Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus Minelab mask Spectrum wave пират prodavam TEKNETICS Fisher tesoro Simplex голден kupuvam маск deus грунда GOLD nokta lorenz врътка VANQUISH нишани Майнлаб Coil 5000 miladinka
 

 Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.

Go down 
+16
emilio
hercones
pavlinbass
vende
топи
sony147
borisov
Golden Mask
com1
d.dr
www
PlovdivTrakiq
pgd
don
sitalk
Avrelian
20 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyСъб Яну 30, 2010 7:25 pm

Айде колеги, да я разнищим тая маска?Понеже 15-20 дена ми липсва звука на маската, да поговорим за начина на настройване и работа с нея.Интересувам се от всичко, и най-вече от дълбоките сигнали, работя само на тонална дискриминация,и мисля че още дълго ще ме радва.За сега не мисля, да я сменям,последно я пробвах на почва, която върти сигналите и се представи много добре.


Последната промяна е направена от Avrelian на Пон Фев 01, 2010 8:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyСъб Яну 30, 2010 8:57 pm

С кой модел си,с каква антена и от колко време го имаш?

Какво означава "върти" сигналите?
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyСъб Яну 30, 2010 9:00 pm

Повече от година. ГМ3+,26,5.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyСъб Яну 30, 2010 9:03 pm

Какво означава "върти" сигналите?[/quote]Цвета го дава черно.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyСъб Яну 30, 2010 9:12 pm

Аз съм много доволен от маската.Хванал съм и чалъма и разчитам вече само на късмета да застана над сигнала.Имам я от самото начало на производство.Много машини на Владо съм продал в района на Пазарджик.Имал съм възможността да пробвам всички те му модели.На мен най-много ми допадна двойката.Работя само на VCO и при второто деление на дискриминация.Настройвам при изключено вцо,нулирам грунда с максимална височина ,но да бъде ням.Горно дясно на макс,включвам вцото и почвам да скубя. търкане


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 7:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyСъб Яну 30, 2010 9:19 pm

Забравих да пиша ,че скоро си купих новата антена 26,5 с новия кабел,изпратих и апарата и Владо ми сложи новия филтър за смущения.Около нова година търках всеки ден и резултатите бяха отлични.В пребито от търкане селище ,под високо натрежение, доста бели и едно жълто,но турция с дупка.


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 7:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyСъб Яну 30, 2010 9:23 pm

Копам всеки сигнал който поне в едната посока е цветно.


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 7:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyСъб Яну 30, 2010 9:59 pm

Аврелияне,защо работиш само на НОРМ? Така ще вадиш доста ненужни предмети. ВЦО-то е мн.добра дискриминация.при различни почви,различни дискрим.трябва...Най-трудни са ми на мен средноорудените почви,щото постоянно сменям дискриминациите при локализиране на сигнала..Ако е лека почва-ръчна.Ако е орудена-автоматична.Но средоорудените почви трябва да се внимава..Абе зависи кой как е свикнал.Сега с нетърпение чакам да ми прати Бандита от новите аннтени.Да видим колко е по стабилен.Поръчах си 32-ка.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyНед Яну 31, 2010 9:52 am

sitalk,зависи от къде е човека и каква е почвата при тях.При нас няма толкова силно орудена почва като бургаско.При слабо уродените терени вецеото започва да ми издава още повече звуци ,но това не ме бърка,аз търся определения тон в какафонията за да реша дали да се върна и да го проверя.Същото е и под високо напрежение.Колкото до въртеливия сигнал,когато сигнала е дълбок или неправилно позициониран спрямо машината много пъти не стига,че е слаб но и го дава в едната посока цвят а в другата желязо.Тогава задължително зачиствам с крак и проверявам наново и тогава копам.


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 7:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyНед Яну 31, 2010 1:17 pm

Може да съм се изразил неправилно, работя винаги и само на ВЦО-то,и както ми е казал сатир, диск-2,сенс-9 или 10, доволен съм от маската и ми допада стила и на работа.Но искам да чуя и мнението, от братята по оръжие?


Последната промяна е направена от Avrelian на Чет Дек 15, 2011 5:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
don
Про-Консул
Про-Консул




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyНед Яну 31, 2010 8:44 pm

Основно работя на ръчен земен баланс -спокоен праг,сенс ако е възможно 10или9 дискриминация вцо о или 1,при много замърсени обекти автоматичен диск 0или1:забелязалисте че дори ина диск.0 има дискриминация:,при уродени обекти също автомат-виксиран баланс.Все още имам голден маск 3
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyНед Яну 31, 2010 9:23 pm

Дори на 0 диск левъл,то самата програма, в случая вецеото има достатъчна дискриминация за да определи цветно черно


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 7:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyНед Яну 31, 2010 9:34 pm

Дискриминацията дори и на нула да я сложите,пак си я има,вградена е.Само на общ режим(ръчна настройка) я няма...
Върнете се в началото Go down
don
Про-Консул
Про-Консул




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 12:43 am

Точно за това говорех-че на фикс. гр.баланс си я има има зададена,и работи доста добре и на 0,също така уреда се възтановява много бързо на замърсени терени,и почти не маскира близко разположени черни и цветни сигнали.Това е за фиксирания земен баланс,а на ръчен машината е доста по-дълбока,но възтановява малко по- бавно.А за вцо,нямам думи супер дискриминатор,като му свикне човек може да разпознае дори различните цветни метали по звука.
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 11:20 am

колеги бхте ли ми казали при вашите маски как е... като включа на автоматичен грунд дори и на 0 дискриминация не ми хваща сребро не знам защо ? пробвах и с пръстени и с монети пука ги на ръчен грунд всичко е наред. маската ми беше чиста тройка с 28 дд
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 11:33 am

Някакъв проблем имаш с елктрониката...това не трябва да е така
Маската много харесва среброто,на автоматичен при ДИСК 0..на орудено
Върнете се в началото Go down
don
Про-Консул
Про-Консул




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 11:38 am

Нямам такъв проблем,и аз имам чиста тройка и на автоматичен при много засилен дискриминатор 8,9-10 почва да пука среброто но преди това си го свири чисто.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 12:09 pm

по принцип ако сам на вцо трябвали да задавам ниво на дискриминация
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 12:24 pm

незнам скоро беше на профилактика и и беше сменен предния панел нямало други проблеми освен кабела на антената при силно натискане надясно прекъсва но не мисля че това е проблема направих и допълнителен маншон за подсилване и всичко е ок антената се държи спокойно но както и да е и без това машината замина за англия вече ......
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 7:00 pm

Laughing
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 7:07 pm

satir написа:
Копам всеки сигнал който поне в едната посока е цветно.
Добре, и каква ти е била вероятноста, да изкараш цвят?
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 8:18 pm

голяма защото работя с тесоро маската беше за малко в мен Very Happy
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 8:37 pm

pgd написа:
голяма защото работя с тесоро маската беше за малко в мен Very Happy
Абе колега, иди си, във форума за Тесоро, не ни осирай темата.Предния въпрос не е към теб.В заглавието съм го написал много ясно, на български-ЗАБРАНЕНО ЗА УЧАСТНИЦИ С ДРУГИ МОДЕЛИ (освен ГМ).
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 10:58 pm

извинявайте колеги просто исках да разбера този проблем има ли го и при някоя друга маска
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. EmptyПон Фев 01, 2010 11:33 pm

хахах тоя ма изкефи lol! lol! lol! lol!

Пич ,какво ти е направил колегата пгд?яд те е че той има тесоро ти не ли>?
Върнете се в началото Go down
 
Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» WWW.MDETECTORS.COM РЕЙСИНГ на втория кръг на ралито ... 27.06.2010 ФЙ 08:00 В С.Баховица - Ловеч 2010
» Златната река-Жак Ив Кусто
» новите модели на fisher

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: