Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Проблем с Garrett ace 250

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
STG
Новобранец
Новобранец




Garrett - Проблем с Garrett ace 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с Garrett ace 250   Garrett - Проблем с Garrett ace 250 EmptyВто Юни 23, 2009 12:25 pm

Здравейте,имам един проблем с гарет-а.Нашата фирма се занимава с реиновиране на стари къщи и го употребяваме(аз по точно) да си търсим(ако има) кабеляк по кирпича и прочие метал.Проблемът ми е следния - преди една седмица почна да ми дава някакъв фалшив сигнал,незнам дали правилно го казвам,мисълта ми е че чат пат ми дава че има някакъв метал ( аз го пускам на пинпойнт,защото друг режим не ми е необходим),разбивам стената а там няма нищо.И така направих една стена на цедка,цял ден разбивах и само един път хванах кабел.И не знам защо ми дава този фалшив сигнал.вВсички метални предмети съм ги премахнал около търсача.Да не би елипсовидната глава нещо да се е скапала.Сега се каня отново да го тествам да проверя ,може пък да се оправи.
Ако някой може да помогне,ще бъда благодарен.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Garrett - Проблем с Garrett ace 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с Garrett ace 250   Garrett - Проблем с Garrett ace 250 EmptyВто Юни 23, 2009 1:26 pm

някои да не си е говорил по телефона в съседната стая Smile , или други ел. уреди да са го смутили ? първо пробваи на друго място да видиш дали ще се държи пак така , ако и на друг обект те лъже чак тогава може да се каже нещо!
Върнете се в началото Go down
vanku
Новобранец
Новобранец




Garrett - Проблем с Garrett ace 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с Garrett ace 250   Garrett - Проблем с Garrett ace 250 EmptyЧет Юни 25, 2009 2:28 pm

Колега, ако търсиш кабели само по стени, в смисъл не дълбоко заровени, един Pinpointer на Garrett или White's би трябвало да ти свърши перфектна работа за точно определяне на местоположението на кабела.
А иначе пробвай да намалиш чувствителността, както каза колегата да няма някакви ел. смущения силни, които да го бъркат и прочие.
Върнете се в началото Go down
 
Проблем с Garrett ace 250
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» проблем с настройките на garrett gti 2500
» проблем с АСЕ 350
» ОРГИНАЛНИ GARRETT PRO POINTER WWW.GARRETT.BG

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: