Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask deus prodavam Fisher kupuvam nexus врътка Spectrum Майнлаб nokta нишани пират грунда TEKNETICS маск VANQUISH lorenz wave голден Simplex tesoro Coil Minelab miladinka GOLD 5000
 

 ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH

Go down 
+9
Radislav
Ne6o
peneff72
jickata
Siromahus
pechkata
mdetectors.bg
Сельо Бангиев
gonzo84
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
gonzo84
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyЧет Дек 10, 2015 10:25 pm

Поради големия итерес ,към металдетекторите на детеч  мога да кажа следното. За мен лично са доста добри апарати , работят много добре на на леки и на много тежки почви ,също така се справят и на доста замърсени с железни предмети места . Утре ако времето позволи ще направим кратка презентация  на  EDS REACHER 14 и 28 килохерцовите  металотарсачи.  А в последствие и на нискочестония реликов прибор Relik Striker koito rabori na 4,8 кh. Това е за сега.


Последната промяна е направена от gonzo84 на Пон Дек 14, 2015 1:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyЧет Дек 10, 2015 10:53 pm

Специално моделът REACHER не ми вдъхва доверие, защото няма ръчен грунд-баланс. Традициите и потребностите към детекторите у нас задължително изискват наличието поне на ръчен грунд-баланс, затова ми е супер странно, че български производител не съобразява тези неща. Това е и причината у нас да се броят на пръсти колегите, които са купили този, а и подобните нему, модели. Просто няма смисъл да се предлагат на нашия пазар апарати без ръчен или полуавтоматичен грунд-баланс (тоест грундирането се извършва с натискане на бутон и помпане в същото време, както е при F75 и Т2).
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: рейчър    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПет Дек 11, 2015 1:09 pm

Ниско честотният детектор на детеч , Релик страикъра може да се гундира и ръчно . Но пак споделям че, апаратите са тествани и с други детектори и с ръчен и автоматиче нгрунд баланс и пак се справят доста добре всичко е тествано и проектирано , да се справят доста добре и без тази опция , не отстъпват по нищо . Има колеги които работят с тези апарати ,нека и те да споделят мнения. Не искам да съм като реклама на апаратите ,просто споделям мнение. Ще пусна тестове на апаратите ,в реални условия кас се държат но за съжеления времето сега е лошо при пъва възможост, ще има малко клипчета за оренатция на колегите които имат интерес към металотърсачите.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПет Дек 11, 2015 4:22 pm

Сельо Бангиев написа:
Специално моделът REACHER не ми вдъхва доверие, защото няма ръчен грунд-баланс. Традициите и потребностите към детекторите у нас задължително изискват наличието поне на ръчен грунд-баланс, затова ми е супер странно, че български производител не съобразява тези неща. Това е и причината у нас да се броят на пръсти колегите, които са купили този, а и подобните нему, модели. Просто няма смисъл да се предлагат на нашия пазар апарати без ръчен или полуавтоматичен грунд-баланс (тоест грундирането се извършва с натискане на бутон и помпане в същото време, както е при F75 и Т2).

Точно от този модел е най-продавания в България на DETECH и всички са доста доволни, като се има в предвид че е с автоматичен грунд.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: видео детеч    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПон Дек 14, 2015 1:14 am

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/bg_BG/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

SUPER TEST

Публикувахте от George's Detectors в 18 ноември 2015 г.
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: ВИДЕО РЕЛИК СТРАИКЪР    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПон Дек 14, 2015 1:30 am

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/bg_BG/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

полеви тест

Публикувахте от George's Detectors в 14 ноември 2015 г.
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: ЕДС РЕИЧЪР    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПон Дек 14, 2015 1:53 am

Утре ще кача и първата част, на видеото на ЕДС РЕИЧЪР 28КХ . Нещо ми заби прехвърлянето . Cool
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: РЕЛИК СТРАИКЪР ПОЛЕВИ ТЕСТ    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПон Дек 14, 2015 5:23 pm

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/bg_BG/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Test-1

Публикувахте от George's Detectors в 18 октомври 2015 г.
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: РЕЛИК СТРАИКЪР ВИДЕО    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПон Дек 14, 2015 5:38 pm

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/bg_BG/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

TEST

Публикувахте от George's Detectors в 10 октомври 2015 г.
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: ЕДС РЕИЧЪР 28КХ    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПон Дек 14, 2015 10:50 pm

Клипчетата са две , може да ги прегледате в феисбук - на Георги детекторс .На тези публикуваните го има феисбука му, нещо не мога да ги кача тук. клипа е на две части. Става въпрос за 28 кх. ЕДС РЕИЧЪР . Извинете ме предварително.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПет Дек 25, 2015 9:58 am

Много добра презентация - браво...

Моето мнение клони към Майнлаб...
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПет Дек 25, 2015 11:30 am

pechkata написа:
Много добра презентация - браво...

Печка, ти иначе уж си търсач с дълъг стаж, но понякога ме изумяваш с дилетантските си изводи. Погледни клипа, в който един от детекторите е Текнетикс T2 - този модел няма памет и винаги след включване трябва да му се прави земен баланс. А чичкото, дето е забравил да си откъсне етикета на анцуга откъм гъза, не прави земен-баланс, а направо отива и проверава заровената цел - това е супер аматьорско изпълнение и просто няма смисъл повече да се коментират тестовете на този "търсач".
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПет Дек 25, 2015 11:33 am

Значи не си видял това което аз виждам...
Върнете се в началото Go down
Siromahus
Новобранец
Новобранец




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПет Дек 25, 2015 6:14 pm

На мен нещо споменатите разстояния ми се видяха да не отговарят на действителните,а и трябваше да походи малко с детектора и преди и след сигнала,за да видим колко е стабилен.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyСъб Дек 26, 2015 9:36 am

Siromahus написа:
На мен нещо споменатите разстояния ми се видяха да не отговарят на действителните,а и трябваше да походи малко с детектора и преди и след сигнала,за да видим колко е стабилен.

За моделите на Майнлаб съм сигурен че ще са стабилни при всякакви условия...
Върнете се в началото Go down
Siromahus
Новобранец
Новобранец




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyСъб Дек 26, 2015 12:40 pm

За Майнлаб спор няма,с него даже и без да ходи около сигнала се вижда. Shocked
Върнете се в началото Go down
jickata
Новобранец
Новобранец
jickata



 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyСъб Дек 26, 2015 8:47 pm

Така не съм се смял от години този George's Detectors направо чупи простомера аматьорско промиване на мозъци дори на моменти се кара на простата аудитория която евентуално ще се усъмни Shocked Very Happy rendeer
Върнете се в началото Go down
peneff72
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyНед Дек 27, 2015 7:35 pm

jickata написа:
Така не съм се смял от години този George's Detectors направо чупи простомера аматьорско промиване на мозъци дори на моменти се кара на простата аудитория която евентуално ще се усъмни Shocked Very Happy rendeer

Въпреки странното представяне, все пак Детеча е един от най-дълбоките металотърсачи. Аз съм работил с Ричър и съм бил много доволен.
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПон Дек 28, 2015 7:34 am

Чичкото наистина е уникален, държи се като робот и ръси уникални глупости като "детектора сгъва в земята" и 18 херца Smile Тоя да не е някой бивш военен командир? Все едно се върнах в казармата.
Детектора може и да е добър, но такова ужасно представяне направо му срина акциите наполовина.
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: детеч    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyСъб Яну 02, 2016 6:56 pm

Този апарат на детеч е наи дълбокия VLF Детектор след GPX-. апарата си има добра дискриминация, и доста добра дълбочина. На съборите на пролет ,да се надяваме че, ще се появи. И ще си проличи кои колко си тежи на местото. Относно сгъването на апарата, да не забравяме че нискочестотните апарати , се сгъват наи малко в земята. Споделям мнение от мои личен опит с апарата . Клиповете съм ги споделил, да се види доло горе за какво идва реч . Така е имал възможност колегата така ги е направил. ЗА МНОГО ГОДИНИ КОЛЕГИ , И МНОГО ЗДРАВЕ В СЕМЕИСТВАТА И СПОЛУЧЛИВА 2016 ГОДИНА
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyСря Яну 06, 2016 1:19 am

Да не нападаме човека, така може-така говори и обяснява.Вярно е, че има пропуски и  не е "стар" търсач, но целта му е да покаже апарата...Да, наистина е доста "надъхан" , че показва "най-добрият ВЛФ в света"... Very Happy
Най-добрата реклама и тест е, когато една машинка се пусне сред търсачите да се поработи с нея- на различни почви и терени.Владо Лилов, Наско Пирата, Антон с Pulse relic ги  правят тези жестове...
Да се направи тест на целите с желязо над/до тях, а не отделно.
Да се тестват и малки златни и сребърни монети с желязо до тях.
Има ли и по-малки антени.С тази на замърсено как ще се справи за малките цели, като монети ?
То ако ще е само за големи цели...и в дълбочина няма дискриминация, а копаеш всичко наред има и други алтернативи...
Като за първи поглед - не е зле.Но за тази цена трябва да се докаже, защото както беше написал колега- почти всеки друг апарат с антена с такива габарити ще покаже подобни резултати...


"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyНед Яну 10, 2016 6:04 pm

Radislav написа:

Има ли и по-малки антени.С тази на замърсено как ще се справи за малките цели, като монети ?
Като за първи поглед - не е зле.Но за тази цена трябва да се докаже, защото както беше написал колега- почти всеки друг апарат с антена с такива габарити ще покаже подобни резултати...

Детектор на ниска честота на замърсено дава заето отвсякъде ...
Почти всеки друг апарат с антена с такива габарити ще покаже подобни резултати - да вярно е...
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Детеч    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyНед Яну 10, 2016 7:01 pm

Да колега, има и по млки антени . Аз работя с голямата 38*45. Тя също си лови добре. Имам и 13 инча Ултимеит 33 см с която си работя на по замърсени места, справяся доста добре. Има също и 9 инча пак ултимеит , нея не съм я пробвал. Апарата си е доста добър , лично мнение.
Върнете се в началото Go down
sando_pretorianeca
Новобранец
Новобранец
sando_pretorianeca



 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПет Дек 01, 2017 5:18 pm

забелязах на клиповете .....с другите детектори маха с кръгови движения над целите....само с релика маха както триабва...хм
Върнете се в началото Go down
xp fan
Легионер
Легионер
xp fan



 - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH    - ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH EmptyПет Дек 01, 2017 6:22 pm

Кто цяло детеча е пълна тргедия,нема такава железарка,за желязо за скраб става
Върнете се в началото Go down
 
ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Презентация на Garrett GTI 2500
» Кратка презентация на магнарадар Tero Vido
» сонди S.E.F. на DETECH

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: DETECH Металотърсачи-
Идете на: