Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Мнение за Pulse Relic

Go down 
+17
vasilio
chiko
Рис
vvurbanov
Avrelian
Nexus metal detectors
sitalk
diony
adminn
Vencislav1986
pechkata
toprac
N@SKO
mdetectors.bg
OMD Detectors
peneff72
Golden Mask
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyЧет Яну 12, 2017 9:06 pm

Е затова трябва да се пусне тема, плюсове и минуси на детектора с който работим. Но търсача да е работил доста време с него. Дълго време работя с ГМ 3+ и с доста детектори съм пробвал да го заменя, но не и не, не съм доволен от работата им.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyЧет Яну 12, 2017 9:12 pm

solid написа:
И малко,по темата,за мене дали е добър един апарат следя мнението не на производителя а от колегите търсачи.

Прав си , особено ако "търсачите" пърдят в едно гърне с производителя.. Laughing
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyЧет Яну 12, 2017 10:54 pm

Емо немога да те разбера,нещо
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyЧет Яну 12, 2017 11:06 pm

Емо имах,честа да ползвам първия ти пин-пойтер,беше голяма трагедия,но от мен не получи коментар защото е евтин и не си заслужаваше обясненията,коментарите и т.н. НЕ ме карай да те оборвам,пробвах и подводния,нищо не коментирах,спри се,усещай кога прекаляваш.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyПет Яну 13, 2017 6:31 pm

solid написа:
Емо имах,честа да ползвам първия ти пин-пойтер,беше голяма трагедия,но от мен не получи коментар защото е евтин и не си заслужаваше обясненията,коментарите и т.н. НЕ ме карай да те оборвам,пробвах и подводния,нищо не коментирах,спри се,усещай кога прекаляваш.


Това че си от Бургас се усеща в поста ти , а тези номера от рода : пинпойнтера е трагедия ама не си заслужаваше да ти се обадя или да се свържа с теб вече се изтъркаха , телефоните ми ги има на много места. Сори че се получи осуетяване на рекламата ти още в зародиш , нямам намерение да ти припомням как преди около година всички лижеха предният супер модел на Българският JPX а след няколко месеца всичко умря и всички млъкнаха. Знаеш ли защо ? Сега сценарият се повтаря,сигурно защото покрай санирането фибрана е кът.....  Laughing
Не ми се водят празни диалози с теб , каквото ти казват това пиши.
Върнете се в началото Go down
stanislav
Новобранец
Новобранец
stanislav



Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyПет Яну 13, 2017 7:18 pm

solid написа:
Емо имах,честа да ползвам първия ти пин-пойтер,беше голяма трагедия,но от мен не получи коментар защото е евтин и не си заслужаваше обясненията,коментарите и т.н. НЕ ме карай да те оборвам,пробвах и подводния,нищо не коментирах,спри се,усещай кога прекаляваш.


Колега ти на Емо уредите не ги гледай, те вече новите са с 3 и повече процесора, изпреварват технологията. alien
Иначе ако е да плюе по някой друг е пръв. lol!
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyПет Яну 13, 2017 10:54 pm

знаеш ли колко си смешен,нещастен и тъжен,много те съжалявам за това не ти връщах пин-пойнтера,гледам ,че си направил нов , дано да е хубав,но не ми говори кой ми казва какво да пиша,достатъчно съм живял за да разсъждавам сам,а твоята злоба,ще ти докара само негативи,а за машините ,пак ти казвам ,контактувам със търсачи,за мен мнението на производителя е само насочващо какво търся.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyПет Яну 13, 2017 10:58 pm

застани,достойно като мъж,ако си такъв и кажи честно на колко хора върна парите от несполучливите пин-пойтери.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyПет Яну 13, 2017 11:03 pm

между другото съм от Търговище бизнеса ми е във Слънчев бряг не си осведомен достатъчно.Много смешно,но е истина.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyПет Яну 13, 2017 11:05 pm

Това няма връзка с темата!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyПет Яну 13, 2017 11:13 pm

Не влизах във този форум много отдавна заради професори без покритие,но явно всичко продължава по старому.Успех на всички.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyПет Яну 13, 2017 11:16 pm

Админе,Емо ми говори,че съм от Бургас ,злобее , какво не е по темата.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyПет Яну 13, 2017 11:25 pm

Това е признак на слабост,недостойно поведение за производител,губи клиенти.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 5 EmptyПон Яну 23, 2017 7:55 pm

OMD Detectors написа:
solid написа:
Емо имах,честа да ползвам първия ти пин-пойтер,беше голяма трагедия,но от мен не получи коментар защото е евтин и не си заслужаваше обясненията,коментарите и т.н. НЕ ме карай да те оборвам,пробвах и подводния,нищо не коментирах,спри се,усещай кога прекаляваш.


Това че си от Бургас се усеща в поста ти , а тези номера от рода : пинпойнтера е трагедия ама не си заслужаваше да ти се обадя или да се свържа с теб вече се изтъркаха , телефоните ми ги има на много места. Сори че се получи осуетяване на рекламата ти още в зародиш , нямам намерение да ти припомням как преди около година всички лижеха предният супер модел на Българският JPX а след няколко месеца всичко умря и всички млъкнаха. Знаеш ли защо ? Сега сценарият се повтаря,сигурно защото покрай санирането фибрана е кът.....  Laughing
Не ми се водят празни диалози с теб , каквото ти казват това пиши.
Това,може да се каже и за теб,но ти продължаваш да работиш,защо.
Върнете се в началото Go down
 
Мнение за Pulse Relic
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Продавам Pulse Relic импулсен Металдетектор Металотърсач от ново поколение
» relic hawk
» Томбола, с какъв металотърсач работихте през 2019г.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: