Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyПет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 1
Пинпоинтер
ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 …

Comments: 3
Продавам ТМ 808
ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyСря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
голден mask металотърсач TEKNETICS Spectrum продавам minelab Майнлаб wave miladinka нишани Fisher deus врътка prodavam tesoro POWER tejon nexus golden грунда kupuvam Coil маск пират GOLD
Share

ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
colin96
Консул
Консул

ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyЧет Ное 01, 2018 2:04 pm

Aurelius написа:
За мен Царят на всички металотърсачи е супер детекторът на Минелаб GPZ7000, работещ на VLF с непрекъсната вълна на електромагнитното поле, които обработва първично приетия сигнал подобно на импулсно-индукционен  детектор, подава звуковата информация като GPX5000, но на практика е първият в света хибриден металотърсач. Имам удоволствеието да го имам и открито потвърждавам превъзходството му над всичко, което съм имал и тествал( SD2100,2200,2200d, GP Extreme,3000 и 3500, GPX4000,4500 и 5000, както и всички водещи VLFмодели на големите производители). Макар, че няма дискриминация, този детектор работи добре на всяка почва, а там, където GPX5000 се затруднява да балансира земята, този детектор работи без никакви проблеми. Вярно е, че е много скъп, но си заслужава, ако се впрегне сериозно в работа веднага.
Здравей колега,Не е точно по темата ,но да не отварям нова,та да те питам.Аз от известно време го заглеждам тоя модел  и ме интересува все пак няма ли някаква дискриминация?Имам в предвид не от настройките ,но все пак като на другите модели,звука да го криви малко на черен сигнал.Няма ли някаква тънка звукова разлика при цвят и черно?Поздрави
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius

ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyЧет Ное 01, 2018 3:55 pm

Имам този детеkтор от съвсем неотдавна и още дори не съм го ползвал навън. Проведох няколко теста с различни обекти,вкл. малки самородки от 0.1, 03 и 0.7 гр. и всички цели ги детектира, като цветните обекти ги свири с висок-нисък тон, а монетите с нисък-висок. Озвучаването е много сходно на това,познато oт GP/GPX сериите на Minelab. Детекторът е окомплектован с 14 нчовата супер DD антена. Очевидно е, че детекторът е предназначен изключително за търсене на самородно злато с уникалните му възможности да елиминира влиянието на земната матрица, както и изключителната му мощност. Няма дискриминация, а такава се извършва от оператора. Вероятно ще отворя нова тема за този невероятен детеkтор.
denzel1
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyЧет Ное 01, 2018 7:16 pm

Колега Colin,не се занимавай с глупости, с тези пари доста полезни неща би си купил,не слушай никого за дискрименациа няма такова нещо.Попитай колегата дали само златинки,ще търси или и метеорити та да видим адже ба,каква дискрименациа има тогава на големите пирони,скоби и тем подобни железа на 70 -90 санта,и да видиш колко бързо минава мерака.............ко прйм сетне......... ми на пазара на половин цена.ПОРАЗМИСЛИ и да почерпиш ей...
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius

ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyЧет Ное 01, 2018 8:11 pm

Аз съм напълно съгласен с всеки, които ще сподели мнение, че този детектор не е наи-подходящият за България. Тои се ползва успешно предимно на равни пространства-терени с голяма минерализация на почвата и златоносни исторически, при минимално замърсяване от човешка деиост. Да се работи с него в пресечена местност би било доста трудно, а и трябва да се носи голяма лопата! Има други много добри(цена,характеристики)  варианти нa детектори за българските търсачи. Цената на GPZ7000 нов е нереално висока.Сдобих се с моя GPZ7000 на половин цена-видях го да се продава като употребяван, но практически нов на eBay и го купих. Тои остава моя основен инструмент за търсене на самородно злато в бъдеще, докато не се появи GPZ8000 с дискриминация Very Happy
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyПет Ное 02, 2018 12:15 am

Царя на рамките !
Автоматичен земен баланс, без нужда от непрекъснати ресет-и, прага в края на деня е точно е същия какъвто е бил и сутринта !
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius

ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyПет Ное 02, 2018 12:30 am

Браво Владо, наистина е МНОГО впечатляващ, но да оставим на тези, които ползват "рамки" да си кажат думата! Поздрави и благодаря за чудесното видеопредставяне на съборите!

ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: