Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб пират nexus miladinka wave Fisher 5000 Simplex маск VANQUISH врътка kupuvam Minelab nokta tesoro голден грунда mask prodavam lorenz GOLD deus Spectrum TEKNETICS Coil нишани
 

 до всички колеги

Go down 
+19
djendaka
vvurbanov
Санчо
ivangrozni
comander
ferovo
borislav123
Трибал-М
stan960
van_helsing
Petronii
Manarov
pechkata
lobo
yon
Kolev
adminn
Viktor Ivanov
skita6t
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:11 pm

Субсидиите се дават въз основа на броя на гласоподавателите.Тоест субсидията ако има такава ще се откъсне от устата на БСП ,ДПС ,Атака и други.Те ще вземат по малко пари и не виждам защо трябва да се грижим за техните интереси.Като говорим против новата партия ние не се борим против получаването на субсиидии от старите партии.И аз съм против получаването им, но такова е статуквото в момента и докато говорим против тях може да пропуснем удалия ни се случай.Федерацията пробва много начини за промяна на закона касаещ металдетектинга.Видяхме че чрез съда или с подписка не става.Няма нищо лошо че се опитваме законно да защитим интересите си.Тук всички сме обединени около идеята за свободен тип металдетектинг като английския модел.Не трябва да ни разсейват други партии или други проблеми.Необходими са съвети и идеи за привличане на повече гласоподаварели.Всеки търсач трябва да се постарае да окаже максимално съдействие и помощ.Сега ни се отваря възможност чрез партия "Нова алтернатива" да направим нещо за хобито, нека не я изтърваме.Друг път може да нямаме такъв случай
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:28 pm

Прави ми впечетление че само хората които не излизат с детектор,са против каузата.Те явно са с друга цел в този форум,например колегата трибал 3година един поучителен пост няма.само някакви хуморески където трябва да се погъделичкам че да се засмея.Трибале не ти ли омръзна?А си и на възръст,сигурно е вярно че човек като старее оглупява,ама като гледам твоите постове и ги сравня с акъла ти трябва да си на 200 години.Редно беше да има дискусия за това как ще станат нещата а то се коментира как няма да станат.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:28 pm

vvurbanov написа:
Субсидиите се дават въз основа на броя на гласоподавателите.Тоест субсидията ако има такава ще се откъсне от устата на БСП ,ДПС ,Атака и други.Те ще вземат по малко пари и не виждам защо трябва да се грижим за техните интереси.Като говорим против новата партия ние не се борим против получаването на субсиидии от старите партии.И аз съм против получаването им, но такова е статуквото в момента и докато говорим против тях може да пропуснем удалия ни се случай.Федерацията пробва много начини за промяна на закона касаещ металдетектинга.Видяхме че чрез съда или с подписка не става.Няма нищо лошо че се опитваме законно да защитим интересите си.Тук всички сме обединени около идеята за свободен тип металдетектинг като английския модел.Не трябва да ни разсейват други партии или други проблеми.Необходими са съвети и идеи за привличане на повече гласоподаварели.Всеки търсач трябва да се постарае да окаже максимално съдействие и помощ.Сега ни се отваря възможност чрез партия "Нова алтернатива" да направим нещо за хобито, нека не я изтърваме.Друг път може да нямаме такъв случай

Колега,едно от няколкото дразнещи неща в този случай е ,че бяха пропуснати някогашни "златни"възможности от висока трибуна да се спомене "престъпната"дума металдетектинг,а сега се борим фанатично за тази трибуна !


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:30 pm

comander написа:
Прави ми впечетление че само хората които не излизат с детектор,са против каузата.Те явно са с друга цел в този форум,например колегата трибал 3година един поучителен пост няма.само някакви хуморески където трябва да се погъделичкам че да се засмея.Трибале не ти ли омръзна?А си и на възръст,сигурно е вярно че човек като старее оглупява,ама като гледам твоите постове и ги сравня с акъла ти трябва да си на 200 години.Редно беше да има дискусия за това как ще станат нещата а то се коментира как няма да станат.

Вие със Станчо960 имате ли кръвна връзка?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Viktor Ivanov
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:39 pm

comander написа:
Прави ми впечетление че само хората които не излизат с детектор,са против каузата.Те явно са с друга цел в този форум,например колегата трибал 3година един поучителен пост няма.само някакви хуморески където трябва да се погъделичкам че да се засмея.Трибале не ти ли омръзна?А си и на възръст,сигурно е вярно че човек като старее оглупява,ама като гледам твоите постове и ги сравня с акъла ти трябва да си на 200 години.Редно беше да има дискусия за това как ще станат нещата а то се коментира как няма да станат.


Последната промяна е направена от Viktor Ivanov на Сря Авг 27, 2014 12:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:40 pm

Да и двамата имаме детектор,за разлика от теб.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:42 pm

Вижте това е свободен форум и едва ли някой очаква по определена тема всички да припяват в един тон, както се случва по други форуми.
Едни мислят така, други иначе и това не е трагедия.
Да наистина хейтърите почват да изневят темятя, но пък всички четящи размишляват и като дойде момента узрявят по естествен начин.
Който иска подкрепа трябва да е готов да чуе народа, а не да очаква само ръкоплещене, тия времена отдавна отминаха, с ръкоплещенията де ..... Very Happy


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:42 pm

Трибал-М написа:
ivangrozni написа:
Никой не си прави илюзии за спечелване на избори, но няколко то хиляди гласа ще помогнат на партията да спечели субсидия(мисля 1%) а от там популяризиране на нейните цели и създаване на лоби за нашите интереси.

Дрън,дрън ярина,капата ти шарена,п----та ти рошава!(нЪроден мУтив)...

...Колеги,всички вие,дето пишете "няколко ТО" от коя част на България сте?

Колев,няма начин ти да не си забелязал това отклонение,при пет-шест колеги го има!... Дали не замирисва на покрай черноморие?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:49 pm

Viktor Ivanov написа:
comander написа:
Прави ми впечетление че само хората които не излизат с детектор,са против каузата.Те явно са с друга цел в този форум,например колегата трибал 3година един поучителен пост няма.само някакви хуморески където трябва да се погъделичкам че да се засмея.Трибале не ти ли омръзна?А си и на възръст,сигурно е вярно че човек като старее оглупява,ама като гледам твоите постове и ги сравня с акъла ти трябва да си на 200 години.Редно беше да има дискусия за това как ще станат нещата а то се коментира как няма да станат.
Охоо и на ясновидци го ударихме, как ще ме убедиш, че ти излизаш повече от мен и как реши че някой друг е по-малко търсач от друг??!!

Браво,колега,браво,Викторе! С такава мая се меси истински форумен хляб!
Здраве и късмет!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:53 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
ivangrozni написа:
Никой не си прави илюзии за спечелване на избори, но няколко то хиляди гласа ще помогнат на партията да спечели субсидия(мисля 1%) а от там популяризиране на нейните цели и създаване на лоби за нашите интереси.

Дрън,дрън ярина,капата ти шарена,п----та ти рошава!(нЪроден мУтив)...

...Колеги,всички вие,дето пишете "няколко ТО" от коя част на България сте?

Колев,няма начин ти да не си забелязал това отклонение,при пет-шест колеги го има!... Дали не замирисва на покрай черноморие?

Трибале, тия отклонения с мед да ги помажеш. Мен повече ме притесняват ония с лирическите отклонения Laughing
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 12:08 am

Kolev написа:
Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
ivangrozni написа:
Никой не си прави илюзии за спечелване на избори, но няколко то хиляди гласа ще помогнат на партията да спечели субсидия(мисля 1%) а от там популяризиране на нейните цели и създаване на лоби за нашите интереси.

Дрън,дрън ярина,капата ти шарена,п----та ти рошава!(нЪроден мУтив)...

...Колеги,всички вие,дето пишете "няколко ТО" от коя част на България сте?

Колев,няма начин ти да не си забелязал това отклонение,при пет-шест колеги го има!... Дали не замирисва на покрай черноморие?

Трибале, тия отклонения с мед да ги помажеш. Мен повече ме притесняват ония с лирическите отклонения Laughing

Бих прибавил към тях и "алогично-фактическите"...
Е,на тиа,дека смрадат ефиро,не им стоплят кратуните,че има "насочени антени"...Секи моа да надникне у длибочиннио сектор и да види...И после да им споменува некой от предшествениците -заради опит за заблуда.
Тва са Утговорни неща и работи!


Хаосът е или временен,или гибелен!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Сря Авг 27, 2014 12:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 12:10 am

Много лесно Викторе ще те убедя,по арестите ми на нивата.зад клавиатурата не са ме арестували само на къра.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 12:16 am

comander написа:
Много лесно Викторе ще те убедя,по арестите ми на нивата.зад клавиатурата не са ме арестували само на къра.

И при пет пъти по-висока активност вероятно има не арестувани!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 12:21 am

Вероятно трибале но само защото са били далеч от римския начин на живот,наврени в някои шубрак там дето керемитка няма.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 12:29 am

comander написа:
Вероятно трибале но само защото са били далеч от римския начин на живот,наврени в някои шубрак там дето керемитка няма.

А онези,дето си падат по тракийския начин на живот,кво да кажат?Техните керемиДки,за капак,често са сиви.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 12:36 am

За да има човек успехи в търсачството не трябва да разчита на тракогръцкия период.трудни пари са съпроводени с много кърлежи и змии.целта не оправдава средствата.
Върнете се в началото Go down
Manarov
Новобранец
Новобранец
Manarov



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 12:37 am

Тъй като темата си замина в реката искам да кажа следното.И ловец съм и рибар съм,ако тази партия ми обещае свободно практикуване и на другите ми хобита ,ловене на риба и ходене на лов самостоятелно с ловната ми карабина тогава обещавам най тържествено че ще гласувам за нея и ще намеря още колеги с тези хобита да гласуват. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Viktor Ivanov
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 12:43 am

Та да си дойдем на думата, ако тази партия обещае подкрепа и на другите ни хобита, и аз ще я подкрепя, имам лодка и искам да се махне забраната за улов на моруни!!!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 1:04 am

Viktor Ivanov написа:
Та да си дойдем на думата, ако тази партия обещае подкрепа и на другите ни хобита, и аз ще я подкрепя, имам лодка и искам да се махне забраната за улов на моруни!!!!!

След девети,девети,вдъхновени агитатори държали пламенни речи по нашия край и кандардисвали бабите ,ще много скоро ще имат по две ел. копчета на езлъка(балкона).
При натискане на едното ще вали дъжд,а при другото-ще грее слънце.
Е,някой хора от половин век са "извили врата на природата",а ние се чудим за кого да гласуваме...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 1:51 am

Колеги,почти четвърт век живеем , упражняваме се и си играем на демокрация.Някой "бивши", като нас,вече са забравили този преходен период.Държавите им отдавна са проспериращи.
Може би известни кръгове ги устройва да сме така неопределени,но ние трябва да излезем от това блато!
Потърсете хармонията между разума и душата,пребройте до десет(за всеки случай) и завъртете копчето"грунд"-най-базовия показател!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 2:01 am

Viktor Ivanov написа:
Та да си дойдем на думата, ако тази партия обещае подкрепа и на другите ни хобита, и аз ще я подкрепя, имам лодка и искам да се махне забраната за улов на моруни!!!!!

А я ша им гласувам,ако ми разрешат да ги тепам с бомби.
...И,ако ми подсигурят возило за екскурзия до Луната!.....
Айде,малко по-скромничко!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 2:27 am

Serdika написа:
Тъй като темата си замина в реката искам да кажа следното.И ловец съм и рибар съм,ако тази партия ми обещае свободно практикуване и на другите ми хобита ,ловене на риба и ходене на лов самостоятелно с ловната ми карабина тогава обещавам най тържествено че ще гласувам за нея и ще намеря още колеги с тези хобита да гласуват. Very Happy
Трябва да се регнеш в някой форум на ловци и рибари.Сигурен съм, че там лесно ще изпълнят исканията ти.Тук се занимаваме с металдетектинг и не можем да удовлетворим ловно-рибарски желания, нито да обещаем ново гадже на всеки.Може да обещаем на всеки на който е писано ,да намери гърне.Желаещите могат да се запишат на определеното за целта място.
Трибале, може да сме изпуснали златни възможности.Това обаче не е причина да изпуснем всяка следваща която се появи.
Админе, не очаквам всички да припяват в тон и да ръкопляскат.Но очаквам спазване на добрия тон.
Върнете се в началото Go down
lobo
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 11:14 am

vvurbanov, това в кавичките е коментар от форума на федерацията на един, мисля, че е кандидат за депутат от федерацията:
- " Докторе за 5-тима незнам ама двама съм им обешал мъжки ласки , както се казва мъжката любов е най силна ама все не можем да се видим щото не можели да излязат от домовете си , имали много за писане в империото"

Вие още не сте станали депутати, хора с голяма власт... а някой започнаха да отправят заплахи!
Кажете на колегата (кандидат депутата) да си изтрие коментара, защото по тоя начин прави лошо впечатление и надали ще привлечете симпатизанти.
Иначе ви желая успех!
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 2:11 pm

lobo написа:
vvurbanov, това в кавичките е коментар от форума на федерацията на един, мисля, че е кандидат за депутат от федерацията:
- " Докторе за 5-тима незнам ама двама съм им обешал мъжки ласки , както се казва мъжката любов е най силна ама все не можем да се видим щото не можели да излязат от домовете си , имали много за писане в империото"

Вие още не сте станали депутати, хора с голяма власт... а някой започнаха да отправят заплахи!
Кажете на колегата (кандидат депутата) да си изтрие коментара, защото по тоя начин прави лошо впечатление и надали ще привлечете симпатизанти.
Иначе ви желая успех!
Колега lobo, не познавам лично хората(дали са кандидати за депутати) нито съм запознат със случая, но явно не става въпрос за  политика.Въпросите с мъжките и женски ласки или кого са изхвърлили от кръчмата са лични и не касаят кандидат депутатите.Предполагам че те не отговарят за тия работи.


Последната промяна е направена от vvurbanov на Сря Авг 27, 2014 2:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 2:12 pm

vvurbanov написа:
....
Трибале, може да сме изпуснали златни възможности.Това обаче не е причина да изпуснем всяка следваща която се появи....

Прав си ,колега Върбанов,но голяма част от хората в нашата гилдия биха заложили на нещо по-реално и сигурно.Неуспехът ще има и друг резултат- хиляди отклонени гласове...,което пък устройва други участници в надпреварата.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
до всички колеги
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» до всички колеги
» Поздрави за всички вас от Руските колеги.
» Нещо интересно и за всички колеги.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: