Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
deus wave TEKNETICS нишани Simplex miladinka lorenz Spectrum маск mask грунда Coil Minelab VANQUISH 5000 kupuvam nexus Fisher голден GOLD Майнлаб tesoro prodavam пират nokta врътка
 

 външно захранване

Go down 
+3
metala
maslinata
guspata_35
7 posters
АвторСъобщение
guspata_35
Новобранец
Новобранец
guspata_35



външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: външно захранване   външно захранване EmptyПон Мар 17, 2014 9:15 pm

колеги,обръщам се към Вас с молба,има ли майстор тук,който да ми свърже външен захранващ блок за технетикс еуротек про,ако има такъв,моля за отговор.омръзна ми да купувам батерии...
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: външно захранване   външно захранване EmptyПон Мар 17, 2014 9:39 pm

взвми си зареждащи батерии и зарядно и си цар, не базикай машинката Cool 
Върнете се в началото Go down
metala
Новобранец
Новобранец
metala



външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: външно захранване   външно захранване EmptyПон Мар 17, 2014 9:58 pm

какво не им харесваш колега на алкалните .цял месец търкам с две алкални батериии и нямам грижи. да ви кажа че оккакто и сложих слушалки се родих.ако с една батерия карах 15/20часа сега със слушалките карам меко казано двойно повече време.
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: външно захранване   външно захранване EmptyПон Мар 17, 2014 10:53 pm

metala написа:
какво не им харесваш колега на алкалните .цял месец търкам с две алкални батериии и нямам грижи. да ви кажа че оккакто и сложих слушалки се родих.ако с една батерия карах 15/20часа сега със слушалките карам меко казано двойно повече време.
 super21 Така е прав си колега със слушалките се пести доста ток  cheers 
Върнете се в началото Go down
guspata_35
Новобранец
Новобранец
guspata_35



външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: външно захранване   външно захранване EmptyВто Мар 18, 2014 6:53 am

със външен захранващ блок кара по една седмица,и дълбочината чуствително се увеличава,става по-дълбок с около 5 сантиметра и много спокоен.добре работи и с алкалните,но аз мразя да работя със слушалки.обичам да чувам какво става наоколо. Very Happy Very Happy Very Happy никой от нашите майстори ли не може да направи такова свързване,едва ли е трудно за технически грамотен човек....
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: външно захранване   външно захранване EmptyВто Мар 18, 2014 2:01 pm

guspata_35 написа:
със външен захранващ блок кара по една седмица,и дълбочината чуствително се увеличава,става по-дълбок с около 5 сантиметра и много спокоен.добре работи и с алкалните,но аз мразя да работя със слушалки.обичам да чувам какво става наоколо. Very Happy Very Happy Very Happy никой от нашите майстори ли не може да направи такова свързване,едва ли е трудно за технически грамотен човек....

Това,че се увеличава дълбочината,че и то с 5 см е пълна глупост или някакво внушение. Ако щеш му сложи и 18 волта,пак трябва да е стабилизирано на 5-6 волта или там на колкото си работи процесора и останалата електроника.

Купи 8 батрии по 1,2 Волта,но с по-голям ток и някаква кутия в която да си ги поставиш. Свързваш ги последвателно и получаваш 9,6 Волта,прекарваш си кабел за захранване до контролната кутия,поставяш си и букса за заряд на батериите. Отделно може да си поставиш на самата кутия в която ще са батериите Ц/К ключе с което може да изключваш захранващия болк и да ползваш оригиналното гнездо на апарата като аварийно.
Ако не можеш да се справиш сам потърси някой,който да го направи.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: външно захранване   външно захранване EmptyВто Мар 18, 2014 6:34 pm

guspata_35 написа:
колеги,обръщам се към Вас с молба,има ли майстор тук,който да ми свърже външен захранващ блок за технетикс еуротек про,ако има такъв,моля за отговор.омръзна ми да купувам батерии...


Здравей,колега!
Има касети за по 4 батерии АА. Купи си две от тях,съедини ги чрез залепване,или по друг начин и ще получиш касета за 8 акумулатора.Аз ти препоръчвам "Фуджицел"-2800 милиампер часа,които почти отговарят на капацитета си.Удобно е да ползваш автоматично зарядно,например за "Голден маск".Успех!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: външно захранване   външно захранване EmptyВто Мар 18, 2014 7:31 pm

guspata_35 написа:
колеги,обръщам се към Вас с молба,има ли майстор тук,който да ми свърже външен захранващ блок за технетикс еуротек про,ако има такъв,моля за отговор.омръзна ми да купувам батерии...
хах и ти ли усети недостатъка? това е поредната НЕдомислица от страна на инженерите !!! фишера Ф-5 е още по-голяма хуйня, с две такива батерий е! в колата ми е фрашкано от зарядни устройства, вече се бъркам кое за какво беше!! и представяш ли си още една бангия с различни батерий от масовите 1,2 АА! толкова ли е трудно да ги стандартизират тези захранващи блокове, да бъдат на принципа на новите смартфони!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: външно захранване   външно захранване EmptyВто Мар 18, 2014 7:55 pm

Podlecii.avg написа:

хах и ти ли усети недостатъка?  това е поредната НЕдомислица от страна на инженерите  !!! фишера Ф-5  е още по-голяма хуйня, с две такива батерий е! в колата ми е фрашкано  от зарядни устройства, вече се бъркам кое за какво беше!!  и представяш ли си още една бангия с различни батерий от масовите 1,2 АА!   толкова ли е трудно да ги стандартизират тези захранващи блокове, да бъдат на принципа на новите смартфони!   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 


Може би не е трудно,но навярно надделяват други съображения...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: външно захранване   външно захранване EmptyВто Мар 18, 2014 8:24 pm

Трибал-М написа:

Може би не е трудно,но навярно надделяват други съображения...
и на уя ми писна и на мъдете ми писна от зарядни устройства, в колата си имам 26 различни зарядни устройства!!! още едно ли да купувам? тая нема да стане  страх 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




външно захранване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: външно захранване   външно захранване EmptyВто Мар 18, 2014 9:41 pm

Podlecii.avg написа:
.......  още едно ли да купувам? тая нема да стане  страх 


Зарядните устройства за Маските могат да зареждат акумулаторни батерии с от 6 до12 броя акумулатори.Зарядният ток е 500 милиампера(става бързо)и са напълно автоматични,изключват се сами.
Вероятно и при другите наши производители са подобни?
От тук натам е въпрос на аритметика и съм сигурен,че ще си разтовариш колата.Поздрави!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
външно захранване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Teknetics Металдетектори-
Идете на: