Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Помощ за Fisher f2

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ivailor
Новобранец
Новобранец




fisher - Помощ за Fisher f2 Empty
ПисанеЗаглавие: Помощ за Fisher f2   fisher - Помощ за Fisher f2 EmptyСря Фев 25, 2015 3:26 pm

Здравейте,имам Fisher F2 бях го оставил няколко месеца с батериите,без да го ползвам.Сега като му смених батериите ,пали но не може да се включва и изключва,свири от време на време ,и мени стойностите все едно засича нещо.Моля да дадете съвет,или да ме насочите към майстор/сервиз.Благодаря предварително!
От София съм.
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



fisher - Помощ за Fisher f2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Fisher f2   fisher - Помощ за Fisher f2 EmptyСря Фев 25, 2015 3:34 pm

Ако е в гаранция се обърни към търговеца от който си го купил. Макар,че станалото е по твоя вина...нещо като неправилно съхранение,но опитай все пак. Другото което може да направиш е да почистиш внимателно клемите с технически спирт и ако не се оправи се обади на търговеца.
Върнете се в началото Go down
 
Помощ за Fisher f2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Помощ при работа с Fisher F5.
» Споделете мнения и впечатления за Fisher 1270 и Fisher CZ-3D
» Fisher F5 или Fisher F5 11DD

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: