Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD Fisher nokta tesoro TEKNETICS грунда wave kupuvam пират маск nexus Spectrum miladinka prodavam 5000 VANQUISH Minelab нишани mask Майнлаб врътка Coil lorenz Simplex deus голден
 

 Работите ли с багети?

Go down 
+45
maradji1
RelicHuntingVT
chiko
inranxan
TyT
Preparator
mateus
maksim12
vasko_87
jagler
ROKI83
Petronii
sitalk
gudjola
ton69
stran
ztdmp
индиана джоунс
magnetron!
koko bg
pechkata
www
бушон
4орта
Radislav
deultum
Aemilivs
PlovdivTrakiq
yaponetsa
kodokan
stan960
K7650
snowbur
pavlinbass
Primus Pilus
slavitoooo
BEKS
aiko
FOX
NERON
djasko
gaqco64
Avrelian
топи
paco
49 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСъб Окт 16, 2010 9:11 pm

ROKI83 написа:
aiko написа:
Ето предизвикателство за радиестезистите: Заравям 50 грама злато на 20 санта в земята, където аз си избера. Идва човека и му очертавам кръг с радиус 20 метра. Ако ги намери с точност половин метър му давам 1000 лева, ако не той ми дава 500 лв. Има ли желаещи?
колега ела до враца без пари щети направя демонстрация
Като ми заровят в определен район свидетел(злато , сребро и др.) винаги намирам сигнала с Омнитрона ама антично заровено още не съм намирал - да ли се дължи на неподходящо място или др. не знам...Но продължавам да търся...
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСъб Окт 16, 2010 10:26 pm

И аз смятам че това с багетите си е цяла наука, която зависи от биотоковете на всеки човек строго индивидуално...това е както едно време не са вярвали на електричеството и нажежаемата жичка ...а сега тя е навсякъде около нас. Rolling Eyes
Колко неща още има да открива и проучва човечестото, може само да се гадае...както телепатията ,телекинезата и т.н.
Върнете се в началото Go down
ROKI83
Легионер
Легионер




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyНед Окт 17, 2010 9:44 am

pechkata написа:
ROKI83 написа:
aiko написа:
Ето предизвикателство за радиестезистите: Заравям 50 грама злато на 20 санта в земята, където аз си избера. Идва човека и му очертавам кръг с радиус 20 метра. Ако ги намери с точност половин метър му давам 1000 лева, ако не той ми дава 500 лв. Има ли желаещи?
колега ела до враца без пари щети направя демонстрация
Като ми заровят в определен район свидетел(злато , сребро и др.) винаги намирам сигнала с Омнитрона ама антично заровено още не съм намирал - да ли се дължи на неподходящо място или др. не знам...Но продължавам да търся...
да и аз така винаги намирам сигнала само да има контакт с земята
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСря Мар 23, 2011 8:33 pm

лошото е че ако под заровеното има и подземна вода/река/ объркването е пълно.


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
vasko_87
Легионер
Легионер
vasko_87



Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСря Мар 30, 2011 2:07 pm

супер много сте писали за тези багети аз лично съм виждал как намират концентрация на самородно злато аз също съм пробвал но объркването е пълно трябва много да се тренира за да ти покаже точното място и не се открива само вода и не трябва да имаш свидетел да държиш злато или сребро просто си трябва тренинг
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСря Мар 30, 2011 2:58 pm

Petronii написа:
sitalk написа:
Купуваш си книжката за няколко лева и намираш големите съкровища.Не ти трябва металдетектор,регистрации,закони и т.н.
Чиста работа.. Neutral

Общо взето е така , само дето има една подробност - не е лесно да се работи с тях ,защото се получават противоречиви резултати. Тъй като всичко което е свързано с мистерии ми е интерсно ,преди години ми попадна такава книга,след като я прочетох реших да се пробвам. Правих експерименти с махало и багети и имаше изключително интересни резултати. Багетите са известни от хилядолетия за намиране на вода,макар ефекта да не е изяснен до край. Имах приятел , стар иманяр и от него взимах един детектор Ц-скоп да търся,той не го ползваше а беше много добър багетист,що кладенци е намерил не се знае,но го беше хванала манията да търси злато и казваше место,където имало много.
Изглежда нещо е намерил,защото по едно време завъртя магазини, обаче почина ,не след дълго брат му също,и това ако не е мистерия.
Та доколкото прочетох книгата има два вида радиестезия,физикална и ментална. Едната се базира на "свидетели" същите вещества които се търси ,а за другата единствено чрез собственото съзнание,естествено трябва да си с отворен ум без да го блокираш чрез предразсъдъци.
Всяко нещо излъчва вибрации и чрез подходящ начин могат да се засекат. Радиестезията е достатъчно изследвана във Франция и има много книги на тази тема и е възприета като достатъчно достоверна.
Всеки може да работи с багети,но еденици са тези ,които достигат до прозрението и същноста на този процес за да могат да го ползват,а тези които могат,естествено е да задържат своята тайна.
Аз не съм търсел с багети , защото съм все още не малко скептичен,а това е в голяма вреда при самия търсещ процес и непременно води до грешки,но човек трябва да е отворен за неща,макар и доста нелогични и странни,все още сме на много ниско ниво на развитие и сами се ограничаваме с определени стереотипи и рамки и не трябва да сме като коне с капаци,иначе няма прогрес,всички открития се базират на хора ,които са отхвърлили тезата невъзможно"
и аз познавах 3 ма 4овека които умряха мистериозно след както намериха някои нещта затова вуобщте не турся сукровишта предпо4итам да живея отколкото да пиукна заради шепа злато рано или кусно златото взема курбан

:pepe:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСря Юли 13, 2011 11:58 pm

PHOENIX написа:
Хайде да подхванем темата че я забравихме, пък е интересна Very Happy

Колега Аико, имам един конкретен въпрос към теб ..
Кажи ми Детектор които да засича "мирис" тоест ... да пусна детектора да обиколя в стаятаи да ми каже ... "тва е мирис на "мръсни чорапи", "полиестерна смола" втвърдител" лакочистител" ... "домашна ракия" Wink (гроздова,сливова,каисиева Wink ) ... и така нататък..

и после ми отговори ти без никакви уреди правиш ли го ежедневно Question Question Question ... и как може да сме сигурни че тва с радиостезиата хората не са го умеели едно време, но сега не знаят как да различат "мириса"(условно казано) на злато от това на водата или другите работи които мегат да се намерят с багетите !!!!

Радиестезиятя няма нищо общо с мирис-като се работи върху карта,от разстояние?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСря Авг 10, 2011 1:46 pm

http://www.imagelocators.com/rayfinder.htm


Последната промяна е направена от pechkata на Сря Авг 10, 2011 9:14 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСря Авг 10, 2011 5:05 pm

pechkata написа:
http://www.imagelocators.com/rayfinder.htm



Тия "уреди",омнитрони,електроскопи и т.н. са пълен ташак.Електрониката е точна рационална наука,основаваща се , на срого определени физични закони,а радиестезията е нещо на което само последиците се виждат без да са известни причините,основите.Така че не може някой си да направи връзка между нещо което се обосновава на известни физични закони(електроника) и нещо което е неизвестно-електронни схеми и багети.Ха хаSmile) То който може да работи с багети не му трябва електроника,стига му едно махало или L-образни пръчки или каквото е там.Чудя се че има толкова наивници в тая ера на информационните технологии да им дават хиляди долари...........
Върнете се в началото Go down
mateus
Легионер
Легионер
mateus



Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСря Авг 10, 2011 6:04 pm

Kerkenez написа:
pechkata написа:
http://www.imagelocators.com/rayfinder.htm



Тия "уреди",омнитрони,електроскопи и т.н. са пълен ташак.Електрониката е точна рационална наука,основаваща се , на срого определени физични закони,а радиестезията е нещо на което само последиците се виждат без да са известни причините,основите.Така че не може някой си да направи връзка между нещо което се обосновава на известни физични закони(електроника) и нещо което е неизвестно-електронни схеми и багети.Ха хаSmile) То който може да работи с багети не му трябва електроника,стига му едно махало или L-образни пръчки или каквото е там.Чудя се че има толкова наивници в тая ера на информационните технологии да им дават хиляди долари...........
Виж сега колега Керкенез-колкото и налудничаво да звучи омни-ебаните работи надушват окисите(културния слой,железата и най-вероятно ръждата им-в това мога да те убедя нагледно...на 100 % но само до там)-вероятно и никой друг не може повече-другите постановки за изместване на обекта и разтоварване и точна регистрация са глупости-но пък нали трябва да има тръпка, Very Happy


Последната промяна е направена от mateus на Чет Авг 11, 2011 5:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСря Авг 10, 2011 8:58 pm

mateus написа:
Kerkenez написа:
pechkata написа:
http://www.imagelocators.com/rayfinder.htm



Тия "уреди",омнитрони,електроскопи и т.н. са пълен ташак.Електрониката е точна рационална наука,основаваща се , на срого определени физични закони,а радиестезията е нещо на което само последиците се виждат без да са известни причините,основите.Така че не може някой си да направи връзка между нещо което се обосновава на известни физични закони(електроника) и нещо което е неизвестно-електронни схеми и багети.Ха хаSmile) То който може да работи с багети не му трябва електроника,стига му едно махало или L-образни пръчки или каквото е там.Чудя се че има толкова наивници в тая ера на информационните технологии да им дават хиляди долари...........
Виж сега колега Керкенез-колкото и налудничаво да звучи омни-ебаните работи надушват окисите(културния слой,железата и най-вероятно ръждата им-в това мога да те убедя нагледно...на 100 % но само до там)-вероятно и никой друг не може повече-другите постановки за изместване на обекта и разтоварване и точна регистрация са глупости-но пък нали трябва да има тръпка,като повечето мнения във форума. Very Happy


Колега Матеус,то ако надушваха окис
(или каквото и да е),сигурно ,недвусмислено-то щяха да надушват каквото и да е друго нане.но не вярвам в това.Някой който работи с това нещо,може наистина да му се задвижат багетите поради това че без друго притежава известна дарба в тая насока,но нека някой ми обясни как и с какво точно дадена електронна схема допринася за това задвижване на багетата?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyНед Авг 14, 2011 2:56 pm

Върнете се в началото Go down
Preparator
Новобранец
Новобранец




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyСря Ное 09, 2011 8:08 am

Багетите в повечето случаи могат само да те заведат до мястото,но не дават център,още по голям въпрос е какво има от долу,някой оруден камък или нещо което след малко ще ,,изветрее,,или нещо което е извадено, а окислението си седи...
За това най-добре е да се потвърди обекта с сериозна апаратура.
Доста познати изкопаха пещери заради багетистите и на края си остават само с копането голд
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyЧет Ное 10, 2011 7:17 pm

Цитат :
То който може да работи с багети не му трябва електроника,стига му едно махало или L-образни пръчки или каквото е там.
Цитат :
но нека някой ми обясни как и с какво точно дадена електронна схема допринася за това задвижване на багетата?
Чесно казано и аз си задавах тези въпроси докато не направих паралелен тест със багетист без електроника на полигон с четири вида различни метали закопани преди 10г. от мен...Той локализира три сигнала от четири и на двата от тях каза че са извадени преди десетина години - не знам защо реши това не можа да обясни - разбира се не съм му казвал че сме на полигон...Със задаващия генератор на определена честота поне аз съм го пробвал се локализира именно този метал на който е зададен от генератора без да се влияе от други метали - именно електрониката допринася за по точното определяне на метала при работа с багети но това само на полигон в реални условия е съвсем различно...Трябва да имаш до-уточняваща апаратура да фиксира метала както спомена колегата по-горе ама коя е тя - глинено гърне със 200-300 пари на 0.8м.-1м. кой апарат ще ги чуе...Много апарат е минало през този полигон през годините и сигналите са все още там и остават загадка как да ги чуя...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyЧет Ное 10, 2011 7:30 pm

pechkata написа:
Цитат :
То който може да работи с багети не му трябва електроника,стига му едно махало или L-образни пръчки или каквото е там.
Цитат :
но нека някой ми обясни как и с какво точно дадена електронна схема допринася за това задвижване на багетата?
Чесно казано и аз си задавах тези въпроси докато не направих паралелен тест със багетист без електроника на полигон с четири вида различни метали закопани преди 10г. от мен...Той локализира три сигнала от четири и на двата от тях каза че са извадени преди десетина години - не знам защо реши това не можа да обясни - разбира се не съм му казвал че сме на полигон...Със задаващия генератор на определена честота поне аз съм го пробвал се локализира именно този метал на който е зададен от генератора без да се влияе от други метали - именно електрониката допринася за по точното определяне на метала при работа с багети но това само на полигон в реални условия е съвсем различно...Трябва да имаш до-уточняваща апаратура да фиксира метала както спомена колегата по-горе ама коя е тя - глинено гърне със 200-300 пари на 0.8м.-1м. кой апарат ще ги чуе...Много апарат е минало през този полигон през годините и сигналите са все още там и остават загадка как да ги чуя...

На обикновения багетист(радиестезист) ако не е шарлатанин му свалям шапка,но онова с електрониката е пълен фарс
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyЧет Ное 15, 2012 8:03 pm

колега керкенез вие БАГЕТИСТ ЛИ СТЕ? аз лично не познавам такива хора и доста наудничиво звучи два медни тела прихващат сигнал.
Върнете се в началото Go down
inranxan
Новобранец
Новобранец




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyВто Ное 20, 2012 11:55 am

медните тела просто показват видимо реакцията на биополето която иначе не се вижда.....
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyВто Ное 20, 2012 11:58 pm

благодаря ви за отговора,аз нямам дарбата нито желанието.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyЧет Дек 20, 2012 4:34 pm

Багетите в повечето случаи могат само да те заведат до мястото,но не дават център,още по голям въпрос е какво има от долу,някой оруден камък или нещо което след малко ще ,,изветрее,,или нещо което е извадено, а окислението си седи...
За това най-добре е да се потвърди обекта с сериозна апаратура.
Доста познати изкопаха пещери заради багетистите и на края си остават само с копането голд

точно това се случва с 99.9 процента от багетистите работещи с далекотърсещи локатори.за това някои хора ги обвиняват че нищо не могат да открият и отхвърлят радиестезията като метод за откриване на метали.мои опити с ПОДОБНА техника доказаха че локаторите наистина докарват търсача наблизо до истинското място - до около от 20 до 50 метра до истинското място.това както пишат в инструкциите на всички далекотърсещи локатори са йони.моите проби в тази област доказаха че това няма нищо общо с йоните за които така много се говори и уредите за тяхното елиминиране с които даже се променя фона и може да обърка неопитния търсач. истинския обект по мои изследвания има 26 фалшиви образа и по специална схема може да се открие истинския образ.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyНед Юли 07, 2013 7:08 pm

chiko написа:
Багетите в повечето случаи могат само да те заведат до мястото,но не дават център,още по голям въпрос е какво има от долу,някой оруден камък или нещо което след малко ще ,,изветрее,,или нещо което е извадено, а окислението си седи...
За това най-добре е да се потвърди обекта с сериозна апаратура.
Доста познати изкопаха пещери заради багетистите и на края си остават само с копането голд  

точно това се случва с 99.9 процента от багетистите работещи с далекотърсещи локатори.за това някои хора  ги обвиняват че нищо не могат да открият и отхвърлят радиестезията като метод за откриване на метали.мои опити с ПОДОБНА техника доказаха че локаторите наистина докарват търсача наблизо до истинското място - до около от 20 до 50 метра до истинското място.това както пишат в инструкциите на всички далекотърсещи локатори са йони.моите проби в тази област доказаха че това няма нищо общо  с йоните за които така много се говори и уредите за тяхното елиминиране с които даже се променя фона и може да обърка неопитния търсач. истинския обект по мои изследвания има 26 фалшиви образа и по специална схема може да се открие истинския образ.
Има и още една тънкост с работа на задаващ генератор и багети точно трябва да се определи какво ще се търси злато или сребро и двата метала имат толеранс в търсенето: злато - 24/22/20/18/14/12 карата сребро - 950 проба - 700 проба - 500 проба...
Има ли накой работил с Омитрон да сподели как стоят нещата...?
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyНед Юли 07, 2013 10:04 pm

Много неща има колега които определят резонанса - честотата на която е настроен генератора . слънчевата активност,годишните времена, твоето биополе но каратите не са чак толкова от голямо значение. Ако си настроен на 23 ловиш до 18.Ако се съобразиш с тези фактори и се настроиш ще отидеш право върху предполагаемия обект. Но това не означава че там ще има непременно нещо. В 99 на сто е зараза - остатъчна радиация от имане което е стоялло преди години там.И още нещо с омнитрон почти е невъзможно да откриеш злато.Ръждиви железа.За златото трябва друг вид излъчване.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyНед Юли 07, 2013 11:33 pm

Какво точно имаш в предвид под остатъчна радиация от друго имане?Златото е химически най устойчивия метал или един от най успойчивите не реагира с нищо не се окислява...какви радиации и чудесии..Много хора вярват в това.Ако аз греша и има такива неща бих искал някой да обясни, подкрепян от научни факти.И още нещо.Много бих искал логично обяснение да получа отностно "играенето" на златото.Що за феномен е това?Помъчих се да потърся информация, но без успех.Ако има колеги, които знаят нещо повече за това нека споделят.Би било интересно.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyПон Юли 08, 2013 8:12 am

chiko написа:
Ако си настроен на 23 ловиш до 18.Ако се съобразиш с тези фактори и се настроиш ще отидеш право върху предполагаемия обект.
Мисля че тука грешиш лично съм тествал 24 карата и 18 карата и двата дават различни трептения на отделни честоти...

chiko написа:
И още нещо с омнитрон почти е невъзможно да откриеш злато.Ръждиви железа.За златото трябва друг вид излъчване. 

И какво е то...?


Последната промяна е направена от pechkata на Пон Юли 08, 2013 9:49 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyПон Юли 08, 2013 8:44 am

RelicHuntingVT написа:
Много бих искал логично обяснение да получа отностно "играенето" на златото.
Много труден въпрос - златото е вид химичин елемент щом го има в таблицата на Менделеев щом е химикал значи стуктората му се променя спрямо слънчевата активност...
Нормално е да "играе" спрямо слънце стоенето...
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




Работите ли с багети? - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 15 EmptyПон Юли 08, 2013 10:09 am

колеги и аз да се вкюча в дебата,омнитрона е много удобна машина за бързо локализиране,обаче ако има уродяване забравете че нещо ще можете да локализирате,задължително трябва да имате и статик елиминатор, и авентуално някакъв металдетектор да може да се засече авентуално сигнала.ама и той ако хваща руда,ръцете да са ви по яки тогава.
Върнете се в началото Go down
 
Работите ли с багети?
Върнете се в началото 
Страница 15 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Golden Mask 3 + с какви настройки работите
» Багети
» Електронни багети

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: