп, нов модел е, абе общо взето е подобър от ф2 и Гарета... Smile 

Прави са колегите, вземай евротека с двете сонди. То си е пак на фишер, само че за Европа, то и при колите е така - нашият европейски ford, гори по-малко и е по-малак от тяхния, а евротека е по евтин от фишера, което не значи че е по-калпав. Не ти трябва по-нисак клас от F5 или този евротек, ако искаш наистина да се запалиш по хобито. А те после и по-лесно се продават и даржат добра цена, на нов колега. Догодина те виждам с F75 ltd или T2 ltd, ако ни послушаш! Laughing 
Късмет! Very Happy 


"След буря, винаги изгрява слънце"
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. EmptyВто Фев 25, 2014 8:20 pm

Хора не прочетох последните съобщения поръчах ф2 защото 1 др. моя поръчка е станало объркване някакво от офиса не разбрах мн мн . и аз използвах момента да поръчам ф2 благодаря на всички за отделеното време сега вече може би ако имам късмет да направя др тема реликвите във португалия благодаря ви отново и да съм се прецакъл и да не съм се вече я поръчах край Smile
Върнете се в началото Go down
 
Моля за помощ При Избор на МД.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Моля за съвет при избор на металотърсач
» ПОМОЩ ПРИ ИЗБОР
» Помощ за избор на металотърсач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: