Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.

Go down 
+36
monetar
tchoci
pantalone
gaqco64
hristo_ivanov_1982
deultum
Mila
Kiril62
BLISSTООL
joro i
kodokan
tatoos_dd
don
dukavataz
Mikron
nikito
djasko
cosmopolitania
pechkata
denarr
бушон
markantony
hercones
imperio
stan960
comander
carlav
yaponetsa
тато
adminn
zempar
dunhill
MITKO_85
NERON
sitalk
slavitoooo
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСря Дек 30, 2009 11:25 am

хаиде да направим каса де
с която да се възобновят разходите който за направени за юриста за регистрацията и да се наеме лице за напред
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСря Дек 30, 2009 11:27 am

Golden Mask написа:
stan960 написа:
Laughing Я каква канонада се отпуши то преди беха само леки намеци и хвалебствия че всичко минало добре.Изв. се ако съм бил по рязък но както казва и Топи по горе -неувереното държание НЕ Е предимство в очите на никой зрител-Виж ако имаше неудобни въпроси и от наша страна щеше да им отиде линията и на водещият и на опонента -А и линията на водещият се променя -доколкото знам преди предаването се договаря колко и какви ще бъдат въпросите-като не става му се казва чао и да си води монолог или диалог.И не мога да разбера що това поведение на "Мълчанието на агнетата" да е нормално -ми кво очаквате тогаз естествено ще ви се хилят ехидно в очите и ще ви дрънкат на една струна Законът, Законът - Ми като нема кво друго да отговорите поне кажете че в този му вид Тоя Закон е Противоконституционен не съобразен със Европейските закони за свободата на личноста-със това казано в ефир ще обърнеш мнението поне на 30% от гледащите и още толкова ще накараш да се замислят.Толкова е просто и лесно -Ми кажи му на тоя олигофрен че след като 100% от територията на България е арх.обект да спре фермерите да орът и засаждат щото повреждат артефакти-Да се спрът строежите правенето на пътища газопроводи електропроводи и т.н. и т.н. смешки.Като водиш диалогичен-спор с някого с когото не си съгласен не виждам какъв е проблемът да се изостри тонът -а и в БГ телевизийте туй се толерира.Това е никой още не е тръгнал да сменя или замества никого -Само че с тия начални стъпки има опасност просто да се обезличим сами-А неработеща Федерация със 1-2% от хилядите както казвате-кому е нужна. Rolling Eyes
И с нападки не става Станчо, много се чудех по време на предаването дали да не спомена че преди 4 години от БАН си купиха Golden Mask3, личо им го закарах до София, до като оформях документите д-р Людмил Вагалински и колегите му почнаха един разговор че след като имали вече техника да ходели да проверяват за някакво злато. И да го бях казал това кой ще ми повярва..., най-много да ме осъди за клевета. Мисля че на събранието ще има журналисти, тогава е времето да се кажат доста неща . Все си мисля че шоуто на Слави ще проявят интерес към нашата федерация и тогава ще се получи диалог, защото Слави няма да е пристрастен като ТВ водещите.

да
шоуто на слави доста са е позакъсали от към рейтинг
започнали са да канят и роднините си от няма и къде
мисля че е чудесна трибуна за изява
Върнете се в началото Go down
Mila
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСря Дек 30, 2009 11:28 am

Доколкото знам, вече има направена банкова сметка на името на федерацията. Но според мен нека първо да се реши въпроса за членския внос и членските карти на събранието и тогава ще се набират пари.
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСря Дек 30, 2009 11:29 am

Телефон +359 2 915 67 50
Факс +359 2 915 67 83
www.slavishow.com
info@slavishow.com
Върнете се в началото Go down
Mila
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСря Дек 30, 2009 11:36 am

Имам леки опасения за шоуто на Слави да не би да си направят ШОУТО на наш гръб. Все пак това е развлекателно предаване и сценаристът може да обърне нещата в неподходяща за нас посока, като напр. "я кажете сега как се вади голямото имане и т.н."...незнам, може и да бъркам....зависи от предварителните уговорки със сценариста.
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСря Дек 30, 2009 11:38 am

ами то всички предавания са си шоу и фарс
, но според мен няма лоша реклама
Върнете се в началото Go down
тато
Легионер
Легионер
тато



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСря Дек 30, 2009 12:28 pm

Идеята за слави е добре,не забравяйте,че през годините все пак той се превърна в институция!Само трябва да има договорка със сценариста!
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСря Дек 30, 2009 1:26 pm

Информирал съм определени лица от екипа на Шоуто на Слави за федерацията още няколко дни преди федерацията да бъде учредена. Един вид резервен вариант ако по време на учредителното събрание някой от някъде ни беше направил някаква спънка, да може по адекватно да реагираме. Същото важи и ако от тук нататък някой от някъде реши да ни прави някакви "по-особени" спънки. От Шоуто на Слави проявяват интерес към тематиката и към всички справедливи инициативи за опазване на културно-историческото наследство на България. Не са запознати с тематиката но знаят в общи линии за какво става въпрос и във връзка с това имам уговорка с тях когато преценим че е дошъл момента да ускорим нещата. Това означава и че ние предварително трябва да свършим определена работа за да участваме адекватно там. Към днешна дата, моето лично мнение е, че федерацията не е готова за адекватна изява от ефира на Шоуто на Слави, въпреки че обмисляме и вариант за кратък филм/репортаж направен от тях по тематиката. Предлагам по време на първото заседание на Общото събрание, да гласуваме за конкретни предложения относно изпълнението на целите на федерацията стъпка по стъпка с целенасочени и предварително координирани усилия и контакти.
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСря Дек 30, 2009 9:15 pm

Значи,от съоченик на Слави знам,че се познават лично с гн.Вълчев от Плевен,а Годжи е един от нас, Търсач и то от доста време.Само в шоуто ще сме в свои води. помощ
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСъб Яну 02, 2010 4:32 pm

Неро,ако Слави Трифонов прочете това дето си го написал,че са с нисък рейтинг,забрави да ни покани.Нали го знаеш какъв е особняк и с какво самочувствие е!?
Иначе,ще бъде добре там да се дискутира Металдетектинга.
И при Росен Петров.
И в "Памет българска",при Божо..
И в "Час по България"
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСъб Яну 02, 2010 5:19 pm

sitalk написа:
Неро,ако Слави Трифонов прочете това дето си го написал,че са с нисък рейтинг,забрави да ни покани.Нали го знаеш какъв е особняк и с какво самочувствие е!?
Иначе,ще бъде добре там да се дискутира Металдетектинга.
И при Росен Петров.
И в "Памет българска",при Божо..
И в "Час по България"



Аз мисля ,че няма какво да се сбърка работата двама или трема колеги да участват в някое ТВ предаване ! Да разяснят за Федерацията , да кажат ,че са нейни членове и това е ! Стига тука във Форума да сме информирани за това ! Да се разберем не става дума за диспут с някой номенклатура , а просто спокойно разясняване на нещата в обикновено предаване ! С бетонните глави виждате ,че няма смисъл да се говори въобще ,те само се подсмихват - но как да реагират по друг начин като са си пълни тъпанари - без извинение !
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСъб Яну 02, 2010 5:44 pm

sitalk написа:
Неро,ако Слави Трифонов прочете това дето си го написал,че са с нисък рейтинг,забрави да ни покани.Нали го знаеш какъв е особняк и с какво самочувствие е!?
Иначе,ще бъде добре там да се дискутира Металдетектинга.
И при Росен Петров.
И в "Памет българска",при Божо..
И в "Час по България"

неможе да се каже на черното бяло
то тогава да говорим хубави работи за професорите та другия път като се срещнат с Илия и те да говорят хубави работи за нас
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСъб Яну 02, 2010 6:08 pm

Защо трябва да разчитаме само на това което ние казваме? Здравия разум казва че трябва да разчитаме и на безпристрастото отразяване на нашата гледнат точка от хора които са доказали че са запознати с металдетектинга, иманярството, колекционерството, и всичко свързано с тях. Ето една идея: за общото събрание може да се потърси контакт и да се покани журналиста Иван Бакалов. Той има много публикации за вестник "Труд", за списание "Менте & оригинал" и други. Ако има журналисти за който спокойно може да се приеме че са напълно запознати с проблематиката то той е един от тях.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСъб Яну 02, 2010 6:14 pm

imperio написа:
Защо трябва да разчитаме само на това което ние казваме? Здравия разум казва че трябва да разчитаме и на безпристрастото отразяване на нашата гледнат точка от хора които са доказали че са запознати с металдетектинга, иманярството, колекционерството, и всичко свързано с тях. Ето една идея: за общото събрание може да се потърси контакт и да се покани журналиста Иван Бакалов. Той има много публикации за вестник "Труд", за списание "Менте & оригинал" и други. Ако има журналисти за който спокойно може да се приеме че са напълно запознати с проблематиката то той е един от тях.


http://www.vbox7.com/play:429327a5
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСъб Яну 02, 2010 6:34 pm

imperio написа:
Защо трябва да разчитаме само на това което ние казваме? Здравия разум казва че трябва да разчитаме и на безпристрастото отразяване на нашата гледнат точка от хора които са доказали че са запознати с металдетектинга, иманярството, колекционерството, и всичко свързано с тях. Ето една идея: за общото събрание може да се потърси контакт и да се покани журналиста Иван Бакалов. Той има много публикации за вестник "Труд", за списание "Менте & оригинал" и други. Ако има журналисти за който спокойно може да се приеме че са напълно запознати с проблематиката то той е един от тях.
Нека управата на Федерацията му връчи спецялна покана да присъства на събранието..... scratch :yes:
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 9 EmptyСъб Яну 02, 2010 6:44 pm

Поне за него със сигурност знам че е обективен и не разчита на информация подадена от "експерти" и тем подобни. Всичко което пише е негов собствен анализ. Дори и да напише нещо което няма да ни допадне може да му се има доверие че интерпретира реалистично нещата. Вижте, не трябва да атакуваме всеки който има малко по-различно мнение в някои детайли от нашето. Нашето мнение е пристрастно като цяло.
Върнете се в началото Go down
 
Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Нови промени в НПК
» Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате
» Метелдетектинга иманярство или хоби? 28.12.2009 предаването по БТВ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: