Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam Minelab nokta kupuvam нишани грунда Coil lorenz tesoro deus Fisher GOLD Майнлаб nexus 5000 Simplex Spectrum miladinka TEKNETICS маск голден VANQUISH wave врътка mask пират
 

 Задържаха трима

Go down 
+24
cosmopolitania
krasko
Павето
slavitoooo
Джони
топи
stan960
pld-monetarka
borisov
vende
Cicero
vale
bobo
TITUS
mitkovich
charon
djasko
deadman_
OFROAD
stoian8411
sitalk
adda333
stater
Kiril62
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 10:14 pm

bobo написа:
Всичко каквото казвате е истина ,но ще си позволя да ви обърна внимание на нещо.Всеки един от нас може да направи нещо много елементарно което е от огромно значение за каузата.Да стане член на федерацията-а ако докара и някой колега -браво.На този етап това е от първостепенно значение.ТРЯБВА ДА СМЕ МНОГО.

Това си го приказваме всеки ден, колега! Ама за сега само си го приказваме! Но е хубаво, че го казваш. Току виж, колкото повече си го повтаряме, започнем и да си вярваме!
Поздравявам те!
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 10:58 pm

Джони написа:
bobo написа:
Всичко каквото казвате е истина ,но ще си позволя да ви обърна внимание на нещо.Всеки един от нас може да направи нещо много елементарно което е от огромно значение за каузата.Да стане член на федерацията-а ако докара и някой колега -браво.На този етап това е от първостепенно значение.ТРЯБВА ДА СМЕ МНОГО.

Това си го приказваме всеки ден, колега! Ама за сега само си го приказваме! Но е хубаво, че го казваш. Току виж, колкото повече си го повтаряме, започнем и да си вярваме!
Поздравявам те!
Ами как да не го повтарям като членовете на федерацията не са и наполовина на регистрираните потребители на форума .-или бъркам? Му другото и аз не съм още член ,но това е въпрос на време защото решението е отдавна взето.На мен ме е яд,защото за да се постигне нещо наистина трябва да сме много.
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 11:30 pm

bobo написа:
Джони написа:
bobo написа:
Всичко каквото казвате е истина ,но ще си позволя да ви обърна внимание на нещо.Всеки един от нас може да направи нещо много елементарно което е от огромно значение за каузата.Да стане член на федерацията-а ако докара и някой колега -браво.На този етап това е от първостепенно значение.ТРЯБВА ДА СМЕ МНОГО.

Това си го приказваме всеки ден, колега! Ама за сега само си го приказваме! Но е хубаво, че го казваш. Току виж, колкото повече си го повтаряме, започнем и да си вярваме!
Поздравявам те!
Ами как да не го повтарям като членовете на федерацията не са и наполовина на регистрираните потребители на форума .-или бъркам? Му другото и аз не съм още член ,но това е въпрос на време защото решението е отдавна взето.На мен ме е яд,защото за да се постигне нещо наистина трябва да сме много.

Да,трябва да бъдем сила,и то обединена сила. А не да се караме за глупости.

Или заставаме зад тази федерация и отстояваме позициите и или спираме да говорим и оставяме да ни клатят.

Между другото на федерацията и трябва говорител.
Като казвам това имам на предвид адвокат или човек който знае да говори,и то да говори истини и директно куме в очи,както казва народа.
Имаме управителен съвет,но нямаме подготвен човек който да отговаря на всеки въпрос,демек на всяка провокация?

Трябва ни човек който да е на ти със наглоста.

На нагъл въпрос,да знае как да отговори.
Защото въпросите срещу нашата общност ще са точно такъв тип-нагли.
Държавата е нагла със гражданите си. Управляващите са нагли със нас избирателите. Крадците на културното ни наследство са нагли и го окрадоха,като създадоха иманярите.
А сега кажете на наглия въпрос кой може по добре да отговори?
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 11:35 pm

Някой нагьл като теб ли
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 12:21 am

vale написа:
Някой нагьл като теб ли

и аз ка кво съм нагъл? че казвам истината ли?

явно взехте да се поотпускате,та да видим кой от кой лагер е?

е така ви харесвам.

да мога да бъда нагъл,и ще бъда такъв със наглетците които искат да ме прекарат през Дунава и да не допуснат да пия вода.

На наглеца,трябва да се отговаря по същия начин със наглост.

Аз смятам да отида да практикувам хобито си в Испания колеги.

И ще си го правя със кеф.

То като БГ,само миндили я управляват и я точат като за световно аз кво да правя тука?

Да се нервя че простотията ходи по българските политици ли?

Да НЕРВА се,и бих искал да е друго яче ама трябва да го оправим ние,а като гледам за момента повечето абдикират.
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 9:58 am

За наглостта си прав,монетарка.Трябват нахалство и наглост.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 11:47 am

И аз съм съгласен меджик!!!И докато народа не линчува някой дебеловрат "законотворец"помияр- публично без съд и присъда,нещата няма да тръгнат да се оправят в тази държава!!!
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 12:07 pm

Изполвам едно предаване което е било публикувано от Кирил.
Предаване във което съвсем ясно се казва че,дребните предмети като пръстени,монети и други такива дребни артефакти според новия закон непредставляват интерес като културно наследство.

Оставям ви да го гледате колеги,гледайте и анализирайте,след като според закона е така,кой мръсник облечен със власт нарежда обиските по домовете на хората и да ги пишат по весниците какви монети и боклуци им са намерени.

Според същия този закон ние не би трябвало да попаднем под ударите му?

Кой е миндила който се опитва да ни ограби и малкото което имаме?


http://www.btv.bg/shows/otpechataci/videos/video/1713340253-Otpechatatsi_Sporovete_okolo_zakona_za_kulturnoto_nasledstvo.html
Върнете се в началото Go down
mitkovich
Преторий
Преторий
mitkovich



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 12:22 pm

спорет мен може да се започне с листовки раздаваме ги по крастовища и пощенски кутий .събор на някои паметник на културата които е занемарен от археолози и държава(мисля че в софия някъде даваха по телевизията за такъв които беше станал буклучарник)викаме телевизия да заснеме боклука след това чистиме ипак снима-така ще привлечем и обикновените граждани на наша страна
Върнете се в началото Go down
mitkovich
Преторий
Преторий
mitkovich



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 1:11 pm

гледах това и разбрах кои стоят зад всички закони за колтурното наслетсво е... си наглоста тава го може сомо един комунист явно все още управляват държевата
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 1:28 pm

mitkovich написа:
гледах това и разбрах кои стоят зад всички закони за колтурното наслетсво е... си наглоста тава го може сомо един комунист явно все още управляват държевата
Така е колега,управляват я и още дълго,ще я управляват и нас ще продължават да си ни обвиняват за престъпници,които видиш ли разрушават националното богатство,а тези които наистина го разрушават и изнасят извън Страната,ще продължават да си стоят в кожените фотьойли и ще обесняват на обществото какви страшни престъпници сме ние хората,които просто искат да опражняват хобито си.
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 5:25 pm

От сьщия лагер сам монетарка просто ти направих комплимент.Аз лично немога като теб та затова...
Върнете се в началото Go down
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 9:06 pm

Колеги,мислите ли че някога хобито ни ще стане (свободно),При положение че в домовете им са намерени различни старини предмети и монети.Че това на никой не се харесва. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



Задържаха трима - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 9:11 pm

slavitoooo написа:
Джони написа:
stan960 написа:
ЯВНО -И Джаската е прав ша го духаме щото некой си мислят че с траене и чакане ш са управи нещо- Да не отварям нова тема -За сведение на всички мравки -Новият НПК касаещ нашего брата е готов гласуван и влиза в сила от 10.04.2010-Сега ша видите кво е баш балтия кат та спипат-Не знам що обаче по тоя въпрос -Ни вопъл ни стон -от УС на Федерацията-Изглежда за дамите и господата е най лесно да надраскат некоя Форумна статийка и Кирцата като завеждащ Черната хроника да обяви кой къде хванали-Извинявайте за черногледството колеги ма на по потъващ от тоя "Титаник" не бех са качвал скоро-С две думи тая Федерация в настоящият си вид и с мъглявите си цели и задачи е за някакво розово бъдеще-Щото сега същата е само наблюдател и регистратор -И как и защо и от къде чакате да се появят нови членове че не мога да си го обясня.Още веднъж сори за оакването-както ще го определят розовите херувимчета пърхащи в УС и около БНФМ.

Я вземи кажи тука, ако ти беше шеф на федерацията, какви конкратни мерки щеше да вземеш. Може и да те чуят. Ама не само нещо то сорта- хайде да съдим държавата, ами степ бай степ, кое как поетапно да се случи. И най-важното, като предложиш нещо, кажи как ти можеш лично да помогнеш. Шото, всички сме в един кюп.И в момента сме в лошия кюп. И тя тая Федерация е и твоя. И аз и ти, сме също толкова отговорни не само за думите си, ами и за всичко, което се случва около тая Федерация. Няма никакво значение, че не си председател. И доколкото знам, за свършена работа още никой не е взел хонорар.Така че, по-добре пледложи каква работа можеш да свършиш.
С уважение и добри чувства.



Не ми се разправяше с глупости Джони - влязох отново за да подкрепя написаното от теб !

Гледам на моя приятел ПОТОМАКА отново са му нарушени правата - постоянно е в поза на изтерична лелка - различен бил !

Абе няма ли тук някой да каже добра дума за хората дето реално вършат нещо за тази ФЕДЕРАЦИЯ - ЗА ХОРАТА дето тичат из България без един 1 лв за себе си !


Аз ще взема да ги изброя защото в България много бързо се забравят нещата !

1. Председателя и МИЛА

2 . Зам. председателя Кирцата

3 . Aemilivs-- това момче свърши доста работа !

4.pechkata - организира без много да дрънка събрание в гр. Левски и без да се прави на различен !

5. Джони - за нея казах по нагоре ! Рече и отсече засрами тука няколко ИЗТЕРИЧНИ мъжлета !

6. Ахмед Мерчев - свърши доста работа .

7.Владо Лилов

Има още хора на който аз не знам имената помогнали и помагат с каквото могат !

На всички тука им се иска нещата бързо да станат но няма да станат като се МУЧИ и като се правим на ИНАКОМИСЛЕЩИ във форума тоест ( умни )

И никой не е обещавал ,че нещата ще станат веднага а напротив ,които ми помнят постовете винаги съм казвал , че ще бъде много трудно поради естеството на нашето хоби !!

И друго да ви кажа повтарям на хората от федерацията не се плаща нищо -- обаче достигат слухове до мен ,че се плаща на тия дето работят против Федерацията


да не се окаже,4е вашата работа е основно в събиране на 4ленски внос ? и събиране на кинти ,няма зна4ение как ? ти що не излезе с предложението са онова събиране на пари,а кандардисваш стан ? и ква стана тя? демек който е с федерацията --е от добрите,а който не -от лошите.кофти ,много кофти.та на кого плащали да действа срещу федерацията,4е ми стана интересно? или пак интрига пускаш
Върнете се в началото Go down
 
Задържаха трима
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Задържаха трима мъже
» Хванаха трима с металотърсач
» Спецполицаи задържаха девет иманяри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: