Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
дистанционен локатор gravitator EmptyПон Окт 19, 2020 6:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
дистанционен локатор gravitator EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
Майнлаб white голден prodavam Simplex TEKNETICS грунда nexus VANQUISH Coil маск нишан врътка Spectrum пират tesoro tejon GOLD miladinka нишани mask kupuvam lorenz deus wave Fisher

дистанционен локатор gravitator

Go down 
+5
rahan
lomidol
Dim4o
FELIX
gravitatorusa
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
gravitatorusa
Новобранец
Новобранец

дистанционен локатор gravitator Empty
ПисанеЗаглавие: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyВто Дек 17, 2013 5:32 pm

продавам гравитатор
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyВто Дек 17, 2013 5:42 pm

gravitatorusa написа:
продавам гравитатор
Дай малко пове4е подробности,ако имаш и някакви сним4ици,цена и тн. Cool 
Dim4o
Новобранец
Новобранец
Dim4o

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyВто Дек 17, 2013 5:54 pm

gravitatorusa написа:
продавам гравитатор

Давам 200 лв.
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyВто Дек 17, 2013 5:58 pm

Dim4o написа:
gravitatorusa написа:
продавам гравитатор

Давам 200 лв.
Ако продава4а не ги иска,аз ще ги взема  Razz Razz Cool 
gravitatorusa
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyСря Дек 18, 2013 3:12 pm

цената от магазина е 15500 лв апарата е нов излизано е два пъти с него продава се за 8000 лв
gravitatorusa
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyСря Дек 18, 2013 3:15 pm

има описание на български и диск
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyСря Дек 18, 2013 5:28 pm

gravitatorusa написа:
има описание на български и диск
Много пари бе колега,я ако имаш някой клип го ка4и да скиваме поне как работи  Cool 
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyСря Дек 18, 2013 11:31 pm

Аз продавам инджиктопляктор. :soif100: 
Колега , айде малко по-сериозно.Дайте модел, снимка и ако може малко подробности.С тая обява ставате само за подбив.Поздрави!
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 1:06 am

gravitatorusa написа:
продавам гравитатор

Прости ми чадо за невежеството , но що е то? Сполай ти!  падре 

Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 1:09 am

ще да е нещо като сопите (багетите) според мен scratch 
gravitatorusa
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 9:39 am

влезте в сайта на хидролок там пише подробно а в нета клипове има
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 12:00 pm

За това ли става въпрос http://www.hydroloc.com/index.php?option=com_content&view=article&id=185&catid=55&Itemid=136
gravitatorusa
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 12:19 pm

точно за него от тях съм го купувал
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 12:23 pm

gravitatorusa написа:
точно за него от тях съм го купувал
Това като ОКМ-те ли е,или ползва друга технология?
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 12:58 pm

...и за две излизания с него какви впечатления придоби ?Дай отзиви какво се случва...Или извадихте гърнето и вече не ви трябва...
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 1:04 pm

rahan написа:
gravitatorusa написа:
продавам гравитатор

С туй нещо, Дядо Попе излизаш два пъти и си оправаш дережето, демек влизаш в рая.
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 1:08 pm

Avrelian написа:
rahan написа:
gravitatorusa написа:
продавам гравитатор

С туй нещо, Дядо Попе излизаш два пъти и си оправаш дережето, демек влизаш в рая.
Това беше яко  Wink Cool 
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 1:11 pm

FELIX написа:
Avrelian написа:
rahan написа:
gravitatorusa написа:
продавам гравитатор

Това беше яко  Wink Cool 
 Laughing Laughing Laughing 
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 1:17 pm

"Колега" Гравитатор,
не искам да ти спамя темата, но бих те посъветвал да пробваш с обявата на много други места(продавалници,аукциони,базари и т.н.), защото ми се струва, че тук в този форум няма да имаш успех...ако ще и за хиляда лева да го продаваш...Тука все още не сме еволюирали за такава техника, а и както се казва "ни миришат краката"...Тук сме обикновени момчета повечето със селски корен и ограничени средства, скромно апаратче в комплект с кирка и лопата...Ако разбираш какво искам да ти кажа...
Все пак успех !

"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 1:21 pm

Radislav написа:
"Колега" Гравитатор,
не искам да ти спамя темата, но бих те посъветвал да пробваш с обявата на много други места(продавалници,аукциони,базари и т.н.), защото ми се струва, че тук в този форум няма да имаш успех...ако ще и за хиляда лева да го продаваш...Тука все още не сме еволюирали за такава техника, а и както се казва "ни миришат краката"...Тук сме обикновени момчета повечето със селски корен и ограничени средства, скромно апаратче в комплект с кирка и лопата...Ако разбираш какво искам да ти кажа...
Все пак успех !
И най-важното 98 процента от нас, не вярват в таласъми.
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 1:23 pm

Radislav написа:
"Колега" Гравитатор,
Все пак успех !
Евала за тоя пост колега,много то4но го каза  Cool 
Dim4o
Новобранец
Новобранец
Dim4o

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 5:28 pm

Radislav написа:
"Колега" Гравитатор,
Все пак успех !

Аз мога да го купя, понеже съм еволюирал за такава техника cheers  както по-преди писах, давам 200 лв., понеже не се знае дали и за 1 лев. може да ми свърши работа.
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 5:40 pm

Dim4o написа:
Radislav написа:
"Колега" Гравитатор,
Все пак успех !

Аз мога да го купя, понеже съм еволюирал за такава техника cheers  както по-преди писах, давам 200 лв., понеже не се знае дали и за 1 лев. може да ми свърши работа.
След тази оферта колегата може и да се озори да му вземе исканите пари.Макар 4е една стока струва толкова за колкото се продаде  Wink 
kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 6:23 pm

На какъв принцип работи този уред, аз съм заинтересован, дано само не е като електроскопа че... В геотеч-а не можах да намеря информация
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator EmptyЧет Дек 19, 2013 6:56 pm

kronos555 написа:
На какъв принцип работи този уред, аз съм заинтересован, дано само не е като електроскопа че... В геотеч-а не можах да намеря информация
То и аз питах това,ама още няма отговор...

дистанционен локатор gravitator
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: