Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    wave Simplex грунда lorenz маск Coil врътка Fisher GOLD mask Spectrum голден TEKNETICS miladinka 5000 nexus prodavam VANQUISH nokta kupuvam нишани Minelab deus Майнлаб tesoro пират
     

     Форумите

    Go down 
    +6
    borislav123
    stan960
    scarecrow
    бобо
    Kolev
    Трибал-М
    10 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
    АвторСъобщение
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyПон Окт 13, 2014 9:53 am

    Тези мили същества, плашилата, неразделно съпътстват делничното и празничното битие, само на гаргите, трибале...


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyПон Окт 13, 2014 12:21 pm

    Плашилото няма начин, да си знае бостана даскале, защото е просто едно неодушевено чучело, подобие на човек! За хората то е просто пародия!
    Ходи го обясни това обаче, на някоя гарга...
    Напоследък, наблюдавам интересна тенденция гаргите, да се опитват да плашат плашилата, заканваки се да подредят нещата, по някакъв си техен начин! Не бих казал, че това е вид еволюция, защото едва ли ще доведе до някакъв ефект, но е интересно като феномен..


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyПон Окт 13, 2014 7:01 pm

    бобо написа:

    Ха,запознат съм много добре с ефектите и...

    Честито,Джадай!
    Здраве и късмет ти желая!:
    Да е дълбоко колкото на плашилото е дълго шилото.А за периметъра-да не му достига метъра!
    Амин!(Това най-често се постига с кантар!)


    Хаосът е или временен,или гибелен!


    Последната промяна е направена от Трибал-М на Вто Окт 14, 2014 6:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyВто Окт 14, 2014 12:48 pm

    Kolev написа:
    Благодаря ти колега, дори чистката трябва да е по-радикална според мен. Че е свободен форумът свободен е и това ми харесва, но има екземпляри, които освен да провокират друго не правят. Всеки един пост, откакто са се регистрирали е провокация водеща до нагнетяване на напрежение и израждане на темите. Подобни откровени тролове са си за директен бан според мен. Само си казвам мнението.
    Да не спамя темата на Кирчо, ще ти отговоря тук колеффф
    Имаш нужда да поплачеш на нечие рамо, ми се струва колеффф. Smile
    Ако смяташ, че милиционерските ти изцепки, са нещо градивно, за този форум, отново си много заблуден!
    Радикалната милиционерщина е в милиционерските ви форуми, колефффф, там сигурно си козирувате след всеки пост!
    Тук си без униформа колеффффф и е удоволствие за мен да те провокирам, не мога да се сдържам, като те гледам, такъв сериозен, надут, шарен пуяк, с фуражка Wink
    И да ме бамнат пак, ще се появя колеффф, да си сигурен Smile


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    borislav123
    Консул
    Консул




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyВто Окт 14, 2014 1:44 pm

    Колега сигурно колеф сънува кошмари вече от теб. Като гледам как се жалва като стара мома за уй направо го съжалявам. Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyВто Окт 14, 2014 6:49 pm

    Бре,бре бре-и тази "глупава" тема-раздувка взе да набъбва от мнения и от раздувачи!...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyВто Окт 14, 2014 10:50 pm

    scarecrow написа:
    Kolev написа:
    Благодаря ти колега, дори чистката трябва да е по-радикална според мен. Че е свободен форумът свободен е  и това ми харесва, но има екземпляри, които освен да провокират друго не правят. Всеки един пост, откакто са се регистрирали е провокация водеща до нагнетяване на напрежение и израждане на темите. Подобни откровени тролове са си за директен бан според мен. Само си казвам мнението.
    Да не спамя темата на Кирчо, ще ти отговоря тук колеффф
    Имаш нужда да поплачеш на нечие рамо, ми се струва колеффф. Smile
    Ако смяташ, че милиционерските ти изцепки, са нещо градивно, за този форум, отново си много заблуден!
    Радикалната милиционерщина е в милиционерските ви форуми, колефффф, там сигурно си козирувате след всеки пост!
    Тук си без униформа колеффффф и е удоволствие за мен да те провокирам, не мога да се сдържам, като те гледам, такъв сериозен, надут, шарен пуяк, с фуражка Wink
    И да ме бамнат пак, ще се появя колеффф, да си сигурен Smile
    -Може и да е бивш мулеционер и сегашен пулеционер, ма не вервам -Ние бехме по умни по онова време,после кога ни направия полицай па си бехме същите -За сегашните не знам,имам дълбоки съмнения като се има в предвид Ограниченото образование на което ги ''подлагат'' -Съмненията ми идват главно от това че симбиозата или по скоро диалога-монолог между тоя Колефф и Трибаля е така очебийна че все едно гледам разклоненията на един и същ шизофреничен мозък - Понякога ми идва на ум че Истината колега scarecrow e твърде тривиална -Наближава Големото Коледно Раздаване на Наградите във ФОРУМА -Изглежда индивидите за който ''интереса клати феса'' нема се свършат в Булгаристана,видно е,дори се увеличават на всякакво ниво -Бих предложил на Админите едно Пропорционално-Мажоритарно Разрешение -Примерно, разиграйте първите Десет с Най-много постове на Томбола -По тоя начин мисля ще се ограничат постовете на Ловците на Награди..................................................................... Cool
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 7:35 am

    stan960 написа:
    ...Ние бехме по умни по онова време,после кога ни направия полицай па си бехме същите ...


    Добре,че случайно попаднах на това знаменито изречение!То напълно оправдава съществуването на толкова много милиционерски вицове.


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 7:43 am

    -Ако требе да влизаме в серьозна препирня по въпроса водещи за беха военните, за нашего брата беха по малко понеже са знаеше че дневната милиция не биеше ма нощната бухтеше яко -А пък съвсем в интерес на истината за даскалете-зелени коне вицовете също не бяха малко,така че спомняй си нещата по всеобхватно или вече ти са е повредила некоя линийка от мозъка............................................... Cool
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 1:26 pm

    stan960 написа:
    -Ако требе да влизаме в серьозна препирня по въпроса водещи за беха военните, за нашего брата беха по малко понеже са знаеше че дневната милиция не биеше ма нощната бухтеше яко...

    Поредната боза,подправена с чеснов,селяндурски фолклор.Този индивид съвсем се оплете!...
    В съответствие с темата предлагам годността на участниците във форума да се определя след успешно решаване на входящ тест!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 3:08 pm

    Предпулагам само ти и фючърса, не сте фкусфали чесан и кръка ви не е стапфал на сеуо?
    Що не си направите едно форомче, зъбранено, за селяндури?
    Ако искъш можем ти пумогнем сос входнио тезт?


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 6:19 pm

    Трибал-М написа:
    stan960 написа:
    -Ако требе да влизаме в серьозна препирня по въпроса водещи за беха военните, за нашего брата беха по малко понеже са знаеше че дневната милиция не биеше ма нощната бухтеше яко...

    Поредната боза,подправена с чеснов,селяндурски фолклор.Този индивид съвсем се оплете!...
    В съответствие с темата предлагам годността на участниците във форума да се определя след успешно решаване на входящ тест!

    Този "голям писател",освен двама коректори трябва да има още толкова обяснители на смисъла(тълкуватели) и прикрепен към тях разсуквач на "мисли"!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 8:53 pm

    Даскале, ти що мене така ме изулираш и не ми отгувараш?
    Гледъм, че немъш никъкав кумплекс, да разгувараш с отявлени фючърсни неграмотници и лаладжий, що така си се ограничил в случаиа?
    Даскале, ас сам на мнение, че ако пулзвуваме Теб и Фючърса, като коректив, нема смисал, да има кунектори, расзуквачи и убеснители на мисли! Всичко ще е ясно и за най-големите простаци! Просто требе ощи малку да се напънете...


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 10:14 pm

    Kolev написа:
    ... На "лъвовете" им трябва някаква стръв за да скочат. Чудя се дали да се жертвам Laughing Laughing Laughing  


    Колев,сега на мен ми трябваш:Продава се един монетар-"Фишер"Ф-5.Погледни,ако обичаш и го прецени..После-на лични.


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 10:20 pm

    Трибал-М написа:
    Kolev написа:
    ... На "лъвовете" им трябва някаква стръв за да скочат. Чудя се дали да се жертвам Laughing Laughing Laughing  


    Колев,сега на мен ми трябваш:Продава се един монетар-"Фишер"Ф-5.Погледни,ако обичаш и го прецени..После-на лични.
    -Сегичка вече може и да получа удар,пази боже,от смех,де  -Тоа имбецил Колефф разбира от металотърсачи колкото и Ти -Що бе Чадо Зелено подчертаваш че Ни Той, Нито пък Ти, сте за Тука - Стръвта ти е такава мижава че най много хиените да я оглозгат,лъвовете преди това ша я схрускат.................................. Wink
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 10:37 pm

    stan960 написа:
    ...Стръвта ти е такава мижава.... Wink

    Днеска фръгам на булдо,сал за искърски кленове.Оказа се резултатно!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 10:50 pm

    -Е,разбрааме вече де -Що ти требе както вече рекох ''да подчертаваш'' че Колефф е Твоето Второ Аз.....................................................................Wink  Laughing
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 11:21 pm

    stan960 написа:
    -Е,разбрааме вече де -Що ти требе както вече рекох ''да подчертаваш'' че Колефф е Твоето Второ Аз.....................................................................Wink  Laughing
    Не съм се замислял повъпроса,номи направи впечатление,че Колев понякога говори за себе си в мн. ч.,и ми обяснява колко съм щял да се изненадам,като свали паравана.....Ако е така,както казваш...май не съм много изненадан....А имах ,макар и слаби надежди ,да си разнообразя сивото ежедневие с некъв сюрприз,......а то- дежа вю.....


    Последната промяна е направена от бобо на Сря Окт 15, 2014 11:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    comander
    Цезар
    Цезар
    comander



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyСря Окт 15, 2014 11:28 pm

    Шизофрения се казва,раздвояването на самоличноста.Ше трябва с жълта рецепта да се копуват елачите.Ама тои даскала е пенсионер сигурно ше са без пари.
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 7:57 am

    Трибал-М написа:
    Kolev написа:
    ... На "лъвовете" им трябва някаква стръв за да скочат. Чудя се дали да се жертвам Laughing Laughing Laughing  


    Колев,сега на мен ми трябваш:Продава се един монетар-"Фишер"Ф-5.Погледни,ако обичаш и го прецени..После-на лични.


    ...Колегата може пак да е в Гърция,последните дни бяха подходящи за море и плаж?


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    comander
    Цезар
    Цезар
    comander



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 10:36 am

    Както и за бране на маслини.....
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 12:06 pm

    Може и в Гърция да е...
    Ако е решил да преосмисли ценностната си система, там е най-близката дестинация, където може да намери голямо количество студена вода...


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 5:57 pm

    Трибал-М написа:
    Трибал-М написа:
    Kolev написа:
    ... На "лъвовете" им трябва някаква стръв за да скочат. Чудя се дали да се жертвам Laughing Laughing Laughing  


    Колев,сега на мен ми трябваш:Продава се един монетар-"Фишер"Ф-5.Погледни,ако обичаш и го прецени..После-на лични.


    ...Колегата може пак да е в Гърция,последните дни бяха подходящи за море и плаж?
    Че на гърците още ли не са им пуснали нета,бе?А в нашия забутан град даже и най утепаните хотели си пускат безплатна мрежа,ма те византийците назаааад....А ,че Колеф,е само литературен герой,ми беше ясно,а сега като се замисля,верно на доста места прозира стила на Трибала,ха,ха...
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 7:21 pm

    бобо написа:
    ...А ,че Колеф,е само литературен герой,ми беше ясно,а сега като се замисля,верно на доста места прозира стила на Трибала,ха,ха...

    Благодаря! Голям комплимент!Не подозирах,че съм толкова способен...

    ...Джадайстването ти започва в дълбока заблуда,зад която напира не по-малка злоба...Май те привлича "тъмната страна" на силата.Успокои се и постигни равновесно състояние!
    Поздрави!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 9:51 pm

    Трибал-М написа:
    бобо написа:
    ...А ,че Колеф,е само литературен герой,ми беше ясно,а сега като се замисля,верно на доста места прозира стила на Трибала,ха,ха...0
    м

    Благодаря! Голям комплимент!Не подозирах,че съм толкова способен...

    ...Джадайстването ти започва в дълбока заблуда,зад която напира не по-малка злоба...Май те привлича "тъмната страна" на силата.Успокои се и постигни равновесно състояние!
    Поздрави!
    Много се впечатляваш от титлите Трибале.Аз съм в равновесие със себе си!А ти?
    Върнете се в началото Go down
     
    Форумите
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
     Similar topics
    -
    » Администраторите и Модераторите са вече отговорни за постовете във форумите им

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
    Идете на: