Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив

Go down 
+27
deultum
sashometila
pavli_q
Гадуларя
Трибал-М
vvurbanov
BLISSTООL
quell
hiddenhistory
titpulo
hristo0o0
comander
talasumo
кирката
stater
kaponcheto
adminn
Petronii
mario321
petar_pz
Golden Mask
FELIX
mdetectors.bg
atina
бобо
Radislav
akulata88
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyВто Юни 03, 2014 12:55 pm

Golden Mask написа:

До сега колкото потребители на ДЕУС съм виждал ( не по-малко от 300 човека ) само двама знаеха как да си настроят машините така че да работят добре в зависимост от почвата .
Какво като ДЕУС има толкова много екстри, повечето го купуват понеже е лек !

Това е толкова голяма истина, че чак ми си плаче.
Точно за това скоро ще стартираме голяма кампания за разясняване на работата с XP DEUS


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyВто Юни 03, 2014 12:57 pm

Golden Mask написа:
akulata88 написа:
Аз пак залагам, че с развитието на технологиите до 2-3 години и тримата производители няма да могат да се впишат в дадената пазарната ниша, защото в последните 10 години бг производителите освен в развитието на визията на друго не са наблегнали....

Голям философ излезе ! Да не си финансов анализатор ?!

Важно е детектора да върши работа, а не колко екстри и непотребни пинизи има !
Не че екстрите са непотребни но 95% от търсачите не ги ползват или не знаят как .
До сега колкото потребители на ДЕУС съм виждал ( не по-малко от 300 човека ) само двама знаеха как да си настроят машините така че да работят добре в зависимост от почвата .
Какво като ДЕУС има толкова много екстри, повечето го купуват понеже е лек !
Много от потребителите не гледат дисплея, включват го на двутонален режим и така действат.
XP имали иновации, имат но те са само в ДЕУС.
Когато съм с Golden Mask 4 в режим мулти-тон познавам на 100% фолио , олово , подкова ...т.е. не ми трявба ВДИ, както е и при Gold Maxxx Power .

Какво от това че AKA имат LCD хиляди менюта и настройки, ела в неделя да видиш как ще го настроиш на полигона - НИКАК ! С тия многобройни настройки възможността да объркаш нещо е голяма и оттам детектора да работи по-зле и от такъв с 2 копчета .

На масовия търсач му трябват 2-3 копчета, да вади колкото колегата му със скъпата машина  !

Ние сме се ориентирали точно към детектори с които се вадят пари от първия ден, не сме привърженици на машини които се усвояват месеци и години ...

http://www.lovecpokladu.cz/products/golden-mask/lp-zero-prospekt.pdf

От това имаме поръчки по 60 бр. всеки месец (по договор), чехите май са много глупави да си купуват детектори с копчета като има такива дигитални шарении ?!

С този пост 1000 Golden Mask - стана ДЖАДАЙ - Честито!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyВто Юни 03, 2014 8:31 pm

ХМ,,,това ако е истина  scratch scratch scratch мисля да си купя и аз един звяр Shocked  https://www.youtube.com/watch?v=ZJI69_7uSrc#t=222


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyВто Юни 03, 2014 8:58 pm

кирката написа:
ХМ,,,това ако е истина  scratch scratch scratch мисля да си купя и аз един звяр Shocked                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      https://www.youtube.com/watch?v=ZJI69_7uSrc#t=222
Ъъъ,хъ,и тряа си носиш и по няколко шашки тротил,да моеш си вадиш сигналите Razz Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyВто Юни 03, 2014 9:05 pm

кирката написа:
ХМ,,,това ако е истина  scratch scratch scratch мисля да си купя и аз един звяр Shocked                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      https://www.youtube.com/watch?v=ZJI69_7uSrc#t=222
Леле така провлачва сигнала все едно отдолу има джанта от ЮМЗ, а не ни показаха като махна монетата дали изчезна сигнала  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyВто Юни 03, 2014 9:33 pm

Petronii написа:
Подобни демонстрационни тестове са абсолютно безсмислени, и на децата вече е ясно, че се отива с надути апарати и настроени за конкретния терен, а серийните работят съвсем различно. Единствено меродавно е да се съберат собственици на вече закупени детектори и да се тества на поне няколко полигона с различен тип почва, тогава вече може и да говорим за  качества на уредите. На всички вече е пределно ясно, че между видеоклиповете и реалноста разликата е доста голяма.
Почти съм сигурен, че борба няма да има, нито нексуса ще си губи времето да ходи на подготвени капани, нито Мерчев ще отиде, той от години на събори не ходи, макар, че е нек'ъв кадър от управителния съвет.

 стена
Петрони за това терените са два,ако се представи на единия на другия щте се осере.Няма да има висене над сигнала докато почне да се чува нещо си.Прави се грунд баланс в началото на полигона настроика на дискриминацита и никакво пипане на копчета по време на засичане на обектите.аз ще сам там ела и ти може някакав друг метотод да приложеш.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyВто Юни 03, 2014 11:54 pm

comander написа:
Petronii написа:
Подобни демонстрационни тестове са абсолютно безсмислени, и на децата вече е ясно, че се отива с надути апарати и настроени за конкретния терен, а серийните работят съвсем различно. Единствено меродавно е да се съберат собственици на вече закупени детектори и да се тества на поне няколко полигона с различен тип почва, тогава вече може и да говорим за  качества на уредите. На всички вече е пределно ясно, че между видеоклиповете и реалноста разликата е доста голяма.
Почти съм сигурен, че борба няма да има, нито нексуса ще си губи времето да ходи на подготвени капани, нито Мерчев ще отиде, той от години на събори не ходи, макар, че е нек'ъв кадър от управителния съвет.

 стена
Петрони за това терените са два,ако се представи на единия на другия щте се осере.Няма да има висене над сигнала докато почне да се чува нещо си.Прави се грунд баланс в началото на полигона настроика на дискриминацита и никакво пипане на копчета по време на засичане на обектите.аз ще сам там ела и ти може някакав друг метотод да приложеш.

Много са нещата, които трябва да се унифицират и да се наложат като стандарт при подобни тестове, за да няма ала-бала. Нямам свободно време от работа, а и ми е далече, иначе не е за изпускане подобно шоу, но съм сигурен, че и без това няма да има сблъсък.
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyСря Юни 04, 2014 12:55 am

kaponcheto написа:


И аз така мисля на Мерчев нещо ще му се случи инцидентно и ще избяга уж с управдателни причини вече трябва да сте му свикнали. Все нещо му се случва в последния момент когато трябва да се покаже
Чакайте да дойде ама някой друг път Smile

Тея 58 см на монета V5 ги прави само на неговия полигон,види ли друга почва BLISS може и да не се грундира и това Мерчев много добре го знае. Иде ли на среща с други машини бизнеса му заминава,той и сега е пред закриване но поне ще има предсмъртни конвулси още седмица две докато хората разберат що за измамник е малкия .


Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyСря Юни 04, 2014 4:51 pm

Цялата тая работа е толкова абсурдна, че си мисля, че Блистула ги прави тия неща, за да си прави реклама, за да се говори за него, да се шуми и т.н. ... ако не, явно е изпуснал от скорост и се движи по инерция.
Англииските форуми са пълни с обяви продавам блистул.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyПет Юни 06, 2014 6:35 pm

владо,остава ли за в неделя сбирката.място и часа на тръгване същите ли са.
Върнете се в началото Go down
titpulo
Легионер
Легионер
titpulo



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyПет Юни 06, 2014 8:53 pm

www.mdetectors.com написа:
Цялата тая работа е толкова абсурдна, че си мисля, че Блистула ги прави тия неща, за да си прави реклама, за да се говори за него, да се шуми и т.н. ... ако не, явно е изпуснал от скорост и се движи по инерция.
Англииските форуми са пълни с обяви продавам блистул.


"Тея сигурно са дилъри",аз за 12 год. в Англия не съм видял някои да стърже с близул
Върнете се в началото Go down
hiddenhistory
Новобранец
Новобранец




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyПет Юни 06, 2014 11:11 pm

колега със кой клуб търкаш в UK,
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyСъб Юни 07, 2014 12:28 am

...предполагам, че Близтула няма да дойде (досега на няколко пъти уж щеше ама все не идва или ако дойде нещо уж не е наред....
Нексуса сигурно също, но той просто защото е безмислено....
Колкото до полигона наистина ще ми е интересно да видя клипове, както и после да чуя отзиви на колеги взели си един или друг апарат.... Виждал съм апарати, които работят добре на някой обект а на много други хич ги няма...
Наскоро ходих с приятелче да копаем и се оказа, че апарата му изобщо не може да направи баланс на оруденото място... отидохме на друго място... там жиците му пречеха.... та пак сменихме за да заработи....
Ето това на мен не ми допада в повечето апарати родно производство.... прекалено са издути и нестабилни... и трябва да имаш доста опит и да си познаваш апарата добре за да можеш да работиш пълноценно...
Както и да е сигурен съм, че ще е забавна и ползотворна сбирката и ще се радвам да видя после клипове а и отзиви от колегите....
Хубаво изкарване ... Cool 
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: BLISSTOOL causes Nexus and Golden Mask, 08.06.2014, polygon OVERLOAD, Plovdiv, Bulgaria.   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyСъб Юни 07, 2014 2:00 pm

BLISSTOOL causes Nexus and Golden Mask, 08.06.2014, polygon "OVERLOAD", Plovdiv, Bulgaria.

BLISSTOOL PUBLIC OFFICIAL CHALLENGE

From: BLISSTOOL and Ahmed Merchev (owner and manufacturer of BLISSTOOL metal detectors)

To: Nexus and Georgi Chaoushev (owner and manufacturer of Nexus metal detectors)
To: Golden Mask and Vladimir Lilov (owner and manufacturer of Golden Mask metal detectors)

Given that:

/01/ In the period 28.05.2014 - 07.06.2014, Georgi Chaoushev (owner and manufacturer of Nexus metal detectors) stated and confirmed publicly, repeatedly and in writing, that on 08.06.2014 will attend the polygon "OVERLOAD" (near Plovdiv, Bulgaria) with the latest and best metal detectors of Nexus, including: Nexus Standard MkII and Nexus Credo DDM, pending BLISSTOOL;

/02/ In the period 28.05.2014 - 07.06.2014, Vladimir Lilov (owner and manufacturer of Golden Mask metal detectors) stated and confirmed publicly, repeatedly and in writing, that on 08.06.2014 will attend the polygon "OVERLOAD" (near Plovdiv, Bulgaria) with the latest and best metal detectors of Golden Mask, including: Golden Mask 4W D and Golden Mask 4 Pro, pending BLISSTOOL;

/03/ To date 07.06.2014, Georgi Chaoushev (owner and manufacturer of Nexus metal detectors) and Vladimir Lilov (owner and manufacturer of Golden Mask metal detectors) have never been tested and worked with BLISSTOOL LTC64X (THE BEAST), v4, v5, so they actually have no real experience of their work, but allow of themselves public comments for them that BLISSTOOL considered for false or misleading and derogatory the image of the brand BLISSTOOL.

TO THE ATTENTION of Nexus, Georgi Chaoushev, Golden Mask, Vladimir Lilov and all interested:

/04/ BLISSTOOL cause Nexus of complex parallel tests between the latest and the best mass-produced their metal detectors: BLISSTOOL LTC64X (THE BEAST) versus: Nexus Standard MkII and Nexus Credo DDM. Date and place of the competition: 08.06.2014, polygon "OVERLOAD" (near Plovdiv, Bulgaria);

/05/ BLISSTOOL cause Golden Mask of complex parallel tests between the latest and the best mass-produced their metal detectors: BLISSTOOL LTC64X (THE BEAST) versus: Golden Mask 4W D and Golden Mask 4 Pro. Date and place of the competition: 08.06.2014, polygon "OVERLOAD" (near Plovdiv, Bulgaria).

On invitation and initiative of Vladimir Lilov, Golden Mask, the meeting point is: Bulgaria, Plovdiv, circular Kuklensko Shosse Blvd, gas station Gazprom, at 10am. on 08.06.2014.

GSM number for connectivity with BLISSTOOL: 00359883450667

GPS coordinates of the meeting point (Bulgaria, Plovdiv, circular Kuklensko Shosse Blvd, gas station Gazprom):‎
42°05'45"N 24°45'39"E

GPS coordinates of polygon "OVERLOAD" (near Plovdiv, Bulgaria):
42.063367, 24.678668‎
42°03'48.1"N 24°40'43.2"E
http://maps.google.com/?q=42.063367,24.678668&hl=bg&gl=bg

08.06.2014, Polygon "OVERLOAD" - Free entrance!

See you soon!

Sincerely,

Ahmed Merchev, BLISSTOOL
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив, България.   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyСъб Юни 07, 2014 2:02 pm

BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон "ПЕРЕГРУЗКА", гр. Пловдив, България.

ОФИЦИАЛНО BLISSTOOL ПУБЛИЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО

От: BLISSTOOL и Ахмед Мерчев (собственик и производител на BLISSTOOL металдетектори)

До: Nexus и Георги Чаушев (собственик и производител на Nexus металдетектори)
До: Golden Mask и Владимир Лилов (собственик и производител на Golden Mask металдетектори)

Уважаеми колеги,

Като се има предвид че:

/01/ В периода 28.05.2014 - 07.06.2014, Георги Чаушев (собственик и производител на Nexus металдетектори) заяви и потвърди публично, многократно и писмено, че на 08.06.2014 ще присъства на полигон "ПЕРЕГРУЗКА" (близо до гр. Пловдив, България) с най-новите и най-добрите металдетектори на Nexus, включително: Nexus Standard MkII и Nexus Credo DDM, в очакване на BLISSTOOL;

/02/ В периода 28.05.2014 - 07.06.2014, Владимир Лилов (собственик и производител на Golden Mask металдетектори) заяви и потвърди публично, многократно и писмено, че на 08.06.2014 ще присъства на полигон "ПЕРЕГРУЗКА" (близо до гр. Пловдив, България) с най-новите и най-добрите металдетектори на Golden Mask, включително: Golden Mask 4W D и Golden Mask 4 Pro, в очакване на BLISSTOOL;

/03/ До дата 07.06.2014, Георги Чаушев (собственик и производител на Nexus металдетектори) и Владимир Лилов (собственик и производител на Golden Mask металдетектори), никога не са тествали и работили с BLISSTOOL LTC64X (THE BEAST), v4, v5, така че те реално нямат никакъв реален опит от тяхната работа, но въпреки това си позволяват публични коментари относно тях, които BLISSTOOL счита за лъжовни или подвеждащи и уронващи имиджа на марката BLISSTOOL.

НА ВНИМАНИЕТО на Nexus, Георги Чаушев, Golden Mask, Владимир Лилов и всички заинтересовани:

/04/ BLISSTOOL предизвиква Nexus на паралелни комплексни тестове между най-новите и най-добрите серийно произвеждани техни металдетектори: BLISSTOOL LTC64X (THE BEAST - ЗВЯРА) срещу: Nexus Standard MkII и Nexus Credo DDM. Дата и място на двубоя: 08.06.2014, полигон "ПЕРЕГРУЗКА" (близо до гр. Пловдив, България);

/05/ BLISSTOOL предизвиква Golden Mask на паралелни комплексни тестове между най-новите и най-добрите серийно произвеждани техни металдетектори: BLISSTOOL LTC64X (THE BEAST - ЗВЯРА) срещу: Golden Mask 4W D и Golden Mask 4 Pro. Дата и място на двубоя: 08.06.2014, полигон "ПЕРЕГРУЗКА" (близо до гр. Пловдив, България).

По покана и инициатива на Владимир Лилов, Golden Mask, сборния пункт е: България, гр. Пловдив, кръговото на бул. Кукленско шосе, бензиностанция Газпром, в 10ч. на 08.06.2014.

GSM номер за връзка с BLISSTOOL: 00359883450667

GPS координати на сборния пункт (България, гр. Пловдив, кръговото на бул. Кукленско шосе, бензиностанция Газпром):‎
42°05'45"N 24°45'39"E

GPS координати на полигон "ПЕРЕГРУЗКА" (близо до гр. Пловдив, България):
42.063367, 24.678668‎
42°03'48.1"N 24°40'43.2"E
http://maps.google.com/?q=42.063367,24.678668&hl=bg&gl=bg

08.06.2014, Полигон "ПЕРЕГРУЗКА" - Вход свободен!

До скоро виждане!

С уважение,

Ахмед Мерчев, BLISSTOOL
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyСъб Юни 07, 2014 5:07 pm

Много добре написа колегата Petronii "Подобни демонстрационни тестове са абсолютно безсмислени".Няма такива състезания между фирмите произвеждащи телевизори,дрелки фритюрници и т. н,Състезания между леки коли и мотори се провеждат, но при тях се изтъква на първо място състезателя, след това марката.Когато някой си купува кола въобще не се интересува кой автомобил от формула едно е спечелил състезанието.По важни според мен са мненията на колегите от форума.Няма значение на колко хващат по клиповете металотърсачите, всеки трябва сам да пробва преди да си купи.На първо място за мен е стабилноста за да има комфорт при търсенето, след това дълбочината, която върви заедно с дискриминацията.Всички други екстри се нареждат след това.Винаги съм търсил на не повече от 25% увеличение на дълбочината.Това е работната оптимална, максимална дълбочина.Всичко друго е от лукавого. Evil or Very Mad 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyСъб Юни 07, 2014 5:18 pm

vvurbanov написа:
Много добре написа колегата Petronii "Подобни демонстрационни тестове са абсолютно безсмислени".Няма такива състезания между фирмите произвеждащи телевизори,дрелки фритюрници и т. н,Състезания между леки коли и мотори се провеждат, но при тях се изтъква на първо място състезателя, след това марката.Когато някой си купува кола въобще не се интересува кой автомобил от формула едно е спечелил състезанието.По важни според мен са мненията на колегите от форума.Няма значение на колко хващат по клиповете металотърсачите, всеки трябва сам да пробва преди да си купи.На първо място за мен е стабилноста за да има комфорт при търсенето, след това дълбочината, която върви заедно с дискриминацията.Всички други екстри се нареждат след това.Винаги съм търсил на не повече от 25% увеличение на дълбочината.Това е работната оптимална, максимална дълбочина.Всичко друго е от лукавого. Evil or Very Mad 

Точно при еднаквите условия проличават разликите при метал търсещите машини.Този тип тестове са по-смислени дори и от фирмените за отделните модели!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyСъб Юни 07, 2014 7:41 pm

Трибал-М написа:
 

Точно при еднаквите условия проличават разликите при метал търсещите машини.Този тип тестове са по-смислени дори и от фирмените за отделните модели!
Тия тестове не трябва да оказват влияние при избора металотърсач.Главният инженер на Гарет каза че търсачите по добре познават и работят с машините които той конструира.Тия производители не могат да представят детекторите си в най добра светлина.Така както конструкторите, производителите и собственика на Макларън не умеят да карат като Шумахер.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyСъб Юни 07, 2014 9:39 pm

vvurbanov написа:
Трибал-М написа:
 

Точно при еднаквите условия проличават разликите при метал търсещите машини.Този тип тестове са по-смислени дори и от фирмените за отделните модели!
Тия тестове не трябва да оказват влияние при избора металотърсач.Главният инженер на Гарет каза че търсачите по добре познават и работят с машините които той конструира.Тия производители не могат да представят детекторите си в най добра светлина.Така както конструкторите, производителите и собственика на Макларън не умеят да карат като Шумахер.


Без онова "Ферари"този Шумахер нямаше да е същия!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyНед Юни 08, 2014 2:15 am

Шумахер печелеше състезания отначало с Мерцедес и Бенетон.Като започна да се състезава за Ферари ,болида му много често се чупеше.Предполагам че и той активно съдейства за отстраняване на проблемите.
Сега се сещам че като си купех нова машина имаше един период на прогонване.От начало ходех няколко пъти при производителя за да регулира потенциометрите за грунда(ако трябва).Карах го да промени скоростта на възстановяване.Бързината на стрелката.Настройвах си дискриминатора.Променях дължината на стика и ъгъла на пречупване.Изменях и баланса, като измествах дръжката.Правех си подсветка за нощно виждане.Облепях кутията с тиксо за да не влиза прах и вода.Подменях слушалките с такива които ми харесват.Правех си и задължително една резервна за да не увисна ако се повреди едната.Променях винаги захранването с по мощно.Носех го на колан на кръста или в специално ушит джоб на работните дрехи.Те са пък от материя на която не залепват тръни, лепки и имат халки за закачане на лопатка и тесла.В колата големите инструменти за копане винаги ботуши,голяма туба с вода, шише и сандък за храна.Ако съм на експедиция, вземам ракия, спален чувал и стек цигари с пачка кибрит в жабката.Тия работи постоянно бяха в колата, защото ако сваля нещо, може после да го забравя.Не на последно място и найлонови торбички за монетите.
Тука се увлякох и написах повече неща от колкото възнамерявах първоначално. Smile
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyНед Юни 08, 2014 8:45 am

vvurbanov написа:
Шумахер печелеше състезания отначало с Мерцедес и Бенетон.Като започна да се състезава за Ферари ,болида му много често се чупеше.Предполагам че и той активно съдейства за отстраняване на проблемите.
Сега се сещам че като си купех нова машина имаше един период на прогонване.От начало ходех няколко пъти при производителя за да регулира потенциометрите за грунда(ако трябва).Карах го да промени скоростта на възстановяване.Бързината на стрелката.Настройвах си дискриминатора.Променях дължината на стика и ъгъла на пречупване.Изменях и баланса, като измествах дръжката.Правех си подсветка за нощно виждане.Облепях кутията с тиксо за да не влиза прах и вода.Подменях слушалките с такива които ми харесват.Правех си и задължително една резервна за да не увисна ако се повреди едната.Променях винаги захранването с по мощно.Носех го на колан на кръста или в специално ушит джоб на работните дрехи.Те са пък от материя на която не залепват тръни, лепки и имат халки за закачане на лопатка и тесла.В колата големите инструменти за копане винаги ботуши,голяма туба с вода, шише и сандък за храна.Ако съм на експедиция, вземам ракия, спален чувал и стек цигари с пачка кибрит в жабката.Тия работи постоянно бяха в колата, защото ако сваля нещо, може после да го забравя.Не на последно място и найлонови торбички за монетите.
Тука се увлякох и написах повече неща от колкото възнамерявах първоначално. Smile


При почти изравнени възможности пилотът решава класирането,спор няма!Но ако се състезава с "Молотовка" може и да не завърши обиколките.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyНед Юни 08, 2014 10:32 am

....оооо всеки от тримата производителя са потвърдили участие, което е супер.
Хубаво е паралелните тестове да се правят, като накрая бъде дадена възможност на хора, които искат да пробват сами да настроят апаратите и да пробват възможностите им. Ще чакам клиповете и отзивите с нетърпение...  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyНед Юни 08, 2014 10:25 pm

...уффф това вашето на нищо не прилича...  Very Happy 
Мина деня а няма инфо как са минали тестовете...
Пък и клипове ... или ако не сега поне някой да сподели малко инфо...
 Cool 
Върнете се в началото Go down
Гадуларя
Новобранец
Новобранец




Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyНед Юни 08, 2014 10:38 pm

Само се чудя какво е това вълнение, сякаш нещо епохално е станало...
Чудо големо, бих казал - срещнали се трима, видяло се, че за нищо не стават детекторите им и се разотишли. Laughing 
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 2 EmptyНед Юни 08, 2014 10:52 pm

Гадуларя написа:
Само се чудя какво е това вълнение, сякаш нещо епохално е станало...
Чудо големо, бих казал - срещнали се трима, видяло се, че за нищо не стават детекторите им и се разотишли. Laughing 

Колега разбрах че са се намесили и други детектори и нашите хора маи са се хванали за палците затова никои от тях не се хвали  Laughing 
Върнете се в началото Go down
 
Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Семинар на БАТСЗМ -29.11.2014 гр.Пловдив
» Магазин в Пловдив: Клондайк Пловдив - MDETECTORS.BG
» Магазин в Пловдив

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: