Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro грунда nokta TEKNETICS nexus miladinka mask kupuvam deus Simplex Fisher пират голден Minelab Coil GOLD 5000 lorenz prodavam маск wave Майнлаб нишани VANQUISH врътка Spectrum
 

 GTI 2500 vs F75 vs SE PRO

Go down 
+8
maas7eer
бобо
jordan_nenov
pechkata
Podlecii.avg
nasko75
ivanasen
Stoynev
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай




GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 vs F75 vs SE PRO   GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 9:56 pm

Podlecii.avg написа:
бобо написа:

Всъщност,в реални условия вероятността да намериш монета под купчина желязо клони към 0 Laughing .Иначе за клипчета е супер.И за хиляден път повтарям-ГТИ е ДЪЛБОК не е бърз!!!. Very HappyПък и щом имаш въпросния Гарет под ръка-направи клипчета,но пак казвам-наблегни на дълбочини,не на бързина.!
защо ми е да търся на дълбоко след като сигналите са на 2-ва пръста под тревата, и никой не ги чува!!!    щом изтърваш питомното , що ти е да гониш дивото  Cool 
Е, ма не навсякъде е така-за всякой дивеч си има пушка........ Very Happy после луканките са еднакви Razz Cool 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 vs F75 vs SE PRO   GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 10:03 pm

pavli_q написа:
Podlecii.avg написа:
 
  Стойнев  вземи си Гарета (няма да съжалявш)  !!!!  КАТО ГО ВЗЕМЕШ ОПИТАй ДА НАПРАВИШ ТОВА:  
 

Голем си Краси и шапката ти е трепач евала   Cool super21 super21 super21 

Устата и Софи Маринова
КЪРТИМ МИВКИ ЛЕПИМ ПЛОЧКИ С ТИЯ фишери
За мен вече започваме изграждане на сборния тип търсач - обущата на Печката и шапката на Подлеций.авг.
 :bienvenue


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 vs F75 vs SE PRO   GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 10:54 pm

jordan_nenov написа:

За мен вече започваме изграждане на сборния тип търсач - обущата на Печката и шапката на Подлеций.авг.
 :bienvenue

Не Данчо аз него базикам Краси за шапката ,както се базикахме с обущата на Печката. Laughing  И аз имах подобна шапка преди време ,но я загубих на един обект в Западните Родопи и като чели късметът ми намаля с 50% след загубването и
Бях като Георги Китов с нея  Laughing Very Happy Laughing :bienvenue 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 vs F75 vs SE PRO   GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 11:28 pm

бобо написа:

Е, ма не навсякъде е така-за всякой дивеч си има пушка........ Very Happy после луканките са еднакви Razz Cool 
ма разбирасе че си прав  Cool  преди 10-тина дни имахме такъв случай, 30-мм. шайба на 4 пръста никой апарат не можа да го свирне цвят  lol! lol! lol! говоря за доста бангий !!! не за две  Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 vs F75 vs SE PRO   GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 EmptyЧет Фев 27, 2014 9:51 pm

Не са лоши машинки фишерите, но има някой неща, които на мен не ми допадат.Първото е, че моя фишер ф75 не е дълбок.Второто е, че звука на фишерите като засекат нещо е пляк пляк пляк и някак не се отличава ако има странични шумове..за разлика от това звука на деуса е дзън дзън дзън много хубав характерен звук дето няма как да не го чуеш или изпуснеш.Също така от разглабяне и сглабяне се преебават буксите и пръта дето се съединяват там парчетата, не че е кой знае какво но са досадни тия малки проблемчета.Иначе са хубави машинки Smile
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 vs F75 vs SE PRO   GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 EmptyЧет Фев 27, 2014 9:59 pm

Фишера май има неколко звука кат ти не харесва пляк пляк си настрои мяк мяк. Cool 
Върнете се в началото Go down
Stoynev
Новобранец
Новобранец




GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 vs F75 vs SE PRO   GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 EmptyЧет Фев 27, 2014 10:25 pm

Тука само си чешат езиците колегите... Малко са хората, които гледат да помогнат Sad
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 vs F75 vs SE PRO   GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 EmptyЧет Фев 27, 2014 10:37 pm

Stoynev написа:
Тука само си чешат езиците колегите... Малко са хората, които гледат да помогнат Sad
Ако вземеш ф75, мога доста да ти помогна...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 vs F75 vs SE PRO   GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 EmptyЧет Фев 27, 2014 10:43 pm

jordan_nenov написа:
Stoynev написа:
Тука само си чешат езиците колегите... Малко са хората, които гледат да помогнат Sad
Ако вземеш ф75, мога доста да ти помогна...
Данчо по-добре да не вземаме отношение !!! що да ни псуват после че сме ги объркали !!! и аз се опитвам да помогна , но нестава  Cool   Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Stoynev
Новобранец
Новобранец




GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 vs F75 vs SE PRO   GTI 2500 vs F75 vs SE PRO - Page 2 EmptyЧет Фев 27, 2014 11:03 pm

Podlecii.avg написа:
jordan_nenov написа:
Stoynev написа:
Тука само си чешат езиците колегите... Малко са хората, които гледат да помогнат Sad
Ако вземеш ф75, мога доста да ти помогна...
Данчо по-добре да не вземаме отношение !!! що да ни псуват после че сме ги объркали !!!  и аз се опитвам да помогна , но нестава  Cool   Cool 

Ами колеги първо помогнете да се сдобия с апарат пък после... нова кодина пий но умерено Настроение 
Върнете се в началото Go down
 
GTI 2500 vs F75 vs SE PRO
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» гарет ат про
» Помощ за Garret GTI 2500
» Garrett GTI 2500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: