Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam врътка TEKNETICS Fisher GOLD Coil грунда 5000 prodavam nexus deus mask lorenz Spectrum miladinka nokta VANQUISH Майнлаб голден Minelab маск Simplex нишани пират wave tesoro
 

 Металотърсач Minelab Equinox

Go down 
+32
iliev
Ancient Hunter
S56
kronos555
vasilio
petconi
peneff72
xp fan
N@SKO
boby_24
Рис
Haher4eto
odins-
iemo__
Avrelian
Aurelius
denzel1
deultum
joro_76
batned
lomidol
OMD Detectors
Nexus metal detectors
vanbg
SPVS
dobrevmi
snaiperista
Golden Mask
adminn
pechkata
colin96
mdetectors.bg
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyВто Авг 07, 2018 6:26 pm

vasilio написа:
добра  машинка нооо.....май морскат вода не и понася
https://i.servimg.com/u/f91/19/90/16/38/38702110.jpg

Незнам дали не е нормален конденз. Едно време имах подводна камера Кодак и тя се изпотяваше при дигиталния дисплей и след това се оправя.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyВто Авг 07, 2018 9:51 pm

Aurelius написа:
Да, ама НЕ!!!
във какъв смисал /да ама не /нете разбиам
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyСря Авг 08, 2018 1:22 am

Казано е относно твърдението, че морската вода не му понася..Е, понася на моя Equinox 800 и на много други. Този детеkтор е перфектен за плажа-на брега и във водата-имам само хубави думи за казване относно това,как се представя тук на Западния бряг на USA. Може би твоя Еquinox 800 е глътнал вода-случва се вероятно и е болно да се случи точно на тебе(мене, когото и да е било....). Как Minelab реагира в твоя случаи? Виждам, че го няма в колекцията ти от детектори-разочарован ли си?
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyСря Авг 08, 2018 9:33 pm

Aurelius написа:
Казано е относно твърдението, че морската вода не му понася..Е, понася на моя Equinox 800 и на много други. Този детеkтор е перфектен за плажа-на брега и във водата-имам само хубави думи за казване относно това,как се представя тук на Западния бряг на USA. Може би твоя Еquinox 800 е глътнал вода-случва се вероятно и е болно да се случи точно на тебе(мене, когото и да е било....). Как Minelab реагира в твоя случаи? Виждам, че го няма в колекцията ти от детектори-разочарован ли си?
На колега е за това не е вписан в моята графа но имам наблодение и не е лош апарат преди няколко месеца на конкурс друг познат спечели подобен във Валенсиа и на второто излизане глътна вода предполагам че случаиност
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyЧет Авг 09, 2018 1:02 am

Вероятно е така, защото няма оплаквания за вода в елеkтрониката за разлика от CTX3030. Аз имах CTX3030 и още на първото потапяне в Черно море краи Варна пое вода и беше неизползваем за времето на цялата ми ваканция в Родината. Добре, че имах един White's Surf PI Dual Field за резервен, че този апарат спаси положението.... Сигурно има Equinox 800 поели вода, но не са много. За сега-браво на Minelab. Ще очакваме тестовете на хилядолетието за различни модели металотърсачи, за да видим накрая кой-кой е!бира
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyСъб Авг 11, 2018 1:32 am

Ако с новия софт( края на август) поправят някой от бъговете мисля че този апарат няма да има конкуренция, дано да по скоро пуснат и голямата антена.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 11:28 am

kronos555 написа:
Ако с новия софт( края на август) поправят някой от бъговете мисля че този апарат няма да има конкуренция, дано да по скоро пуснат и голямата антена.

На почва с фаза над 80 го няма, дори Fisher F75 + го пребива. Подготвяме тестове на такъв полигон Октомври И нека всеки който иска да види на живо нещата да заповяда.
Между другото това е поредната седмица, когато ходя за самородно злато в планини, където земята постоянно е 85, така че не си мислете, че това са само камъни. Има цели планини с такава минерализация в България.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 1:10 pm

по нашия планински край фазата на почвата е над 80 .какво са ти впечатленията кои монетар се държи най добре на фаза 80-85.
Върнете се в началото Go down
satir
Легионер
Легионер
satir



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 3:02 pm

mdetectors.bg написа:
Между другото това е поредната седмица, когато ходя за самородно злато в планини, където земята постоянно е 85, така че не си мислете, че това са само камъни. Има цели планини с такава минерализация в България.

Между другото,с какъв апарат търсиш самородното злато при тази минерализация?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 5:14 pm

Между другото,с какъв апарат търсиш самородното злато при тази минерализация? написа:

Много добър въпрос...
Да с такава голяма минерализация се справя само пулса и се копае всичко - то не може да е на дълбоко при големите числа на грунда...
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 5:16 pm

Днес Екуинокса се запозна с почва 88-90 GB. и трябва да ви кажа че се представи много добре.Не вярвах че има такава земя - беше си почва с малко камъни. Ще излезне че през камъните му е трудно но в такава почва е много добре. Един от сигналите беше на 25 см. и леко го очерняше което си е супер.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 5:31 pm




Хубаво е след всяка една настройка да се завършва със ноис канал за да работи апарата коректно...


Върнете се в началото Go down
odins-
Новобранец
Новобранец




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 8:58 pm



Minelab Equinox vs GPX4500 on 2.8 gram nugget
Върнете се в началото Go down
judoka
Новобранец
Новобранец




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 10:48 pm

Колеги предлагам в раздела за Екуинокс да пишем само хора които ползваме този уред.Наблюдения,тестване на различни настройки,предимства и недостатъци.Затова се регистрирах за да намеря съмишленици,да науча нещо ,да си помагаме.Омръзна ми да чета глупости и тъпи сравнения от хора които дори не притежават уреда.Като в селската кръчма,всеки си хвали стоката и на всеки коня тегли повече от другите.От днес до Коледа да се опитвате да ми покажете ,че уреда не става,пак няма да го заменя с друг.Това ми харесва и това ще си ползвам.Затова нека да разискваме важните неща,а не на колко хваща левче или гърненце.Всичко е късмет.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 10:52 pm

satir написа:
mdetectors.bg написа:
Между другото това е поредната седмица, когато ходя за самородно злато в планини, където земята постоянно е 85, така че не си мислете, че това са само камъни. Има цели планини с такава минерализация в България.

Между другото,с какъв апарат търсиш самородното злато при тази минерализация?

Xp deus ... не само самородно злато, но и метеорити.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 10:58 pm

judoka написа:
Колеги предлагам в раздела за Екуинокс да пишем само хора които ползваме този уред.Наблюдения,тестване на различни настройки,предимства и недостатъци.Затова се регистрирах за да намеря съмишленици,да науча нещо ,да си помагаме.Омръзна ми да чета глупости и тъпи сравнения от хора които  дори не притежават уреда.Като в селската кръчма,всеки си хвали стоката и на всеки коня тегли повече от другите.От днес до Коледа да се опитвате да ми покажете ,че уреда не става,пак няма да го заменя с друг.Това ми харесва и това ще си ползвам.Затова нека да разискваме важните неща,а не на колко хваща левче или гърненце.Всичко е късмет.

Колега тъкмо ще имаш възможността да разучиш допълнително металотърсачът и да участваш в паралелни тестове на събора на първи септември в Старозагорски бани https://www.imperio.biz/t10914-topic#122248

Точно затова ще направиме тези тестове за да се видят нещата, а не само да се пишат халюцинации по форумите. Smile


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
judoka
Новобранец
Новобранец




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 11:31 pm

Колега на дали ще присъствам,пак казвам-интересува ме мнението на хората които ежедневно работят с уреда,които ходят,намират и т.н. Не ме интересуват тестове и да си доказваме кое е по-по-най.Нищо няма да промени мнението ми за машината.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 12:13 am

judoka написа:
Колега на дали ще присъствам,пак казвам-интересува ме мнението на хората които ежедневно работят с уреда,които ходят,намират и т.н. Не ме интересуват тестове и да си доказваме кое е по-по-най.Нищо няма да промени мнението ми за машината.

И аз точно това викам мене ме интересуват мнения на хора, които ползват металотърсачи и го вземам постоянно. Когато обаче си с един металотърсач на определено място нямаше с какво да го сравниш. Затова се правят тестовете и то паралелни тестове.
Не знам защо си решил че някой иска да промени мнението ти самия аз продавам Equnox Smile https://www.shop.imperio.bg/minelab-metalotarsachi
Просто Вчера имах възможност да се засека с един мой приятел с този металотърсач. Направихме паралелни тестове на супер минерали здравната планина, на която бяхме. Определено той знае как да си настрои металотърсача и определено и двамата бяхме доста разочаровани от резултата затова написах и моето мнение, а за да не съм голословен ще направиме и тестове с повечко хора към Пловдив, но на тежка земя.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 2:16 pm

Колега, тази тема така се е развила, защото беше направена дори, когато нямаше нито един уред Еквинокс в България. Как да пишат тогава собственици само в нея Smile Ако имаш въпроси си отвори друга тема с конкретен въпрос и все някой ще ти отговори. Имай предвид, че ти каквото искаш да четеш или чуеш другите може да не ги интересува много. Затова създай тема с твои критерии и въпроси или чети/пиши като другите тук Smile
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 5:22 pm

Вие си играете с малки камъчета , вижте хората с какви правят тестове.

Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 8:48 pm

vanbg написа:
Вие си играете с малки камъчета , вижте хората с какви правят тестове.


Това е "въздушен тест" камъка няма никакво значение, този тест може да се направи с всеки апарат.Колкото засича въздушно толково и през този камък.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 8:57 pm

vanbg написа:
Вие си играете с малки камъчета , вижте хората с какви правят тестове.


Този тест е абсолютно безсмислен. Метала трябва да се движи заедно с камъка а най-добре е ако нещата са наистина в земята и да се движи сондата максимално близо до това което се случва при истинско търсене.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 10:21 pm

Когато се чете текст , му казват четете между редовете .
А когато гледате видео , гледайте внимателно защото виждате това което искате а не някои подробности.
За съжаление ще ме разберат само някои колеги с Екуинокси.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 11:38 pm

vanbg написа:
Когато се чете текст , му казват четете между редовете .
А когато гледате видео , гледайте внимателно защото виждате това което искате а не някои подробности.
За съжаление ще ме разберат само някои колеги с Екуинокси.

Аааааа, това е тайно общество, подобно на организациите на собственици на Ситроен cheers Този тест е пълна скръб.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyВто Авг 14, 2018 7:01 am

Не,не е-просто сме сигурни в едно,че Minelab Equinox 800 е наи-добрия избор за цената си, защото за първи път за дадена цена се предлага повече и то-доста повече...Браво на Minelab- чакаме software update за изчистване на бъговете и - все напред!
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Minelab Equinox
Върнете се в началото 
Страница 15 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Minelab Equinox 800 Видеоръководство за работа Част 1 от 4
» Нов софтуер 2.0 за Minelab Equinox 800
» Minelab Manticore или Equinox 800?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: