Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher deus kupuvam wave Spectrum нишани GOLD врътка lorenz TEKNETICS prodavam nokta пират nexus Simplex miladinka грунда 5000 голден Coil mask Minelab VANQUISH Майнлаб tesoro маск
 

 Тест на Голден маск 2 в Тетевенско

Go down 
+31
koceto
borislav123
FELIX
adventurer
OFROAD
bobi31
RelicHuntingVT
charon
trakieca
bai_georgi
stanislav1916
Gandalf
sitalk
Avrelian
BEKS
imperio
atina
бобо
Golden Mask
astervil
Podlecii.avg
manchi_81
jordan_nenov
nasko75
ivanasen
pet1r90
Mladencho
Трибал-М
pechkata
kronos555
the_lefty
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyВто Юли 30, 2013 6:20 pm

че го пее цвят го пее,но що не снимат какво показва телевизора и що не пробваха и със черен метал.......
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyВто Юли 30, 2013 6:36 pm

Mladencho написа:
че го пее цвят го пее,но що не снимат какво показва телевизора и що не пробваха и със черен метал.......
Напротив - нека Фишержиите да кажат на какво е този звук...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyВто Юли 30, 2013 6:49 pm

pechkata написа:
Mladencho написа:
че го пее цвят го пее,но що не снимат какво показва телевизора и що не пробваха и със черен метал.......
Напротив - нека Фишержиите да кажат на какво е този звук...

Фишера е в режим на АЛЛ МЕТАЛ, а там звукова дискриминация няма, там има само дискриминация на дисплея.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyВто Юли 30, 2013 8:03 pm

astervil написа:
pet1r90 написа:
astervil написа:
pechkata написа:
pet1r90 написа:

на чиста почва  f75 не струва който каквото иска да говори , на по тежка може да е по добре спрямо други модели от неговия клас но за мен  това не е уред които да струва   толкова пари
Петре не знам кое те кара да мислиш така ама на този клип показва завидна дълбочина...
https://www.youtube.com/watch?v=VrKeStMo_vw
Вярно е,че изчернява сигнала,но със щатната сонда,която не е променяна от 100год.Също зависи и от вида на почвата./ако съдържа много желязо/ Сега с новите модели сонди /както и руснака показа/се държи съвсем прилично и трудно могат да го бият други модели от този клас.
стига циркове ,  авера  си взел тази сонда , едно че тежи друго че  дълбочина пак НЯМА .
във въздуха  f75 няма равен но в земята  изобщо  го няма .....
Означава ли,че на когото си продал F75,го е захвърлил на боклука,и е пил една студена вода,което не ми се вярва.А щом във Бургаско Фишерите и T2 работят на прилични дълбочини значи са мн.добри монетари.В чисти почви не съм го изпробвал,защото не съм попадал на  такава,но в тежка минерализирана  лева го хващам на около 30 см.на диск.На All metal вече е към 35см.Това е в Странджата.
Е,има и места в Странджа,където може да се случи това,,но е така ,защото и тук има места с ниска минерализация,но в 80% от случаите Ф 75 дава лева цвят на около 5–7 см.От там надолу,ако въобще го хване е желязо.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyВто Юли 30, 2013 9:03 pm

Навремето като ходех с една гадулка, фишера с които ходеше един колега до мене ми се виждаше плитък на половина а си береше сигнали дори на плитко,после тръгна мълвата че колкото лови въздушно толкова и в земята с малки разлики а може и да е вярно!bounce 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyВто Юли 30, 2013 9:37 pm

the_lefty написа:
Така е чичо Манчо за оруденото,ама къде ги античните сигнали на плитко в нашия район?
как така КЪДЕ ГИ?????? що ме караш да пея неща за които е забранено да пея и то точно тук!!!!!! точно в нашия район е ФУЛ от антични сигнали и то на много ПЛИТКО!!!! плитко ама и много силно замърсено със железни отпадъци!!! точно там в момента Фишерите вадят невероятни сигнали, оособенно Ф5 !!!! нема начин братле, то са е видяло че ще правим среща на обекта и тогава ще видим кой с какъв коефициент на полезно действие разполага Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСря Юли 31, 2013 1:45 pm

Хей човек никой не спори че Мaскaтa където имa много железa и цветни сигнaли близко един до друг ожелязaвa и от тaм се опускaт сигнaли,но вие срaвнявaте рaзлични ценови клaсове детектори примерно F75 и GM2.
Cool 
ЖИВИ И ЗДРAВИ!
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСря Юли 31, 2013 2:43 pm

То вашата е все едно ловджии да се карат на кой пушката трепе по-хубаво прасета Very Happy Ама никой не казва за джепането, едно да гърмиш с бренеке или 13 нули, друго е да му палиш козината на гърба с пилешки съчми Very Happy Та и вашата така, борите разни апарати, ама тва че има различни сонди (едни за замърсено, едни за дълбоко) никой не го ебе да спомене. Един Фишер Ф5 с малка концентрична сондичка ще отвее плявата на замърсено на  Деус, Сигнум, или F75 ако са с антени като летящи чинии от 32 сантима нищо че са по над 1500 лева Very Happy


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСря Юли 31, 2013 3:27 pm

imperio написа:
То вашата е все едно ловджии да се карат на кой пушката трепе по-хубаво прасета Very Happy Ама никой не казва за джепането, едно да гърмиш с бренеке или 13 нули, друго е да му палиш козината на гърба с пилешки съчми Very Happy Та и вашата така, борите разни апарати, ама тва че има различни сонди (едни за замърсено, едни за дълбоко) никой не го ебе да спомене. Един Фишер Ф5 с малка концентрична сондичка ще отвее плявата на замърсено на  Деус, Сигнум, или F75 ако са с антени като летящи чинии от 32 сантима нищо че са по над 1500 лева Very Happy

Прав си, така е. Но ние след като ще си мерим пушките, това предполага при равни условия. Вече ако е замърсено и антената е голяма, това е за сметка на некъдърниците - тези които имат необходимата техника, но не знаят да я ползват по предназначение. Късмет колеги!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСря Юли 31, 2013 4:32 pm

той апарата като не си работи добре на змърсено,ако искаш и 5 см сонда му сложи,се същи х.й ще си е....

пример - https://www.youtube.com/watch?v=nfQEj17u32w

само не ми казвайте,настроките това настройките онова ... Very Happy 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСря Юли 31, 2013 5:32 pm

Mladencho написа:
той апарата като не си работи добре на змърсено,ако искаш и 5 см сонда му сложи,се същи х.й ще си е....

пример - https://www.youtube.com/watch?v=nfQEj17u32w

само не ми казвайте,настроките това настройките онова ... Very Happy 

В огромно заблуждение си. Значението на големината на сондата в замърсено е страшно важно. В даден момент от маха в по-малката антена има един сигнал, който бързия апарат го идентифицира. Не така стои въпроса с голямата антена. В нейния обсег едновременно може да има два или няколко сигнала, които запушват антената и апарата идентифицира най-силния. Това е най-общо казано.
Късмет колеги !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСря Юли 31, 2013 5:58 pm

Че е от полза да е малка антената съм съгласен,но като е калпав апарата(бавен),каквато и антена да му сложиш все тая.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСря Юли 31, 2013 6:06 pm

Mladencho написа:
Че е от полза да е малка антената съм съгласен,но като е калпав апарата(бавен),каквато и антена да му сложиш все тая.

В по-горния пост съм подчертал, че бързината /скоростта на възстановяване/ е най-важната за замърсен район. За такъв район - бърз апарат + малка сонда + КЪСМЕТ !
Наслука колеги !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСря Юли 31, 2013 6:42 pm

Mladencho написа:
Че е от полза да е малка антената съм съгласен,но като е калпав апарата(бавен),каквато и антена да му сложиш все тая.
Този сорекс върху който акцентираш е от най скапаните и не се знае как е настроен
http://m.youtube.com/watch?v=FoMcJ3CnAsk
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСря Юли 31, 2013 6:44 pm

Колеги имам въпрос към вас който имате опит с маските,дали ако си взема кръгла стандартна сонда(мисля че беше около 26см) няма да е по-добре за замърсени или орудени места?
scratch scratch scratch 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyЧет Авг 01, 2013 9:43 pm

jordan_nenov написа:

В по-горния пост съм подчертал, че бързината /скоростта на възстановяване/ е най-важната за замърсен район. За такъв район - бърз апарат + малка сонда + КЪСМЕТ !
Наслука колеги !
И това е Фишер Ф75...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСъб Авг 03, 2013 8:07 pm

pechkata написа:
jordan_nenov написа:

В по-горния пост съм подчертал, че бързината /скоростта на възстановяване/ е най-важната за замърсен район. За такъв район - бърз апарат + малка сонда + КЪСМЕТ !
Наслука колеги !
И това е Фишер Ф75...
позна Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСъб Авг 03, 2013 8:37 pm

https://www.youtube.com/watch?v=L-4qE6-piOM&feature=youtu.be
ГЛЕДАЙ ТЕ!!!
Много интересно когато почти търкам сондата над предметите и проверявам надлъжно по пирона дава желязо,а като вдигна сондата примерно на 20см и дава цвят.


Последната промяна е направена от the_lefty на Съб Авг 03, 2013 10:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyСъб Авг 03, 2013 10:03 pm

https://www.youtube.com/watch?v=6admxbEnWUw
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyНед Авг 04, 2013 12:05 am

the_lefty написа:
https://www.youtube.com/watch?v=L-4qE6-piOM&feature=youtu.be
ГЛЕДАЙ ТЕ!!!
Много интересно когато почти търкам сондата над предметите и проверявам надлъжно по пирона дава желязо,а като вдигна сондата примерно на 20см и дава цвят.
Това не трябва да те притеснява,всички апарати го правят тоя номер,от далече дават желязото цвят а като доближиш вече го идентифицират правилно, обаче тоя номер става само ВЪЗДУШНО!(и в земята на големи железа)така,че търкай спокойно.

п.п.Очаквай Печката да ти каже,че клипа ти е манипулиран.


Последната промяна е направена от BEKS на Нед Авг 04, 2013 10:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyНед Авг 04, 2013 9:20 am

the_lefty написа:
Колеги имам въпрос към вас който имате опит с маските,дали ако си взема кръгла стандартна сонда(мисля че беше около 26см) няма да е по-добре за замърсени или орудени места?
scratch scratch scratch 

 Тя е най добрата.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyНед Авг 04, 2013 11:23 am

Не всички модели го правят този номер...


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rWYkyaZPA34
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyНед Авг 04, 2013 12:14 pm

pechkata написа:
Не всички модели го правят този номер...


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rWYkyaZPA34
Ей Печка на всички други Маските Башка,само твойта Бам-Башка!Обясни на човека ,че с тази голяма антена номера просто не става.
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyНед Авг 04, 2013 2:57 pm

pechkata написа:
Не всички модели го правят този номер...


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rWYkyaZPA34

Към колегата Pechkata,побратиме нали го правя същото на втория клип https://www.youtube.com/watch?v=6admxbEnWUw
но виж наджлъно по пирона!!!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 4 EmptyНед Авг 04, 2013 3:35 pm

ГМ2 е бавен детектор, незнам защо се заигравате с тия пирони, още повече че е с антена 10х12'' .
ГМ4 е съвсем друга работа .
10х12'' не е добра за замърсено, а за орудено ! За замърсено 7'', 8'' , 9х10'' , 10.5''
Върнете се в началото Go down
 
Тест на Голден маск 2 в Тетевенско
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ИЗДИРВА СЕ ТЕСТ НА ГОЛДЕН МАСК В ЗЕМЯ!
» голден маск 3
» голден маск 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: