Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz грунда голден mask врътка TEKNETICS nexus prodavam 5000 VANQUISH Spectrum Coil Fisher пират nokta маск Майнлаб Minelab Simplex miladinka kupuvam wave deus GOLD tesoro нишани
 

 Смяна на софтуер на Фишер 75

Go down 
+2
Gandalf
vasilio
6 posters
АвторСъобщение
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 11:15 am

Здравеите колеги как се сменя софтуера на Фишер 75???.И сас новiят бачкали по добре ,благодаря предварително ,и весели посрещане на новата година
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 11:26 am



А, нов софтуер за Ф5 случайно да има? Cool
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 12:42 pm

Gandalf написа:


    А, нов софтуер за Ф5 случайно да има? Cool
Що, на стария кво му има? Laughing
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 1:01 pm

Avrelian написа:
Gandalf написа:


    А, нов софтуер за Ф5 случайно да има? Cool
Що, на стария кво му има? Laughing

Нищо му няма колега много си е добър но и още по добър може да стане cheers та за това пита колегата Gandalf
Може би да стане малко по дълбок поне колкото BLISSTOOL Laughing


който търси намира
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 1:27 pm

Колеги  ,а  сега  сериозно  по  моят  вапрос  ако някои  мойе  да  мe  осфетли  добре ако не  здраве  да е  .И не  сам  казал че  старя  е  зле . Но  винаги  се  тарси  подобреня  какво  му  беше на  windows  2  ама  сега  всеки са  сас windows  7..8
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 3:58 pm

Avrelian написа:
Gandalf написа:


    А, нов софтуер за Ф5 случайно да има? Cool
Що, на стария кво му има? Laughing





Нищо му няма, но ако има нов софтуер сигурно ще е по добре! Аз и така съм си доволен от машината! Онзи ден за пореден път се убедих че фишерът си е добра машина, тряаа знайш че писне ли значи там има нещо 100%... Та джиткам си аз по теренчето и хоп цветен сигнал,почвам да копам, ииии няма бе, нищо не намерих викам сигурно ще да е паразитен сигнал макар че знам че не свири паразитни! И се махнах от там, вървейки по напред си мисля за тоя сигнал и се изнервих че не намерих нищо и се върнах пак, и викам ще копая ако тряаа 5м. докато не намеря това дето свирна! И след още няколко копки излезе шибаната монета, няма да споменавам дълбочината че да не каже някой тъпак че прая реклами. Cool Cool Cool Та извода от това е, че за мен си е добър фишера, пак повтарям " за мен "!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 4:05 pm

vasilio написа:
Колеги  ,а  сега  сериозно  по  моят  вапрос  ако някои  мойе  да  мe  осфетли  добре ако не  здраве  да е  .И не  сам  казал че  старя  е  зле . Но  винаги  се  тарси  подобреня  какво  му  беше на  windows  2  ама  сега  всеки са  сас windows  7..8





Приятел, трябва да питаш момчетата от мдетекторс да ти обяснят за смяната на софтуера как става подмяната му, защото тук едва ли някой е сменял в домашни условия софтуер на МД! Все пак трябва да изтеглиш от някъде новия софтуер или да се сдобиеш с него от някъде и чрез специална програма предполагам да преинсталираш с него МД-а! Smile
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 4:30 pm

ОК благодаря весело посрещане на 2015
Върнете се в началото Go down
unreal_66
Преторий
Преторий




 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 5:10 pm

И аз бях пускал темата за смяната на софта на F75.Прочети и ще разбереш. Весела Нова Година santa
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 5:41 pm

Gandalf написа:
Avrelian написа:
Gandalf написа:


    А, нов софтуер за Ф5 случайно да има? Cool
Що, на стария кво му има? Laughing





       Нищо му няма, но ако има нов софтуер сигурно ще е по добре! Аз и така съм си доволен от машината! Онзи ден за пореден път се убедих че фишерът си е добра машина, тряаа знайш че писне ли значи там има нещо 100%... Та джиткам си аз по теренчето и хоп цветен сигнал,почвам да копам, ииии няма бе, нищо не намерих викам сигурно ще да е паразитен сигнал макар че знам че не свири паразитни! И се махнах от там, вървейки по напред си мисля за тоя сигнал и се изнервих че не намерих нищо и се върнах пак, и викам ще копая ако тряаа 5м. докато не намеря това дето свирна! И след още няколко копки излезе шибаната монета, няма да споменавам дълбочината че да не каже някой тъпак че прая реклами. Cool Cool Cool Та извода от това е, че за мен си е добър фишера, пак повтарям " за мен "!
От колко време ходиш по баирите, изобщо не си я изкарал от дълбокото, просто парата е паднала в дупката. Весели празници.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 6:12 pm

[quote="Avrelian"]
Gandalf написа:
Avrelian написа:
Gandalf написа:


    А, нов софтуер за Ф5 случайно да има? Cool
Що, на стария кво му има? Laughing





       Нищо му няма, но ако има нов софтуер сигурно ще е по добре!

Пак щом има софтуер Ф-5 си е други някои нямат и такъв като на петицата а те подиграват   Wink  Gandalf


който търси намира


Последната промяна е направена от nasko75 на Сря Дек 31, 2014 6:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 6:21 pm

nasko75 написа:
Avrelian написа:
Gandalf написа:
Avrelian написа:
Gandalf написа:


    А, нов софтуер за Ф5 случайно да има? Cool
Що, на стария кво му има? Laughing





       Нищо му няма, но ако има нов софтуер сигурно ще е по добре!

Пак щом има софтуер Ф-5 си е други някои нямат и такъв като на петицата а те подиграват   Wink  [b]Gandalf[b]
Cool
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 6:33 pm

vasilio написа:
Здравеите колеги  как се  сменя   софтуера на  Фишер 75???.И сас  новiят  бачкали  по  добре  ,благодаря предварително  ,и  весели  посрещане  на  новата  година
Колега тук я има същата тема прочети и горе долу ще ти се разяснят нещата   study  

Аз го разбрах така че  новия софт се качва само в щатите ,а транспорта до там и обратно и услугата за инаталацията излизало дявол  дявол и половина та за това било по добре да си подмениш направо цялата платка с нова с новия софтуер качен на нея  Cool
Виж тук:
https://www.imperio.biz/t8996p15-topic


който търси намира
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 6:48 pm

Avrelian написа:
Gandalf написа:
Avrelian написа:
Gandalf написа:


    А, нов софтуер за Ф5 случайно да има? Cool
Що, на стария кво му има? Laughing





       Нищо му няма, но ако има нов софтуер сигурно ще е по добре! Аз и така съм си доволен от машината! Онзи ден за пореден път се убедих че фишерът си е добра машина, тряаа знайш че писне ли значи там има нещо 100%... Та джиткам си аз по теренчето и хоп цветен сигнал,почвам да копам, ииии няма бе, нищо не намерих викам сигурно ще да е паразитен сигнал макар че знам че не свири паразитни! И се махнах от там, вървейки по напред си мисля за тоя сигнал и се изнервих че не намерих нищо и се върнах пак, и викам ще копая ако тряаа 5м. докато не намеря това дето свирна! И след още няколко копки излезе шибаната монета, няма да споменавам дълбочината че да не каже някой тъпак че прая реклами. Cool Cool Cool Та извода от това е, че за мен си е добър фишера, пак повтарям " за мен "!
От колко време ходиш по баирите, изобщо не си я изкарал от дълбокото, просто парата е паднала в дупката. Весели празници.




Споко не е от няква феноменална дълбочина от тея дето нашите ги пускат на клипчета! Но си е добре, а и монетата е много тънка и малка по точно е остатък от монета! Но съм сигурен че повечето БГ праенки няма да я засекат на ход! Много добре си познавам машината и доста време и бях отделил за да и разуча центрирането на сигнала, така че варианта за да съм копал не точно върху монетата и да съм си мислел че е на дълбоко отпада! Но между другото, аз не исках да подчертая това че детектора ми е дълбок защото не е много от дълбоките но явно не си го разбрал това! Исках да кажа че е точен относно сигналите които свири... Весели празници и сори за спама...
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 7:00 pm

[И при всичкото ми увайеня на дистребуторите в БГ за мен нее профисионално да си купя от тях металодетектор и за абгреид да ми обяснят че трябва да се прати в щатите .То се едно да си купиш например лаптоп Тошиба и за смяна на Виндоюс да ти го пратят в японя ,за мен би трябвало това да се прави вав сервизите на дестребуторите.това е просто мое лично мнение несе заяйдам
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на софтуер на Фишер 75    - Смяна  на  софтуер  на  Фишер 75 EmptyСря Дек 31, 2014 7:22 pm

vasilio написа:
[И при всичкото  ми  увайеня  на  дистребуторите  в  БГ  за  мен  нее  профисионално  да  си  купя  от  тях металодетектор  и  за  абгреид  да  ми обяснят  че  трябва  да  се  прати  в щатите  .То се  едно да си купиш  например  лаптоп Тошиба и  за  смяна  на  Виндоюс да  ти  го  пратят  в японя ,за  мен  би  трябвало  това  да  се  прави  вав  сервизите  на  дестребуторите.това  е  просто  мое  лично  мнение  несе  заяйдам  

През последните 2 месеца спряхме продажбата на F75, F75 Ltd и T2Ltd именно по тази причина и върнахме в САЩ всичките бройки и сега имаме само от новия софт - именно заради отношението ни към клиентите - да не стане, така, че да си купиш апарата и на другия ден да разбереш, че ако искаш новия софт трябва да го пратиш в САЩ. В монте в който пуснаха от Фишер информацията спряхме продажбите на тези модели. Едва ли някой, не само в България би направил това, но аз го правя, защото не съм само търговец, но и търсач.
А за смяната на софтуера - решението е на производителя, а не на нас. Това го пиша за 2-3 път.
Моето мнение е подобно на твоето, но в сайта е написано, че тази процедура става само директно при тях. Това е ход срещу ментетат също.
Ние сме единствен представител на ФИШЕР И ТЕХНЕТИКС за България, но тук таме някой продава тези марки и никой не знае произхода им и затова ако купувате тези модели F75, F75 Ltd и T2Ltd питайте с новия соф ли са, по това ще познаете кой, кой е, да не плачете Very Happy


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
 
Смяна на софтуер на Фишер 75
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» F75 смяна на софтуер
» Смяна кабел на антена
» XP DEUS смяна на батериите на антената

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: