Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 VANQUISH GOLD грунда Fisher нишани lorenz Майнлаб Spectrum маск Simplex врътка kupuvam nexus пират mask wave deus miladinka голден Coil Minelab prodavam tesoro nokta TEKNETICS
 

 Търся да закупя Garrett GTI 2500

Go down 
+4
mario321
sdsds
Джэк
Ivan Kovchev
8 posters
АвторСъобщение
Ivan Kovchev
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyСъб Май 17, 2014 12:53 pm

Garrett GTI 2500 с кантар на разумна цена .
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyСъб Май 17, 2014 4:59 pm

Колега, би ли обяснил защо именно тоя модел на Гарет ти трябва? Бачкал съм с такъв и мога да каже, че не е подходящ за орудени терени, в режим "дискриминация" е страшно плитък, примерно до 10-тина санта засича надеждно монети, единственото му достойнство е, че в режим "all metal" е прилично дълбок, но пък този режим може да се използва само на леки почви и при много прецизно направен грунд-баланс, която пък процедура е доста досадна, понеже е полуавтоматична, тоест натискаш и задържаш бутона и почваш да помпаш като луд 5-10 минути, докато компютърът изчисти земята. Детекторът има и функция за автоматично коригиране на баланса по време на работа, но по мои наблюдения тази функция не работи добре и не може да се разчита на нея, затова и периодично се налага да повтаряш процедурата за грунд-баланса и на час ти се събират по над 10 такива процедури и в края на бачкането ръцетете ти са напълно отмалели, помня през 5 минути сменявах ръцете, понеже и без това детекторът е много тежък (над 2 кг.). В заключение, този модел става единствено за фитнес в гората, тоест помпаш на чист въздух, но дали именно с такава цел купуваме детектори?
Върнете се в началото Go down
Ivan Kovchev
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyСъб Май 17, 2014 5:06 pm

Привет , доста попрочетох и гледах клипчета и като функции ми се видя доста добър . Аз и от скоро се занимавам имам един ПИ детектор с него пък се расипах от копане .
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyСъб Май 17, 2014 7:19 pm

Ivan Kovchev написа:
Привет , доста попрочетох и гледах клипчета и като функции ми се видя доста добър . Аз и от скоро се занимавам имам един ПИ детектор с него пък се расипах от копане .

Колега, то на клипчетата и Блистула изглежда фантастичен апарат, но на практика за нищо не става, дори Мерчев, собственикът на измислената фирма, не е наясно как работи апарата и си правят яки ебавки с него на съборите.

Кантарът на Гарет работи само в режим "all metals", тоест пак трябва да копаеш наред, а на всичкото отгоре функциите за грунд-баланс и трешолд (звуков праг) се деактивират, като се сложи рамката, така че може да се използва само на равно поле, където трябва така да стъпваш, че рамката да остава на постоянно разстояние от земята, тоест малко като препариран трябва да ходиш и при всяко поклащане ще ти се изменя сигналът, а също и при всяка промяна на почвените параметри, тоест ако си на участък, където почвата не е хомогенна, постоянно ще ти се променя звуковият сигнал, което прави работата с кантара голяма мъка.


Последната промяна е направена от Джэк на Съб Май 17, 2014 7:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ivan Kovchev
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyСъб Май 17, 2014 7:22 pm

Ти какво би ми препоръчал ?
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyСъб Май 17, 2014 7:32 pm

Труден въпрос ми задаваш, но горещо те съветвам да не набутваш пари за детектори на Гарет, това са най-дървените американски апарати и изобщо не стават за работа у нас.

Ако целта ти е да работиш с кантар, най-добре е да вземеш апарат на някой български майстор, като задължително първо трябва да го пробваш и да решиш дали те устройва.
Върнете се в началото Go down
Ivan Kovchev
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyСъб Май 17, 2014 7:35 pm

По скоро търся Универсалност
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyСъб Май 17, 2014 9:14 pm

Ivan Kovchev написа:
По скоро търся Универсалност

Не е задължително да слушаш потребител,които е сменил 10 ника...гонят го от форума а тои е като червеи(компютърен вирус)няма идентичност и не знае кои е!

П.П.Явно Симплич(Джек) не знае ,че Гарет е от малкото американски фирми,които правят модели специално за Европа EURO ACE ,AT PRO INTERNATIONAL,GTI2500 с новия софтуер,при тези модели не само звука е променен а и грунда!


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
Ivan Kovchev
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyСъб Май 17, 2014 9:18 pm

Любезен съм просто !!! Много четоx и доста мнения съм събрал и мисля че това е моят вариант .
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyНед Май 18, 2014 9:33 am

Ivan Kovchev написа:
Любезен съм просто !!! Много четоx и доста мнения съм събрал и мисля че това е моят вариант .
Братле взимай кво ти е на сърце за да си търкаш с удоволствие лулата на мира 
Върнете се в началото Go down
Ivan Kovchev
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyНед Май 18, 2014 10:09 am

Решил съм го Smile само да излезе и добра оферта Smile
Върнете се в началото Go down
shulc
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyНед Май 18, 2014 11:27 am

prodavam gti 2500 s 2c piti s slu6alki gareet bes kantar pri inters zvanni na tel.0898507045 vlado 6e se razberem za cenata
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyНед Май 18, 2014 11:58 am

САМО ТУК ОТ ОФИЦИАЛНИЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА GARRETT за БЪЛГАРИЯ WWW.GARRETT.BG

http://www.shop.imperio.bg/garrett-metalotarsachi


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyНед Май 18, 2014 10:12 pm

Джэк написа:
Колега, би ли обяснил защо именно тоя модел на Гарет ти трябва? Бачкал съм с такъв и мога да каже, че не е подходящ за орудени терени, в режим "дискриминация" е страшно плитък, примерно до 10-тина санта засича надеждно монети, единственото му достойнство е, че в режим "all metal" е прилично дълбок, но пък този режим може да се използва само на леки почви и при много прецизно направен грунд-баланс, която пък процедура е доста досадна, понеже е полуавтоматична, тоест натискаш и задържаш бутона и почваш да помпаш като луд 5-10 минути, докато компютърът изчисти земята. Детекторът има и функция за автоматично коригиране на баланса по време на работа, но по мои наблюдения тази функция не работи добре и не може да се разчита на нея, затова и периодично се налага да повтаряш процедурата за грунд-баланса и на час ти се събират по над 10 такива процедури и в края на бачкането ръцетете ти са напълно отмалели, помня през 5 минути сменявах ръцете, понеже и без това детекторът е много тежък (над 2 кг.). В заключение, този модел става единствено за фитнес в гората, тоест помпаш на чист въздух, но дали именно с такава цел купуваме детектори?
В дискриминация е плитък,но с малката антена!Ал метал режима работи перфектно на силно орудени странджански терени,и то на ауто трак!!!!Тва ,с помпането през 5-10 минути-просто го забрави...На орудено дискриминацията не е надежна,но това му е единствения недостатък,освен малко бавния рефлекс на силно замърсено.Машината е много добра.Ти ,амиго,не си много в час... Razz Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyНед Май 18, 2014 10:20 pm

www.mdetectors.com написа:
САМО ТУК ОТ ОФИЦИАЛНИЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА GARRETT за БЪЛГАРИЯ WWW.GARRETT.BG

http://www.shop.imperio.bg/garrett-metalotarsachi
Изключително добри оферти!!! super21 
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyПон Май 19, 2014 1:59 am

бобо написа:
Ал метал режима работи перфектно на силно орудени странджански терени,и то на ауто трак!!!!Тва ,с помпането през 5-10 минути-просто го забрави...На орудено дискриминацията не е надежна,но това му е единствения недостатък,освен малко бавния рефлекс на силно замърсено.Машината е много добра.Ти ,амиго,не си много в час... Razz Razz Razz 

6о6о, точно това твое твърдение, че GTI 2500 работи перфектно на силно орудени терени, показва, че просто никога не си работил с този модел, който у нас отдавна е известен с 2 неща : че е най-тежкият (над 2 кг) и че не става на орудено. В другия форум пише колегата Кодокан, има и тема за този модел, питай го него дали GTI 2500 става за орудени терени.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyПон Май 19, 2014 12:20 pm

Джэк написа:
бобо написа:
Ал метал режима работи перфектно на силно орудени странджански терени,и то на ауто трак!!!!Тва ,с помпането през 5-10 минути-просто го забрави...На орудено дискриминацията не е надежна,но това му е единствения недостатък,освен малко бавния рефлекс на силно замърсено.Машината е много добра.Ти ,амиго,не си много в час... Razz Razz Razz 

6о6о, точно това твое твърдение, че GTI 2500 работи перфектно на силно орудени терени, показва, че просто никога не си работил с този модел, който у нас отдавна е известен с 2 неща : че е най-тежкият (над 2 кг) и че не става на орудено. В другия форум пише колегата Кодокан, има и тема за този модел, питай го него дали GTI 2500 става за орудени терени.
Те и за кака разправяха,че е най голямата курва,ма аз кака нямам.Като гледам и чета по форумите от преди 5-6 години,най вероятно аз имам най голям стаж в България с въпросния модел.А аз живея в Странджа-по- орудено....здраве му кажи!С Кодо,сме го обсъждали въпросния металотърсач,и в този форум,преди още да се роди другия,и той да се изнесе.Не съм казал ,че работи перфектно,а че ол метала му е перфектен,и проследяващия грунд му е без забележки.!!!!-Поне аз не съм срещал почва,която да го препъне.Дискриминацията и бързината му са слаби,но друго всичко си шессс".Естествено и дума не може да става да го сравняваме с пулсаци,но за ВЛФ си е мноооого добре на орудено.Няма да влизам в детайли ,но приятелите и познатите ми ,знаят колко пъти ме е радвал....
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyВто Май 20, 2014 7:26 am

бобо написа:
Естествено и дума не може да става да го сравняваме с пулсаци,но за ВЛФ си е мноооого добре на орудено.Няма да влизам в детайли ,но приятелите и познатите ми ,знаят колко пъти ме е радвал....

Колега, пулсаците нямат дискриминация, така че тия апарати са за търсачи, които копаят всичко подред, тоест те са идеални за официални археологически проучвания, защото там се работи само на археологически обекти и всеки артефакт прилежно се описва и съхранява, независимо от какъв метал е.

За нас, търсачите, е задължително детекторът да има дискриминация при това на колкото се може по-голяма дълбочина, защото нас ни интересуват само цветните артефакти (монетки, апликации, накити, съдове и т.н.), така че единственият вариант за нас е детектор с индуктивен баланс, като за добра машина може да се смята всяка, която предлага надеждна дискриминация на дълбочина над 20 см., под надеждна дискриминация разбирам ефективност поне 75%, тоест от всички сигнали, определени от детектора като цветни, поне 75% да се окажат наистина цветни артефакти.

В този ред на мисли, Garrett GTI 2500 има надеждна дискриминация на дълбочина до 10 см., при това на леки почви, така че подходът при него е да се работи в режим "all metal", който има добра дълбочина, но при всеки сигнал да се премахва определен слой от земята, за да може сондата да е достатъчно близко до детектирания артефакт и да може правилно да определи дали е цветен или черен лежащият в земята метален предмет.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyВто Май 20, 2014 8:21 pm

.На орудено колега САМО пулсаците имат надеждна дискриминация,ама ти откъде да знаеш....

.На орудено,а ние говорим точно за такава ситуация,ВЛФ е просто без дискриминация след петия сантиметър,ама ти откъде да знаеш....


В този ред на мисли,след като уточнихме,че на такова орудено,каквото аз имам впредвид,НИКОЙ ВЛФ няма надеждна дискриминация след петия сантиметър ,при Гарет ГТИ 2500 имаш още ДВА жокера-дълбочина и ГОЛЕМИНА на целта Exclamation Exclamation Exclamation т.е.-една крачка напред си....,ама ти от къде да знаеш.... Razz
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Garrett GTI 2500   Garrett - Търся да закупя Garrett GTI 2500 EmptyВто Май 20, 2014 8:48 pm

бобо написа:
.На орудено колега САМО пулсаците имат надеждна дискриминация,ама ти откъде да знаеш....

.На орудено,а ние говорим точно за такава ситуация,ВЛФ е просто без дискриминация след петия сантиметър,ама ти откъде да знаеш....


В този ред на мисли,след като уточнихме,че на такова орудено,каквото аз имам впредвид,НИКОЙ ВЛФ няма надеждна дискриминация след петия сантиметър ,при Гарет ГТИ 2500 имаш още ДВА жокера-дълбочина и ГОЛЕМИНА на целта Exclamation Exclamation Exclamation т.е.-една крачка напред си....,ама ти от къде да знаеш.... Razz


Само от "книгите",без практика и тестове(опити) не се получава.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
Търся да закупя Garrett GTI 2500
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» търся да закупя
» Търся да закупя Гарет ACE 150/250
» Търся да закупя Тесоро Цибола.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: