Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher Minelab prodavam tesoro Spectrum GOLD wave nokta Майнлаб VANQUISH miladinka mask 5000 грунда врътка TEKNETICS нишани голден маск kupuvam пират nexus Coil deus Simplex lorenz
 

 Продавам FISHER F 5

Go down 
+12
Трибал-М
Ceco_
sdsds
BEKS
astervil
Rinobs
pavli_q
Podlecii.avg
Симпличио
Tasev
qnus123
DONADONI
16 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
DONADONI
Легионер
Легионер
DONADONI



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyНед Мар 02, 2014 5:50 pm

ПРОДАВАМ ФИШЕР Ф 5 С КОНЦЕТРИЧНА 10" СОНДА 2 ЗАРЯДНИ БАТЕРИИ ОТ 9 ВОЛТА И ЗАРЯДНО ЗА ТЯХ АПАРАТА Е С ФАКТУРА В ПЕРФЕКТНО СЪСТОЯНИЕ И ПЕРФЕКТНА РАБОТА. ГАРАНЦИЯТА Е ИЗТЕКЛА цена 400лв[img:2cc0]https://2img.net/h/oi61.tinypic.com/k9t1s6.jpgFisher - Продавам FISHER F 5 34s2nvd[/IMG]


Последната промяна е направена от DONADONI на Съб Мар 08, 2014 3:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
qnus123
Новобранец
Новобранец




Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyНед Мар 02, 2014 6:09 pm

DONADONI написа:
ПРОДАВАМ ФИШЕР Ф 5 С КОНЦЕТРИЧНА 10" СОНДА 2 ЗАРЯДНИ БАТЕРИИ ОТ 9 ВОЛТА И ЗАРЯДНО ЗА ТЯХ АПАРАТА Е С ФАКТУРА В ПЕРФЕКТНО СЪСТОЯНИЕ И ПЕРФЕКТНА РАБОТА. ГАРАНЦИЯТА Е ИЗТЕКЛА
Бахти яката обявата!
Върнете се в началото Go down
Tasev
Новобранец
Новобранец




Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyНед Мар 02, 2014 7:16 pm

 Cool  Cool  Cool  девушка  аа сега цената да видим
qnus123 написа:
DONADONI написа:
ПРОДАВАМ ФИШЕР Ф 5 С КОНЦЕТРИЧНА 10" СОНДА 2 ЗАРЯДНИ БАТЕРИИ ОТ 9 ВОЛТА И ЗАРЯДНО ЗА ТЯХ АПАРАТА Е С ФАКТУРА В ПЕРФЕКТНО СЪСТОЯНИЕ И ПЕРФЕКТНА РАБОТА. ГАРАНЦИЯТА Е ИЗТЕКЛА
Бахти яката обявата!
Върнете се в началото Go down
DONADONI
Легионер
Легионер
DONADONI



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyНед Мар 02, 2014 10:12 pm

Tasev написа:
 Cool  Cool  Cool  девушка  аа  сега цената да видим  
qnus123 написа:
DONADONI написа:
ПРОДАВАМ ФИШЕР Ф 5 С КОНЦЕТРИЧНА 10" СОНДА 2 ЗАРЯДНИ БАТЕРИИ ОТ 9 ВОЛТА И ЗАРЯДНО ЗА ТЯХ АПАРАТА Е С ФАКТУРА В ПЕРФЕКТНО СЪСТОЯНИЕ И ПЕРФЕКТНА РАБОТА. ГАРАНЦИЯТА Е ИЗТЕКЛА
Бахти яката обявата!
ЦЕНА 420 ЛВ
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyНед Мар 02, 2014 10:58 pm

Тази машина я признавам, след като колегата Бекс доказа, че с нея може да се засече златно късче сред изобилие от оловни сачми, така че следя с интерес развитието на офертата!


 Cool 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyПон Мар 03, 2014 10:51 am

Симпличио написа:
Тази машина я признавам, след като колегата Бекс доказа, че с нея може да се засече златно късче сред изобилие от оловни сачми 
ето това е бангията на живота ти! освен че засича злато, може да открива и сребро, и дори пирони  Laughing Laughing Laughing 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyВто Мар 04, 2014 9:40 am

Podlecii.avg написа:
Симпличио написа:
Тази машина я признавам, след като колегата Бекс доказа, че с нея може да се засече златно късче сред изобилие от оловни сачми 
ето това е бангията на живота ти! освен че засича злато, може да открива и сребро, и дори пирони   Laughing Laughing Laughing 

Кажи Podlecii.avg нещо за новата си бангия гледам към Ф75 си прибавил и Nokta Velox One
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyВто Мар 04, 2014 10:03 am

Колеги, Ф5 има добра Notch-дискриминация и това за мен е много важна опция за един детектор, понеже ми позволява много гъвкавост при оптимизацията на детектора за работа на конкретен терен - примерно ако преобладава някакъв конкретен тип боклуци, то с Ноч-функцията почти винаги може да се маскират и да си работиш приятно, без да копаеш като луд въпросните боклуци.

Ноч-функцията, обаче, отсъства при топ-модели като Fisher F75 и Тeknetics T2, затова и не бих си взел такъв апарат, въпреки че си имат други достойнства.

От средния клас апарати може би Х-Тера 705 има най-добрата Ноч-дискриминация.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyВто Мар 04, 2014 10:40 am

Симпличио написа:
Колеги, Ф5 има добра Notch-дискриминация и това за мен е много важна опция за един детектор, понеже ми позволява много гъвкавост при оптимизацията на детектора за работа на конкретен терен - примерно ако преобладава някакъв конкретен тип боклуци, то с Ноч-функцията почти винаги може да се маскират и да си работиш приятно, без да копаеш като луд въпросните боклуци.

Ноч-функцията, обаче, отсъства при топ-модели като Fisher F75 и Тeknetics T2, затова и не бих си взел такъв апарат, въпреки че си имат други достойнства.

От средния клас апарати може би Х-Тера 705 има най-добрата Ноч-дискриминация.
Ами хайде де звънкай на Донадони и си ти
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyВто Мар 04, 2014 2:36 pm

Симпличио написа:
Колеги, Ф5 има добра Notch-дискриминация и това за мен е много важна опция за един детектор, понеже ми позволява много гъвкавост при оптимизацията на детектора за работа на конкретен терен - примерно ако преобладава някакъв конкретен тип боклуци, то с Ноч-функцията почти винаги може да се маскират и да си работиш приятно, без да копаеш като луд въпросните боклуци.

Ноч-функцията, обаче, отсъства при топ-модели като Fisher F75 и Тeknetics T2, затова и не бих си взел такъв апарат, въпреки че си имат други достойнства.

От средния клас апарати може би Х-Тера 705 има най-добрата Ноч-дискриминация.


Не ти е до Notch-функцията,която никога няма да използваш,ами цените на апаратите ти се виждат "космически" и всички са с кусури.
Не ти ли е известно,че станиола и златото свирят и отчитат почти еднакво на дисплея и затова не се реже от 15-20 нагоре.Ама ти всеки ден си на полето и го знаеш. Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyВто Мар 04, 2014 3:38 pm

Симпличио написа:
Колеги, Ф5 има добра Notch-дискриминация и това за мен е много важна опция за един детектор, понеже ми позволява много гъвкавост при оптимизацията на детектора за работа на конкретен терен - примерно ако преобладава някакъв конкретен тип боклуци, то с Ноч-функцията почти винаги може да се маскират и да си работиш приятно, без да копаеш като луд въпросните боклуци.
Ноч-функцията, обаче, отсъства при топ-модели като Fisher F75 и Тeknetics T2, затова и не бих си взел такъв апарат, въпреки че си имат други достойнства.
От средния клас апарати може би Х-Тера 705 има най-добрата Ноч-дискриминация.
Симплич! правил съм въздушни тестове с ф5 и ф75 . точно на тази опция НОЧ
и двата апарата работят абсолютно еднакво на дискриминация. смея да твърдя че каквото може ф75 същото го може и ф5! говоря за въздушни тестове, но в земята не мисля че резултатите ще са еднакви! а честно казано тази опция НОЧ е абсолютна ХУЙНЯ!!!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyВто Мар 04, 2014 3:53 pm

pavli_q написа:
Кажи Podlecii.avg нещо за новата си бангия гледам към Ф75 си прибавил и Nokta Velox One
ко да кажа: равностойни бангий, всяка от тях има предимства и недостатъци спрямо другата. но ако требе да бъда честен ноктата за сега има лека преднина на местата с пеещи камъни, освен това при нея липсва "ефекта на дупката"!!! и т.н.  Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
DONADONI
Легионер
Легионер
DONADONI



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyВто Мар 04, 2014 11:19 pm

Podlecii.avg написа:
Симпличио написа:
Колеги, Ф5 има добра Notch-дискриминация и това за мен е много важна опция за един детектор, понеже ми позволява много гъвкавост при оптимизацията на детектора за работа на конкретен терен - примерно ако преобладава някакъв конкретен тип боклуци, то с Ноч-функцията почти винаги може да се маскират и да си работиш приятно, без да копаеш като луд въпросните боклуци.
Ноч-функцията, обаче, отсъства при топ-модели като Fisher F75 и Тeknetics T2, затова и не бих си взел такъв апарат, въпреки че си имат други достойнства.
От средния клас апарати може би Х-Тера 705 има най-добрата Ноч-дискриминация.
Симплич!  правил съм въздушни  тестове с ф5 и ф75 . точно на тази опция НОЧ
и двата апарата работят абсолютно еднакво на дискриминация. смея да твърдя че каквото може ф75 същото го може и ф5!  говоря за въздушни тестове, но в земята не мисля че резултатите ще са еднакви! а честно казано тази опция НОЧ  еабсолютна ХУЙНЯ!!!
колега аз съм правил тест в земя с фишер ф 70 и с ултимейт ф5 хваща доста по дълбоко и това не е само мое мнение но седемдесетката беше с 11 инчовата антена разлика за 1 лв около7 -10 см
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyВто Мар 04, 2014 11:36 pm

Podlecii.avg написа:
Симплич! правил съм въздушни тестове с ф5 и ф75 . точно на тази опция НОЧ
и двата апарата работят абсолютно еднакво на дискриминация. смея да твърдя че каквото може ф75 същото го може и ф5! говоря за въздушни тестове, но в земята не мисля че резултатите ще са еднакви! а честно казано тази опция НОЧ е абсолютна ХУЙНЯ!!!

Подлеций, в случая трябва да се съглася с теб, защото явно нещо съм се заблудил - Ф75 си има Ноч-дискриминация и при такива сравнителни тестове с Ф5 би трябвало най-малкото да не отстъпва на апарат от по-нисък клас.

Иначе Т2 наистина няма Ноч-дискриминация и ако трябва да избирам между двата детектора, които се водят от един клас, то разбира се бих избрал Ф75 - при този модел единствено ме дразнят изобразените на екрана иконки на тъпите американски монети, но ако направят една интернационална версия, както примерно Гарет АТ Про Интернешънъл, то ще са чуднесни.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 12:36 pm

Симпличио написа:

Подлеций, в случая трябва да се съглася с теб, защото явно нещо съм се заблудил - Ф75 си има Ноч-дискриминация и при такива сравнителни тестове с Ф5 би трябвало най-малкото да не отстъпва на апарат от по-нисък клас.
Иначе Т2 наистина няма Ноч-дискриминация и ако трябва да избирам между двата детектора, които се водят от един клас, то разбира се бих избрал Ф75 - при този модел единствено ме дразнят изобразените на екрана иконки на тъпите американски монети, но ако направят една интернационална версия, както примерно Гарет АТ Про Интернешънъл, то ще са чуднесни.
тази тъпа опция НОЧ е абсолютно НЕ НУЖНА!!!! чудя се на инженерите от какъв зор са я турнали там! а относно иконите: ами след като поработиш известно време и свикнеш горе долу със сигналите , тези икони въобще няма да ги гледаш !! по принцип по-важното е цветния тон да е разграничителн от черния, от там насетне всичко друго е бож лаф!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 1:02 pm

Значи ако търсиш само цвят без значение какъв тази екстра няма да я ползваш,ама ако търсиш цел от точно определен метал опцията е незаменима за което викам Браво на инженерите.Аз съм я ползвал няколко пъти и то много успешно,тя става за търсене не на реликви и антики ами за скоро изгубени вещи като ключове и пръстени като ти спестява много време за намирането на целта.Така съм търсил обеца и брачна хълка на един язовир и ги открихме за няма и 10 мин. като мръсотиите от пикника си бяха доволно много.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 1:44 pm

BEKS написа:
Значи ако търсиш само цвят без значение какъв тази екстра няма да я ползваш,ама ако търсиш цел от точно определен метал опцията е незаменима за което викам Браво на инженерите.Аз съм я ползвал няколко пъти и то много успешно,тя става за търсене не на реликви и антики ами за скоро изгубени вещи като ключове и пръстени като ти спестява много време за намирането на целта.Така съм търсил обеца и брачна хълка на един язовир и ги открихме за няма и 10 мин. като мръсотиите от пикника си бяха доволно много.
за единичен случай не споря колега Бекс  Laughing  тази работа щеше да я свърши и най обикновената бангия! нее ли по-добре вместо опцията НОЧ, да направят опция с която плитките и дребни сигнали да се елиминират!!! веднага давам пример защо: всички знаем че в замърсени обекти дълбоките сигнали много трудно се засичат, има случаи в които под дребни железни сигнали е вадено монета с размер 18мм. не че апарата я засича, а от любопитство дали има и други по-дълбоки сигнали от железния сигнал който засича апарата! ДА правилно се изказвам, решавам да извадя черния сигнал който засякох и се оказа че под него имаше и ЦВЕТЕН СИГНАЛ!! на практика се оказа че в силно замърсени обекти, все още има страшно много сигнали но за съжаление са НЕоткриваеми за "всички" съвременни бангий!!! ето в тази посока инженерите трябва да насочат усилията си! http://prikachi.com/images.php?images/125/7127125X.jpg


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 2:19 pm

Podlecii.avg написа:
BEKS написа:
Значи ако търсиш само цвят без значение какъв тази екстра няма да я ползваш,ама ако търсиш цел от точно определен метал опцията е незаменима за което викам Браво на инженерите.Аз съм я ползвал няколко пъти и то много успешно,тя става за търсене не на реликви и антики ами за скоро изгубени вещи като ключове и пръстени като ти спестява много време за намирането на целта.Така съм търсил обеца и брачна хълка на един язовир и ги открихме за няма и 10 мин. като мръсотиите от пикника си бяха доволно много.
за единичен случай не споря колега Бекс  Laughing  тази работа щеше да я свърши и най обикновената бангия! нее ли по-добре вместо опцията НОЧ,  да направят опция с която плитките и дребни сигнали да се елиминират!!! веднага давам пример защо:  всички знаем че в замърсени обекти дълбоките сигнали много трудно се засичат,  има случаи в които под дребни железни сигнали е вадено монета с размер 18мм. не че апарата я засича, а от любопитство дали има и други по-дълбоки сигнали от железния сигнал който засича апарата! ДА правилно се изказвам, решавам да извадя черния сигнал който засякох и  се оказа че под него имаше и  ЦВЕТЕН СИГНАЛ!!  на практика се оказа че в силно замърсени обекти,  все още има страшно много сигнали но за съжаление са НЕоткриваеми за "всички" съвременни бангий!!!  ето в тази посока инженерите трябва да насочат усилията си!  http://prikachi.com/images.php?images/125/7127125X.jpg

Такава екстра нямаше ли гти 2500?


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 2:38 pm

За скоро изгубени предмети за които знаеш горе -долу ID-то става,но за реликви и антики как ще "орежеш"апарата си.Става скопено магаре.Хем дълбочината се намалява,хем и пропускаш доста други ценни неща.И без това "истинските"сигнали почти не останаха.При диск до 4 най-добре се работи,защото не пропускаш нищо,и апарата е най-дълбок.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 3:08 pm

sdsds написа:
Такава екстра нямаше ли гти 2500?
не не  Laughing този апарат е жалък!!! дори не искам да го коментирам! питай някой собственик на въпросната бангия дали може да чуе Турска бяла махмудия, или нещо от рода на тремис?  Laughing Laughing Laughing 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 3:36 pm

Podlecii.avg написа:
sdsds написа:
Такава екстра нямаше ли гти 2500?
не не  Laughing този апарат е жалък!!! дори не искам да го коментирам! питай някой собственик на въпросната бангия дали може да чуе Турска бяла махмудия, или нещо от рода на тремис?    Laughing Laughing Laughing 

не не ...ама това отдавна е измислено  Laughing


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 8:31 pm

Симпличио написа:
Podlecii.avg написа:
Симплич!  правил съм въздушни  тестове с ф5 и ф75 . точно на тази опция НОЧ
и двата апарата работят абсолютно еднакво на дискриминация. смея да твърдя че каквото може ф75 същото го може и ф5!  говоря за въздушни тестове, но в земята не мисля че резултатите ще са еднакви! а честно казано тази опция НОЧ  е абсолютна ХУЙНЯ!!!

Подлеций, в случая трябва да се съглася с теб, защото явно нещо съм се заблудил - Ф75 си има Ноч-дискриминация и при такива сравнителни тестове с Ф5 би трябвало най-малкото да не отстъпва на апарат от по-нисък клас.

Иначе Т2 наистина няма Ноч-дискриминация и ако трябва да избирам между двата детектора, които се водят от един клас, то разбира се бих избрал Ф75 - при този модел единствено ме дразнят изобразените на екрана иконки на тъпите американски монети, но ако направят една интернационална версия, както примерно Гарет АТ Про Интернешънъл, то ще са чуднесни.
Ти си заблуден от както пишеш във форума а заблудата ти се дължи на това , че реално не си хващал металотърсач .Всичките ти знания са от интернет или какво си чул от някой познат . Купи си най после нещо каквото и да е и излез на полето .Тръпката е там а не пред компа да чешеш клавиатурата .Тия лакърдий дето разтягаш по форумите на терен няма да ти помогнат много .Ако си свършил вече паричките мога да ти дам една миладинка на промоция .
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 8:41 pm

Сесо, металдетектингът е и сериозна научна сфера, касаеща науки като физика, електроника, геология, не е само "тръкай по баиро като луд" - без сериозни теоретични познания и постоянно развитие, просто си оставаш един копач на капачки и ръждиви железца, тоест нещо като оператор-еколог, ако трябва да го кажем по-модерно. Smile
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 8:55 pm

Симпличио написа:
Сесо, металдетектингът е и сериозна научна сфера, касаеща науки като физика, електроника, геология, не е само "тръкай по баиро като луд" - без сериозни теоретични познания и постоянно развитие, просто си оставаш един копач на капачки и ръждиви железца, тоест нещо като оператор-еколог, ако трябва да го кажем по-модерно. Smile
Каквито и теоретични познания да имаш не хванеш ли детектора всичко си остава теория . Практика му е майката плюс теория ,но на първо място е късмета колкото и не научно да звучи .
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Продавам FISHER F 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Fisher - Продавам FISHER F 5 EmptyСря Мар 05, 2014 10:23 pm

Симпличио написа:
Сесо, металдетектингът е и сериозна научна сфера, касаеща науки като физика, електроника, геология, не е само "тръкай по баиро като луд" - без сериозни теоретични познания и постоянно развитие, просто си оставаш един копач на капачки и ръждиви железца, тоест нещо като оператор-еколог, ако трябва да го кажем по-модерно. Smile
много трудно мога да се съглася с теб Симплич!!! познавам хора с основно образование които са НЕ едни гърди А няколко стотин километра пред най-добрите ни археолози !!! това което го пише в книгите несе ражда по нивите!!! та исках да ти кажа че от хора които цял живот са работили научна фантастика в сферата на археологията НЕ очаквам кой знае колко много! лично аз познавам хора които само като погледнат терена и знаят от кой храст ще излезе заека  Laughing Laughing Laughing практика му е майката Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
 
Продавам FISHER F 5
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Продавам FIsher F70
» Продавам FISHER F75
» Продавам Fisher F70

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: