Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum mask nokta Simplex Майнлаб Coil kupuvam GOLD VANQUISH wave врътка miladinka tesoro нишани lorenz nexus Minelab голден Fisher deus TEKNETICS 5000 пират грунда маск prodavam
 

 даите мнения колеги

Go down 
+12
гущера
бобо
jordan_nenov
pechkata
Golden Mask
кирката
ivanasen
7hills
Gandalf
bobi31
lomidol
pe6ternqka
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 12:45 pm

Gandalf написа:
jordan_nenov написа:
Gandalf написа:
jordan_nenov написа:
Всичко опира до финансовите възможности на човека. Ф2 и Ф4 са от ниския клас детектори. Ф5 влиза в средния клас и Ф70, Ф75 и Ф75 лтд са от високия клас детектори. Ф2 и Ф4 са наистина доста слаби машини. За мен пътя който трябва да извърви един търсач е следния: Ф2 или Ф4 като първи детектор, после някоя от българските бангии или Ф5, след което да се мине на Ф75, ХП или Майнлаб.
Това е колеги.
И се отнася до металдетектинг. Някой ще кажат че ГПХ серията най-става. Да ама не. Тя става за самородно злато. И за целта която преследваме не става. Ако се събира и дълбокоземно желязо, пак ГПХ.
Късмет !




За да минеш през тези детектори, трябва да имаш в джоба!! И не мога да разбера защо се препоръчват нисък клас МД-ри на начинаещи! Каква е разликата да се учиш на ф4 и на Ф75? На това време не може да си купуваш ефтини детектори на които да се учиш и после да си купиш някакъв скъп. Друг е въпроса с парите на купувача, дали ги има или не. Smile

Неможе да караш кола от формула 1, ако не си минал през обикновена кола или не си роден талант...







Стига бе човек, това са глупости на търкалета. Ти какво си мислиш че хората са прости и ако дадеш металдетектор на някои няма да се научи като теб ли???

Браво , Колега за активността Ти във форума! Хареса ми темата която пусна за класация на БГ апарати. Има я вече / горе долу за мен е реална по - отношение на продаваемост на уредите/. Значи от БГ апаратите вече , може да се избереш. След това пуснах тема до 1000лв. кой бихте предпочели – също имаше даста коментари и от там можеш спокойно да си направиш извода , какъв МД може да си избереш. Остава да пусна и тема – ако имахте над 1000лв. , какъв МД бихте избрали да си купите и там да се направи дискусия и вече от всичките коментари може спокойно да си избереш МД. Успех в избора и след това наслука! Поздрави! Very Happy




Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 12:57 pm

Може да отворим и тема: Как да се сдобием с пари за хобито...ха ха ха
защото за модели и качества се изяснихме до-край Very Happy
в крайна сметка всеки прави покупка спрямо джоба си,защото винаги са ми били смешни хората които ходят "голи и боси"ама тегли кредит и си купува примерно телефон за 1000лв
Другия вариант е да си правиш сметката-голяма инвестиция с цел реализация и печалба
Всеки го сърби различно! Cool
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:03 pm

гущера написа:
Може да отворим и тема: Как да се сдобием с пари за хобито...ха ха ха
защото за модели и качества се изяснихме до-край Very Happy
в крайна сметка всеки прави покупка спрямо джоба си,защото винаги са ми били смешни хората които ходят "голи и боси"ама тегли кредит и си купува примерно телефон за 1000лв
Другия вариант е да си правиш сметката-голяма инвестиция с цел реализация и печалба
Всеки го сърби различно! Cool

Браво , Колега за това изказване.
Наистина има хора , които незнаят на кой свят ходят и не им пука за утрешният ден и после се чудят как да връщат парите.
Хубавото е че има и находчиви хора , които са играчи и знаят кога да рискуват и печелят , но ако загубят са премерили риска и това не е фатална загуба. Шапка им свалям на тези хора.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:08 pm

"Значи, само по начинът ти на мислене мога да кажа че си възрастен човек, дето викаме ние "от старата генераця"!! Още с мислите от едно време. По твоята логика, кандидат шофьорите трябва да се учат на кормуването на Лади и Жигулита, и после като минат курса да си купуват по скъпи коли!!!!!"

Ако съдя по твоите изказвания, ти си от тези дето се раждате с всичко набито в главите ! Всичко ви е ясно и знаете.
Някъде да видя да те карам да купуваш руски изгъзици?

Като ти казвам, че трябва да минеш по всички стъпала, това незначи че сънувам. Преди да се качиш на БМВ-то, трябва да покараш поне Опел.
Нали виждаш колко мъртви герои има - те са тези дето като теб разсъждават !

Неможе направо да е-беш, първо трябва да целуваш !!! Запомни го меото момче, щото това е златно правило и ще ти трябва много в живота оттук, настене !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:11 pm

Gandalf написа:



Аз теми каквито искам ще пускам. Пускал съм с цел да се науча на нещо. Ти за "еволюция" да си чувал??? Май не си! Виж в гугъл какво означава.

Аз навремето бах маймуна. После еволюирах и станах човек. Драго ми е че моя род започва оттам дето свършва твоя.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:13 pm

Ами така е!
Идва един момент в живота,когато трябва да пораснеш-колкото и да не ти се иска Cool
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:15 pm

Gandalf написа:



Сега ще ти разправям една история от преди две години. Значи пак като сега, се зарибих от едно клипче което гледах случайно, за устройство което прави икономия на колата. Така ми стана любопитно че като се хванах, и за 2 месеца си го направих. И това ти го казва човек който и хабер си няма от електроника. Става въпрос за "Водородна Клетка". Ти ако направиш нещо подобно ела и ми са обади. Просто начинът ти на мислене няма да ти позволи!! Който не вярва ако иска и снимки на клетката ще постна!! А, ти ще ми разправяш че начинаещите нямали да могат да се научат....

Аз приятелю мой дори имам патентовани изобретения. Който ме познава, знае че не лая като теб, а говоря истината. Нещата които съм създал до момента, се ползват и ще се ползват години напред. За теб, който си се скрил зад някакъв ник това е непонятно. Излез със истинското си име и нека хората които те познават, да кажат излиза ли нещо от теб или си само лаладжия.
Успех в новите открития !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:16 pm

jordan_nenov написа:
"Значи, само по начинът ти на мислене мога да кажа че си възрастен човек, дето викаме ние "от старата генераця"!! Още с мислите от едно време. По твоята логика, кандидат шофьорите трябва да се учат на кормуването на Лади и Жигулита, и после като минат курса да си купуват по скъпи коли!!!!!"

Ако съдя по твоите изказвания, ти си от тези дето се раждате с всичко набито в главите ! Всичко ви е ясно и знаете.
Някъде да видя да те карам да купуваш руски изгъзици?

Като ти казвам, че трябва да минеш по всички стъпала, това незначи че сънувам. Преди да се качиш на БМВ-то, трябва да покараш поне Опел.
Нали виждаш колко мъртви герои има - те са тези дето като теб разсъждават !

Неможе направо да е-беш, първо трябва да целуваш !!! Запомни го меото момче, щото това е златно правило и ще ти трябва много в живота оттук, настене !



Не е така, и ти го разбра но не можеш да го признаеш!! Ако беше така, да мислят всички хора до сега нямаше да сме развити в нищо. А какво да кажем на хората които направо са си купили БМВ. Че са единици ли? Да не забравяме че има и други умни хора!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:19 pm

Gandalf написа:
jordan_nenov написа:
"Значи, само по начинът ти на мислене мога да кажа че си възрастен човек, дето викаме ние "от старата генераця"!! Още с мислите от едно време. По твоята логика, кандидат шофьорите трябва да се учат на кормуването на Лади и Жигулита, и после като минат курса да си купуват по скъпи коли!!!!!"

Ако съдя по твоите изказвания, ти си от тези дето се раждате с всичко набито в главите ! Всичко ви е ясно и знаете.
Някъде да видя да те карам да купуваш руски изгъзици?

Като ти казвам, че трябва да минеш по всички стъпала, това незначи че сънувам. Преди да се качиш на БМВ-то, трябва да покараш поне Опел.
Нали виждаш колко мъртви герои има - те са тези дето като теб разсъждават !

Неможе направо да е-беш, първо трябва да целуваш !!! Запомни го меото момче, щото това е златно правило и ще ти трябва много в живота оттук, настене !



Не е така, и ти го разбра но не можеш да го признаеш!! Ако беше така, да мислят всички хора до сега нямаше да сме развити в нищо. А какво да кажем на хората които направо са си купили БМВ. Че са единици ли? Да не забравяме че има и други умни хора!!

Ти като се качваш по стълбите, защо от първото стъпало не скачаш направо на десетото?

Има ПЪТ който трябва да се извърви.

И когато се обърка ПЪТЯ, тогава стават злополуките !!!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:24 pm

jordan_nenov написа:
Gandalf написа:
jordan_nenov написа:
Всичко опира до финансовите възможности на човека. Ф2 и Ф4 са от ниския клас детектори. Ф5 влиза в средния клас и Ф70, Ф75 и Ф75 лтд са от високия клас детектори. Ф2 и Ф4 са наистина доста слаби машини. За мен пътя който трябва да извърви един търсач е следния: Ф2 или Ф4 като първи детектор, после някоя от българските бангии или Ф5, след което да се мине на Ф75, ХП или Майнлаб.
Това е колеги.
И се отнася до металдетектинг. Някой ще кажат че ГПХ серията най-става. Да ама не. Тя става за самородно злато. И за целта която преследваме не става. Ако се събира и дълбокоземно желязо, пак ГПХ.
Късмет !




За да минеш през тези детектори, трябва да имаш в джоба!! И не мога да разбера защо се препоръчват нисък клас МД-ри на начинаещи! Каква е разликата да се учиш на ф4 и на Ф75? На това време не може да си купуваш ефтини детектори на които да се учиш и после да си купиш някакъв скъп. Друг е въпроса с парите на купувача, дали ги има или не. Smile

Неможе да караш кола от формула 1, ако не си минал през обикновена кола или не си роден талант...
Е, ти пък,да не би летците изтребители да ги качват първо на самолета на братя Райт ShockedВъпреки че scratch scratch scratch Има логика Very Happy Общо взето -и двамате сте прави,не се карайте. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:26 pm



Казваш ми че си толкова умен, а дори и не разбра какво исках да ти кажа с примера за клетката!! Аз патенти нямам, няма и да издавам, не съм претендирал че съм по умен от теб или от който и да било за разлика от тебе с твоите патенти! Мисълта ми беше че не е нещо сложно да се научиш да работиш на скъп детектор от колкото го изкара ти! За теб може да е било, но не си мисли че и на другите ще е! Жалко че не мога да си го позволя този Ф5, да ти покажа къде е истината. Не се крия, и не съм лаладжия! До сега в моя живот каквото съм казал съм го правил, може да не е било веднага но е ставало! Просто нямаш какво да кажеш и почваш да обиждаш, с това че съм се крил, лаладжия и да съм излезел да ме видели хората. Пич не мислиш правилно!!! Знам че ти е кофти като чуваш истината от по малък от теб човек, който не е изобретил нищо!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:29 pm

бобо написа:
jordan_nenov написа:
Gandalf написа:
jordan_nenov написа:
Всичко опира до финансовите възможности на човека. Ф2 и Ф4 са от ниския клас детектори. Ф5 влиза в средния клас и Ф70, Ф75 и Ф75 лтд са от високия клас детектори. Ф2 и Ф4 са наистина доста слаби машини. За мен пътя който трябва да извърви един търсач е следния: Ф2 или Ф4 като първи детектор, после някоя от българските бангии или Ф5, след което да се мине на Ф75, ХП или Майнлаб.
Това е колеги.
И се отнася до металдетектинг. Някой ще кажат че ГПХ серията най-става. Да ама не. Тя става за самородно злато. И за целта която преследваме не става. Ако се събира и дълбокоземно желязо, пак ГПХ.
Късмет !




За да минеш през тези детектори, трябва да имаш в джоба!! И не мога да разбера защо се препоръчват нисък клас МД-ри на начинаещи! Каква е разликата да се учиш на ф4 и на Ф75? На това време не може да си купуваш ефтини детектори на които да се учиш и после да си купиш някакъв скъп. Друг е въпроса с парите на купувача, дали ги има или не. Smile

Неможе да караш кола от формула 1, ако не си минал през обикновена кола или не си роден талант...
Е, ти пък,да не би летците изтребители да ги качват първо на самолета на братя Райт ShockedВъпреки че scratch scratch scratch Има логика Very Happy Общо взето -и двамате сте прави,не се карайте. Very Happy

А летците преди да се качат на изтребител - знаеш ли колко време бръмчат в симулатора???

Така че и ти си прав за логиката. Ние не се караме, а защитаваме две различни тези. Едната е на младата генерация, адругата е на старата генерация към която имам щастието да принадлежа !!!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:30 pm

Всички сте прави!
- А моето мнение, е че ако колегата Gandalf не му се занимава да сменя различни метал детектори БГ - западни, от малък към голям клас и т.н., и иска направо да спести за класен детектор, то правилният избор е Ф75, защото е много опростен и лесен от към меню, и работа с него, както за напреднали, така и за начинаещи! С малко помощ и указания от приятел си в час на часа!
- Поне аз така направих и мислех долу-горе като него, за което никак даже не съжалявам! Cool
УСПЕХ!


Умът не е добродетел, а качество!


Последната промяна е направена от fishera80 на Пон Фев 11, 2013 1:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:31 pm

jordan_nenov написа:
Gandalf написа:
jordan_nenov написа:
"Значи, само по начинът ти на мислене мога да кажа че си възрастен човек, дето викаме ние "от старата генераця"!! Още с мислите от едно време. По твоята логика, кандидат шофьорите трябва да се учат на кормуването на Лади и Жигулита, и после като минат курса да си купуват по скъпи коли!!!!!"

Ако съдя по твоите изказвания, ти си от тези дето се раждате с всичко набито в главите ! Всичко ви е ясно и знаете.
Някъде да видя да те карам да купуваш руски изгъзици?

Като ти казвам, че трябва да минеш по всички стъпала, това незначи че сънувам. Преди да се качиш на БМВ-то, трябва да покараш поне Опел.
Нали виждаш колко мъртви герои има - те са тези дето като теб разсъждават !

Неможе направо да е-беш, първо трябва да целуваш !!! Запомни го меото момче, щото това е златно правило и ще ти трябва много в живота оттук, настене !



Не е така, и ти го разбра но не можеш да го признаеш!! Ако беше така, да мислят всички хора до сега нямаше да сме развити в нищо. А какво да кажем на хората които направо са си купили БМВ. Че са единици ли? Да не забравяме че има и други умни хора!!

Ти като се качваш по стълбите, защо от първото стъпало не скачаш направо на десетото?

Има ПЪТ който трябва да се извърви.

И когато се обърка ПЪТЯ, тогава стават злополуките !!!





Не можеш да ми дадеш правилен пример! Това със стъпалата няма общо. Аз не се карам, просто ми е нервно като някой мисли по стария начин. Не може в това време дето е напреднала цивилизацията сравнително много от преди времето на Ненов, човек да мисли по този начин!! Просто е недопустимо за мен. Smile Всеки гледа да върви напред а той на зад.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:35 pm

Gandalf написа:


Казваш ми че си толкова умен, а дори и не разбра какво исках да ти кажа с примера за клетката!! Аз патенти нямам, няма и да издавам, не съм претендирал че съм по умен от теб или от който и да било за разлика от тебе с твоите патенти! Мисълта ми беше че не е нещо сложно да се научиш да работиш на скъп детектор от колкото го изкара ти! За теб може да е било, но не си мисли че и на другите ще е! Жалко че не мога да си го позволя този Ф5, да ти покажа къде е истината. Не се крия, и не съм лаладжия! До сега в моя живот каквото съм казал съм го правил, може да не е било веднага но е ставало! Просто нямаш какво да кажеш и почваш да обиждаш, с това че съм се крил, лаладжия и да съм излезел да ме видели хората. Пич не мислиш правилно!!! Знам че ти е кофти като чуваш истината от по малък от теб човек, който не е изобретил нищо!!

Нали знаеш, че и Архимед е открил случайно закона, като го е друснала ябълката по тиквата. Хубаво е да се бориш и да се налагаш, но само когато си прав. Има неща наречени опит, рутина... или история с една дума. А сега неразбрах кава е истината ако държиш ф5 в ръцете си. А за правилното и логическо мислене, мога да ти кажа че съм един от малкото във форума, който го владее до съвършенство, защото по професия съм програмист на ЕИТ и ако нямаш такова мислене, нито една програма сътворена от теб няма да върви или няма да работи правилно. Хората занимаващи се със софтуер могат да ти го кажат същото.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:35 pm

fishera80 написа:
Всички сте прави!
- А моето мнение, е че ако колегата Gandalf не му се занимава да сменя различни метал детектори БГ - западни, от малък към голям клас и т.н., и иска направо да спести за класен детектор, то правилният избор е Ф75, защото е много опростен и лесен от към меню, и работа с него, както за напреднали така, и за начинаещи! С малко помощ и указания от приятел си в час на часа!
- Поне аз така направих и мислех долу-горе като него, за което никак даже не съжалявам! Cool
УСПЕХ!




Г-н Ненов, прочетете този пост на "fishera80". Той без да иска ви постави на мястото си. С това той доказа моят спор. Ако бях на ваше място щях да си наведа главата виновно, макар и пред компа дето няма да ви види никой. Fishera80, къде си бе да ти стисна ръката! Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:38 pm

И ще ти дам един последен съвет засега колега Gandalf:
Като избираш металдетектор, гледай да има функция за отхвърляне или приобщаване на група метали. Например при фишерите това е функцията NOTCH !
Късмет !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:41 pm

jordan_nenov написа:
Gandalf написа:


Казваш ми че си толкова умен, а дори и не разбра какво исках да ти кажа с примера за клетката!! Аз патенти нямам, няма и да издавам, не съм претендирал че съм по умен от теб или от който и да било за разлика от тебе с твоите патенти! Мисълта ми беше че не е нещо сложно да се научиш да работиш на скъп детектор от колкото го изкара ти! За теб може да е било, но не си мисли че и на другите ще е! Жалко че не мога да си го позволя този Ф5, да ти покажа къде е истината. Не се крия, и не съм лаладжия! До сега в моя живот каквото съм казал съм го правил, може да не е било веднага но е ставало! Просто нямаш какво да кажеш и почваш да обиждаш, с това че съм се крил, лаладжия и да съм излезел да ме видели хората. Пич не мислиш правилно!!! Знам че ти е кофти като чуваш истината от по малък от теб човек, който не е изобретил нищо!!

Нали знаеш, че и Архимед е открил случайно закона, като го е друснала ябълката по тиквата. Хубаво е да се бориш и да се налагаш, но само когато си прав. Има неща наречени опит, рутина... или история с една дума. А сега неразбрах кава е истината ако държиш ф5 в ръцете си. А за правилното и логическо мислене, мога да ти кажа че съм един от малкото във форума, който го владее до съвършенство, защото по професия съм програмист на ЕИТ и ако нямаш такова мислене, нито една програма сътворена от теб няма да върви или няма да работи правилно. Хората занимаващи се със софтуер могат да ти го кажат същото.



Пак изтъкваш колко си умен, с това за програмиста! Казвам ти няма общо с това какъв си и с какво се занимаваш! Той и Веселин Топаловв е с Основно образование ама стана световен шампион по шах.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:43 pm




Мерси за съвета, дано не е подвеждащ. И аз се отказвам от спора защото никой няма да отстъпи, така като гледам! Smile Успех и на теб!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:44 pm

Gandalf написа:
fishera80 написа:
Всички сте прави!
- А моето мнение, е че ако колегата Gandalf не му се занимава да сменя различни метал детектори БГ - западни, от малък към голям клас и т.н., и иска направо да спести за класен детектор, то правилният избор е Ф75, защото е много опростен и лесен от към меню, и работа с него, както за напреднали така, и за начинаещи! С малко помощ и указания от приятел си в час на часа!
- Поне аз така направих и мислех долу-горе като него, за което никак даже не съжалявам! Cool
УСПЕХ!




Г-н Ненов, прочетете този пост на "fishera80". Той без да иска ви постави на мястото си. С това той доказа моят спор. Ако бях на ваше място щях да си наведа главата виновно, макар и пред компа дето няма да ви види никой. Fishera80, къде си бе да ти стисна ръката! Very Happy Very Happy Very Happy

А вие господин Gandalf, може да запитате г-н fishera80 дали несъм му помогнал в избора, настройки и работа с фишера.
Ако отричах цялата еволюция и вървях назад, щях от фишера да слезна на ГМ4, примерно, след което на Гарет аце 150 и накрая на лозови пръчки...
Да даде Господ да си купиш Ф75, и тогава да подновим нашите спорове за сложната и проста техника. Това че се работи лесно с фишера, щото има само 4 копчета, незначи че е лесна машина...
Наистина с нея може да почнеш да работиш на десетата минута, но ще постигнеш работата която позволява машината чак след 2 години работа с машината.
Успехи !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:47 pm

jordan_nenov написа:
Gandalf написа:
fishera80 написа:
Всички сте прави!
- А моето мнение, е че ако колегата Gandalf не му се занимава да сменя различни метал детектори БГ - западни, от малък към голям клас и т.н., и иска направо да спести за класен детектор, то правилният избор е Ф75, защото е много опростен и лесен от към меню, и работа с него, както за напреднали така, и за начинаещи! С малко помощ и указания от приятел си в час на часа!
- Поне аз така направих и мислех долу-горе като него, за което никак даже не съжалявам! Cool
УСПЕХ!




Г-н Ненов, прочетете този пост на "fishera80". Той без да иска ви постави на мястото си. С това той доказа моят спор. Ако бях на ваше място щях да си наведа главата виновно, макар и пред компа дето няма да ви види никой. Fishera80, къде си бе да ти стисна ръката! Very Happy Very Happy Very Happy

А вие господин Gandalf, може да запитате г-н fishera80 дали несъм му помогнал в избора, настройки и работа с фишера.
Ако отричах цялата еволюция и вървях назад, щях от фишера да слезна на ГМ4, примерно, след което на Гарет аце 150 и накрая на лозови пръчки...
Да даде Господ да си купиш Ф75, и тогава да подновим нашите спорове за сложната и проста техника. Това че се работи лесно с фишера, щото има само 4 копчета, незначи че е лесна машина...
Наистина с нея може да почнеш да работиш на десетата минута, но ще постигнеш работата която позволява машината чак след 2 години работа с машината.
Успехи !



Не ми се спори! Предполагам се досещате какъв може да ми е отговорът на този пост. Така можем да продължим дълго!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:48 pm

Съвета ми не е подвеждащ. Това е много важна функция. За съжаление доколкото зная, никой от БГ производителите не я предлагат в техните детектори. Ако си чул за пеещи камъни, то с тази функция пак си бачкаш, дето другите бягат като дявол от тамян.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:51 pm

Тъй като с тези писаници станах форумен търсач, отивам да се коригирам - на полето. Там ще видим кой кум, кой сват, кой на булката брат. Късмет на всички колеги, които търсят реално, а не на думи в ъв форума !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:55 pm

Абе сичкото хубуу,ма тъй дет накрая пак изтипосахте тоз ф 75,че бил върхът на сладоледа,бааахти Razz Razz Razz Напрао ми развалихте следобеда стена стена Laughing
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



даите мнения колеги  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даите мнения колеги    даите мнения колеги  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 1:55 pm

Gandalf написа:
fishera80 написа:
Всички сте прави!
- А моето мнение, е че ако колегата Gandalf не му се занимава да сменя различни метал детектори БГ - западни, от малък към голям клас и т.н., и иска направо да спести за класен детектор, то правилният избор е Ф75, защото е много опростен и лесен от към меню, и работа с него, както за напреднали така, и за начинаещи! С малко помощ и указания от приятел си в час на часа!
- Поне аз така направих и мислех долу-горе като него, за което никак даже не съжалявам! Cool
УСПЕХ!




Г-н Ненов, прочетете този пост на "fishera80". Той без да иска ви постави на мястото си. С това той доказа моят спор. Ако бях на ваше място щях да си наведа главата виновно, макар и пред компа дето няма да ви види никой. Fishera80, къде си бе да ти стисна ръката! Very Happy Very Happy Very Happy


Тук съм, пред компютъра!
А ти ако се сдобиеш със 75-ца на Фишер, се консултирай точно с бате Данчо. Той е много в час с тях и никога няма да ти откаже съвет или помощ при прохождане с Ф75 или друга услуга!
- Първите ми стъпки с Фишера и изобщо в метал детектинга, бяха с негова помощ, както може би винаги ще се обръщам и за нови съвети към него. За което, не ме е срам да си призная най-официално и за което сърдечно му БЛАГОДАРЯ!
Да си ни жив и здрав, бате Данчо и все така да ни оказваш помощ при нужда!
Cool Cool Cool


Умът не е добродетел, а качество!
Върнете се в началото Go down
 
даите мнения колеги
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ((Вище това, даите мнение! ))
» DD антена с размер 10 х 10 см .даите мнение!
» Даите Акъл.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: