Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher deus грунда маск kupuvam mask врътка Minelab prodavam Spectrum TEKNETICS tesoro 5000 Coil нишани Майнлаб wave GOLD пират VANQUISH miladinka nexus голден nokta lorenz Simplex
 

 помощ за избор на метелдетектор

Go down 
+9
filip_ganchev
maas7eer
таратанций
бобо
borislav123
Баир-Будала
Симпличио
Gandalf
mmasws
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



помощ за избор на метелдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за избор на метелдетектор   помощ за избор на метелдетектор - Page 2 EmptyЧет Ное 27, 2014 9:32 am

Трибал-М написа:
Балкански написа:
Симплич незнам за тебе как ще се оправяш с това колело по тия тревисти местности .НО аз вече си купих кола Smile , сега имам 2 , една за работа и една за Баири Smile ..


...Судански по ранна доба захвана разговор с него си?

Ей бай Селяндур аз нали ти казах ,че от тебе не искам никви коментари по-мой адрес ? Колко пъти трябва да повтарям ?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




помощ за избор на метелдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за избор на метелдетектор   помощ за избор на метелдетектор - Page 2 EmptyЧет Ное 27, 2014 2:20 pm

Балкански написа:
Трибал-М написа:
Балкански написа:
Симплич незнам за тебе как ще се оправяш с това колело по тия тревисти местности .НО аз вече си купих кола Smile , сега имам 2 , една за работа и една за Баири Smile ..


...Судански по ранна доба захвана разговор с него си?

Ей бай Селяндур аз нали ти казах ,че от тебе не искам никви коментари по-мой адрес ? Колко пъти трябва да повтарям ?


Вместо да ръмжиш и опъваш синджира,по-добре ни запознай с твоята тежка,супер пулс индукция,най-хубаво в отделна тема...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



помощ за избор на метелдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за избор на метелдетектор   помощ за избор на метелдетектор - Page 2 EmptyЧет Ное 27, 2014 4:56 pm

Трибал-М написа:
Балкански написа:
Трибал-М написа:
Балкански написа:
Симплич незнам за тебе как ще се оправяш с това колело по тия тревисти местности .НО аз вече си купих кола Smile , сега имам 2 , една за работа и една за Баири Smile ..


...Судански по ранна доба захвана разговор с него си?

Ей бай Селяндур аз нали ти казах ,че от тебе не искам никви коментари по-мой адрес ? Колко пъти трябва да повтарям ?


Вместо да ръмжиш и опъваш синджира,по-добре ни запознай с твоята тежка,супер пулс индукция,най-хубаво в отделна тема...

Е ти като искаш да знаеш ,защо не попита кат човек преди, а ми правиш намеци ? Нямам никви тайни за машината си и ще си кажа всичко само да ме питате кат човек !!!

Ето линк към машината: http://olx.bg/metalotrsach-metaldetektor-dlbochinen-i61636528
През лятото ще замина за Германия , мисля да си купя още по силна машина направо оттам !
Машината я купих от Ноци детектори от Варна , работи перфектно може да видите характеристиките й и в сайта им !
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




помощ за избор на метелдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за избор на метелдетектор   помощ за избор на метелдетектор - Page 2 EmptyЧет Ное 27, 2014 10:16 pm

Трибал-М написа:
Балкански написа:
Симплич незнам за тебе как ще се оправяш с това колело по тия тревисти местности .НО аз вече си купих кола Smile , сега имам 2 , една за работа и една за Баири Smile ..


...Судански по ранна доба захвана разговор с него си?
Razz И тва си е дарба Very Happy
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




помощ за избор на метелдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за избор на метелдетектор   помощ за избор на метелдетектор - Page 2 EmptyЧет Ное 27, 2014 10:53 pm

Трибал-М написа:
Балкански написа:
Трибал-М написа:
Балкански написа:
Симплич незнам за тебе как ще се оправяш с това колело по тия тревисти местности .НО аз вече си купих кола Smile , сега имам 2 , една за работа и една за Баири Smile ..


...Судански по ранна доба захвана разговор с него си?

Ей бай Селяндур аз нали ти казах ,че от тебе не искам никви коментари по-мой адрес ? Колко пъти трябва да повтарям ?


Вместо да ръмжиш и опъваш синджира,по-добре ни запознай с твоята тежка,супер пулс индукция,най-хубаво в отделна тема...

Ааааа, супер плюс индукция, затова бърза да се отърве от нея и я продава. Ако беше проучил техниките, нямаше да се метне на измислените машини на Моци, а да си купи за тези пари истинска пулс идукция. На пазара в момента има наистина добър избор, освен Минелаб, предлагат се и други качестени, и то български.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



помощ за избор на метелдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за избор на метелдетектор   помощ за избор на метелдетектор - Page 2 EmptyПет Ное 28, 2014 8:03 am

Petronii написа:
Трибал-М написа:
Балкански написа:
Трибал-М написа:
Балкански написа:
Симплич незнам за тебе как ще се оправяш с това колело по тия тревисти местности .НО аз вече си купих кола Smile , сега имам 2 , една за работа и една за Баири Smile ..


...Судански по ранна доба захвана разговор с него си?

Ей бай Селяндур аз нали ти казах ,че от тебе не искам никви коментари по-мой адрес ? Колко пъти трябва да повтарям ?


Вместо да ръмжиш и опъваш синджира,по-добре ни запознай с твоята тежка,супер пулс индукция,най-хубаво в отделна тема...

Ааааа, супер плюс индукция, затова бърза да се отърве от нея и я продава. Ако беше проучил техниките, нямаше да се метне на измислените машини на Моци, а да си купи за тези пари истинска пулс идукция. На пазара в момента има наистина добър избор, освен Минелаб, предлагат се и други качестени, и то български.

Хах .. машината е добра ! без оплаквания съм към машината Wink .. хората и Минелаби продават ЗНАЧИ са лоши такали ? хахаха много логично разсъждаваш браво ! Аз си имам мои си неща дето немога да кажа ,дето нямат нищо общо с машината така ,че продавам ,не защото е лоша машината .Това е едно от най-тъпите неща ,които един може да измисли без да знае изобщо грам за такива машини Wink . Ти 100% си някакъв селянин ,който няма пукнат грош зада си купи някоя свястна машинка и плюе всичко останало Smile ( до този извод стигам , след като предоставя информация за машината си по най-любезния начин ,а получавам такъв просташки отговор от селяндур като тебе)
Който има желание винаги може да се свърже с мене , да уговорим ден и час и ще му направя демонстрация !
Върнете се в началото Go down
 
помощ за избор на метелдетектор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» избор на метелдетектор
» ПОМОЩ ПРИ ИЗБОР
» Помощ при избор на детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: