Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher пират wave GOLD miladinka Coil грунда Minelab маск нишани lorenz nexus TEKNETICS врътка nokta Майнлаб голден tesoro Spectrum prodavam Simplex kupuvam VANQUISH 5000 deus mask
 

 Машинка на Мерчев

Go down 
+15
N@SKO
imperio
Чумата
Стан
Avrelian
jagler
FILIP2
BLISSTООL
wallb2
топи
бушон
pet1r90
VIKING
SPARTANECA BG
emilio
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyПет Сеп 16, 2011 9:00 pm

От коя схема бачка Блистула?От къде е копиран?
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyПет Сеп 16, 2011 9:04 pm

FILIP2 написа:
pet1r90 написа:
лол много пара бре ,,, Марчев
по дърветата ли ще ги берат тези пари че да си я купят тази космическа машина .
сега погледнах снимката на този модел и се по-засмях запрелича ми на някой космическа апаратура с толкова копчета , ама тя на ли си хваща гърненцето на 60 санта и това си е космическа дълбочина ..... Very Happy
така че може да и издуеш прага още малко следователно и цената на Апарата ,,,,

НЕ Е ГЛУПАК ПРОДАВАЧА, ГЛУПАК Е КУПУВАЧА !!!
зашо все се заяждате с тези копчета маските колко копчета имат ????????????????????????????????


ти като нямаш машина защо се вреш още в този форум , или казваш че и такива като теб трябва да има , да палят огъня от време на време ........ точно от такива като теб страда този форум !!!
кажи на всичките си познати да цъкат минуси не ме вълнуват Wink
ако искаш утре в гората да ти одялам един дрян и да ти го пратя по еконт ?!
да махнеш това от профила си че нямаш апарат .... Laughing
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 9:10 am

намерих си дрян Very Happy cheers
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 11:45 am

BLISSTООL написа:

...Леката нестабилност за която говориш, изобщо не е проблем за повечето търсачи с опит. Те предпочитат прага да им е леко нестабилен, но да имат чувствителност малко или драстично по-добра от тази на всички останали металдетектори с които са работили....

Ахмеде, според мен при наличие на такава " лека нестабилност" както казваш в един момент сигнала от дълбоко няма чуване, различаване от този нестабилен фон! Защото се препокриват.... т.е не може да се различи сигнал ли е или фон. Когато е плитък, по-силен сигнал можеш да работиш така, но пак ти казвам за дълбоките сигнали е почти невъзможно... Това означава, че в един момент с тоя фон си отрязваш чувствителността над определена дълбочина, за това и всеки предпочита СТАБИЛЕН фон, за да чува и слабите/дълбоки сигнали. Щом казваш, че ти работиш на такъв нестабилен фон, това означава, че отрязваш един вид слабите сигнали... не се заяждам с теб, просто приятелски ти споделям неща от скромната ми практиката.

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:08 pm

emilio написа:
Kerkenez написа:
emilio написа:
Май на тебе ти плаща щом го хфалиш Laughing Laughing ..Ако трябва да съм сериозен жал ми че не му оценяват труда

Доста нов съм в форума.Пък и не съм на техническо ниво да мога да правя квалитетно тълкуване относно това кой детектор колко струва.Затова не е моя работа да се произнасям по въпроса за качеството на машините на Мерчев,но като порових в писанията тука ,особено неговите изявления,останах с впечатление че последният сам си навлича мълниите....
Със какво си навлича гнева след като Владо казва че само ГП4500 и Блискоол са фанали монетата
Хвана, ама на Мойсеи жезъла. Embarassed
Върнете се в началото Go down
emilio
Про-Консул
Про-Консул




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 9:22 pm

Абе човеку не съм му адвокат,боли ме фара дали лови или лови бръмбари.
Не съм бил там гледах клипа,четох на Владо коментара на който никои не
опонира и затова мисля че не е коректно да го кастрите така.Поздрави
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyНед Сеп 18, 2011 6:40 pm

wallb2 написа:
Ахмеде, според мен при наличие на такава " лека нестабилност" както казваш в един момент сигнала от дълбоко няма чуване, различаване от този нестабилен фон! Защото се препокриват.... т.е не може да се различи сигнал ли е или фон.
- Здравей wallb2. Нестабилността в звуковия праг при максимална чувствителност на BLISSTOOL LTC64X, и евентуално породените от това фалшиви сигнали, нямат нищо общо с реалния сигнал... било то и от дълбоко заровен обект. Едното се различава много лесно от другото, но за целта човек трябва да има реална практика с BLISSTOOL металдетектор.

wallb2 написа:
Когато е плитък, по-силен сигнал можеш да работиш така, но пак ти казвам за дълбоките сигнали е почти невъзможно... Това означава, че в един момент с тоя фон си отрязваш чувствителността над определена дълбочина
- Това не е така. При максимална чувствителност на BLISSTOOL LTC64X, дълбоките слаби сигнали се чуват много по-силно и много по-лесно за човек с опит с този режим, отколкото в режим с идеално гладък звуков праг, по простата причина че при максимална чувствителност на BLISSTOOL LTC64X, той е осезаемо по чувствителен към точно такива слаби сигнали. Ще се повторя. И единия и другия начин на търсене си имат и плюсове и минуси, и противници и привърженици. BLISSTOOL LTC64X позволява работа и по двата начина. Звуковият праг е гладък и стабилен при SILENCER на нива от 1 до FULL (предимно при по-високите нива), и леко нестабилен при SILENCER = OFF. Това е най-общо казано, тъй като все пак чувствителността не зависи само от SILENCER, но и от GAIN и THRESHOLD.

wallb2 написа:
Щом казваш, че ти работиш на такъв нестабилен фон, това означава, че отрязваш един вид слабите сигнали... не се заяждам с теб, просто приятелски ти споделям неща от скромната ми практиката.
- Точно обратното - работя така за да чувам по-лесно дълбоките сигнали, които в този режим са вече сравнително силни като чуваемост, а в режим с идеално гладък звуков праг същите сигнали са реално слаби и едвам доловими. Не забравяйте че през цялото време имам предвид BLISSTOOL металдетектор, а не някой друг... другите марки си имат други особености. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Стан
Новобранец
Новобранец




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyПон Ное 07, 2011 3:06 pm

Тези детектори БЛИСТУУЛ дали наистина се правят в България или само се сглобяват от компоненти, внесени от Китай?
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyПон Ное 07, 2011 3:13 pm

Стан написа:
Тези детектори БЛИСТУУЛ дали наистина се правят в България или само се сглобяват от компоненти, внесени от Китай?
- BLISSTOOL металдетектори се разработват и произвеждат изцяло в България, от специално подбрани висококачествени компоненти, които рядко се срещат в други марки български и западни металдетектори. Върху кутията с електронния блок на всеки един BLISSTOOL металдетектор, фабрично е поставен надпис: MADE IN BULGARIA. Между другото, повечето западни марки металдетектори се произвеждат в Китай! Освен това, вероятно повече от половината съвременни електронни компоненти се произвеждат в Китай. Вместо поне да се замисли над това, българина си избива комплекси и упорито си заравя главата собственоръчно в калта.
Върнете се в началото Go down
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyПон Ное 07, 2011 11:59 pm

BLISSTООL написа:
металдетектори се разработват и произвеждат изцяло в България[/b], от специално подбрани висококачествени компоненти, които рядко се срещат в други марки български и западни металдетектори .

Я кажи кое е специалното на тези компоненти . Рядко се срещали в други марки Very Happy Very Happy Very Happy.Мерчев снимай и покажи произвотствената си база на нас плебеите да видим и ние нещо което сигурно го няма и на запад.
Върнете се в началото Go down
Стан
Новобранец
Новобранец




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 1:47 am

^ Подкрепям изцяло колегата, нека най-накрая да видим тази производствена база и легендарния екип на г-н Мерчев, с който той се хвали, но досега не съм срещал човек, който е виждал фабриката, тези металотърсачи се появяват незнайно откъде, а един надпис "Made in Bulgaria" нищо не значи, такъв надпис и в Китай ще ти направят без проблем Laughing
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 2:48 pm

Чумата написа:
Я кажи кое е специалното на тези компоненти .
- Пак се уля от завист. Не съм казал че са специални, а че са специално подбрани! За всеки който има глава на раменете си е пределно ясно че BLISSTOOL металдетектори се разработват и произвеждат в България. И не от Китай, ами и от Сомалия съм готов да купя компоненти, ако отговарят на качеството което изисквам! Аман от конспирациите ви. Специално при BLISSTOOL металдетектори, по-голямата част от електрониката е многократно по-скъпа и по-качествена от тази на много западни металдетектори. Визирам главно качеството на използваните кондензатори, резистори и интегрални схеми. Например, в BLISSTOOL металдетектори някои от интегралните схеми и други компоненти са поне с 10 пъти по-скъпи и по-качествени от използваните в абсолютно всички други български металдетектори и в голяма част от западните. За справка проверете за цените и спецификациите на чипове на Linear Technology, каквито се използват в BLISSTOOL металдетектори! Освен това, от преди повече от 1 година, всички BLISSTOOL металдетектори се предлагат стандартно с висококачествена LiPo батерия, която е по-качествена от батерията на абсолютно всички други металдетектори налични в момента на пазара, без значение дали говорим за Minelab, XP, White's или нещо друго!

Стан написа:
но досега не съм срещал човек, който е виждал фабриката,
- Ти пък от къде си паднал?! Аз не парадирам с фабрики, а с качеството и с производителността на BLISSTOOL металдетектори! За абсолютно всички мои проекти, производствените помещения и лабораториите са с ограничен достъп, т.е. не са публично достояние, или поне се стремя да не бъдат такова. И надписа "Made in Bulgaria", го слагам защото се гордея че съм българин и че BLISSTOOL металдетектори са произведени в България, или поне не се срамувам като мнозина от вас. А и това е своеобразна реклама за България!

За недосетливите:
Linear Technology Corporation = LTC. От там ми дойде вдъхновението за името на въпросната серия BLISSTOOL металдетектори, т.е. металдетектори BLISSTOOL, серия LTC, съдържащи висококачествени чипове разработени и произведени от въпросната корпорация. За незапознатите, продуктите на Linear Technology в електронната индустрия, са нещо като Ferrari и Lamborghini при автомобилите.




Последната промяна е направена от BLISSTООL на Вто Ное 08, 2011 3:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 2:59 pm

"лабораториите"???
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 3:05 pm

imperio написа:
"лабораториите"???
- Да! Главно се използват за нуждите на частния мой проект КИБЕРТРОН. В тази връзка, първата лаборатория я изградихме още през 2004 година, а други са съвместни с мои партньори. Става въпрос за електронни лаборатории, лаборатории по материалознание и т.н.
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 3:19 pm

Аз лично бих ти пoвярвал ако видя платката.Само че така и не я видяхме.
Явно има какво да криеш Smile
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 3:29 pm

N@SKO написа:
Аз лично бих ти пoвярвал ако видя платката.Само че така и не я видяхме.
Явно има какво да криеш Smile
- Голям пропуск от твоя страна. Как така си пропуснал да видиш платката Laughing. Ето ти една снимка:
Машинка на Мерчев - Page 2 BLISSTOOL-look_inside_001
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 3:36 pm

Супер е, особено китайските сини ЦК ключета с червени калпачета са от най качествените Wink
Колко пъти "вкл.-изкл." има дава гаранция прозводителя? Smile
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 3:47 pm

4орта написа:
Супер е, особено китайските сини ЦК ключета с червени калпачета са от най качествените Wink
Колко пъти "вкл.-изкл." има дава гаранция прозводителя? Smile
- Какво? Не можете да си намерите качествени ЦК ключета за Mikron и REX металдетектори ли? ЦК ключетата използвани в BLISSTOOL металдетектори също са висококачествени. През последните 2 години, използваме два основни вида с механична трайност от 40 000 цикъла до 100 000 цикъла на превключване. Червените калпачета ги слагаме допълнително.
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 4:06 pm

Цитат :
ЦК ключетата използвани в BLISSTOOL металдетектори също са висококачествени.
Та, кой казваш е производителя на тия ключета Question
За Микрон и Рекс, питай производителите им.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 4:29 pm


BLISSTООL написа:
Чумата написа:
Я кажи кое е специалното на тези компоненти .
- Пак се уля от завист. Не съм казал че са специални, а че са специално подбрани! За всеки който има глава на раменете си е пределно ясно че BLISSTOOL металдетектори се разработват и произвеждат в България. И не от Китай, ами и от Сомалия съм готов да купя компоненти, ако отговарят на качеството което изисквам! Аман от конспирациите ви. Специално при BLISSTOOL металдетектори, по-голямата част от електрониката е многократно по-скъпа и по-качествена от тази на много западни металдетектори. Визирам главно качеството на използваните кондензатори, резистори и интегрални схеми. Например, в BLISSTOOL металдетектори някои от интегралните схеми и други компоненти са поне с 10 пъти по-скъпи и по-качествени от използваните в абсолютно всички други български металдетектори и в голяма част от западните. За справка проверете за цените и спецификациите на чипове на Linear Technology, каквито се използват в BLISSTOOL металдетектори! Освен това, от преди повече от 1 година, всички BLISSTOOL металдетектори се предлагат стандартно с висококачествена LiPo батерия, която е по-качествена от батерията на абсолютно всички други металдетектори налични в момента на пазара, без значение дали говорим за Minelab, XP, White's или нещо друго!

Стан написа:
но досега не съм срещал човек, който е виждал фабриката,
- Ти пък от къде си паднал?! Аз не парадирам с фабрики, а с качеството и с производителността на BLISSTOOL металдетектори! За абсолютно всички мои проекти, производствените помещения и лабораториите са с ограничен достъп, т.е. не са публично достояние, или поне се стремя да не бъдат такова. И надписа "Made in Bulgaria", го слагам защото се гордея че съм българин и че BLISSTOOL металдетектори са произведени в България, или поне не се срамувам като мнозина от вас. А и това е своеобразна реклама за България!

За недосетливите:
Linear Technology Corporation = LTC. От там ми дойде вдъхновението за името на въпросната серия BLISSTOOL металдетектори, т.е. металдетектори BLISSTOOL, серия LTC, съдържащи висококачествени чипове разработени и произведени от въпросната корпорация. За незапознатите, продуктите на Linear Technology в електронната индустрия, са нещо като Ferrari и Lamborghini при автомобилите.





Слушай приятелю,от детектори не знам колко разбираш(тука по форума ще преценят по-добре) но от търговия хал хабер си нямаш.Значи,сега,ще ти дам хубав съвет,който драстично ще ти увеличи продажбите(та ако щеш и боклуци да продаваш)За тоя път пари няма да ти искам.Та:
Вземи че махни тия космически инициали от уредите си -BLISSTOOL LTC, йок ltc 48, 'че йок LTC 63 и т.н. Недей да мътиш главата на клиентите си с числа и инициали.Лепни на всеки модел по едно автентично име,че да е лесно да се помни,както го правят производителите от цял свят.Виж например MINELAB ,техните модели: RELIC HAWK -реликви това онова....,SOVEREIGN -суверенен,EUREKA GOLD-откривател на злато и т.н.Лепни им нещо като BLISSTOOL ЗВЯР,ТРЕПАЧ,ДЯВОЛ,ФУРИЯ,СОКОЛ,КЕРКЕНЕЗ.....сещай се там,че хората като видят още името,още от резюмето на модела да се сетят за особеностите на съответния модел.....човече,плати някой друг лев и посети някой друг час на някое гуру относно това как се прави търговия,как се прави диалог с клиенти,с конкуренция,как се отговаря на нападки без да си навлечеш негативна енергия,което както виждам досега го владееш великолепно....някой току ти пусне муха и ти подскочиш като кон.Успокой се бе човек,усмихни сеSmileБъди сигурен че при продажба на една стока успехът 90 процента зависи от езика при диалога който водиш...а ролята на качеството на стоката ти в тая продажба е девета дупка на кавала.Хич нищо ако не можеш,барем си лепни една лепенка на устата че да не можеш да говориш,колкото говориш толкова по-баттисваш(потъваш значи).Айде дано да е на поумняване.....
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 5:11 pm

Kerkenez, топлата вода е отдавна открита, но това не означава че задължително трябва да се ползва навсякъде, от всеки и за всичко. В общи линии за нещата които си написал си общо взето прав Smile, но визията на BLISSTOOL металдетектори си е лично мое решение и отговорност, както и негативите и облагите произтичащи от това. Понякога наистина се изненадвам, че има хора по форумите, като теб например, които едва ли не си мислят че са открили топлата вода на тема търговия и дори дават очевидни съвети известни още от както има пазарна икономика, че дори и от преди това. Това че някой, в случая аз, не прави нещо по общоприетия начин, съвсем не означава че не знае за този общо приет начин. Не всички се стремим просто към един конвейер Wink. Който оцени това, си купува BLISSTOOL металдетектор, който не го оцени - има много други марки металдетектори Laughing.
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 5:21 pm

Мерчев,Мерчев, хората ти го казаха, ама на теб явно ти доставя удоволствие да се заяждаш по форумите.Айде остани си със здраве!
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 5:44 pm

lomidol написа:
Мерчев,Мерчев, хората ти го казаха, ама на теб явно ти доставя удоволствие да се заяждаш по форумите.Айде остани си със здраве!
- Рядко, много рядко пръв се заяждам, било то по-форумите или лично. Но когато някой се прави на интересен за моя сметка, обикновено му отговарям без задръжки от моя страна, било то по-форумите или лично, без значение дали това ми вреди или не. Уважавайте личния си избор, но уважавайте и този на останалите. Със здраве!
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 6:43 pm

BLISSTООL написа:
lomidol написа:
Мерчев,Мерчев, хората ти го казаха, ама на теб явно ти доставя удоволствие да се заяждаш по форумите.Айде остани си със здраве!
- Рядко, много рядко пръв се заяждам, било то по-форумите или лично. Но когато някой се прави на интересен за моя сметка, обикновено му отговарям без задръжки от моя страна, било то по-форумите или лично, без значение дали това ми вреди или не. Уважавайте личния си избор, но уважавайте и този на останалите. Със здраве!

вярваш лиси на тва де го пишеш,мног пъти си обиждал и си наричал колегитее тука маймуни дебили ненормалници.не ми пречи ма това никак не говори за тебе добре иси затваряш вратата сам и мнението за тебе си продължава дае все така негативно ,малко уважение ще добре да имаш.карай малко по спокойно.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 2 EmptyВто Ное 08, 2011 6:54 pm

VIKING написа:
вярваш лиси на тва де го пишеш,мног пъти си обиждал и си наричал колегитее тука маймуни дебили ненормалници.не ми пречи ма това никак не говори за тебе добре иси затваряш вратата сам и мнението за тебе си продължава дае все така негативно ,малко уважение ще добре да имаш.карай малко по спокойно.
- Както вече писах, не се притеснявам да нарека някого "маймуна", ако той наистина се държи като такава. Дали е грубо и грозно? Да, грубо е и грозно е и за двете страни. Ако въпросните хора, се отнасят с уважение към останалите и към труда на другите, и най-вече ако си гледат тяхната работа а не се бутат навсякъде, то няма да се вайкат че ги наричам маймуна, директно или образно, тъй като до такива изцепки изобщо няма да се стига. Не е нормално някой да се държи във форума като идиот пък да се обижда че го наричат идиот. Даже някои пишат анонимно простотии на поразия и пак се засягат!
Върнете се в началото Go down
 
Машинка на Мерчев
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» четохте ли това за мерчев???
» машинка
» ПРОДАВАМ МАСКА 3+ PB ПРОДАДЕН

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: