Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    wave nexus 5000 пират грунда Fisher lorenz deus врътка kupuvam TEKNETICS miladinka GOLD маск tesoro нишани prodavam Minelab Майнлаб mask Spectrum VANQUISH голден Coil Simplex nokta
     

     Форумите

    Go down 
    +6
    borislav123
    stan960
    scarecrow
    бобо
    Kolev
    Трибал-М
    10 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
    АвторСъобщение
    borislav123
    Консул
    Консул




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyПон Сеп 29, 2014 11:20 pm

    Бай Стане каквото и да правиш е невъзможно да им настигнеш простотията. препиване
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyВто Сеп 30, 2014 1:15 pm

    Подредиха се
    Сулю,
    Пулю
    и Жмулю!
    Това ще да е на берекет...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyВто Сеп 30, 2014 6:57 pm

    Трибал-М написа:
    Подредиха се
    Сулю,
    Пулю
    и Жмулю!
    Това ще да е на берекет...
    Ха,ха,аз ко ти рекох ,баце....то си е...талант..хихихи...
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyВто Сеп 30, 2014 8:42 pm

    бобо написа:
    Трибал-М написа:
    Подредиха се
    Сулю,
    Пулю
    и Жмулю!
    Това ще да е на берекет...
    Ха,ха,аз ко ти рекох ,баце....то си е...талант..хихихи...
    -Всъщност си прав -Нема ка да го обориш това Народно умозаключение -То я си знам че циганете са тъпи кат галоши та за това боядисват откраднатите коне в зелено белким като нема такъв кон и никой не си го разпознае и пойска -Ма все са надах да има даскале дето да не са зелени коне............................................. Cool Laughing ps-Колкото до,сулю,пулю и жмулю предполагам са ти родови пройзводни за туй са позоваваш на тех. Wink
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyВто Окт 07, 2014 10:57 pm

    Трибал-М написа:
    Подредиха се
    Сулю,
    Пулю
    и Жмулю!
    Това ще да е на берекет...

    Вярно е било на берекет,нашите спечелиха.Ако съставят и правителство...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyВто Окт 07, 2014 11:11 pm

    Берекет?
    Май ще ви е нужен турникет!
    Правителство?
    Или кръводарителство?


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyЧет Окт 09, 2014 1:21 pm

    Трибал-М написа:
    Трибал-М написа:
    Подредиха се
    Сулю,
    Пулю
    и Жмулю!
    Това ще да е на берекет...

    Вярно е било на берекет,нашите спечелиха.Ако съставят и правителство...

    Една медия загатна,че Атака е готова да подкрепя...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 3:41 pm

    Трибал-М написа:
    Трибал-М написа:
    Трибал-М написа:
    Подредиха се
    Сулю,
    Пулю
    и Жмулю!
    Това ще да е на берекет...

    Вярно е било на берекет,нашите спечелиха.Ако съставят и правителство...

    Една медия загатна,че Атака е готова да подкрепя...

    ...Глеам,глеам и не вервам очите си!!Е пъ ,тва не е верно-24 часа и кусур тишина след посто ми...
    Нема плашила,нема цвръчила...Дали си забодоа у аспухо  префалените шила?


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 5:39 pm

    Ми аз кат се появим и вий с колефф, се преварвате кой да ме цуне по червената точка...
    За тфа сега се крием


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyСъб Окт 11, 2014 7:34 pm

    Колев,без теб мегдана опустя.И плашилото вече страда,обмисля извинение...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    Ceco_
    Легионер
    Легионер




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyСъб Окт 11, 2014 9:11 pm

    Трибал-М написа:
    Трибал-М написа:
    Трибал-М написа:
    Подредиха се
    Сулю,
    Пулю
    и Жмулю!
    Това ще да е на берекет...

    Вярно е било на берекет,нашите спечелиха.Ако съставят и правителство...

    Една медия загатна,че Атака е готова да подкрепя...
    Не знам какво загатва една медия ама бат Бойко не загатва а направо се чуди с кой да се коалира само и само да стане министър председател . Включително и на БСП пуска влажни погледи , уж всичко е в името на народа . А то е ясно , че е за кокала .Явно има още мръвки по него .
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyСъб Окт 11, 2014 9:20 pm

    -То мегданът опустя щото никой вече не обръща внимание на тъпните дето ръсите -Видехме от тъпото Ви(не на вас двамцата,на физкултурниците,лидери на партийката ви)желание да додете отново на власт до къде докарахте Държавата -Аре да не докарвате и форума до същото ниво -Види се не мое са справите -Пишете по същество и за Металдетектинга и Пройзводните му -Да не са наложи да се бие ключа и на тия останали Две Пост Теми по вече свършила Дискусия.....................................................ps-Подсказвам сал на Админите че Тая и Другата тема са за затваряне понеже не виждам смисъл да се поддържат живи за да си увеличавате безсмислените постове.Cool
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 10:13 am

    Стане,ти и тебе подобните сте част от неизбежната за българската действителност екзотика на форумите.Хем разсмивате,хем натъжавате нормалните участници...
    Ето,темата тепърва подлежи на развитие и,ако забелязваш,току що "загатнах" една от възможните посоки...Поздрави!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 6:12 pm

    -Продължаваш да говориш глупости друже -Ква посока,кви насоки, ви тресат само тебе и сянката ти -Вижда са от илядо километри че и двамцата не сте за тука или сте спуснати -Тааа Рекох, ако сте нещо сведущи в металдетектинга и нумизматиката или пък в търсенето на метеорити и самородно злато,що не и за моделите металотърсачи и т.н. нещо да кажете -Ако не,стига сте ровили в лайната че вече са размириса достатъчно......................................... Cool
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 6:37 pm

    Трибал-М написа:
    Стане,ти и тебе подобните сте част от неизбежната за българската действителност екзотика на форумите.Хем разсмивате,хем натъжавате нормалните участници...
    Ето,темата тепърва подлежи на развитие и,ако забелязваш,току що "загатнах" една от възможните посоки...Поздрави!
    Земи прочети що е то трол в интернет пространството,и ако не моеш се познаеш,начи и до толко не ти стига.....С2ки случай приликите са повече от разликите.Би трябвало да се засрамиш,но не тая особени надежди.....
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 7:28 pm

    бобо написа:
    Трибал-М написа:
    Стане,ти и тебе подобните сте част от неизбежната за българската действителност екзотика на форумите.Хем разсмивате,хем натъжавате нормалните участници...
    Ето,темата тепърва подлежи на развитие и,ако забелязваш,току що "загатнах" една от възможните посоки...Поздрави!
    Земи прочети що е то трол в интернет пространството,и ако не моеш се познаеш,начи и до толко не ти стига.....С2ки случай приликите са повече от разликите.Би трябвало да се засрамиш,но не тая особени надежди.....


    Много услужливо късогледство ви е изловило с предишния хленчещ.
    Не сакате да видите и да са съпикасате,че сме на терено на "Благи приказки" :

    "Форум за спамене, писане на латиница, маймуница, и всичко други азбуки които може да измислите. Място където е позволено лигнята да се лее свободно и необезпокоявано! ( Темите периодично ще се трият)
    Модератор: Kiril62"
    Поздрави!...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 7:32 pm

    бобо написа:
    Трибал-М написа:
    Стане,ти и тебе подобните сте част от неизбежната за българската действителност екзотика на форумите.Хем разсмивате,хем натъжавате нормалните участници...
    Ето,темата тепърва подлежи на развитие и,ако забелязваш,току що "загатнах" една от възможните посоки...Поздрави!
    Земи прочети що е то трол в интернет пространството,и ако не моеш се познаеш,начи и до толко не ти стига.....С2ки случай приликите са повече от разликите.Би трябвало да се засрамиш,но не тая особени надежди.....

    Ти ,възмутени съфорумнико,знаеш ли кой е плашилото?


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 9:25 pm

    Трибал-М написа:
    бобо написа:
    Трибал-М написа:
    Стане,ти и тебе подобните сте част от неизбежната за българската действителност екзотика на форумите.Хем 09разсмивате,хем натъжавате нормалните участници...
    Ето,темата тепърва подлежи на развитие и,ако забелязваш,току що "загатнах" една от възможните посоки...Поздрави!
    Земи прочети що е то трол в интернет пространството,и ако не моеш се познаеш,начи и до толко не ти стига.....С2ки случай приликите са повече от разликите.Би трябвало да се засрамиш,но не тая особени надежди.....

    Ти ,възмутени съфорумнико,знаеш ли кой е плашилото?
    Да,знам!Той е вашето с Колев огледално отражение ,то е вашата антитеза.Нали знаеш-на всяко действие.......равно по големина и обратно по посока.....Ако искаш да знаеш кой е-попитай го,може и да ти отговори,но едва ли.И аз попитах Колев кой е....няма отговорЗа плашилото ,все пак мога да ти кажа едно:под нивото сте му.....
    Върнете се в началото Go down
    Kolev
    Цезар
    Цезар
    Kolev



    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 9:30 pm

    бобо написа:
    Трибал-М написа:
    бобо написа:
    Трибал-М написа:
    Стане,ти и тебе подобните сте част от неизбежната за българската действителност екзотика на форумите.Хем 09разсмивате,хем натъжавате нормалните участници...
    Ето,темата тепърва подлежи на развитие и,ако забелязваш,току що "загатнах" една от възможните посоки...Поздрави!
    Земи прочети що е то трол в интернет пространството,и ако не моеш се познаеш,начи и до толко не ти стига.....С2ки случай приликите са повече от разликите.Би трябвало да се засрамиш,но не тая особени надежди.....

    Ти ,възмутени съфорумнико,знаеш ли кой е плашилото?
    Да,знам!Той е вашето с Колев огледално отражение ,то е вашата антитеза.Нали знаеш-на всяко действие.......равно по големина и обратно по посока.....Ако искаш да знаеш кой е-попитай го,може и да ти отговори,но едва ли.И аз попитах Колев кой е....няма отговорЗа плашилото ,все пак мога да ти кажа едно:под нивото сте му.....

    ... то е на Бобката, срамежливото, свенливо, съкровено и тайно второ АЗ Wink


    Тaм, където глупостта е образец, разумът е безумие.
    На неграмотници, тролове и лаладжии не отговарям!!!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 9:46 pm

    бобо написа:
    ...За плашилото ,все пак мога да ти кажа едно:под нивото сте му.....

    Верно е ,спор нема.Направо ми разказа играта.И сичките колеги видоа сичко...
    ...Що не земе да обучи неколко негови събратя и ги пущи у другите форуме?


    Хаосът е или временен,или гибелен!


    Последната промяна е направена от Трибал-М на Нед Окт 12, 2014 9:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 9:55 pm

    Трибал-М написа:
    бобо написа:
    ...За плашилото ,все пак мога да ти кажа едно:под нивото сте му.....
    Поне в полемиката.....

    Верно е ,спор нема.Направо ми разказа играта.И сичките колеги видоа сичко...
    В ПОЛЕМИКАТА НЯМА РАВЕН....
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 9:56 pm

    Трибал-М написа:
    бобо написа:
    ...За плашилото ,все пак мога да ти кажа едно:под нивото сте му.....

    Верно е ,спор нема.Направо ми разказа играта.И сичките колеги видоа сичко...
    ...Що не земе да обучи неколко негови събратя и ги пущи у другите форуме?


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 9:59 pm

    бобо написа:
    Трибал-М написа:
    бобо написа:
    ...За плашилото ,все пак мога да ти кажа едно:под нивото сте му.....
    Поне в полемиката.....

    Верно е ,спор нема.Направо ми разказа играта.И сичките колеги видоа сичко...
    В ПОЛЕМИКАТА НЯМА РАВЕН....

    Внимавай много с огнената вода-лесно влиза,ама трудно излиза!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2014 10:11 pm

    Трибал-М написа:
    бобо написа:
    Трибал-М написа:
    бобо написа:
    ...За плашилото ,все пак мога да ти кажа едно:под нивото сте му.....
    Поне в полемиката.....

    Верно е ,спор нема.Направо ми разказа играта.И сичките колеги видоа сичко...
    В ПОЛЕМИКАТА НЯМА РАВЕН....

    Внимавай много с огнената вода-лесно влиза,ама трудно излиза!
    Ха,запознат съм много добре с ефектите и.От известно време пиша от таблет,та затова,а неее...........,не,че съм трезвеник,даже напротив...,но ..ти ся мен.....уважавашли ма...хахаха.Наистина ме развеселихте тази вечер,и съм поласкан истински,че допуснахте аз да съм плашилото,но,за съжаление-ваше,имое-не съм!Но все пак имам някакви предположения по въпроса,които обаче ще запазя за себе си!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 2 EmptyПон Окт 13, 2014 6:46 am

    Кога и къде аз съм казал,че ти си плашилото,можеш ли да ме цитираш,за да потвърдиш?...
    Плашила-дал Господ-почти във всеки "бостан и лозе",така,че изненадани едва ли има.Тези мили същества дори неразделно ни съпътстват и в делничното,и в празничното битие.А този факт не звучи като комплимент нито за българина,нито за рода човешки въобще...
    Когато(ако) нещата се подредят,всяко плашило ще си знае бостана!


    Хаосът е или временен,или гибелен!


    Последната промяна е направена от Трибал-М на Пон Окт 13, 2014 11:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
     
    Форумите
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
     Similar topics
    -
    » Администраторите и Модераторите са вече отговорни за постовете във форумите им

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
    Идете на: