Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ

Go down 
+12
Aurelius
pechkata
adminn
wave
odins-
Avrelian
lomidol
drujba6
sitalk
mdetectors.bg
Nexus metal detectors
RelicHuntingVT
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
colin96
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyЧет Ное 01, 2018 2:04 pm

Aurelius написа:
За мен Царят на всички металотърсачи е супер детекторът на Минелаб GPZ7000, работещ на VLF с непрекъсната вълна на електромагнитното поле, които обработва първично приетия сигнал подобно на импулсно-индукционен  детектор, подава звуковата информация като GPX5000, но на практика е първият в света хибриден металотърсач. Имам удоволствеието да го имам и открито потвърждавам превъзходството му над всичко, което съм имал и тествал( SD2100,2200,2200d, GP Extreme,3000 и 3500, GPX4000,4500 и 5000, както и всички водещи VLFмодели на големите производители). Макар, че няма дискриминация, този детектор работи добре на всяка почва, а там, където GPX5000 се затруднява да балансира земята, този детектор работи без никакви проблеми. Вярно е, че е много скъп, но си заслужава, ако се впрегне сериозно в работа веднага.
Здравей колега,Не е точно по темата ,но да не отварям нова,та да те питам.Аз от известно време го заглеждам тоя модел  и ме интересува все пак няма ли някаква дискриминация?Имам в предвид не от настройките ,но все пак като на другите модели,звука да го криви малко на черен сигнал.Няма ли някаква тънка звукова разлика при цвят и черно?Поздрави
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyЧет Ное 01, 2018 3:55 pm

Имам този детеkтор от съвсем неотдавна и още дори не съм го ползвал навън. Проведох няколко теста с различни обекти,вкл. малки самородки от 0.1, 03 и 0.7 гр. и всички цели ги детектира, като цветните обекти ги свири с висок-нисък тон, а монетите с нисък-висок. Озвучаването е много сходно на това,познато oт GP/GPX сериите на Minelab. Детекторът е окомплектован с 14 нчовата супер DD антена. Очевидно е, че детекторът е предназначен изключително за търсене на самородно злато с уникалните му възможности да елиминира влиянието на земната матрица, както и изключителната му мощност. Няма дискриминация, а такава се извършва от оператора. Вероятно ще отворя нова тема за този невероятен детеkтор.
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyЧет Ное 01, 2018 7:16 pm

Колега Colin,не се занимавай с глупости, с тези пари доста полезни неща би си купил,не слушай никого за дискрименациа няма такова нещо.Попитай колегата дали само златинки,ще търси или и метеорити та да видим адже ба,каква дискрименациа има тогава на големите пирони,скоби и тем подобни железа на 70 -90 санта,и да видиш колко бързо минава мерака.............ко прйм сетне......... ми на пазара на половин цена.ПОРАЗМИСЛИ и да почерпиш ей...
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyЧет Ное 01, 2018 8:11 pm

Аз съм напълно съгласен с всеки, които ще сподели мнение, че този детектор не е наи-подходящият за България. Тои се ползва успешно предимно на равни пространства-терени с голяма минерализация на почвата и златоносни исторически, при минимално замърсяване от човешка деиост. Да се работи с него в пресечена местност би било доста трудно, а и трябва да се носи голяма лопата! Има други много добри(цена,характеристики)  варианти нa детектори за българските търсачи. Цената на GPZ7000 нов е нереално висока.Сдобих се с моя GPZ7000 на половин цена-видях го да се продава като употребяван, но практически нов на eBay и го купих. Тои остава моя основен инструмент за търсене на самородно злато в бъдеще, докато не се появи GPZ8000 с дискриминация Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyПет Ное 02, 2018 12:15 am



Царя на рамките !
Автоматичен земен баланс, без нужда от непрекъснати ресет-и, прага в края на деня е точно е същия какъвто е бил и сутринта !
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 3 EmptyПет Ное 02, 2018 12:30 am

Браво Владо, наистина е МНОГО впечатляващ, но да оставим на тези, които ползват "рамки" да си кажат думата! Поздрави и благодаря за чудесното видеопредставяне на съборите!
Върнете се в началото Go down
 
ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Детектори Пират
» продавам golden mask
» Въпрос за PI детекторите- рамките

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: