Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Мнение за Pulse Relic

Go down 
+17
vasilio
chiko
Рис
vvurbanov
Avrelian
Nexus metal detectors
sitalk
diony
adminn
Vencislav1986
pechkata
toprac
N@SKO
mdetectors.bg
OMD Detectors
peneff72
Golden Mask
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 6:54 pm

Avrelian написа:
Жоре взе сам да си говориш. Question Question Question

Не сам,от Космоса му говорят май. Very Happy
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 6:58 pm

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:


Very Happy Very Happy Very Happy Ха-ха-ха!
Георге,с този твой пост показа колко си БОС  в търсенето с ....какъвто и да е металдетектор.
Тестовете на джоб били надеждни? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
"Владо бил казал,че можел да пробие до метър?"    С какво?  С шиш ли?
Абе ей,г-н Чаушев,спри да философстваш.Смешен си.Прочети си внимателно поста от начало.

Ма ти имаш ле хабер ква е разликата между лопата и метал детектор, че се правиш на търсач?
Тебе не те ли извадиха насила от един бая дълбок трап, такъв с нумизманярски дълбочини?

На новия полигон на Владо ще имаш възможност да демонстрираш кой е бос и кой философства.

Имам си много хабер и от лопата и от Апарат.И съм сигурен,че повече от теб.
Никога никой не ме е вадил насила от никакъв трап.Някой или те е излъгал,или не е ти е казал точно.НО всъщност какво общо има това с темите,които обсъждаме......Ха-ха.... Laughing Това доказва,колко много пяна ти капе от устата.От яд.Успокой се,човече..... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:08 pm

sitalk написа:


Много пулсове на едно място?
Дийп Хънтъра там ли ще е ?
Ако е там,със сигурност ще дойда с GPX-a,s Tavata и с колеги с видео.Нека и Нексъс да е там.Най-вече за.....НЕГО ЩЕ ДОЙДЕМ..... pirat
Но без хралупи.

Там ще е Хънтъра, там ще е Smile ...


Последната промяна е направена от Golden Mask на Пет Окт 07, 2016 7:09 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:08 pm

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:

Но без хралупи.

Добре без хралупи, но и без тестове за железа, шепи стотинки, бирени канчета или каквито и да било боклуци които нямат отношение към сериозния материал който всички търсят.
Ако си много ербаб докажи колко ти струват теориите на античен бронз - най-разпространения цветен метал по обектите.




Ама естественно без такива предмети,които си изброил.Винаги съм бил против да се тестват машини с тези предмети.
Преди няколко години Вл.Лилов беше написал тук,че е направил полигон и кани хора за тестове.Написах му,че ако е сложил консерви,капачки от бургани и кутии Кен няма да дойда.Защото са лесни цели,подлъгват хората и нямат нищо общо с нещата по нивите и баирите.Някой след мен написа,че съм бил с претенции.Не съм.Просто казах защо няма да ида.Даже наскоро,преди месеци мислех да го питам дали му стои този полигон и как го е направил....Не съм никакъв ербап,изказвам си мнението за Тавата и Джи питтата.
Но интересното е ,защо ти се палиш толкова?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:11 pm

sitalk написа:

"Владо бил казал,че можел да пробие до метър?"    С какво?  С шиш ли?

С шашлик ! Laughing
Днес му купих и удължител, да пробива до 150 см.


Мнение за Pulse Relic - Page 4 DSC05795

Мнение за Pulse Relic - Page 4 DSC05796
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:23 pm

sitalk написа:
Георги Чаушев написа:
sitalk написа:

Но без хралупи.

Добре без хралупи, но и без тестове за железа, шепи стотинки, бирени канчета или каквито и да било боклуци които нямат отношение към сериозния материал който всички търсят.
Ако си много ербаб докажи колко ти струват теориите на античен бронз - най-разпространения цветен метал по обектите.




Ама естественно без такива предмети,които си изброил.Винаги съм бил против да се тестват машини с тези предмети.
Преди няколко години Вл.Лилов беше написал тук,че е направил полигон и кани хора за тестове.Написах му,че ако е сложил консерви,капачки от бургани и кутии Кен няма да дойда.Защото са лесни цели,подлъгват хората и нямат нищо общо с нещата по нивите и баирите.Някой след мен написа,че съм бил с претенции.Не съм.Просто казах защо няма да ида.Даже наскоро,преди месеци мислех да го питам дали му стои този полигон и как го е направил....Не съм никакъв ербап,изказвам си мнението за Тавата и Джи питтата.
Но интересното е ,защо ти се палиш толкова?

Полигона беше за Мерчев, т.е. на него има евро центове (любимите му), не е за дълбочинни детектори .
На новия ще има много предмети от бронз и сребро, с една дума реликви, идеални за Реликвеника ! Сега един стругар ми изработва статуетка от бронз 22 см (централен рим) Laughing
Има кило и половина висока проба сребро на ланчета и кръстове .
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:27 pm

sitalk написа:


Имам си много хабер и от лопата и от Апарат.И съм сигурен,че повече от теб.
Никога никой не ме е вадил насила от никакъв трап.Някой или те е излъгал,или не е ти е казал точно.НО всъщност какво общо има това с темите,които обсъждаме......Ха-ха.... Laughing  Това доказва,колко много пяна ти капе от устата.От яд.Успокой се,човече..... Very Happy

Общото е, че от трапа в могилата те извадиха с Командера и каквито и да ги друсаш тука си доказан нарушител на закона - престъпник.

Прав си че ме е яд. Яд ме е че никой няма да купи Резиликвеника след експото на гадняра Владо... Twisted Evil Толкова ме е яд, че пяна ми капе от устата.... стига
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:37 pm

Golden Mask написа:
sitalk написа:


Много пулсове на едно място?
Дийп Хънтъра там ли ще е ?
Ако е там,със сигурност ще дойда с GPX-a,s Tavata и с колеги с видео.Нека и Нексъс да е там.Най-вече за.....НЕГО ЩЕ ДОЙДЕМ..... pirat
Но без хралупи.

Там ще е Хънтъра, там ще е Smile ...
И не само Хънтъра.... Laughing
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:38 pm

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:


Имам си много хабер и от лопата и от Апарат.И съм сигурен,че повече от теб.
Никога никой не ме е вадил насила от никакъв трап.Някой или те е излъгал,или не е ти е казал точно.НО всъщност какво общо има това с темите,които обсъждаме......Ха-ха.... Laughing  Това доказва,колко много пяна ти капе от устата.От яд.Успокой се,човече..... Very Happy

Общото е, че от трапа в могилата те извадиха с Командера и каквито и да ги друсаш тука си доказан нарушител на закона - престъпник.

Прав си че ме е яд. Яд ме е че никой няма да купи Резеликвеника след експото на гадняра Владо. Толкова ме е яд, че пяна ми капе от устата.

Не сме били в никакъв трап.Избърши си пяната.
На кое казваш "експо"?....
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:44 pm

sitalk написа:
Не съм никакъв ербап,изказвам си мнението за Тавата и Джи питтата.
Но интересното е ,защо ти се палиш толкова?

ГПХ5000 е велик детектор по всички мерки и теглилки.
Тавата обаче е посредствено дело и ако ти я въздигаш си на същото ниво.
А за тестовете съм ти приготвил истинска изненада, не парлама с която се продават тия...ментални дефектори.
Обещавам ти, че всичките ти идеи от сорта "ама аз имам хабер" ще потънат в дън земя.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:49 pm

sitalk написа:

Не сме били в никакъв трап.Избърши си пяната.
На кое казваш "експо"?....

Експото е пост номер едно в тая тема. Експо ще рече изложба, нещо от сорта като изкарване осраните гащи на светло.
Пък пяната ми е толкова много, че до Дунава ходих да се мия пък изтрових рибата.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:51 pm

Nexus-че,смешен си. Laughing
Смешен с това,че пишем за една тема,а ти минаваш в друга с цел,да ме злепоставиш.---доказателство,че не можем да ме обориш в другата. Very Happy
Смешен си,че си тръгнал с твоята гъдулка да се мериш за дълбочина с GPX и PUls Relic.
Смешен си и с друго-на Владимир още малко на колене ще му паднеш....Very Happy
Хора,които имат Джи пита ми се обаждат и те ти се смеят и ми се чудят защо ти обръщам все още внимание...
...Нексус срещу Джи пи.....
Кой ти познава на тебе апаратите,ми кажи.Кой?
С Мечка дренки ще ядеш.....не ставаааааааLaughing
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 9:06 pm

sitalk написа:
Nexus-че,смешен си. Laughing
Смешен с това,че пишем за една тема,а ти минаваш в друга с цел,да ме злепоставиш.---доказателство,че не можем да ме обориш в другата. Very Happy
Смешен си,че си тръгнал с твоята гъдулка да се мериш  за дълбочина с GPX и PUls Relic.
Смешен си и с друго-на Владимир още малко на колене ще му паднеш....Very Happy
Хора,които имат Джи пита ми се обаждат и те ти се смеят и ми се чудят защо ти обръщам все още внимание...
...Нексус срещу Джи пи.....
Кой ти познава на тебе апаратите,ми кажи.Кой?
С Мечка дренки ще ядеш.....не ставаааааааLaughing


Nexus Standard MP не е резонансен и не може да се нарече гъдулка.
На Владо му съдействах през 2009 да излезе на Европейския пазар с установените си търговски контакти и се уважаваме оттогава като колеги.
А какво е Nexus Standard MP ще ти стане ясно на пологона.
Вече ти обърнах достатъчно внимание.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 11:04 pm

Не мислех да се включвам по тая тема, ама се получава много смешно някак, когато един се оправда с целите, друг с начина на подготовка на полигона и т. н. Сещам се когато загубилия отбор започва да се оправдава, че терена бил тежък, бил мокър, бил като картофена нива и още 100 причини.. Другият да не би да е играл на друг терен. Та същата работа е и за детекторите. Като са поставени при еднакви условия, еднакви цели и т. н. няма място за оправдание.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСъб Окт 08, 2016 12:11 am

colin96 написа:
Не мислех да се включвам по тая тема, ама се получава много смешно някак, когато един се оправда с целите, друг с начина на подготовка на полигона и т. н. Сещам се когато загубилия отбор започва да се оправдава, че терена бил тежък, бил мокър, бил като картофена нива и още 100 причини.. Другият да не би да е играл на друг терен. Та същата работа е и за детекторите. Като са поставени при еднакви условия, еднакви цели и т. н.  няма място за оправдание.

Съвършенно вярно колега.
Но е проблем когато участващите в тестове искат на всяка цена да натрият нечии нос, без значение каква е истината за детекторите.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: помооооощ !   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСря Окт 12, 2016 6:48 pm

Question No не може да е толкова ниско усилването на 5534 стена .С литцендрат ли са навити бобините ? Разчоплете ги и дайте данни колко намотки имат, да не се мъчиме самонаказание като грешни дявол мерси бабо Айде :animaux15: ,че находка ни чакат bounce
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Резюме   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 14, 2016 7:26 pm

В българските форуми преобладава люто хейтърство.Всеки се прави на експерт и плюе , та пушилка се вдига.Намират се всякакви кусури , но по-добро решение за кусурите ( ако ги има ) не се предлага.Ситуациите са стереотипни-обвиняват те във връзка със дявол (като Светата Инквизиция ) -ти иди, че се оправдавай!( за справка английският сериал ,,Черното влечуго " с Роуън Аткинсън-мистър Бийн ) Там обвиниха един кон за връзка с дявол ...Да си зададем въпроса колко от тези, дето плюват ,може да предложи по-добро техническо решение ( в конкретния случай-кой може да направи по-добра тава от тавата и да я демонстрира )Само хората, които се занимават с производство , знаят колко мъка , знания , труд и експерименти костват пускането на нов модел.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСъб Окт 15, 2016 9:08 pm

[quote="Golden Mask"][quote="sitalk"]
"Владо бил казал,че можел да пробие до метър?"    С какво?  С шиш ли?
[/quote]

С шашлик !  Laughing
Днес му купих и удължител, да пробива до 150 см.


[url=https://postimg.org/image/7przgip6r/][img]https://2img.net/h/s13.postimg.cc/ipd6s4flz/DSC05795.jpg[/img][/url]

[url=https://postimg.org/image/8tc3sh9tv/][img]https://2img.net/h/s13.postimg.cc/p4c7osmbr/DSC05796.jpg[/img][/url][/quote] бандит има ли удължител до 3м scratch


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСря Окт 19, 2016 7:36 pm

sitalk написа:
pechkata написа:
Само не разбрах защо антената е ДД а не моно - нали е дълбочинен детектор защо му е да дикриминира...?

Защото,ако си работил с Джи Пи ще разбереш.... Wink

Пропуснал съм този пост...

Не съм виждал Пулсето на живо и никога не съм работил с Джи Пи Хикс...
До колкото знам максимална дълбочина се постига със моно антена...
И знам че със ДД антена се намаляват паразитните смущения по добре прави грунд баланс и дискриминация...

И кажи какво съм пропуснал като не съм работил с Джи Пи...?
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСря Окт 19, 2016 10:31 pm

pechkata написа:
sitalk написа:
pechkata написа:
Само не разбрах защо антената е ДД а не моно - нали е дълбочинен детектор защо му е да дикриминира...?

Защото,ако си работил с Джи Пи ще разбереш.... Wink

И кажи какво съм пропуснал като не съм работил с Джи Пи...?

Лопати и кофи на по два - три метра..... Laughing Щеше да напреднеш в бизнеса със скрапа бая ама нейсе! Laughing
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyЧет Окт 20, 2016 6:53 pm

pechkata написа:
Само не разбрах защо антената е ДД а не моно - нали е дълбочинен детектор защо му е да дикриминира...?

Една от причините антената да е DD е защото Surf Master PI не може да работи с големи моно антени.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 21, 2016 12:58 am

pechkata написа:
sitalk написа:
pechkata написа:
Само не разбрах защо антената е ДД а не моно - нали е дълбочинен детектор защо му е да дикриминира...?

Защото,ако си работил с Джи Пи ще разбереш.... Wink

Пропуснал съм този пост...

Не съм виждал Пулсето на живо и никога не съм работил с Джи Пи Хикс...
До колкото знам максимална дълбочина се постига със моно антена...
И знам че със ДД антена се намаляват паразитните смущения  по добре прави грунд баланс и дискриминация...

И кажи какво съм пропуснал като не съм работил с Джи Пи...?

Моно антените са най-дълбоки,но нямат дискриминация и са слаби на тежки почви.
ДД антените имат дискриминация(за ПИ машини си е добра) и на тежки почви работят.
Печка,дали си пропуснал нещо или не,зависи от много неща.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСъб Окт 22, 2016 10:28 pm

sitalk написа:

...Нексус срещу Джи пи.....
Кой ти познава на тебе апаратите,ми кажи.Кой?
С Мечка дренки ще ядеш.....не ставаааааааLaughing

Днес май се видя кой е мечката и кой е мижетурката.
Прословутото Джи Пи с гигантски антени се напишка с малкото гърне. Па и Лоренца не светна но беше по-добър от Джи Пи-то.
Странного е, че пича с Джи Пи-то при все че видя с очите си че не хваща гърнето дори на 50 см пак не ми повярва като му казах, че това не е детектор за малки гърнета.
Яко сте си промили мозъците с тия златарски машини. А....! Аз мозъци ли казах? Хм! самонаказание
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyЧет Яну 12, 2017 8:09 pm

Не,това е поредният резил,защо всеки производител,говори колко е добър апарата му,а не говори за недостатъци,сега очаквам всеки да напише,че неговия няма недостатъци,всеки път едно и също,ставате банални и смешни,тъпчите една и съща кал.Отивате на полигони,правите си тестове самите вие и когато не се получи теста започва помпане,въртене на копчета за постигане на вашето постижение,защото знаете къде е сигнала,а търсачите не знаят всеки камък на обекта дали е оруден или не,или трябва да грундираме всеки камък и керамика,много смешно,нали.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyЧет Яну 12, 2017 8:25 pm

И малко,по темата,за мене дали е добър един апарат следя мнението не на производителя а от колегите търсачи.
Върнете се в началото Go down
 
Мнение за Pulse Relic
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Продавам Pulse Relic импулсен Металдетектор Металотърсач от ново поколение
» relic hawk
» Томбола, с какъв металотърсач работихте през 2019г.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: