Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск нишани грунда голден пират nokta Майнлаб Spectrum kupuvam Fisher врътка wave tesoro Coil mask 5000 miladinka TEKNETICS VANQUISH lorenz GOLD Minelab Simplex prodavam nexus deus
 

 дайте съвет за фабричен металдетектор

Go down 
+25
maximus_kn
hagemon4o
LAV DJOI
imperio
Golden Mask
drujba6
colin96
ivangrozni
tepes
markos
asparuh
бобо
F-75
borisov
4орта
lomidol
mdetectors.bg
ivanasen
stan960
vvurbanov
pet1r90
jordan_nenov
анди999
sitalk
nasko75
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyВто Сеп 25, 2012 2:12 pm

4орта написа:
nasko75 написа:
Благодаря но от Голдън Маск 4 не съм очарован предпочитам ако е маска по добре Голдън Маск 2
мисля че от маските двойката си е номер едно да не се обижда никои
Вярно, от всички маски двойката е номер едно, има най перфектната дискриминация. Особено в селища направо е трепач:
https://www.youtube.com/watch?v=rr4MQSTDEqM

Въпроса ми към теб е:
Сигнала дето дава на цвета върху тухлата, би ли го копал?
Късмет !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyВто Сеп 25, 2012 11:13 pm

Цитат :
Сигнала дето дава на цвета върху тухлата, би ли го копал?
Данчо, само ти ли не разбра иронията в написаното?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyВто Сеп 25, 2012 11:41 pm

Интересно ми беше, този клип не го бях гледал...
Извинявам се на уважаемата аудитория за невежеството ми.
Вече зная че ГМ2 мачка моя фишер, просто маската има свое мнение за метала. Значи е апарат който мисли а не просто да анализира сигналите...
Късмет колеги!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
анди999
Новобранец
Новобранец




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyСъб Сеп 29, 2012 5:50 pm

Здравей колега Ненов.Можеш ли да дадеш мнение с какво е по-ефективен Ф-75-ЛТД от предшественика си и заслужавали си по-голямата инвестиция на пари?Благодаря ти предварително.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyСъб Сеп 29, 2012 6:59 pm

Здрасти колега Анди,
лимитираната серия на ф75 има два нови процеса за търсене в дълбочина. Правили сме паралелна работа на обикновения и лимитирания. Аз лично не намирам никаква разлика при дълбоките сигнали. Но след като е по-скъп би трябвало да има някаква разлика. Единствената разлика е в тези два процеса. За мен само е преработен софтуера.
Към момента това мога да кажа. Дано съ ти бил полезен. И не забравяй, че късмета е най-важен...
Наслука!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyСъб Сеп 29, 2012 9:47 pm

Незнам кой е по добър от Ф75 и Паура но станах очевидец на тест между двата апарат за дискриминация и мога да кажа че Паура отряза Ф75
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyСъб Сеп 29, 2012 10:15 pm

Я разкажи по-подробно за този тест, щото между двете машини в дискриминацията няма абсолютно никаква разлика. И от къде са купени машините....


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyСъб Сеп 29, 2012 10:46 pm

От емдетекторса мисля теста го правиха с античти железа и антична монета железата варираха от около 3см до 10см дълги монетата мисля че беше костак от тия големите слагахмеги в различни положение спрямо едно от друго
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyНед Сеп 30, 2012 12:51 am

Ако антените са били еднакви, значи че настройката NOCH на ф75 е била различна от 1. Друго обяснение няма. Ако паура е бил с по-малка антена, тогава пак ще покаже по-добра дискриминация, щото на по-малките антени сепарацията е по-добра.
Успех на всички колеги.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyНед Сеп 30, 2012 12:55 am

И двата апарата бяха с малки антени
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyНед Сеп 30, 2012 1:48 am

Имало е разлика в настройките.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
анди999
Новобранец
Новобранец




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyНед Сеп 30, 2012 7:05 am

Благодаря на колегите за мнението.Ако някой друг колега има мнение по темата да не се срамува да го сподели.Момчетата никога не порастват-само играачките им стават по-скъпи.
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyНед Сеп 30, 2012 7:42 pm

jordan_nenov написа:
Имало е разлика в настройките.
Точно зависи от оператора като е нямал много опит с уреда .
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyПон Окт 01, 2012 12:00 am

Fisher F70 ,Fisher F75
XP G-Maxx II ,XP Gold Maxx Power,
дайте мнение по питането вече остават само 4 тири
а аз лично съм се спрял на тези двата Fisher F70 ,XP G-Maxx II не знам дали съм прав ама Question
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyПон Окт 01, 2012 8:12 pm

То тая дилема -Дискриминация,по високи килохерци за сметка на дълбочината и обратното -Дълбочина,по ниски килохерци за сметка на дискриминацията -Май нещо и е трудно решението.................................... Smile
Върнете се в началото Go down
F-75
Новобранец
Новобранец




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyПон Окт 01, 2012 8:43 pm

Колега,не се двоуми повече!Взимай Ф-75,няма да съжаляваш.Аз лично го имам от 7месеца и никога не ме е подвеждал.Страшна машина!
Ще ти трябва известно време за да станете едно.Иначе е страшна резачка.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyПон Окт 01, 2012 8:57 pm

scratch -То и до пара опира -Я май ша заложим на Текнетикс Т2 -Кат казва колегата Анди999 -Момчетата никога не порастват-сал играчките стават по скъпи -Якооооо..................................................-и си е така Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyПон Окт 01, 2012 9:30 pm

Колегата пита кое е по-добро, а не кое е по-евтино. Ф75 няма конкуренция. Както съм казал в предишни постове, ф75 не е металотърсач, а металонамирач...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyПон Окт 01, 2012 9:32 pm

Шашо 2


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyПон Окт 01, 2012 9:55 pm

-Разпраям за Teknetics T 2 бе,не за гъдулката на комшията ти................................... Cool ps -Между другото Т 2 -ката можеш да я видиш и на една цена и по скъпа от Ф75 -зависи кой е Продавача................................ Wink Cool
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyВто Окт 02, 2012 8:08 am

Прав си колега Стан960.
Продавача може да иска за Т2 и пари като за GPX 4500. Но няма нормален търсач да даде исканата сума. При равни цени всеки би предпочел Ф75 пред Т2.
Наслука.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyВто Окт 02, 2012 6:11 pm

jordan_nenov написа:
Колегата пита кое е по-добро, а не кое е по-евтино. Ф75 няма конкуренция. Както съм казал в предишни постове, ф75 не е металотърсач, а металонамирач...
В големо заблуждение си Smile Че е добър,добър е,ма чак да няма конкуренция.... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyВто Окт 02, 2012 10:15 pm

jordan_nenov написа:
Прав си колега Стан960.
Продавача може да иска за Т2 и пари като за GPX 4500. Но няма нормален търсач да даде исканата сума. При равни цени всеки би предпочел Ф75 пред Т2.
Наслука.
-ЧЕти повеке баце - Иноваторските идей идват от същите хора и от същият Екип измислили последните модели и на Текнетикс и на Ф-серията на Фишер.................................... Laughing ps-Иначе Дейв Джонсън поставя Т2 дори над Ф75, понеже Ф75 е създаден специално за Американският пазар а разтегливата скала на дискриминация на желязо при Т2 го прави по подходящ за търсене на реликви.Все неща дето вие от Г.Малина не им обръщате внимание ма то нормално -27 месеца бех у подделението в Радин дол та ви знам праволинейният начин на мислене...................................... Laughing Laughing Laughing


Последната промяна е направена от stan960 на Вто Окт 02, 2012 10:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
анди999
Новобранец
Новобранец




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyВто Окт 02, 2012 10:20 pm

Здравей колега bobo.Кой апарат смяташ,че конкуорира F-75 и е по–добър от него и каква му е цената?Мнението на някои колеги е че Вектра 3 е по–дълбок и с по–добра дискриминация.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 2 EmptyВто Окт 02, 2012 10:46 pm

stan960 написа:
jordan_nenov написа:
Прав си колега Стан960.
Продавача може да иска за Т2 и пари като за GPX 4500. Но няма нормален търсач да даде исканата сума. При равни цени всеки би предпочел Ф75 пред Т2.
Наслука.
-ЧЕти повеке баце - Иноваторските идей идват от същите хора и от същият Екип измислили последните модели и на Текнетикс и на Ф-серията на Фишер.................................... Laughing ps-Иначе Дейв Джонсън поставя Т2 дори над Ф75, понеже Ф75 е създаден специално за Американският пазар а разтегливата скала на дискриминация на желязо при Т2 го прави по подходящ за търсене на реликви.Все неща дето вие от Г.Малина не им обръщате внимание ма то нормално -27 месеца бех у подделението в Радин дол та ви знам праволинейният начин на мислене...................................... Laughing Laughing Laughing

АААААА, аз съм от Белопопци и съм с криволинейно мислене, а онези от Горна Малина са с праволинейното. А ти в кой батальон беше и кога служи там?


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
 
дайте съвет за фабричен металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
»  Купувам фабричен металдетектор
» Моля дайте съвет
» дайте съвет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: