Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка deus маск nexus lorenz VANQUISH Minelab tesoro Fisher nokta пират 5000 kupuvam wave Spectrum mask Simplex Майнлаб нишани GOLD Coil miladinka грунда голден prodavam TEKNETICS
 

 колеги, на срещата в ловеч ще

Go down 
+17
Podlecii.avg
бобо
Джэк
RelicHuntingVT
Radislav
Трибал-М
pechkata
Alexandar93
quell
Petronii
stan960
mario321
mdetectors.bg
Аруки Минкоц
adminn
nasko75
Рис
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джэк
Новобранец
Новобранец




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyНед Май 18, 2014 12:20 am

www . mdetectors . com написа:

Земята на Деуса показваше 87-88, което е супер яка земя и е донесена от Родопите.
Всички присъстващи могат да потвърдят, че Деуса размаза всичко, но пак казвам ... тоя оператор е №1

Интересантно ми е как така мега великата компания Майнлаб, дето навсякъде пишат "World's Best Metal Detection Technologies", са се скрили в миша дупка и не са излезли да премерят сили с Деуса? Ами Стефчо Микрона нямаше ли го с някоя руска тояга АКА да покаже малко мускули?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyНед Май 18, 2014 8:03 pm

...На мен ли ми се е сторило,или си е така?:На събора май преобладаваха побеляващи и побелели глави.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyНед Май 18, 2014 8:10 pm

Да прав си може би има нещо такова.
Дойдоха "старата школа" и нямаше маникени  Very Happy 


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyНед Май 18, 2014 8:19 pm

www.mdetectors.com написа:
Да прав си може би има нещо такова.
Дойдоха "старата школа" и нямаше маникени  Very Happy 

Ако младостта беше повече от мъдростта,щеше да е по-приемствено.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyНед Май 18, 2014 9:57 pm

www.mdetectors.com написа:
www.mdetectors.com написа:
Накрая имаше малко показно на Деуса и беше асолютно категоричен  Very Happy 
А оператора е май най-добрия в България
колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 33nfdbk

Тоа тест го нправиха колегите буквално преди да тръгнем.
Земята на Деуса показваше 87-88, което е супер яка земя и е донесена от Родопите.
Всички присъстващи могат да потвърдят, че Деуса размаза всичко, но пак казвам ... тоя оператор е №1
Щом тоя пич е №1 ,значи знам какви са възможностите на Деуса,щото точно него наблюдавах в Бургас Very Happy деуса може и да е много,или най -добър,но не е достатъчно добър-за мене geek Embarassed Razz стена 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyНед Май 18, 2014 10:59 pm

Джэк написа:
Обаче паднах от смех, като видях на клипчето как се ебават с турчина, който не може да си груднира Ноктата - йок метал, чок проблем.  :mdr97:
хах Симплич!!! в место да мецаш като "визитарка" из форумите , можеше да дойдеш на събора и сам да видиш за какво става въпрос! на този пясък който беше в пластмосовия леген нито един апарат НЕ можа да се грундира!!!!! лично съм видял Ф75 как се грундира на 88-89 което никак нее приемлива цифра за работа! преди 10-15 дни ми се случи да проверявам терен на който грунда беше 90-91 и мога да ти кажа че на ПОДОБЕН терен не вярвам в света да има бангия която да работи нормално. освен ПИ.
Приеми един съвет : НАМАЛИ ТОВА ГМО!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 2:17 am

Брадваров, не знам кой е тоз юнак Симплич и защо ти е легнал на душата, но ще те изслушам, ако имаш нужда да споделиш, пък и ще помогна с каквото мога. Cool 

Иначе по тезата ти -  F75 e орязана версия на Текнетикс Т2 по отношение на функцията за грунд-баланс, тоест Т2 е специално проектиран за работа на силно орудени терени, затова и при включване компютърът установява грунд-баланса на 90, тоест това е номиналният режим на работа на Т2, докато F75 e за леки почви и с някои допълнителни удобства ( запаметяване, подсветка и др.). Така че, според мен, най-добрата машина за орудени терени е Т2, дори я предпочитам пред GPX, понеже е много зле на дискриминация, както и всички импулсни машини, разбира се.


Последната промяна е направена от Джэк на Пон Май 19, 2014 10:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 9:24 am

Podlecii.avg написа:
Джэк написа:
Обаче паднах от смех, като видях на клипчето как се ебават с турчина, който не може да си груднира Ноктата - йок метал, чок проблем.  :mdr97:
хах Симплич!!! в место да мецаш като "визитарка" из форумите , можеше да дойдеш на събора и сам да видиш за какво става въпрос!  на този пясък който беше в пластмасовия леген нито един апарат НЕ можа да се грундира!!!!!  лично съм видял Ф75 как се грундира на 88-89 което никак нее приемлива цифра за работа! преди 10-15 дни ми се случи да проверявам терен на който грунда беше 90-91 и мога да ти кажа че на ПОДОБЕН  терен не вярвам в света да има бангия която да работи нормално. освен ПИ.  
Приеми един съвет : НАМАЛИ ТОВА ГМО!  

Podlecii.avg никои друг освен F75 ли не можа да пробие през почвата в пластмасовия леген ,казаха че била някъде от Родопите  стена 



който търси намира
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 9:48 am

Джэк написа:
Брадваров, не знам кой е тоз юнак Симплич и защо ти е легнал на душата, но ще те изслушам, ако имаш нужда да споделиш, пък и ще помогна с каквото мога. Cool 

Иначе по тезата ти -  F75 e орязана версия на Текнетикс Т2 по отношение на функцията за грунд-баланс, тоест Т2 е специално проектиран за работа на силно орудени терени, затова и при включване компютърът установява грунд-баланса на 90, тоест това е номиналният режим на работа на Т2, докато F75 e за леки почви и с някои допълнителни допълнителни удобства ( запаметяване, подсветка и др.). Така че, според мен, най-добрата машина за орудените ни терени е Т2, дори я предпочитам пред импулсните GPX, понеже та пък са много зле на дискриминация, както и всички машини, работещи на този принцип, разбира се.
Колега грешиш че ф75 е за леки почви, при мен грунда е най често 82 и да ти кажа на този терен наистина само ф75 бара дълбоки те сигнали и неговия брат близнак Т2, в това поне се уверих доста пъти, е знаем че ПИ барат най дълбоко но сега не говорим за тях, от всичките ми приятели в моя район аз първи купих фишер, те бяха с други марки и различни като видяха на тестовете, как си бъркам по надолу в медеца с добра дискриминация и на бързо си подмениха машините, сега лепим само с фишери,сега много често чувам от тях думите-добре че беше ти иначе бяхме на отказване Laughing 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 9:07 pm

Petronii написа:


Не само това, ами и за тестовите дупки за монети не беше в ред, на много апарати даваше фантомни сигнали, а пък за дълбоките под гредите имаше сигнал желязо, ПИ маската на Владо го засичаше от горе, не знам какви тестове правят тези хора.
За мен този събор беше зле, по-зле от миналия, не знам защо решиха да пускат да търсят сигнали и да правят тестове на сметище, то монетарите едвам работят, а да не говорим за рамки и кантари, това си  беше пълна гавра с търсачите.
От производителите почти никой не показа нещо съществено, наредили детекторите на масите все едно са в магазина и седят цял ден, вместо да показват реално какво могат и да са си подготвили показни тестове.
Реално от подобен тип събори ползата е никаква, загуба на време, основното е да се наредят на опашка около сергиите и да се записват за томболи за шапки и фланелки цял ден. Едва ли другата година бих си губил времето в подобни простотии пак.


Една анкета за всички присъствали може да определи дали събора е с положителен,или с друг знак.Но не е сигурно,че всички пишат във форума.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 9:25 pm

Абе, мишок ти що не дойде на събора?- да видим твоята везна lol! 


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 9:48 pm

Почвата в легена е черен пясък от Бургас . Като хвърлиш магнит и пясъка полепва по него.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 9:52 pm

[quote="emoxristov"]Почвата в легена е черен пясък от Бургас . Като хвърлиш магнит и пясъка полепва по него.[/quote]  Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow твоята омега лепна ли парата под лигена????? Rolling Eyes Rolling Eyes 


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 10:20 pm

IB не можа да я засече но с пулсовият нямаше проблеми дори и през две каси с такъв пясък ще я чува.И да ти кажа че всички апарати удариха там на камък. Много тежък пясък няма пробиване.

Доста колеги пробваха и този тест с камъните.

https://www.youtube.com/watch?v=g62SY7PCVWM#t=49
https://www.youtube.com/watch?v=VJjeDPL1zc4#t=44

Да не вземе сега Админа да ми изтрие поста , това не е реклама.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyВто Май 20, 2014 5:52 pm

nasko75 написа:

Podlecii.avg никои друг освен  F75 ли не можа да пробие през почвата в пластмасовия леген ,казаха че била някъде от Родопите   стена 
хах не се подвеждайте по този звук!!! колегата работи само на АЛ МЕТАЛ!! което ще рече че този звук е спорен и по него не можеш да съдиш сигнала дали е от цветен предмет или черен!!!! демек : звук има но какъв е сигнала апарата не може да определи!  лично съм видял цифрата която издаваше този апарат на дребно коце под 3-сантиметрова Ямболска керамика - цифрата беше 14-15 и рядко скачаше над 15-16! това за мен си е чист ЧЕРЕН сигнал!  с две думи този пясък е КОФТИ  и лично аз не вярвам в света да има монетар който да работи нормално Cool


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyВто Май 20, 2014 9:42 pm

Podlecii.avg написа:
nasko75 написа:

Podlecii.avg никои друг освен  F75 ли не можа да пробие през почвата в пластмасовия леген ,казаха че била някъде от Родопите   стена 
хах не се подвеждайте по този звук!!! колегата работи само на АЛ МЕТАЛ!! което ще рече че този звук е спорен и по него не можеш да съдиш сигнала дали е от цветен предмет или черен!!!! демек : звук има но какъв е сигнала апарата не може да определи!  лично съм видял цифрата която издаваше този апарат на дребно коце под 3-сантиметрова Ямболска керамика - цифрата беше 14-15 и рядко скачаше над 15-16! това за мен си е чист ЧЕРЕН сигнал!  с две думи този пясък е КОФТИ  и лично аз не вярвам в света да има монетар който да работи нормално Cool
Точно за това писах,в една тема когато тенетикса/фишера, ми даде някакви барове-чертички за наличност на минерализация свалям си визуално от цветните ''чертички'' на сигнала и в някои специални случаи вадиш цвят!!!предимство на телевизора!
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyСря Май 21, 2014 12:20 am

[/quote]лично съм видял цифрата която издаваше този апарат на дребно коце под 3-сантиметрова Ямболска керамика - цифрата беше 14-15 и рядко скачаше над 15-16!Cool[/quote]
А да имаш спомен кой апарат хвана коцето под тази керамика без даже да прави земя над нея? Twisted Evil 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyСря Май 21, 2014 2:40 pm

...Приблизително казано,на църква ходят почти толкова,колкото са вярващите.Отнася се и за пред министерството на културата.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyСря Май 21, 2014 10:03 pm

Трибал-М написа:
...Приблизително казано,на църква ходят почти толкова,колкото са вярващите.Отнася се и за пред министерството на културата.


Цитираният пост може да послужи като прозрачна опаковка на една заключена тема...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyСря Май 21, 2014 10:34 pm

Трибал-М написа:
...Приблизително казано,на църква ходят почти толкова,колкото са вярващите.Отнася се и за пред министерството на културата.
 Laughing Не е важно да си редовен в черквата,а да си редовен пред съвестта си!Бог,ако въобще съществува, е навсякъде и у всекиго.!Не е важно един път да отидеш някъде,а всеки ден да се бориш и отстояваш правата си.Във всеки един случай.От популизъм пък,ми се драйфа !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyСря Май 21, 2014 10:41 pm

бобо написа:
Трибал-М написа:
...Приблизително казано,на църква ходят почти толкова,колкото са вярващите.Отнася се и за пред министерството на културата.
 Laughing Не е важно да си редовен в черквата,а да си редовен пред съвестта си!Бог,ако въобще съществува, е навсякъде и у всекиго.!Не е важно един път да отидеш някъде,а всеки ден да се бориш и отстояваш правата си.Във всеки един случай.От популизъм пък,ми се драйфа !

Как да не ни се драйфа,като ни го набутват в диетата 25 години-всеки ден?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги, на срещата в ловеч ще   колеги, на срещата в ловеч ще - Page 2 EmptyСря Май 21, 2014 11:15 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
...Приблизително казано,на църква ходят почти толкова,колкото са вярващите.Отнася се и за пред министерството на културата.
 Laughing Не е важно да си редовен в черквата,а да си редовен пред съвестта си!Бог,ако въобще съществува, е навсякъде и у всекиго.!Не е важно един път да отидеш някъде,а всеки ден да се бориш и отстояваш правата си.Във всеки един случай.От популизъм пък,ми се драйфа !

Как да не ни се драйфа,като ни го набутват в диетата 25 години-всеки ден?
Даже ,гледам,за съжаление,вече са се пристрастили някои....
Върнете се в началото Go down
 
колеги, на срещата в ловеч ще
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» MDETECTORS НА СЪБИРАНЕТО ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ НА 17.05.2014г. В СЛИВЕК - ЛОВЕЧ
» WWW.MDETECTORS.COM РЕЙСИНГ на втория кръг на ралито ... 27.06.2010 ФЙ 08:00 В С.Баховица - Ловеч 2010
» Здр колеги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: