Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS tesoro Майнлаб nokta маск prodavam lorenz nexus Spectrum Simplex miladinka пират врътка wave VANQUISH грунда Fisher GOLD 5000 Coil нишани mask kupuvam deus Minelab голден
 

 Моля помогнете

Go down 
+18
benzin
lomidol
nkla_95
GATEV
ANTONIO_PIVS
slavitoooo
clumber
COMPACT
ackamte
atd.dr
aureus
ton69
djendaka
castron
Aemilivs
4орта
Ancient Hunter
rataban
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Гост
Гост




Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyВто Авг 18, 2009 7:26 pm

колеги според мен всеки дълбок сигнал трябва да се копа и това е.чалъма е оператора да усети дълбокия сигнал,т.е. да го различи от плиткия и от дребните неща отгоре които са.за кво му е на PI дискриминация?като се има впредвид,че доста е относителна новата дискриминация на тея детектори
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyВто Авг 18, 2009 7:46 pm

Винаги съм споделял на колеги тук от форума , че на мен ми трябва апарат който да не дели металите на цветни и черни , а Дискриминацията ако така може да се нариче да бъде дълбок или плитък сигнал .!!! За мене това е истината !!! Изхождам от теорията ,че щом нещо е дълбоко то все е тяхно , тоест в повечето случай и ценно !! Като разбирасе преди това обекта е жулен с обикновен монетар !!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
ANTONIO_PIVS
Новобранец
Новобранец
ANTONIO_PIVS



Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyЧет Юни 17, 2010 9:06 pm

колеги аз имам пулс стар 2 и сум доволен от дълбочината и цената взех го за 1400лв.на два месеца.и с гаранция 2год . :pepe:
Върнете се в началото Go down
GATEV
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:42 pm

rataban написа:
колеги цял ден ми са е..а ма..та с тая рамка и неможах нищо да настроя хваща тел 15см дълга на 50см дълбоко а пък 50 грама ланец във въздуха неще как ли не е въртях и инструкции четах.ако има някой да ми подскаже нещо ще му бъда благодарен
Rolling Eyes

колега с тази двуметровата рамка малко трудно ще засечеш ланеца ,който си му поднесъл, тази рамка е за по големи предмети cheers
Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyСря Фев 23, 2011 1:04 pm

колега не се очудваи че не хващаш ланеца при този нисак карат, античното злато е от 18 до 21 карата,пробваи с някое голямо олово колкото консерва то е най близкия сигнал до златото
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyСря Фев 23, 2011 1:48 pm

Добре де ама тая джанта с една СЕФ антена пак ще я хванеш на 1,2-1,5.
Ама дискриминацията при монетарките е съвсем друга работа. Спамене
Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 10:17 pm

ко им е хубавото на тия рамки че се зарибяват сигорно имат пари за глупости


Във всяка легенда има 99% измислица, 1% истина на коята лъжата се крепи
Върнете се в началото Go down
benzin
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyСъб Дек 17, 2011 11:51 am

Здравеите колеги в краина сметка няма ли някои да напише наешто по точно за тиа рамки.Всеки започва да спори и да обяснява колко много някои се е набутал с такава, не може ли просто да се напишат някакви адекватни мнениа за дадената машина.Вместо това започвате да обяснявате кои коя година сас какво е работил?
Върнете се в началото Go down
benzin
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyСъб Дек 17, 2011 11:55 am

Аз също мисля да си купя или СТИНГЕР1 или РЕЛИСКАН.Даите малко мнениа малко савети.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyПон Дек 19, 2011 12:35 am

Бе всъщност за както казваш -тия рамки -не е здравословно въобще да се пише -дали Стингер или РелиКскан,марката е без значение -Става на въпрос за дълбочинно копане а то не е за препоръчване в настоящият времеви момент.....................................
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyПон Дек 19, 2011 3:48 pm

benzin написа:
Здравеите колеги в краина сметка няма ли някои да напише наешто по точно за тиа рамки.Всеки започва да спори и да обяснява колко много някои се е набутал с такава, не може ли просто да се напишат някакви адекватни мнениа за дадената машина.Вместо това започвате да обяснявате кои коя година сас какво е работил?
Работата с рамка не е много лесна и не можеш да работиш сам - трябва ти поне още двама единия да влачи рамката със тебе а другия да чисти засечените сигнали с монетарка и най вече време...Коя е по-добра е въпрос на вкус - всички са на едно дередже по важно е да свикнеш със нея това важи за всички детектори...И да не се забравя че рамките са конструирани да засичат големи и плътни предмети - 10кг. монети изсипани на купчина на 80см. въобще не ги чува ако са в метален съд е друго нещо...Почти всички находки извадени с рамка е имало голямо желязо до тях а именно рамката чува него - даже в повечето случаи чистача на сигнали пропуска гърнето ако не провери отново дупката при изваждане търнокопа...Дано съм бил полезен - успех...
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyПон Дек 19, 2011 5:57 pm

lorenz 5 чува шепа (около 40) денара на 110 , а с включени филтри 80см
Върнете се в началото Go down
SSPIRO
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyВто Фев 07, 2012 2:58 am

Колега Ivangrozni с Lorenz ли работиш?Аз съм се спрял на X6 сега събирам парички.Наи много ме интересува дали апарата се влияе от керамика.Тая шепа монети с рамката 1 x 1m ли я хваща или с някоя от главите? PS. Мерси за предупрeждението за OKM Wink
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Моля помогнете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете - Page 2 EmptyВто Фев 07, 2012 2:05 pm

не работя с lorenz но имам добри спомени от него. Да , чува някои тухли и керемиди с по-високо съдържание на метал(тях всички машини ги чуват) но с помоща на филтрите се решава до някъде проблема . Трудно се работи в тежки почви като някои на юг, но на леки като повечето на север там и филтри не ти трябват.Шепата монетите ги хваща с 1x1.Има и недостатъци - не може да следи промяната на земята (старите модели),новите не знам.Дискриминация само при свръх - леки почви,много скъпа ,обучен и истински екип. Това 3d не върши работа.Друго не се сещам , ако имате вие въпроси питай те , но накрая един любопитен факт - колеги с два вида рамки ,правена и пулс-стар се чудеха дали има сигнал на едно място , lorenz даде категоричен сигнал с рамка 1x1 вдигната на 1.5 метра над земята.
Върнете се в началото Go down
 
Моля помогнете
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» помогнете моля
» моля помогнете за схема на аце 150
» помогнете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Pulse Star-
Идете на: