Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират маск lorenz Minelab nexus tesoro Майнлаб Simplex Fisher голден miladinka kupuvam VANQUISH Spectrum 5000 GOLD нишани prodavam TEKNETICS mask врътка nokta wave Coil deus грунда
 

 Бандидо

Go down 
+4
borislav123
бобо
Трибал-М
galus
8 posters
АвторСъобщение
galus
Легионер
Легионер




Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Бандидо   Бандидо EmptyПет Дек 26, 2014 4:34 pm

Здравейте колеги .Моля който е работил с Бандидо да каже какъв апарат е .Интересува ме да има дълбочина /за леки почви/ и дълбочина.Нужен ми е за втори апарат и ще го ползвам на претърсвани многократно места..Досега съм бил с Миладинки но ми се иска нещо по добро.Не ми препоръчвайте фабрични.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyПет Дек 26, 2014 6:42 pm

galus написа:
....Не ми препоръчвайте фабрични.


Защо,колега,при монетарите фабричните винаги са били по-добри от"правеняците"?
...За разлика от някой други типове машини.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
galus
Легионер
Легионер




Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyПет Дек 26, 2014 8:22 pm

По добри в бързина на възстановяване и дискриминация , но не и в дълбочина.С adwentis съм, имал съм spektrum igl ,виждал съм и eksplorer sl но на всички дълбочината им е под и равна на гаражките.А и fisher 75 го биех с Миладинката.Поне на извадено цветно.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyПет Дек 26, 2014 10:49 pm

Земи си блистул!
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyПет Дек 26, 2014 11:01 pm

Бобо недей тъй че колегата да не вземе да си вземе звяра наистина . После и багерче трябва да му търсим.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyПет Дек 26, 2014 11:43 pm

borislav123 написа:
Бобо недей тъй че колегата да не вземе да си вземе звяра наистина . После и багерче трябва да му търсим.

То Мерчев сега разработвал автоматична лопата и в момента я тествал на полигона /Софийското метро /,а след нова година детекторите му ще вървят с по една такава .Но има все още някакъв проблем на ръчен работи а на автоматичен режим не ще да тръгне ,но ще качи друга версия и ще тръгне сигурен съм  Laughing  Very Happy  Laughing
Колега galus извинявам се че ти спамя темата ,но не се сдържам като чуя нещо за  jocolor  jocolor  jocolor
голд голд голд


който търси намира
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyСъб Дек 27, 2014 8:34 am

galus не ти знам местата дето ще работиш,но ако си вземеш нещо наше което е форсирано уж за по голяма дълбо4ина ще ти е невъзможна работата на доста от терените.Като спокойни машини наше производство-със 99% еднакви характеристики са Маската и Пирата.Конкретно за дълбоки правеняци мога да ти посо4а Станимирка или Димитринка щото съм ги виждал какво могат,незнам оба4е дали вси4ки са с еднакви характеристики или няма две еднакви една с друга.Вси4ки тия можеш да си ги поръ4аш със екстри по твой вкус.Успех
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyСъб Дек 27, 2014 10:07 am

Колега щом работиш в момента с Миладинка обади се на Миладин той също прави добри спокойни машини и може да ти направи по дълбока машина от сегашната ти .Но ти с тази щом биеш Ф75 мисля ,че по дълбока не ти е нужна .И Краси от Монтана прави хубави и дълбоки машинки ENIGMA


който търси намира
Върнете се в началото Go down
galus
Легионер
Легионер




Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyСъб Дек 27, 2014 1:36 pm

В момента съм с Адвентис.Имах три Миладинки във времето които продадох.Но дълбочината им не бе по голяма от 20-25.С последната наистина вадих повече от Фишера.Може би не и е бил свикнал колегата но факт е че извадих повече от него.Сега питам за Бандидо понеже има в продавалника.Също така има и на Станимир и на Ангел от Русе.Наблюдавам трите защото имам нужда от дълбока но в същото време и евтина /в сравнение с фабричните/понеже има места където ходя които са рискови /често минават гранична и други/ Та ако ми я вземат да беде евтина,а тия места са бити но когато пуснат е нещо добро.Почвите при нас са леки и чисти.
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyСъб Дек 27, 2014 3:23 pm

Колега,пробвал ли си с по-голяма антена на хубавия си апарат,че търсиш апарати с именни дни?Ако има от някои да пробваш wave2 ...мисля,че ще ти допадне дълбочината и простотата.


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyСъб Дек 27, 2014 6:14 pm

Щом ще работиш основно на 4исти по4ви Станимирката може и да ти свърши работа.За гъдулките на Ангел съм 4увал също мн.добри неща,но за теб сега по важното е коя от двете може да се уреди с сервизно обслужване-ако се наложи. P.S. на Ангел машината има ли потенциометър за топлинна настройка?
Върнете се в началото Go down
galus
Легионер
Легионер




Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyСъб Дек 27, 2014 7:39 pm

Не зная дали има топлинна настройка/Ангел/но когато бях с първата си миладинка един с такъв апарат ми скри шапката.А Адвентиса го имам и с трите антени.Засега работя без слушалки.Пак повтарям че гаражките търся заради опасност от конфискация /има рискови обекти до маршрути на полицията/.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyСъб Дек 27, 2014 8:14 pm

Вземай тогава машината на Ангел и си върши работата.
Върнете се в началото Go down
galus
Легионер
Легионер




Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyСъб Дек 27, 2014 9:10 pm

Ок благодаря
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Бандидо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бандидо   Бандидо EmptyПон Дек 29, 2014 9:07 am

FELIX написа:
Щом ще работиш основно на 4исти по4ви Станимирката може и да ти свърши работа.За гъдулките на Ангел съм 4увал също мн.добри неща,но за теб сега по важното е коя от двете може да се уреди с сервизно обслужване-ако се наложи.                P.S. на Ангел машината има ли потенциометър за топлинна настройка?
Имат потенциометър за температура
Върнете се в началото Go down
 
Бандидо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам монетар-тесоро бандидо-полеви тест клипче
» за справки-само по тел. ! продавам евтино бандидо-грундарка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: