Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta маск wave prodavam tesoro Майнлаб TEKNETICS голден Coil Minelab kupuvam нишани GOLD Spectrum miladinka deus врътка Simplex nexus lorenz 5000 VANQUISH грунда mask пират Fisher
 

 Тръгва дело срещу двама иманяри

Go down 
+12
yaponetsa
Teres
NERON
stran
sc
PlovdivTrakiq
aiko
vasilevs
imperio
ztec
stan960
fox1
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 10:11 pm

aiko написа:
PlovdivTrakiq написа:
Те щото златата в България са толко много ,че като имаш металдетектор и си копуваш ферари на 2рата седмица,така си мислят някой хора.
Пък хобито каде остава ,все пак ни е хоби ,не го правим за пари.

Много ясно! За мен това си е хоби - радвам се на всяка находка, която не е ламарина или подкова. Един лев не съм изкарал от това и няма и да изкарам. Не е това целта на заниманието...

и подковите си ги събирам даже ... преди няколко седмици ги чистих и потопих в малсо да не ръждясат Laughing след време да има какво да показваме на внуците че до тогава няма да знаят какво е подкова и за кво е служило Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 10:12 pm

В сметище за строителни отпадъци може и да има резон, но не вярвам бял човек да вземе да се занимава с това.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 10:16 pm

aiko написа:
В сметище за строителни отпадъци може и да има резон, но не вярвам бял човек да вземе да се занимава с това.

за ПИГМЕНТАЦИЯТА позна Wink .. ма и аз не съм много бял Laughing afro
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 10:22 pm

желязо , злато - всичко трябва да се вади ,колкото по малко метали по КЬРА толкова по малка е вероиатноста от грамотевици...всеки денар залак е---всяка драхма дрешка...
Върнете се в началото Go down
stran
Легионер
Легионер




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 10:47 pm

и подковите си ги събирам даже ... преди няколко седмици ги чистих и потопих в малсо да не ръждясат Laughing след време да има какво да показваме на внуците че до тогава няма да знаят какво е подкова и за кво е служило Crying or Very sad[/quote]

Айде стига де,то цветни сигнали няма ами оставете поне черни,че да има поне на какво да се чудим и и да кръстосваме с питите.

Пък и добре че ти бях нахвърлял малко подкови да изкопаеш и ти нещо Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing търкане
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 10:49 pm

Да бе него ден басси машината луд ма направи.. понеделник ще видиш. щи изям миладинката .. сещам се едни работи за ацето Wink ... ща изям с парцалите Wink
Върнете се в началото Go down
stran
Легионер
Легионер




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 10:51 pm

PHOENIX написа:
Да бе него ден басси машината луд ма направи.. понеделник ще видиш. щи изям миладинката .. бутнах пак ацето ... ща изям с парцалите Wink

ЕЕЕ то ,,че от 8 часа на полето си я настройвал 7ч. какво толкова :yes: :yes: :yes:
ей пиян препиване
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 10:54 pm

stran написа:
PHOENIX написа:
Да бе него ден басси машината луд ма направи.. понеделник ще видиш. щи изям миладинката .. бутнах пак ацето ... ща изям с парцалите Wink

ЕЕЕ то ,,че от 8 часа на полето си я настройвал 7ч. какво толкова :yes: :yes: :yes:
ей пиян препиване

е то него ден ми беше за експерименти ... ще взема и видеото че кат си са изложил да го документираме Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
fox1
Новобранец
Новобранец




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 10:55 pm

фанат ли те дори към небето да търкаш ще четем в новините.няма какво да се лъжем тука може там не.на всякъде полицаи ако те барне и му се пише си в съда.иде обясняваи на съдията кое е кале и кое е нива
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 11:00 pm

fox1 написа:
фанат ли те дори към небето да търкаш ще четем в новините.няма какво да се лъжем тука може там не.на всякъде полицаи ако те барне и му се пише си в съда.иде обясняваи на съдията кое е кале и кое е нива

така е ..
но все пак ако не правиш золуми и на истина си на някоя поляна вероятноста да се случи нещо неприятно единствено е някой да те натопи умишлено .. иначе всички са хора и разбират че закона не е идеален!
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2010 11:40 pm

не се отклоняваите от темата

ако продължават така нещата един по един ще си отидем


ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
stran
Легионер
Легионер




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2010 3:30 pm

ztec написа:
човеко тебе колко пъти са те хващали куките
идват айде машините и да ви няма
тука там колеги се оплакват,че ги водят до рпу за справка
Е вече ако отидеш на кале или друг такав обект ядеш курката,но всеки си знае риска и печалбата.
ако те е страх от мечки не ходиш в гората


Това ченгетата са големи гадове Very Happy
Върнете се в началото Go down
Teres
Новобранец
Новобранец
Teres



Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2010 3:58 pm

Здравейте колеги . Мен са ме хващали  два  пьти   единя  път  ни  спря КАТ  за проверка,  видяха  апаратите в багажника  и повикаха РЗБОП.  Дьржаха ни една нощ  в  полицията  и на другия ден ни пуснаха. При вьпроса  за  МД  ни казаха  да забравим  за тях. Повече  не  ги  видяхме  никога.
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2010 4:14 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 8:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Teres
Новобранец
Новобранец
Teres



Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2010 8:00 pm

Опитахме да си ги  вземем   по  законен  пьт  и  те веднага  образуваха  следствено  дело  срещу нас. Близо  три години  ни  разиграваха  ,накрая  признаха  че нямаме вина  но  когато  си птьрсихме  МД  се оказа че ги няма.   Полицая  от  служба  КОС  при  когото  трябваше  да  бьдат  на  сьхранение каза  че  нее виждал  никакви  МД. По кьсно  разбрахме  че  единя  от РЗБОП бил  майстор на МД  и това  нее  пьрвия  подобен  случай. След  време  един колега  каза  че  е  видял  единя  МД  в един човек  на  един обект.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2010 8:14 pm

Teres написа:
Опитахме да си ги  вземем   по  законен  пьт  и  те веднага  образуваха  следствено  дело  срещу нас. Близо  три години  ни  разиграваха  ,накрая  признаха  че нямаме вина  но  когато  си птьрсихме  МД  се оказа че ги няма.   Полицая  от  служба  КОС  при  когото  трябваше  да  бьдат  на  сьхранение каза  че  нее виждал  никакви  МД. По кьсно  разбрахме  че  единя  от РЗБОП бил  майстор на МД  и това  нее  пьрвия  подобен  случай. След  време  един колега  каза  че  е  видял  единя  МД  в един човек  на  един обект.


Така ще бъде за съжаление колеги , докато не създадем силна организация чрез която да се борим за промяна на статуквото !
Ако не го направим ще се оплакваме още много като баби из форумите и ще се спасяваме по единично !!!!!!
Върнете се в началото Go down
Teres
Новобранец
Новобранец
Teres



Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2010 9:43 pm

Точно  така  Слави  трябва  да  се промени  това  дерибейство  от  страна  на  органите  на  редь  спрямо  нас ЗАКОНА  Е  ЗА  ВСИЧКИ. Е  това  беше   през  1996 г   но  за  сьжаление  от  тогава  до  сега  всичко  си  продьлжава  по старому.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2010 2:30 pm

по нашия край мангалите бръмчат само за желязо с машинките и вадят кинти в интерес на истината
Върнете се в началото Go down
Teres
Новобранец
Новобранец
Teres



Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2010 6:13 pm

И по нашия край е така , мангалите се разкарват с апарати на рамо и никой не ги закача . Мангал да си тая държава ХАХАХА , следващия път ще кажа че съм мангал та дано ми се размине ХАХА.
Върнете се в началото Go down
vezir
Легионер
Легионер
vezir



Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2010 8:13 pm

Колеги,ако някой знае точно случая с двамата от Пловдивско нека го опише във форума.Аз не знам какъв е случая.но нека признаем,че доста колеги страдат от излишно самочуствие граничещо с наглост.Срещам аз трима непознати в една нива с поникващ ечемик около 50 дка ,ако видиш нивата сякаш стадо прасета са ровили.Като им казах да си зариват дупките отговора беше:бал съм мааму.Друг търси до пътя вижда се отвсякъде(пак засято).Отговор:да си загради нивата,а тя нивичката над 800 декара.А за траповете на рамкаджиите да не говорим,един приятел щеше да се обърне с трактор Т-150 насред равна нива. ерор полиция
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2010 8:26 pm

vezir написа:
Колеги,ако някой знае точно случая с двамата от Пловдивско нека го опише във форума.Аз не знам какъв е случая.но нека признаем,че доста колеги страдат от излишно самочуствие граничещо с наглост.Срещам аз трима непознати в една нива с поникващ ечемик около 50 дка ,ако видиш нивата сякаш стадо прасета са ровили.Като им казах да си зариват дупките отговора беше:бал съм мааму.Друг търси до пътя вижда се отвсякъде(пак засято).Отговор:да си загради нивата,а тя нивичката над 800 декара.А за траповете на рамкаджиите да не говорим,един приятел щеше да се обърне с трактор Т-150 насред равна нива. ерор полиция
ти пак непопита колегите кво излиза в тая нива трагна забележки даим правиш
Върнете се в началото Go down
vezir
Легионер
Легионер
vezir



Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2010 8:44 pm

zanvan написа:
vezir написа:
Колеги,ако някой знае точно случая с двамата от Пловдивско нека го опише във форума.Аз не знам какъв е случая.но нека признаем,че доста колеги страдат от излишно самочуствие граничещо с наглост.Срещам аз трима непознати в една нива с поникващ ечемик около 50 дка ,ако видиш нивата сякаш стадо прасета са ровили.Като им казах да си зариват дупките отговора беше:бал съм мааму.Друг търси до пътя вижда се отвсякъде(пак засято).Отговор:да си загради нивата,а тя нивичката над 800 декара.А за траповете на рамкаджиите да не говорим,един приятел щеше да се обърне с трактор Т-150 насред равна нива. ерор полиция
ти пак непопита колегите кво излиза в тая нива трагна забележки даим правиш
Колега Zanvan ей затова ще има такива новини за иманяри.Много добре знам какво пуска и не забравяй,че никой не може да избяга от късмета си.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2010 8:50 pm

vezir написа:
zanvan написа:
vezir написа:
Колеги,ако някой знае точно случая с двамата от Пловдивско нека го опише във форума.Аз не знам какъв е случая.но нека признаем,че доста колеги страдат от излишно самочуствие граничещо с наглост.Срещам аз трима непознати в една нива с поникващ ечемик около 50 дка ,ако видиш нивата сякаш стадо прасета са ровили.Като им казах да си зариват дупките отговора беше:бал съм мааму.Друг търси до пътя вижда се отвсякъде(пак засято).Отговор:да си загради нивата,а тя нивичката над 800 декара.А за траповете на рамкаджиите да не говорим,един приятел щеше да се обърне с трактор Т-150 насред равна нива. ерор полиция
ти пак непопита колегите кво излиза в тая нива трагна забележки даим правиш
Колега Zanvan ей затова ще има такива новини за иманяри.Много добре знам какво пуска и не забравяй,че никой не може да избяга от късмета си.
ааааааааа зна4и и ти си копал там Very Happy Very Happy казваи сега каде е тая нива и кво излиза
Върнете се в началото Go down
vezir
Легионер
Легионер
vezir



Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2010 8:58 pm

zanvan написа:
vezir написа:
zanvan написа:
vezir написа:
Колеги,ако някой знае точно случая с двамата от Пловдивско нека го опише във форума.Аз не знам какъв е случая.но нека признаем,че доста колеги страдат от излишно самочуствие граничещо с наглост.Срещам аз трима непознати в една нива с поникващ ечемик около 50 дка ,ако видиш нивата сякаш стадо прасета са ровили.Като им казах да си зариват дупките отговора беше:бал съм мааму.Друг търси до пътя вижда се отвсякъде(пак засято).Отговор:да си загради нивата,а тя нивичката над 800 декара.А за траповете на рамкаджиите да не говорим,един приятел щеше да се обърне с трактор Т-150 насред равна нива. ерор полиция
ти пак непопита колегите кво излиза в тая нива трагна забележки даим правиш
Колега Zanvan ей затова ще има такива новини за иманяри.Много добре знам какво пуска и не забравяй,че никой не може да избяга от късмета си.
ааааааааа зна4и и ти си копал там Very Happy Very Happy казваи сега каде е тая нива и кво излиза
Копал съм ама преди да я засеят.Какво разбираш ти от земеделие бе човек.
Върнете се в началото Go down
AlexP
Про-Консул
Про-Консул




Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгва дело срещу двама иманяри   Тръгва дело срещу двама иманяри - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2010 9:42 pm

Зариването на дупките е основен закон в металдетектинга и ме учудва защо във форума няма стикната тема за това. Никаква федерация няма да помогне при положение, че обществото е настроено против нас и винаги ще се намери някой да подаде сигнал на ченгетата като види човек с металотърсач. За съжаление повечето колеги не са особено интелигентни и не могат да проумеят колко е важно дупките са се зариват.
Върнете се в началото Go down
 
Тръгва дело срещу двама иманяри
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Задържаха двама иманяри в Русе
» Закопчаха 8 души за трафик на културни ценности!
» Спецполицаи задържаха девет иманяри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: