Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 GARRETT ATgold в търсене на самородно злато

Go down 
+10
vanbg
mdetectors.bg
adminn
lizimaxy
Сельо Бангиев
borislav123
FELIX
mario321
alireza
Kiril62
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



 - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато    - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 11:33 am

pechkata написа:
B.K.K. написа:

Не съм забелязал подобно нещо,но ще пробвам.Само че дори и така да е, не се отразява съществено,щом не съм го и забелязал досега....Иначе прозореца си е незаменима благинка.Осъзнах го днеска,като се опитах да поработя с ф75 на олметал за малко....

В кои марки детектори не си го забелязал ...?

Аз познавам поне 10 такива...
В АТ голда,Печка,извинявай ,че съм пропуснал обяснението,просто забравих ,че ма баннаха и в новия ми профил това не е уточнено.То в тоя форум май само аз съм с тая машина,или имаше и още един,....
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




 - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато    - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 11:42 am

B.K.K. написа:
То в тоя форум май само аз съм с тая машина

Аз наскоро взех изгодно един АТ Про, но съм запланувал и АТ Голд, за да мога сам да си да преценя кой от двата апарата ме устройва повече, но може да се окаже, че е полезно да ги имам и двата.
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



 - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато    - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 11:51 am

Сельо Бангиев написа:
B.K.K. написа:
То в тоя форум май само аз съм с тая машина,или имаше и още един,....

Аз наскоро взех изгодно един АТ Про, но съм запланувал и АТ Голд, за да мога сам да си да преценя кой от двата апарата ме устройва повече, но може да се окаже, че е полезно да ги имам и двата.
Още от времето когато имах ГТИ 2500 съм влюбен в олметала на Гарет,но липсва ли той в даден модел,обикновено има по добри алтернативи в другите марки.Но точно за ПРО–то,идея си нямам.....В Голда ми липсва възможността да работя в прибоя!.....
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



 - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато    - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 12:34 pm

Very HappyА между другото АТ голда лови доста добре ситни самородки,дори от порядъка на 0.1 грама,особено ако е по нормална минерализацията!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато    - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 3:59 pm

АТ голд на про аудио не се усеща закъснението по много причини но на стандартно аудио закъснението се усеща...
Всички ВЛФ Гарети с изключение на златарските работят със закъснение...
Но това не ги прави некадърни машини...
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



 - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато    - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyПет Апр 17, 2015 6:48 am

защо пишат че АТ голд става само за сладководни басейни а за солена вода не? каква е разликата в херметизацията на АТ про и АТ голд?
http://www.shop.imperio.bg/garrett_at_gold_metaltarsach


If you don't dig it , I will !
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



 - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато    - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyПет Апр 17, 2015 9:15 am

Разликата е в грундирането.АТ ПРО се грундира в солената вода!


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



 - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато    - GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyПет Апр 17, 2015 11:54 am

deultum написа:
защо пишат че АТ голд става само за сладководни басейни а за солена вода не? каква е разликата в херметизацията на АТ про и АТ голд?
http://www.shop.imperio.bg/garrett_at_gold_metaltarsach
Поне в упътването към АТ голд пише,че за да хваща по добре златото грунт функцията му е настроена по особен начин,което обаче и пречи да работи на мокър солен пясък,или в морето.Иначе откъм херметичност няма проблем.И наистина не работи–стигна ли прибоя с Голда–до там!–няма грундиране.На сухия пясък,обаче,си работи перфектно–е,доколкото може влф на бляк санд Laughing
Върнете се в началото Go down
 
GARRETT ATgold в търсене на самородно злато
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ТЪРСЕНЕ НА САМОРОДНО ЗЛАТО С МЕТАЛОТЪРСАЧ
» Garrett AT GOLD в търсене на самородно злато.
» Търсене на самородно злато с XP DEUS в България

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Пособия за добив на злато-
Идете на: