Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда kupuvam wave Майнлаб nokta голден пират Minelab nexus Simplex врътка Spectrum deus нишани miladinka GOLD VANQUISH lorenz Coil mask TEKNETICS 5000 tesoro маск prodavam Fisher
 

 FISHER PRO-ARC

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
colin96
Консул
Консул




fisher - FISHER  PRO-ARC Empty
ПисанеЗаглавие: FISHER PRO-ARC   fisher - FISHER  PRO-ARC EmptyНед Сеп 07, 2014 1:07 am

Здравейте всички.Днес случайно видях един модел на fisher.Дали това е наследника на f75 ltd/se.Няма никаква информация в официалния сайт на фирмата.Може би от официалния представител имат някаква информация.
fisher - FISHER  PRO-ARC Iz14ic
fisher - FISHER  PRO-ARC Wik9vp
fisher - FISHER  PRO-ARC 34zkk13
http://www.forestry-suppliers.com/product_pages/Products.asp?mi=48800
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



fisher - FISHER  PRO-ARC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER PRO-ARC   fisher - FISHER  PRO-ARC EmptyНед Сеп 07, 2014 12:35 pm

Колега, това го пуснаха преди година и нещо.
Това е Ф75 в комплект с джаджи специализирано за АРХЕОЛОЗИ Very Happy  затова и така се казва ARC
За разлика от другите търговци, аз съм търсач и не внасям неща, които не ми харесват - тук не ми харесва, че цената на днжаджите излиза висока.
Но може в бъдеще да го внесеме и него.
Това е продължение на традицията на Фишер да бълват модели с различни панели и еднаква електроника.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



fisher - FISHER  PRO-ARC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER PRO-ARC   fisher - FISHER  PRO-ARC EmptyНед Сеп 07, 2014 12:59 pm

Следващата година очакваме искински нов модел от Фишер, защото минаха 15г. без нов модел Very Happy
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




fisher - FISHER  PRO-ARC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER PRO-ARC   fisher - FISHER  PRO-ARC EmptyНед Сеп 07, 2014 3:02 pm

Благодаря за инфото.И аз виждам че са взели някои неща от Т2 ,някои от Ф75,добавили са и още нещо,но ми е интересно дали е и с допълнителните програми от LTD/SE версията BP и CL.А точно това не мога да разбера.
Върнете се в началото Go down
 
FISHER PRO-ARC
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Купувам/11"/ DD28см.от FISHER F5,Fisher Gold Bug,Gold Bug PRO .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: