Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Кантар-предавател-приемник.

Go down 
+18
кирката
adminn
kateracha_86
Manarov
Petronii
Avrelian
pechkata
LuciusVerus
xp fan
diony
kronos555
Gandalf
comander
Radislav
mario321
Podlecii.avg
Kiril62
Трибал-М
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 4:31 pm

pechkata написа:


Ти със Трибала не можеш да спориш той вечно е прав и никога не прави правописни грешки само ние простолюдието правим такива...

...Наскоро в един "съседен" форум колегата Радислав написа:
Днес сутринта ходих на полигона да проверя какво се случва и с кантара...Кал и вода като блато...
Печка, ти поне си близо- ела да видиш (чуеш) дали кантара НЕ е достоверен за наличието на метал...Особенно, когато вкюча и грунд компенсиращият режим :woohoo: Няма хън, няма мън...сигнал, зона, пик ! А в околовръст тишина (където е чисто разбира се)- не ти брои крачките...


п.п. Десетки пъти ти горяха кюнците и не спря с опитите да ми опушваш темата.Ти от кантари разбираш толкова,колкото цигански кон от жълти павета!
Поздрави!


Хаосът е или временен,или гибелен!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Пон Фев 16, 2015 4:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 4:34 pm

когато бях ученик не можеше да се бяга.такава беше системата.явно толкова съм научил.а когато съм търкал ти не си знаел какво е това металотърсач.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 4:44 pm

LuciusVerus написа:
когато бях ученик не можеше да се бяга.такава беше системата.явно толкова съм научил.а когато съм търкал ти не си знаел какво е това металотърсач.

Ако вземеш предвид,че преди 45 години съм си направил първия металотърсач,не съм убеден,че ще се окажеш прав...Да те питам ли ти колко години си бил тогава?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 4:50 pm

Трибал-М написа:
LuciusVerus написа:
когато бях ученик не можеше да се бяга.такава беше системата.явно толкова съм научил.а когато съм търкал ти не си знаел какво е това металотърсач.

Ако вземеш предвид,че преди 45 години съм си направил първия металотърсач,не съм убеден,че ще се окажеш прав...Да те питам ли ти колко години си бил тогава?




И кой е тоз твоя металотърсач или кантар или рамка дето ти си направил? Марка, нещо? Не говорим за копиране на платки а, чисто и изцяло твое измислен! Дай да видим колко си напред!?!?!
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 4:51 pm

значи преди 45 години си работил занаята.ако тогава си бил на 20,значи сега си на 65.ми ти си за памперси бе човек.явно при теб както си написал хаосът е гибелен.земи си кантарчето и бягай на някое пазарче да продаваш доматки.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 4:58 pm

LuciusVerus написа:
значи преди 45 години си работил занаята.ако тогава си бил на 20,значи сега си на 65.ми ти си за памперси бе човек.явно при теб както си написал хаосът е гибелен.земи си кантарчето и бягай на някое пазарче да продаваш доматки.

За сергията с доматите подходящи са не достатъчно грамотните и технически некомпетентните.Твоя занаят вероятно е зарзаватчия и в това няма нищо обидно-нещата тъкмо си идват на място.
Пожелавам ти късмет!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 5:02 pm

Не бъдете чак толкова активни!
Много бързо ще се натрупат 13 000 виждания и ще ми заключат темата...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 5:11 pm

със сергията за зарзавати ме свързва само това че ходя да си купувам.а що се отнася до умен и прост,не изглежда да си от най интелигентните.съдя по това че като се заформи някоя дискусия обикновено ставаш за смях.ако вярно си на тези годинки ми пий си пирамема и си гледай старинките бе човек.
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 5:17 pm

колкото до темата,ако не съм аз да се веселя с теб кой ще ти  се връзва на щуротиите.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 5:34 pm

Трибал-М написа:
Не бъдете чак толкова активни!
Много бързо ще се натрупат 13 000 виждания и ще ми заключат темата...




Целия форум си налазил опитвайки се да се изкараш на компетентен по всичкология! Май си нередовен ми се струва?!?! Що се отнася до събирането на точки, мен не ме вълнуват ако иска админа да ме нулира на легионер! Не си толкова умен колко те се мислиш бе льохман... И нищо не каза за твоите праенки, дай да ги видим нали си отворен!?!?! Къде се продават, кой ги ползва????
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 5:37 pm




Ако някой ползва някое от творенията на тоя луд, моля да каже нещо за тях! Какво могат снимки може би!??! Не само празни приказки.... " аз това, аз онова "!!!!! Като нямаш покритие на приказките си не говори!!!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 5:44 pm

LuciusVerus написа:
значи преди 45 години си работил занаята.ако тогава си бил на 20,значи сега си на 65.ми ти си за памперси бе човек.явно при теб както си написал хаосът е гибелен.земи си кантарчето и бягай на някое пазарче да продаваш доматки.
Този и изкуфелия е на най малко 75 год. и е Лъчо даскала от Монтана - прави кантари (локатори)...

Трибале никъде не съм споменавал че разбирам от кантари - виж от шарлатани по разбирам...
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 5:48 pm

е значи познал съм че е за памперси.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 5:53 pm

pechkata написа:
LuciusVerus написа:
значи преди 45 години си работил занаята.ако тогава си бил на 20,значи сега си на 65.ми ти си за памперси бе човек.явно при теб както си написал хаосът е гибелен.земи си кантарчето и бягай на някое пазарче да продаваш доматки.
Този и изкуфелия е на най малко 75 год. и е Лъчо даскала от Монтана - прави кантари (локатори)...

Трибале никъде не съм споменавал че разбирам от кантари - виж от шарлатани по разбирам...



Ми то до сега не съм чел тук, някой да се е похвалил с негова машина, да каже нещо за тях! Няма, празно, дупка... Само той си приказва за кантарските му работи!!! Има ли тук някой който е измислил негова машина не копирана а изцяло негова разработка? Питам просто от чисто любопитство!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 5:58 pm

Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 6:12 pm

Не съм работил с тоя вид техника, но от видяното на клипа, кантара е добър.


Последната промяна е направена от Avrelian на Пон Фев 16, 2015 8:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 6:25 pm

никой не знае на колко е заровена целта,колко е голям заровеният обект.чува се глас от страни че е на 1 метър.дали е така никой не знае.първият сигнал се чу като големичък предмет но не се знае на колко е заровен.не се знае ако е в джоб дали ще може да го хване.може и с обикновен монетар да се хване.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 6:36 pm

pechkata написа:



Тоя с тоягата ли е Трибала? Иначе, на клипчета сме се нагледали, по тях не може да се съди защото мошениците са много! И ако беше наистина нещо уникално то до сега да се разчуло за чудото от Монтана!
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 6:55 pm

Гледайте този пич, https://www.youtube.com/user/bradvarov1/videos на него вярвам. Радислав.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 7:18 pm

Ето, пак си показваме, какви сме ние на балканите, защо е нужно да се обиждаме, пичове кога ще станем като европейците, сигурно никога с нашия коефициент на интелигентност и тази пуста завист, не трябва така Cool
Трибал-М, човек просто трябва да направиш, ти или на който е там кантара, едно видео с две шепи стотинки, примерно на 60см, но да се вижда ясно, като при тухлите и место капачката, две шепи стотинки изсипи една върху друга или на някой трап-тераса-склон, все пак това е почти на всеки търсач целтаcheers
Тогава, мисля, че ще има повече постове, като на колегата Avrelian Cool
Защото, инак всеки има съмнения и се получават малки дразги !
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 7:28 pm

LuciusVerus написа:
никой не знае на колко е заровена целта,колко е голям заровеният обект.чува се глас от страни че е на 1 метър.дали е така никой не знае.първият сигнал се чу като големичък предмет но не се знае на колко е заровен.не се знае ако е в джоб дали ще може да го хване.може и с обикновен монетар да се хване.
заровени са преди 25 год.Cool
като имаш съмнения отиваш там с монетара си , ама с много голяма антена и пробвай , сам ще видиш за какво става въпрос :pepe: пробвай и тухлите с капачка под тях, и си кажи мнението после Cool


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 7:45 pm

Podlecii.avg написа:

 заровени са преди 25 год.Cool  
като имаш съмнения отиваш там с монетара си , ама с много голяма антена и пробвай , сам ще видиш за какво става въпрос :pepe:  пробвай и тухлите с капачка под тях, и си кажи мнението после Cool

Колега,остави насъсканата глутница да си излае емоциите,няма смисъл да се прилага разум срещу инстинкти!   Cool
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 7:55 pm

Трибал-М написа:
Podlecii.avg написа:

 заровени са преди 25 год.Cool  
като имаш съмнения отиваш там с монетара си , ама с много голяма антена и пробвай , сам ще видиш за какво става въпрос :pepe:  пробвай и тухлите с капачка под тях, и си кажи мнението после Cool

Колега,остави насъсканата глутница да си излае емоциите,няма смисъл да се прилага разум срещу инстинкти!   Cool

Даскале кантара е добър. Cool
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 7:59 pm

правил съм си много опити.заравяли сме по 2000 коцета в глинен съд.опитвах се да кажа че има голяма разлика какво ще вадиш.никой  не е тръгнал да вади капачки.една капачка от буркан ще ти даде много по ясен сигнал от шепа коцета.както и 20ст ще ги свири машина по добре от фолис 22мм.примерно.за това се правят тези демонстрации с такива предмети за да се впечатли евентоалния клиент.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 3 EmptyПон Фев 16, 2015 8:06 pm

Avrelian написа:
Трибал-М написа:


Колега,остави насъсканата глутница да си излае емоциите,няма смисъл да се прилага разум срещу инстинкти!   Cool

Даскале кантара е добър. Cool

Cool
Върнете се в началото Go down
 
Кантар-предавател-приемник.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Приемник-предавател(кантар)
» продавам предавател-приемник/кантар/ ПРОДАДЕН
» продавам предавател-приемник/кантар/ за гарет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: