Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират Майнлаб Fisher deus GOLD prodavam VANQUISH kupuvam nexus Minelab Simplex TEKNETICS Coil голден врътка маск lorenz Spectrum miladinka nokta tesoro wave грунда mask нишани 5000
 

 "Има ли разлика?"

Go down 
+11
gozilla
sashometila
maas7eer
ivangrozni
stan960
Rinobs
BEKS
sovaxa
B.K.
бобо
Трибал-М
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyВто Апр 08, 2014 9:02 pm

Трибал-М написа:
maas7eer написа:
Трибал-М написа:
Неразбирането продължава.Може би причината е в надморската височина....Това е извън темата,но тук спаменето-волно,или неволно-е разрешено.


То се е видяло ,че никой няма да пише по темата  Very Happy ами вземи и ни обесни да разберем каква е разликата ,да не се излагаме пред хората Very Happy      Cool 


Нека изчакаме още,колега.Този въпрос е малко по-особен.Сигурен съм,че не малко знаят отговора,но не се решават да го споделят...



Казваш не се решават да го споделят Very Happy почвам да си мисля ,дали не е много страшен  Shocked или пък много срамен този отговор  Shocked 


 Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyВто Апр 08, 2014 9:36 pm

Вероятно тези,които имат отношение по въпроса са го изяснявали със себе си и сега им е необходимо малко повече време за възстановяване и придобиване на необходимата смелост.
Това е само един от възможните варианти.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyВто Апр 08, 2014 9:47 pm

Трибал-М написа:
Вероятно тези,които имат отношение по въпроса са го изяснявали със себе си и сега им е необходимо малко повече време за възстановяване и придобиване на необходимата смелост.
Това е само един от възможните варианти.



Бря много сложно било  Very Happy дай жокер да мисля в правилна насока  Very Happy да се самоопределя към кои спадам  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyВто Апр 08, 2014 9:51 pm

Ти отдавна си наясно по темата.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyСря Апр 09, 2014 5:37 pm

На този въпрос ще ти отговори най добре господин Вучков.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyСря Апр 09, 2014 8:08 pm

mario321 написа:
На този въпрос ще ти отговори най добре господин Вучков.


Нямам нищо против,доведи го,нека се регистрира и да отговори.Почти съм сигурен,че няма да се окаже монетаркаджия...
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyСря Апр 09, 2014 8:42 pm



Олекна ми  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyСря Апр 09, 2014 8:48 pm

Е да може се окаже някои сериозен колекционер, но дали ще има толкоз пари, пак може и каквото намери да го продава за жълти стотинки като някои монетаркаджия.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyСря Апр 09, 2014 10:06 pm

Трибал-М написа:
maas7eer написа:
Трибал-М написа:
Неразбирането продължава.Може би причината е в надморската височина....Това е извън темата,но тук спаменето-волно,или неволно-е разрешено.


То се е видяло ,че никой няма да пише по темата  Very Happy ами вземи и ни обесни да разберем каква е разликата ,да не се излагаме пред хората Very Happy      Cool 


Нека изчакаме още,колега.Този въпрос е малко по-особен.Сигурен съм,че не малко знаят отговора,но не се решават да го споделят...
-Глеам приятелю нещо растеш в червено -Що не им кажеш с две думи че за теб -Монетарист предполагам е нещо по значимо като колекционер-разбирач демек човек който знае кое кво е - Монетаркаджия според представите ти е нещо от родът на онези който ходят да търсят монети и ги продават почти веднага дали за много пари или за малко друг въпрос -За мотивите на вторите предполагам не искаш да говорим -Интересно ми е щото ти се причисляваш вероятно към първата група -Какво направи и правиш с намерените до сега монети и артефакти Exclamation  Question .............................................Wink  Smile
Върнете се в началото Go down
Одергас
Новобранец
Новобранец




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyСря Апр 09, 2014 10:15 pm

Като новак във форума се извинявам за нахалството, но разликата между "монетарист" и "монетаркаджия", според мен, е като между "онанист" и "джикиджия". Smile
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyСря Апр 09, 2014 10:29 pm

Одергас написа:
Като новак във форума се извинявам за нахалството, но разликата между "монетарист" и "монетаркаджия", според мен, е като между "онанист" и "джикиджия". Smile



Не е от значение дали си новак или напреднал  Very Happy важното е ,какво пишеш  Very Happy малко грубо казано ,но има нещо вярно  Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyЧет Апр 10, 2014 8:04 am

Стане,приятелю,любимите ми цветове са червения и синия.
Първият отдавна е присвоен от доказани измамници, гювечари и късогледи привърженици за нуждите на партийното обагряне...
Дано тук,във форума,червеният цвят се ползва от по-читави хора,разбиращи и неподатливи на емоционални дребнавости!
И нещо по темата-на Сашо метила съм щракнал една зелена чертица...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyЧет Апр 10, 2014 8:21 am

Трибал-М написа:
Стане,приятелю,любимите ми цветове са червения и синия.
Първият отдавна е присвоен от доказани измамници, гювечари и късогледи привърженици за нуждите на партийното обагряне...
Дано тук,във форума,червеният цвят се ползва от по-читави хора,разбиращи и неподатливи на емоционални дребнавости!
И нещо по темата-на Сашо метила съм щракнал една зелена чертица...


Е,това вече е бърза реакция!
Добре,че тук не се иска обяснение на отрицателен вот,ще стане още по-забавно!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyЧет Апр 10, 2014 8:47 am

-Не е от мен друже -Отдавна го казах че оцветяването е само допълнителен повод за дрязги а и неуминуемо е свързано с емоций -В последно време гледам да съм само безпристрастен арбитър с изключение когато се опитват да ме ръчкат под ребрата -Но ти виждам държиш да си винаги най-отгоре а на високото вятърът брули най-яко както би трябвало да знаеш........................... Smile
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyЧет Апр 10, 2014 9:09 am

Одергас написа:
Като новак във форума се извинявам за нахалството, но разликата между "монетарист" и "монетаркаджия", според мен, е като между "онанист" и "джикиджия". Smile
-Предполагам че за Трибалчо е по скоро нещо като между воайор и чикиджия или обратното но да се надяваме че след като падне завесата ще ни обясни точно за кво иде реч -Ако не друго поне разбрахме че за него металдетектора е сал ''спомагателна'' патерица..............................-пък някой тук преди време ме обвини във възгордяване........................................... Laughing 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyЧет Апр 10, 2014 11:35 am

sashometila написа:

Защо ли имам чувството, че отговора на по-сериозния въпрос ще е очаквано разочароващ?
И защо ли само на мен до сега ми се набива в ума думата от първия пост "СПОМАГАТЕЛЕН"


За този пост съм дал и давам зелената чертичка!
...А за моя букет от "червени рози",общо взето ми е през......ръкавите на пуловера,нали се досещам за нивото на изпращачите им!...Поздрави и късмет на всички!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyЧет Апр 10, 2014 8:26 pm

-E,разбрааме де -Сега нужно ли е да подчертаваш че ти си от разбирачите па монетаркаджийте сал сух ляп да рупат............................................. Laughing 
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyЧет Апр 10, 2014 11:06 pm

Одергас написа:
Като новак във форума се извинявам за нахалството, но разликата между "монетарист" и "монетаркаджия", според мен, е като между "онанист" и "джикиджия". Smile

Ти ли си новак, ти лииии  Very Happy , ама си мисля,че всяко нещо може да се раздели и разграничи до безкрайност, както казват математиците . Примерно "онанист" също може да се отдели на подраздели, примерно- онанист/менталист, онанист/телевизионист, онанист/дупелюбец и т.н. и т.н.  Wink 
Не знам, но колегата Трибал може би има в предвид нещо подобно, като аналогията например артист/циркаджия, не знам, много философия трябва да се приложи за да се направи някакво еднозначно определение.

 scratch
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyЧет Апр 10, 2014 11:49 pm

stan960 написа:
-Не е от мен друже -Отдавна го казах че оцветяването е само допълнителен повод за дрязги а и неуминуемо е свързано с емоций.......


Сигурен съм,че не е от теб,ние сме открито на "арената".Няма смисъл да го правиш задкулисно.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyПет Апр 11, 2014 7:24 pm

Петроний,и теб те наказаха с червената пръчица,така е ,като имаш смелостта да участваш в тази съмнителна тема....
Що не вземеш да покажеш един джокер?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyПет Апр 11, 2014 10:16 pm

-Съмнителната тема,джокери? -Е що я пусна тогаз братко..................................-Или си некъв изкривен монстер...................................................
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyПет Апр 11, 2014 11:27 pm

Трибал-М написа:
Петроний,и теб те наказаха с червената пръчица,така е ,като имаш смелостта да участваш в тази съмнителна тема....
Що не вземеш да покажеш един джокер?

Е, аз имам много "фенове" , които явно не харесват какво пиша, защото не спестявам мнение и критики и карам направо. Червеното не ме притеснява по никакъв начин, преди като нямаше чертички не се създаваше напрежение, аз поне не използвам тази функция, поне не в червения ѝ вариант, това мисля е израз на безсилие и злоба.
Що се касае за темата, мисля си, че е безсмислено да се изяснява кое е първо, яйцето или кокошката, само ще се създаде допълнително напрежение и омраза.
По-добре да заложим на градивното и позитивното, явно не може да оправим света.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyПет Апр 11, 2014 11:53 pm

Petronii написа:

По-добре да заложим на градивното и позитивното, явно не може да оправим света.

Може би си прав,въпреки,че темата не е продукт на някакъв негативизъм....,но би било удобно на определен кръг от колеги да се тълкува точно така...
Искам горещо да благодаря на"червените сурвакарчета".Пожелавам им да са здрави и бързо да пораснат.Нека да са и късметлии!

Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyСъб Апр 12, 2014 10:08 am

Трибал-М написа:
Petronii написа:

По-добре да заложим на градивното и позитивното, явно не може да оправим света.

Може би си прав,въпреки,че темата не е продукт на някакъв негативизъм....,но би било удобно на определен кръг от колеги да се тълкува точно така...
Искам горещо да благодаря на"червените сурвакарчета".Пожелавам им да са здрави и бързо да пораснат.Нека да са и късметлии!


 Cool музика Cool 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



"Има ли разлика?" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 2 EmptyСъб Апр 12, 2014 12:07 pm

Но това си е цял оркестър. :-) Поздрави.
Върнете се в началото Go down
 
"Има ли разлика?"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Разлика м/у кръгла и DD сонда за Маска 2
» търся маска
» Купувам Меладинка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: