Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Нашия принос - подарявате ли на музеите???

Go down 
+54
miroslav
Rgogo
Pukanka
BEKS
petrov81231
G.M.2
spataneca
QNUS
mitkovich
gullam
wallb2
Джони
miroslavmladenov
bobo
Petronii
hagemon4o
charon
vvurbanov
don
smigol
Vergilius
Danich
adminn
Dominos
zaki83
GETA
vale
vaskonti
OFROAD
Magikman
pet1r90
pechkata
monetar
pop_folk
NERON
ulpia.au
sony147
hercones
PlovdivTrakiq
MITKO_85
бушон
yaponetsa
Kiril62
van
stan960
kodokan
Gogo
krasko
Wotan
sitalk
bai venco
hron
Aemilivs
imperio
58 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
ulpia.au
Преторий
Преторий




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyЧет Яну 28, 2010 12:45 am

Едва ли съм ти много ясен,.....а ако еи сега снимам и кача докментите за дарение и ордера за плащането,....дали ще сам ти още по ясен
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyЧет Яну 28, 2010 12:50 am

utus777 написа:
Едва ли съм ти много ясен,.....а ако еи сега снимам и кача докментите за дарение и ордера за плащането,....дали ще сам ти още по ясен
даи да видим парата дето е сабрала о4ите на музеините специалисти
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyЧет Яну 28, 2010 1:01 am

кажи му го колега кажи му го
Върнете се в началото Go down
ulpia.au
Преторий
Преторий




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyЧет Яну 28, 2010 1:04 am

Парата не струва хиляди евра,спокоино,......коруба на Мицо-Асен беше,.наи-важното е че музея я закупи,....не съм забогатял...Smile
Върнете се в началото Go down
pop_folk
Новобранец
Новобранец




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyЧет Яну 28, 2010 1:08 am

super21
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyЧет Яну 28, 2010 1:45 am

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 8:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
monetar
Легионер
Легионер
monetar



Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 11:59 am

аз пък преди време се опитах да продам, една статуетка на Хермес на и една златна коруба на музея, но не стана, даже археолога ме покани в централната част на музея има едно заведенийце че пихме по една бира и си побъбрихме приятно, нямат пари музеите, а и това явно не представляваше интерес за тях де
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 2:07 pm

тук всички колеги подаряват на музеите
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 2:55 pm

Нито подарявам,нито продавам защото е същото Evil or Very Mad
От земята съм го искарал и в земята го държа,което съветвам да направите и вие за да нямате качулати гости и за няколко дранкулки да си отворите беля. Sad


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 7:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 3:06 pm

satir написа:
Нито подарявам,нито продавам защото е същото Evil or Very Mad
От земята съм го искарал и в земята го държа,което съветвам да направите и вие за да нямате качулати гости и за няколко дранкулки да си отворите беля. Sad
Защо аз съм за даряването в музеите - не е никак лошо това, а пък за в бъдеще Федерацията ще направи собствена зала където ще излагаме намерените от търсачи предмети - нещо като изложба...
Върнете се в началото Go down
monetar
Легионер
Легионер
monetar



Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 6:04 pm

това като идея за сега е добро
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 7:23 pm

satir написа:
Нито подарявам,нито продавам защото е същото Evil or Very Mad
От земята съм го искарал и в земята го държа,което съветвам да направите и вие за да нямате качулати гости и за няколко дранкулки да си отворите беля. Sad

колега тва е наистина добра идея Smile , кат намериш нешо интересно в някоя нива го закопаваш на някое не обработваемо място .. правиш карти "нъшани" така поне ще има нещичко и за следващото поколение Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 7:28 pm

Сигурно си видял годините ми и за следващото поколение, визираш себе си Laughing


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 7:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 7:37 pm

Чак сега загрях защо все още се вадят находки. Idea Заради такива изкукуригали пенсии като мен,които си имат друг бизнес и това наистина им е само хоби. :pepe:


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 7:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 7:59 pm

satir написа:
Чак сега загрях защо все още се вадят находки. Idea Заради такива изкукуригали пенсии като мен,които си имат друг бизнес и това наистина им е само хоби. :pepe:
може пак си стара лисица която прави жертво принощениииия на всевазможни щтурутии а се надява на делва деронита Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 8:06 pm

От твоята уста ,в божите уши падре Веднага си ме усетил, но се таиш Rolling Eyes


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 7:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 8:28 pm

satir написа:
Сигурно си видял годините ми и за следващото поколение, визираш себе си Laughing

по принцип имах впредвид следващото поколение след мен и петърчо, че той ще е последния който ще разправя екзотични истории Smile

относно намерението за закопаване на намерени артефакти бях сериозен кат данъчен испектор Laughing Laughing само не знам колко хора биха го направилиб Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 8:41 pm

Знаеш ли,това е идея. За да изглеждаме още по-праведни пред обществото, трябва да го правим като рибарите-ловиш,снимаш и пускаш.

P.S.Търсех подходящ емотикон,но идеята е осъществима само в едно по-добро бъдеще


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 7:55 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 8:51 pm

PHOENIX написа:
satir написа:
Сигурно си видял годините ми и за следващото поколение, визираш себе си Laughing

по принцип имах впредвид следващото поколение след мен и петърчо, че той ще е последния който ще разправя екзотични истории Smile

относно намерението за закопаване на намерени артефакти бях сериозен кат данъчен испектор Laughing Laughing само не знам колко хора биха го направилиб Laughing

яяяяя и моето име го има тук Very Happy .
аз лично никога няма да дам на музеите Exclamation породи простата причина че веднага след като се прибера може да имам не дружелюбни гости Very Happy . иначе ако го нямаше този риск с радост бих подарявал но за жалост го има Exclamation Exclamation
ама тези гадове оправниците ни са много прост народ дават купища кинти за буквални тапанарщини а не могат да увеличат бюджета на музеите и да се изкупуват " антиките " така всички ще са по доволни . но така е в България за жалост Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyСъб Фев 20, 2010 9:42 pm

PHOENIX написа:
satir написа:
Сигурно си видял годините ми и за следващото поколение, визираш себе си Laughing

по принцип имах впредвид следващото поколение след мен и петърчо, че той ще е последния който ще разправя екзотични истории Smile

относно намерението за закопаване на намерени артефакти бях сериозен кат данъчен испектор Laughing Laughing само не знам колко хора биха го направилиб Laughing
Аз бих го направил,но всички намерени бих ги закопал на едно място Smile
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyСъб Фев 20, 2010 10:51 pm

Да на едно место некъде по Балкана в некоя Голеема Маара-тъй нивгаж не ще се угаси туй що не гасне...... Laughing Cool
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD



Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Фев 21, 2010 12:47 am

stan960 написа:
Да на едно место некъде по Балкана в некоя Голеема Маара-тъй нивгаж не ще се угаси туй що не гасне...... Laughing Cool



Ха хааааа, закопал съм 7кг. стотинки тошови по 1ст. и 2ст. в едно бакърче, че и нишан си има но за сега си пазя документа в мене за да не забравя каде съм ги турнал Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Фев 21, 2010 11:55 am

OFROAD написа:
stan960 написа:
Да на едно место некъде по Балкана в некоя Голеема Маара-тъй нивгаж не ще се угаси туй що не гасне...... Laughing Cool



Ха хааааа, закопал съм 7кг. стотинки тошови по 1ст. и 2ст. в едно бакърче, че и нишан си има но за сега си пазя документа в мене за да не забравя каде съм ги турнал Very Happy

1998-99 "Засях" на двора насело две шепи монети от деноминираните да си имам за проба на машините.. това лято гледам в едно бурканче майка е събрала почти всички Shocked викам от де ги намери тези ..и вика ами те излизат кат копам градината Shocked .. край в тестовото ми поле Sad

затова ако ще закопавате някаде гледайте да е необработваемо Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyНед Фев 21, 2010 4:44 pm

Имам 10-12 килограма жетони от игрални автомати.Някои са като тетриSmile Та ще ги разпределя и ще ги закопая на няколко места-все някой ще се изрздва,само дано не получи инфаркт,като му луснат жълтите жетониSmile
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашия принос - подарявате ли на музеите???   Нашия принос - подарявате ли на музеите??? - Page 3 EmptyВто Фев 23, 2010 4:27 pm

Колега не така бе!!!!Господ гледа и ще ти го върне тройно!!!!
Върнете се в началото Go down
 
Нашия принос - подарявате ли на музеите???
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Нощта на музеите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: