Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask врътка пират GOLD маск Fisher prodavam VANQUISH deus Minelab Майнлаб Coil tesoro TEKNETICS nokta Simplex miladinka грунда lorenz голден nexus kupuvam 5000 Spectrum нишани wave
 

 "Има ли разлика?"

Go down 
+11
gozilla
sashometila
maas7eer
ivangrozni
stan960
Rinobs
BEKS
sovaxa
B.K.
бобо
Трибал-М
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 3 EmptyСъб Апр 12, 2014 12:42 pm

mario321 написа:
Но това си е цял оркестър. :-) Поздрави.

Благодаря!Да,цял оркестър е,то се вижда!
...Но тук е полезно и да се каже,за да е пълно,и съвсем разбираемо....Иначе,на ход са сурвакарчетата.

...Ето една прекрасна тема за "Благи приказки"! Хайде,момчета,подхванете я!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Съб Апр 12, 2014 3:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 3 EmptyСъб Апр 12, 2014 1:54 pm

Мен вече един път ма баннаха от форума точно заради темата с плюсовете и минусите.Не ми се пише пак по темата,но искам да напомня все пак на шефовете тук,че както магазин без клиенти ,така и форум без потребители си е изложба с благотворителна цел.....
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 3 EmptyСъб Апр 12, 2014 2:59 pm

бобо написа:
Мен вече един път ма баннаха от форума точно заради темата с плюсовете и минусите.Не ми се пише пак по темата,но искам да напомня все пак на шефовете тук,че както магазин без клиенти ,така и форум без потребители си е изложба с благотворителна цел.....


Написаното от теб винаги е значимо и точно ,и естествено,първо него прочетох...Минутка по-късно видях,че вазичката ми за червени рози е отесняла...
Ако не се възползва някой от предложението ми в предишния пост,след два дена ще пусна темата "Колибарски петли".
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 3 EmptyСъб Апр 12, 2014 3:13 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:
Мен вече един път ма баннаха от форума точно заради темата с плюсовете и минусите.Не ми се пише пак по темата,но искам да напомня все пак на шефовете тук,че както магазин без клиенти ,така и форум без потребители си е изложба с благотворителна цел.....


Написаното от теб винаги е значимо и точно ,и естествено,първо него прочетох...Минутка по-късно видях,че вазичката ми за червени рози е отесняла...
Ако не се възползва някой от предложението ми в предишния пост,след два дена ще пусна темата "Колибарски петли".

Със сигурност,не случайно се сещам за Симпличио.Щеше да е много на място,ако не беше объркал мишените!...
Ще е срамно,сурвакарчета,ако за това мнение не получа червена чертичка !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 3 EmptyСъб Апр 12, 2014 10:01 pm

Трибал-М написа:

Със сигурност,не случайно се сещам за Симпличио.Щеше да е много на място,ако не беше объркал мишените!...
Ще е срамно,сурвакарчета,ако за това мнение не получа червена чертичка !


Кво стана сега,седем часа без реакция?
Мераклиите ли се свършиха,боята ли се свърши?
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



"Има ли разлика?" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 3 EmptyСъб Апр 12, 2014 10:54 pm

Симпличио, не бе случаен човек.Професор за два дена не се става.А ако беше толкова гениален, нямаше да е у тоя форм/с извинение/.Новата структура на МВР , а именно "културната милиция"  пусна пипалата на старите кадри.Тежко и горко на смирената рая.Овцете ги стрижат, доят и колят.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 3 EmptyСъб Апр 12, 2014 11:07 pm

lomidol написа:
Симпличио, не бе случаен човек.Професор за два дена не се става.А ако беше толкова гениален, нямаше да е у тоя форм/с извинение/.Новата структура на МВР , а именно "културната милиция"  пусна пипалата на старите кадри.Тежко и горко на смирената рая.Овцете ги стрижат, доят и колят.

Някои чобани-от по-отворените- биха добили към последното изречение...
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



"Има ли разлика?" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 3 EmptyСъб Апр 12, 2014 11:34 pm

не се отваря, колега
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




"Има ли разлика?" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 3 EmptyНед Апр 13, 2014 6:37 pm

lomidol написа:
Симпличио, не бе случаен човек.Професор за два дена не се става.А ако беше толкова гениален, нямаше да е у тоя форм/с извинение/.Новата структура на МВР , а именно "културната милиция"  пусна пипалата на старите кадри.Тежко и горко на смирената рая.Овцете ги стрижат, доят и колят.


Искаш да кажеш ,че в този форум сме само калъфи  Very Happy Very Happy Very Happy   Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Има ли разлика?" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Има ли разлика?"   "Има ли разлика?" - Page 3 EmptyПон Апр 14, 2014 7:28 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:
Мен вече един път ма баннаха от форума точно заради темата с плюсовете и минусите.Не ми се пише пак по темата,но искам да напомня все пак на шефовете тук,че както магазин без клиенти ,така и форум без потребители си е изложба с благотворителна цел.....


Написаното от теб винаги е значимо и точно ,и естествено,първо него прочетох...Минутка по-късно видях,че вазичката ми за червени рози е отесняла...
Ако не се възползва някой от предложението ми в предишния пост,след два дена ще пусна темата "Колибарски петли".

Двата дена вече минаха...
Върнете се в началото Go down
 
"Има ли разлика?"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Разлика м/у кръгла и DD сонда за Маска 2
» търся маска
» Купувам Меладинка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: