Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда Simplex nexus GOLD Spectrum голден 5000 Fisher пират mask Minelab tesoro deus маск TEKNETICS lorenz нишани miladinka врътка prodavam nokta kupuvam wave Майнлаб Coil VANQUISH
 

 Машинка на Мерчев

Go down 
+15
N@SKO
imperio
Чумата
Стан
Avrelian
jagler
FILIP2
BLISSTООL
wallb2
топи
бушон
pet1r90
VIKING
SPARTANECA BG
emilio
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyВто Ное 08, 2011 8:27 pm

BLISSTООL написа:
N@SKO написа:
Аз лично бих ти пoвярвал ако видя платката.Само че така и не я видяхме.
Явно има какво да криеш Smile
- Голям пропуск от твоя страна. Как така си пропуснал да видиш платката Laughing. Ето ти една снимка:
Машинка на Мерчев - Page 3 BLISSTOOL-look_inside_001

Ето и една от мене .Вижда се,че е LTC ,вижда се високата технологоя за лепене на говоритела Laughing Laughing ,вижда се и малко лекопласт по кабелите все пак в лабораториите се използват само стерилни материали Very Happy Very Happy това е висикотехнологичния BLISSTООL
https://www.imperio.biz/viewimage.forum?u=http%3A%2F%2Fimg80.imageshack.us%2Fimg80%2F7938%2F77980183.jpg
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyВто Ное 08, 2011 9:09 pm

Чумата написа:
BLISSTООL написа:
N@SKO написа:
Аз лично бих ти пoвярвал ако видя платката.Само че така и не я видяхме.
Явно има какво да криеш Smile
- Голям пропуск от твоя страна. Как така си пропуснал да видиш платката Laughing. Ето ти една снимка:
Машинка на Мерчев - Page 3 BLISSTOOL-look_inside_001

Ето и една от мене .Вижда се,че е LTC ,вижда се високата технологоя за лепене на говоритела Laughing Laughing ,вижда се и малко лекопласт по кабелите все пак в лабораториите се използват само стерилни материали Very Happy Very Happy това е висикотехнологичния BLISSTООL
https://www.imperio.biz/viewimage.forum?u=http%3A%2F%2Fimg80.imageshack.us%2Fimg80%2F7938%2F77980183.jpg
е чето силикона се слага и по некои части на хората и лейкопласта и той що да не и по машините Very Happy .Номерцата на интегралките верно ли са изтрити или тъй ми са струва защита ша да етова май.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyВто Ное 08, 2011 9:16 pm

Чумата написа:
Ето и една от мене .Вижда се,че е LTC ,вижда се високата технологоя за лепене на говоритела Laughing Laughing
- Платката която си показал е от преди повече от три години, и е от една от първите бройки LTC42. За три години, доста неща се промениха, а текущото качество е като на показаната от мен снимка, а не като на въпросната периодично тиражирана от такива като теб снимка.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyВто Ное 08, 2011 9:30 pm

BLISSTООL написа:
lomidol написа:
Мерчев,Мерчев, хората ти го казаха, ама на теб явно ти доставя удоволствие да се заяждаш по форумите.Айде остани си със здраве!
- Рядко, много рядко пръв се заяждам, било то по-форумите или лично. Но когато някой се прави на интересен за моя сметка, обикновено му отговарям без задръжки от моя страна, било то по-форумите или лично, без значение дали това ми вреди или не. Уважавайте личния си избор, но уважавайте и този на останалите. Със здраве!


Лошо Мерчев,лошо брато,нямаш изгледи за оправяне,вероятно в гена ти нещо куца.Не си роден за бизнес ти. ''ОБИКНОВЕНО МУ ОТГОВАРЯМ БЕЗ ЗАДРЪЖКИ'' казваш.Не можеш приятелю да отговаряш така ако имаш намерение да печелиш.Даже и да си 100 процента прав пак не можеш да отговаряш така.Клиента или който и да било събеседникът ти с който дискутираш далеч не го интересува рационалната истина(сиреч кой е прав ) В дадения момент го нтересува само безценното му его,което безценно его ти не можеш да си позволиш да го нараняваш за да уталожиш моментно крастата си.Нямаш тоя лукс приятелю.Ще лижеш задник ако трябва.Чудя ти се на логиката горе дето ми даваш пример за откриването на топлата вода-ами именно за тебе е валидна тая поговорка.Затова ти дадох пример с производителите на детектори,как постъпват за да улеснят клиентите си.От известно време ровя в тоя форум.Тоя уред добър,оня лош.....Впечатлението ми за българските майстори е добро.Явно се вижда че в периода на изминалите 20 години има напредък в това отношение.Пример-преди 10-15 години когато тебе вероятно те дундуркаха още в бебешка люлка Владо от Монтана дерзаеше по трудния път на усъвършенстването на машинките си.И него нападаха по форумите постоянно за това за онова,но нито веднаж не помня да е обидил някого или да е проявил високомерие.Резултатите са налице.И сега,ако реша да си купя БГ машинка,ха познай от кой ще е.ПознаSmileИли от Владо,или от Наско от Харманли,или от Микрон -но няма да е от тебе.Даже и да допуснем за момент(което си е чиста утопияSmileче твоятя машинка е най-добрата-и пак не бих си купил от тебе човеко,не знам дали ме разбираш.В предишния си постинг се опитах да ти помогна с съвет с най-чисти намерения,но явно си обсебен от злия демон на чувството че си голяма работа и продължаваш в същия дух......Нищо.Сега пък ми хрумна друго: да пусна мухата за истината на твоите боклуци в Интернет пространството на иманярската гилдия в Турция,така че да знаят що за риба е това blisstool и да се пазят.Защо не и в немско говорещото пространство.Вервай ми приятелю,в това отношение съм много добър.Ама много Smile))))
Върнете се в началото Go down
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyВто Ное 08, 2011 10:42 pm

BLISSTООL написа:
Чумата написа:
Ето и една от мене .Вижда се,че е LTC ,вижда се високата технологоя за лепене на говоритела Laughing Laughing
- Платката която си показал е от преди повече от три години, и е от една от първите бройки LTC42. За три години, доста неща се промениха, а текущото качество е като на показаната от мен снимка, а не като на въпросната периодично тиражирана от такива като теб снимка.

Преди три години май правеше роботи,за лаборатория с високо технологична техника да истопосаш такава нескопосана платка с тез кабели като паяжини ,май всичко е измама Laughing Laughing Laughing не е ли време да млъкнеш и да спреш да заблуждаваш хората.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyВто Ное 08, 2011 11:55 pm


Направо съм изумен от тези снимки на платката на популярния високо технологичен детектор блистул . Това че има пет интегрални схеми и шест транзистора сигурно се дължи на цената от 1200 лв на детектора . Тази платка е по-проста за направа дори от тези на любителските изработки и гръмките названия на елементи от линеар технолоджи въобще не може да вдигне нивото . LT правят добри операционни усилватели ,но това не ги прави изключителни . Даже на снимката се виждат тези изчегъртаните с отверка елементи са маркирани като ST , очевидно китайските производства на томсън ,които се продават по 20ст. в магазините за хоби части .
Въпреки пуснатите многобройни модели с трудно запомнящи се кодировки , очевидно вътре е едно и също , само се добавя още по някое цък-цък ключе за усложняване живота на оператора на детекторното устройство.
Аз преди зададох въпрос на производителя , но той се направи на ударен и нищо не отговори , но пак ще попитам . Кога ще видим авторска разработка на качествен уред съдържащ микропроцесор,дисплей и сензорно управление ?

П.П. Даже като гледам на снимката има 3 ST-томсон схеми , една ТЕ-тексас инструментс някакъв евтин операц.усилвател и две с неясен производител , така че дори не виждам никаква схема на висококачествените линеар технолоджи.

scratch


Последната промяна е направена от Petronii на Сря Ное 09, 2011 12:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 12:09 am

Petronii написа:


Направо съм изумен от тези снимки на платката на популярния високо технологичен детектор блистул . Това че има пет интегрални схеми и шест транзистора сигурно се дължи на цената от 1200 лв на детектора . Тази платка е по-проста за направа дори от тези на любителските изработки и гръмките названия на елементи от линеар технолоджи въобще не може да вдигне нивото . LT правят добри операционни усилватели ,но това не ги прави изключителни . Даже на снимката се виждат тези изчегъртаните с отверка елементи са маркирани като ST , очевидно китайските производства на томсън ,които се продават по 20ст. в магазините за хоби части .
Въпреки пуснатите многобройни модели с трудно запомнящи се кодировки , очевидно вътре е едно и също , само се добавя още по някое цък-цък ключе за усложняване живота на оператора на детекторното устройство.
Аз преди зададох въпрос на производителя , но той се направи на ударен и нищо не отговори , но пак ще попитам . Кога ще видим авторска разработка на качествен уред съдържащ микропроцесор,дисплей и сензорно управление ?

scratch



Той не се прави на ударен-ударен си е от Бог'а Smile
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 12:28 am

Petronii написа:


Направо съм изумен от тези снимки на платката на популярния високо технологичен детектор блистул . Това че има пет интегрални схеми и шест транзистора сигурно се дължи на цената от 1200 лв на детектора . Тази платка е по-проста за направа дори от тези на любителските изработки и гръмките названия на елементи от линеар технолоджи въобще не може да вдигне нивото . LT правят добри операционни усилватели ,но това не ги прави изключителни . Даже на снимката се виждат тези изчегъртаните с отверка елементи са маркирани като ST , очевидно китайските производства на томсън ,които се продават по 20ст. в магазините за хоби части .
Въпреки пуснатите многобройни модели с трудно запомнящи се кодировки , очевидно вътре е едно и също , само се добавя още по някое цък-цък ключе за усложняване живота на оператора на детекторното устройство.
Аз преди зададох въпрос на производителя , но той се направи на ударен и нищо не отговори , но пак ще попитам . Кога ще видим авторска разработка на качествен уред съдържащ микропроцесор,дисплей и сензорно управление ?

scratch
Tия екстри процесори ли бяха или дисплеи очевидно са вложени в хуманоида(не в монетарките) който се разработва почти столетие и несъмнено работи и вече отговаря във форума според програмата.За сега продуктите на Силиконовата долина както я наричате колега се свежда до залепване на говорителчета и жакчета със същия материал прилаган с голяма охота в едни други магазинчета за суетни и недотам ориентирани хора считащи силикона като незаменим материал с приложение във всяка област. Smile
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 1:38 am

Kerkenez написа:
Лошо Мерчев,лошо брато,нямаш изгледи за оправяне,вероятно в гена ти нещо куца.Не си роден за бизнес ти. ''ОБИКНОВЕНО МУ ОТГОВАРЯМ БЕЗ ЗАДРЪЖКИ'' казваш.Не можеш приятелю да отговаряш така ако имаш намерение да печелиш.Даже и да си 100 процента прав пак не можеш да отговаряш така.Клиента или който и да било събеседникът ти с който дискутираш далеч не го интересува рационалната истина(сиреч кой е прав ) В дадения момент го нтересува само безценното му его,което безценно его ти не можеш да си позволиш да го нараняваш за да уталожиш моментно крастата си.Нямаш тоя лукс приятелю.Ще лижеш задник ако трябва.Чудя ти се на логиката горе дето ми даваш пример за откриването на топлата вода-ами именно за тебе е валидна тая поговорка.
- Kerkenez, хубаво е да даваш съвети, но е безсмислено когато не ти ги искат, както е в моя случай. На няколко пъти се опитах да ти намекна за визията ми, но явно тя е извън твоята база данни. Нямам намерение да продавам и да печеля на всяка цена, както ти си мислиш, или поне както си мислиш че всички се стремят към това като към някаква мана небесна. Замисли се над това и може би, евентуално, ще разбереш позицията ми! И това не е високомерие и не е арогантност, а просто споделено лично мнение, в случая житейска философия. Като не я споделяш, просто не се занимавай с мен ако не ти се бъркам в работата, а както виждаш не го правя, даже не те знам кой си и какъв си. Лично аз не си мечтая да съм печен търговец и покрай мен да валят пачки, за сметка на съвестта ми и за сметка на спокойния ми сън. Колкото до изблиците ти че си добър в това да правиш мръсно... е**** и хвалбата. Без коментар. Със здраве!
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 1:45 am

Petronii написа:

Направо съм изумен от тези снимки на платката на популярния високо технологичен детектор блистул .
- Ако имаш по-високопроизводителен и по-високотехнологичен металдетектор, да го беше показал на някой от съборите. Като гледам, в тази тема половината са такива които като наближи събора се крият заедно с металдетекторите си като мишка в дупка. Я виж тук, как се представиха на събора BLISSTOOL металдетектори:
https://www.youtube.com/blisstoolfairs
Лесно ви е само по форумите да плюете и да се правите на философи Laughing.
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 2:01 am

BLISSTООL написа:
Petronii написа:

Направо съм изумен от тези снимки на платката на популярния високо технологичен детектор блистул .
- Ако имаш по-високопроизводителен и по-високотехнологичен металдетектор, да го беше показал на някой от съборите. Като гледам, в тази тема половината са такива които като наближи събора се крият заедно с металдетекторите си като мишка в дупка. Я виж тук, как се представиха на събора BLISSTOOL металдетектори:
https://www.youtube.com/blisstoolfairs
Лесно ви е само по форумите да плюете и да се правите на философи Laughing.
Е ама Амеде -не го пускай повече тоя клип да се излагаш...Ясно е че с така надут детектор не може да се работи и това търкане над дупката с явния сигнал е просто повече от смешно,Самата реклама целяща да удари в земята детктори като е-трака и дори всички наземни(радио локационни и сателитни) станции е несериозна.За какво представяне става дума -някой освен теб в този форум може ли да го потвърди?Според мен производителите и търговците само се подхилват и си гледат сеир с теб вместо да те вземат насериозно.Сори пич ама това мисля.
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 2:03 am

BLISSTООL написа:
Petronii написа:

Направо съм изумен от тези снимки на платката на популярния високо технологичен детектор блистул .
- Ако имаш по-високопроизводителен и по-високотехнологичен металдетектор, да го беше показал на някой от съборите. Като гледам, в тази тема половината са такива които като наближи събора се крият заедно с металдетекторите си като мишка в дупка. Я виж тук, как се представиха на събора BLISSTOOL металдетектори:
https://www.youtube.com/blisstoolfairs
Лесно ви е само по форумите да плюете и да се правите на философи Laughing.
Е ама Амеде -не го пускай повече тоя клип да се излагаш...Ясно е че с така надут детектор не може да се работи и това търкане над дупката с явния сигнал е просто повече от смешно,Самата реклама целяща да удари в земята детктори като е-трака и дори всички наземни(радио локационни и сателитни) станции е несериозна.За какво представяне става дума -някой освен теб в този форум може ли да го потвърди?Според мен производителите и търговците само се подхилват и си гледат сеир с теб вместо да те вземат насериозно.Сори пич ама това мисля.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 2:16 am

QNUS написа:

За какво представяне става дума -някой освен теб в този форум може ли да го потвърди?
- Естествено! Те вече го потвърдиха. Прегледай другите теми Laughing.

QNUS написа:

Ясно е че с така надут детектор не може да се работи и това търкане над дупката с явния сигнал е просто повече от смешно
- Нещо нямаше такива които да се смеят на събора! В смисъл не им беше много смешно след като детекторите им не засякоха сигнала който BLISSTOOL детекторите засичаха безпроблемно и многократно! Да беше дошъл на събора да видиш как безпроблемно си се работи с този детектор. Или ела лично да поработиш, пък тогава гарантирам че ще си на друго мнение! Ако не ти се идва гледай по внимателно клиповете, не е само един а са доста. Всеки металдетектор разполага с опции за управление и настройка, в случая потенциометри и ЦК ключета. Предполагам знаеш за какво са. От тях, специално BLISSTOOL металдетектора може да бъде настроен по всякакъв начин, т.е. поведението му може да бъде променено драстично: може да бъде издут, а може и да не бъде. Може да бъде шумен, а може да бъде и изцяло тих. Въпрос на нужда и предпочитания на потребителя. Така че в случая аргумента за "надут" детектор не върви. BLISSTOOL металдетектори предлагат достатъчно контроли за настройки, даже някои ги смятат за предостатъчни. На събора целта бе демонстрация на върхова производителност и за това в повечето клипове от събора настройките са близки до максималните. Не бъркайте реалната работа на терен с демонстрация на дълбочина на детекция по събори.

Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 2:33 am

BLISSTООL написа:
QNUS написа:

За какво представяне става дума -някой освен теб в този форум може ли да го потвърди?
- Естествено! Те вече го потвърдиха. Прегледай другите теми Laughing.

QNUS написа:

Ясно е че с така надут детектор не може да се работи и това търкане над дупката с явния сигнал е просто повече от смешно
- Нещо нямаше такива които да се смеят на събора! В смисъл не им беше много смешно след като детекторите им не засякоха сигнала който BLISSTOOL детекторите засичаха безпроблемно и многократно! Да беше дошъл на събора да видиш как безпроблемно си се работи с този детектор. Или ела лично да поработиш, пък тогава гарантирам че ще си на друго мнение! Ако не ти се идва гледай по внимателно клиповете, не е само един а са доста. Всеки металдетектор разполага с опции за управление и настройка, в случая потенциометри и ЦК ключета. Предполагам знаеш за какво са. От тях, специално BLISSTOOL металдетектора може да бъде настроен по всякакъв начин, т.е. поведението му може да бъде променено драстично: може да бъде издут, а може и да не бъде. Може да бъде шумен, а може да бъде и изцяло тих. Въпрос на нужда и предпочитания на потребителя. Така че в случая аргумента за "надут" детектор не върви. BLISSTOOL металдетектори предлагат достатъчно контроли за настройки, даже някои ги смятат за предостатъчни. На събора целта бе демонстрация на върхова производителност и за това в повечето клипове от събора настройките са близки до максималните. Не бъркайте реалната работа на терен с демонстрация на дълбочина на детекция по събори.

Да така е колега на този събор не можах да присъствам поради семейни грижи и независещи от мен обстоятелства ,предимно финансови -но на повечето от другите съм бил и знам.Определено мах-настройките са за показност-то и моя хваща лопатата на 1.20 см. но в действителност истината е друга .По добре е по -спокойна машина с която да се работи с удоволствие отколкото прекомерно "набуздрена " осигуряваща ни добра пенсия като слухови инвалиди и не дотам добри резултати-точно на това залагат и реномираните фабрични марки и сте прав че не трябва да бъркаме работата на терен с демонстрациите или още по-малко да вярваме на думи и клипове.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 1:01 pm

Стан, честно казано, скоро не бях чел по абсурдно нещо от това което си написал по мой адрес, а повярвай ми има доста изроди които се стараят на тази тема Laughing. Жал ми е за вас. Със здраве!
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 1:08 pm

BLISSTOOL тестове и ревюта:
https://www.youtube.com/blisstool
https://www.youtube.com/blisstoolworldwide
https://www.youtube.com/blisstoolfairs
http://blisstool.in

Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Машинка на Мерчев - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машинка на Мерчев   Машинка на Мерчев - Page 3 EmptyСря Ное 09, 2011 1:20 pm

Моля администраторите да разчистят темата, главно откровените клевети и лъжи на анонимния потребител Стан.
Върнете се в началото Go down
 
Машинка на Мерчев
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» четохте ли това за мерчев???
» машинка
» ПРОДАВАМ МАСКА 3+ PB ПРОДАДЕН

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: