Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus tesoro Майнлаб голден kupuvam VANQUISH mask GOLD nexus 5000 Fisher lorenz TEKNETICS Minelab грунда пират врътка miladinka wave нишани Simplex Coil nokta prodavam Spectrum маск
 

 Детектор на Мохарем

Go down 
+83
emilio
B.K.
Hadjiev
atina
бобо
alibaba.razboynika
sdsds
qnus123
lizimaxy
mironimo
Симпличио
vanko853
jorodi
pirat1944
rahan
Mark Antoni
Kolev
neron66
adventurer
salkata
Mladencho
buntar.1971
don
ivanasen
solid
pavli_q
Jack911
ivo13
Stradivarius
Селския
deso
imperio
borisov
мерцедес G клас
www
wave
mateus
Mythbusters
vanhalen
naskokz
apolon
mdetectors.bg
kopa4
iskren1974
VIKING
joroaik
Чумата
pantera
ztdmp
magnetron!
N@SKO
кирката
zlatko
obekt117
роки
Satan Claus
saiganica
muhlio21
gog
wallb2
SAGITTARIUS
Golden Mask
pgd
maksim12
dobo67
adminn
trakieca
хаймана
Petronii
FILIP2
nasko75
ztec
kokolino
maximus_kn
mitko
pechkata
deadman_
makedonski
maslinata
laki
gordianus
PlovdivTrakiq
kuprqnov
87 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyВто Яну 25, 2011 10:41 pm

ztec написа:
Общо взето в тази тема трябваше да се даде представа за апаратите на мохарем а то какво стана,напълнихме я със спам.
Нали за това който пита за даден апарат трябва да добие реална представа за апарата а не да седи сега и да ни гледа глупостите.
Затова такива глупости като;онзи чул това или като коментирали му казали така,да не се споменават.
Като се казват отрицателни работи за даден апарат нека да са точни и изпитани от този дето пише а не на базата на слухове.
Искам просто да се получава адекватна информация като се пита за даден апарат а не да се прави "реклама" или като на някой не му допада да се спами.
Тука трудно се добива представа за работата на даден детектор, поради това че капацитетите които наистина разбират и имат представа от даден модел метал детектор почти не пишат по форумите (изключая Империо Laughing )
Ако по-непопулярните производители в БГ са ербапи и мислят да се развиват и да продават би трябвало да поработят малко върху маркетнига . Например аз преди години имах опция като някой иска да пробва мой метал детектор му го изпращах и ако до 24 ч човека е недоволен ми връщаше детектора а аз парите (разбира се ако машината е върната без нито една драскотина което мисля е възможно ако човек иска само да тества). Другия вариант е както каза Админ е да пуснат една тестова машина на хората от форума, тогава най-ясно ще се разбере за какво иде реч..., щото е най-лесно да се издуе една машина и да се снимат клипове, ама така продадена машината ще се връща всяка седмица при производителя за реглаж .
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyВто Яну 25, 2011 10:51 pm

ztec написа:

Сори мен,кофти подходих
Абе хваща ме яд като почнат да се пишат работи,които нещо не са така както са.
Като почнем да расъждаваме нека си е на ум а не да го споделяме във форума.
Общо взето в тази тема трябваше да се даде представа за апаратите на мохарем а то какво стана,напълнихме я със спам.
Нали за това който пита за даден апарат трябва да добие реална представа за апарата а не да седи сега и да ни гледа глупостите.
Затова такива глупости като;онзи чул това или като коментирали му казали така,да не се споменават.
Като се казват отрицателни работи за даден апарат нека да са точни и изпитани от този дето пише а не на базата на слухове.
Искам просто да се получава адекватна информация като се пита за даден апарат а не да се прави "реклама" или като на някой не му допада да се спами.

Абе мен , ти требе да си вери елементарен, та да ти се обяснява по сто пъти за да схванеш , човек е трудно да се прави на глупав ,когато е такъв ,затова не се мъчи,от твоите коментари само ме напушва смях.
Аз тези неща, които говоря са абсолютна истина и съм свидетел и след като коментирам ,значи са изпитани и е така , не съм казал чух,дочух ,онзи каза и т.н.
Значи много е тъпо някой да пуска теми и да вика ,абе чух за тоя детектор ,некой па си имал такъв апарат който бил чудо и се започва едно опипване на почва и реклами ,абе ей , народа не е толко тъп , тука няма спамене говори се точно и ясно или искате да заблуждавате хората , ами няма как да стане, не може да се пише само суперлативи ,когато не е така ,няма как някои да даде конкретни отзиви и впечатления, когато самия апарат е почти в положение на уникат.
И мен , преди да казваш колко състоятелни са коментарите на другите ,прочети твоите и намери къде е логиката , аз разбирам някого, който ме познава да ми казва келеш и некадърник бих се засегнал , ама някой си там неизвестен тъмен субект използващ просташки изрази ,защото е такъв , сори ама не ме бърка . И да те светна нещо защото явно си доста некомпетентен , има не малко апарати и правени и фабрични, които няма да се обадят на златото ,когато им е мръднала дискриминацията ,а това често се случва. защото то е в гранична зона заедно с оловото,тези които поне малко разбират знаят за какво става на въпрос , за тебе може да е тема на размисъл.

scratch
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyВто Яну 25, 2011 11:44 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 2:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 12:10 am

SAGITTARIUS написа:

Хмм...Въпреки взаимните ни чувства на недолюбване ще трябва да се съглася особено с втората част на последното изречение на колегата Petronius! Laughing

Защо взаимни бре , аз не питая лоши чувства , може понякога да не съм съгласен с нещо ,това не означава ,че недолюбвам.

bounce
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 12:18 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 2:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 12:22 am

ztec написа:

Здравейте на всички
продавам мохаремка в 2 варианта
Под формата на КИТ вариянт цената е 150лв.
И пълен комплект цената е 220лв.
Машината е на 4 излизания,купена е преди месец
Сега качвам снимки на КИТ варианта,утре ще кача снимки на цялата машина.

Сега вече ,разбирам защо толкова се пали човека , имал мохаремка и после я продал ,дано не е набутал някой съвестен колега. И пак не ми е ясно защо дига вой след като се е спасил , явно за да не го обвинят в измама.
Този зетексчо ми прилича на тези с много никове ,под които се крият търговци и производители , особено оная сбирка е показателна с владо,империо той и незнам си кой ,когато само стингер е хванал няква монета на 40 см , много е съмнителна тая работа , да не се прави на шест без десет , кон боб яде ли ?


scratch
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 12:37 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 2:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 1:22 am

Aбе да го духат някои си тестват само, а други вадят.... такъв е живота.... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 2:06 am

wallb2 написа:
Aбе да го духат някои си тестват само, а други вадят.... такъв е живота.... Laughing Laughing Laughing
Прав си баце ама тия кадето спорят не ходят да копаят само си ги МЕРЯТ Laughing
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 5:46 am

Първо не си ме питал за да казвам че съм имал апарат на Мохарем.
И поне като давам информация не си я измислям и не казвам какво съм чул а какво ми е направило впечатление докато работя с апарата.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 10:06 am

Golden Mask написа:
ztec написа:
Общо взето в тази тема трябваше да се даде представа за апаратите на мохарем а то какво стана,напълнихме я със спам.
Нали за това който пита за даден апарат трябва да добие реална представа за апарата а не да седи сега и да ни гледа глупостите.
Затова такива глупости като;онзи чул това или като коментирали му казали така,да не се споменават.
Като се казват отрицателни работи за даден апарат нека да са точни и изпитани от този дето пише а не на базата на слухове.
Искам просто да се получава адекватна информация като се пита за даден апарат а не да се прави "реклама" или като на някой не му допада да се спами.
Тука трудно се добива представа за работата на даден детектор, поради това че капацитетите които наистина разбират и имат представа от даден модел метал детектор почти не пишат по форумите (изключая Империо Laughing )
Ако по-непопулярните производители в БГ са ербапи и мислят да се развиват и да продават би трябвало да поработят малко върху маркетнига . Например аз преди години имах опция като някой иска да пробва мой метал детектор му го изпращах и ако до 24 ч човека е недоволен ми връщаше детектора а аз парите (разбира се ако машината е върната без нито една драскотина което мисля е възможно ако човек иска само да тества). Другия вариант е както каза Админ е да пуснат една тестова машина на хората от форума, тогава най-ясно ще се разбере за какво иде реч..., щото е най-лесно да се издуе една машина и да се снимат клипове, ама така продадена машината ще се връща всяка седмица при производителя за реглаж .
Владо няколко пати казвам че несам производител или търговец и неискам да праа реклама но сам навит да си прата машинката на колеги да я тестват дори и на теб макар че си производител даже мисля че чесното мнение на един производител ще баде наи добро ако си навит кажи
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: по темата   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 10:50 am

От три страници писани глупости -това е пьрвата мьжка приказка.ЕВАЛЛА КОЛЕГА...Малко хора се биха сьгласили на това.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 1:54 pm

FILIP2 написа:
Golden Mask написа:
ztec написа:
Общо взето в тази тема трябваше да се даде представа за апаратите на мохарем а то какво стана,напълнихме я със спам.
Нали за това който пита за даден апарат трябва да добие реална представа за апарата а не да седи сега и да ни гледа глупостите.
Затова такива глупости като;онзи чул това или като коментирали му казали така,да не се споменават.
Като се казват отрицателни работи за даден апарат нека да са точни и изпитани от този дето пише а не на базата на слухове.
Искам просто да се получава адекватна информация като се пита за даден апарат а не да се прави "реклама" или като на някой не му допада да се спами.
Тука трудно се добива представа за работата на даден детектор, поради това че капацитетите които наистина разбират и имат представа от даден модел метал детектор почти не пишат по форумите (изключая Империо Laughing )
Ако по-непопулярните производители в БГ са ербапи и мислят да се развиват и да продават би трябвало да поработят малко върху маркетнига . Например аз преди години имах опция като някой иска да пробва мой метал детектор му го изпращах и ако до 24 ч човека е недоволен ми връщаше детектора а аз парите (разбира се ако машината е върната без нито една драскотина което мисля е възможно ако човек иска само да тества). Другия вариант е както каза Админ е да пуснат една тестова машина на хората от форума, тогава най-ясно ще се разбере за какво иде реч..., щото е най-лесно да се издуе една машина и да се снимат клипове, ама така продадена машината ще се връща всяка седмица при производителя за реглаж .
Владо няколко пати казвам че несам производител или търговец и неискам да праа реклама но сам навит да си прата машинката на колеги да я тестват дори и на теб макар че си производител даже мисля че чесното мнение на един производител ще баде наи добро ако си навит кажи


И аз сам сагласен с тев колега cheers cheers cheers cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 7:58 pm

FILIP2 написа:
Golden Mask написа:
ztec написа:
Общо взето в тази тема трябваше да се даде представа за апаратите на мохарем а то какво стана,напълнихме я със спам.
Нали за това който пита за даден апарат трябва да добие реална представа за апарата а не да седи сега и да ни гледа глупостите.
Затова такива глупости като;онзи чул това или като коментирали му казали така,да не се споменават.
Като се казват отрицателни работи за даден апарат нека да са точни и изпитани от този дето пише а не на базата на слухове.
Искам просто да се получава адекватна информация като се пита за даден апарат а не да се прави "реклама" или като на някой не му допада да се спами.
Тука трудно се добива представа за работата на даден детектор, поради това че капацитетите които наистина разбират и имат представа от даден модел метал детектор почти не пишат по форумите (изключая Империо Laughing )
Ако по-непопулярните производители в БГ са ербапи и мислят да се развиват и да продават би трябвало да поработят малко върху маркетнига . Например аз преди години имах опция като някой иска да пробва мой метал детектор му го изпращах и ако до 24 ч човека е недоволен ми връщаше детектора а аз парите (разбира се ако машината е върната без нито една драскотина което мисля е възможно ако човек иска само да тества). Другия вариант е както каза Админ е да пуснат една тестова машина на хората от форума, тогава най-ясно ще се разбере за какво иде реч..., щото е най-лесно да се издуе една машина и да се снимат клипове, ама така продадена машината ще се връща всяка седмица при производителя за реглаж .
Владо няколко пати казвам че несам производител или търговец и неискам да праа реклама но сам навит да си прата машинката на колеги да я тестват дори и на теб макар че си производител даже мисля че чесното мнение на един производител ще баде наи добро ако си навит кажи



Евалата колега.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Яну 26, 2011 10:10 pm

FILIP2 написа:
Golden Mask написа:
ztec написа:
Общо взето в тази тема трябваше да се даде представа за апаратите на мохарем а то какво стана,напълнихме я със спам.
Нали за това който пита за даден апарат трябва да добие реална представа за апарата а не да седи сега и да ни гледа глупостите.
Затова такива глупости като;онзи чул това или като коментирали му казали така,да не се споменават.
Като се казват отрицателни работи за даден апарат нека да са точни и изпитани от този дето пише а не на базата на слухове.
Искам просто да се получава адекватна информация като се пита за даден апарат а не да се прави "реклама" или като на някой не му допада да се спами.
Тука трудно се добива представа за работата на даден детектор, поради това че капацитетите които наистина разбират и имат представа от даден модел метал детектор почти не пишат по форумите (изключая Империо Laughing )
Ако по-непопулярните производители в БГ са ербапи и мислят да се развиват и да продават би трябвало да поработят малко върху маркетнига . Например аз преди години имах опция като някой иска да пробва мой метал детектор му го изпращах и ако до 24 ч човека е недоволен ми връщаше детектора а аз парите (разбира се ако машината е върната без нито една драскотина което мисля е възможно ако човек иска само да тества). Другия вариант е както каза Админ е да пуснат една тестова машина на хората от форума, тогава най-ясно ще се разбере за какво иде реч..., щото е най-лесно да се издуе една машина и да се снимат клипове, ама така продадена машината ще се връща всяка седмица при производителя за реглаж .
Владо няколко пати казвам че несам производител или търговец и неискам да праа реклама но сам навит да си прата машинката на колеги да я тестват дори и на теб макар че си производител даже мисля че чесното мнение на един производител ще баде наи добро ако си навит кажи

Знам че не си производител и нямах предвид детектора на Мохарем ! Ставаше въпрос за детекторите на десетките знайни и незнайни така наречени майстори .
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyЧет Яну 27, 2011 5:02 pm

adminn написа:
За 100-тен път повтарям.
Прави се така: Пускаш един апарат за тестове, който се върти между членове на форума и всеки пише мнение.
Затова направихме и групата ЕКСПЕРТИ ПО МEТАЛОТЪРСАЧИ НА WWW.MDETECTORS.COM - но идеята не сработи, защото едно е да думаш по компа, едно е да си на пангара на паралелни тестове. Всъщност само Владо направи така и предостави един GM1+ 18KHZ за тестване и затова продава.
А другите само се крият и гледат на направят някоя рекламка - не ми говорете, че не се нуждаели от реклама, да не почна да изреждам, кой пише на лични ....
Това за което Ви говоря е практика в западните, американските и Руските форуми за металдетектинг, но там не съм виждал апарати за по 500 лв., които се продават без документи и в пликове от Била Very Happy
Самите потребители на детекторите трябва да имаме минимални изисквания.
Даите и аз да я тествам ГМ+18
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyЧет Яну 27, 2011 8:06 pm

колега и аз я пропуснах маска или можеби още не... ако е още по трасето... нека и ние сиромасите да я пробваме...
Върнете се в началото Go down
muhlio21
Новобранец
Новобранец
muhlio21



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: мохарем?   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyНед Мар 13, 2011 10:53 pm

здравейте, прочетох доста по темата ...всъщност всичко Smile . искам да питам дали имам право и аз да получа "нещо" за връзка с Мохарем? Question
Върнете се в началото Go down
muhlio21
Новобранец
Новобранец
muhlio21



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: благодарско   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyПон Мар 14, 2011 12:06 am

благодаря на всички които ми помогнаха да се свържа с човечето търкане и се извинявам за спама ама нямам още 10 поста спам
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 4:44 pm

http://moharem.co.cc/contact/
ето и координатите на производителя ,тъй като темата е за него е редно да ги има тук. Cool Cool


Един грам опит е повече от сто кила приказки?!
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyСъб Мар 26, 2011 1:14 pm

хаймана написа:
http://moharem.co.cc/contact/
ето и координатите на производителя ,тъй като темата е за него е редно да ги има тук. Cool Cool

super21 super21 super21


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyЧет Апр 07, 2011 8:35 pm

КОлко цветущи реплики и коментари прочетох!Хубавото е че поне несе псуваме! Very Happy !
От 15дни съм с Мохаремка!На пикника направих тест със сребро-учудваща дълбочина!!!
Беше споменато че този метал се игнорира-като черно се дава!А 2-3гр. да се чуе на много-
бих казал,много дълбоко ,говори че машината върви на пред!Само е кофти че римските гвоздеи
до последно ги дава цветно въпреки кръстосанота сканиране!
Върнете се в началото Go down
Satan Claus
Легионер
Легионер
Satan Claus



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyЧет Апр 07, 2011 9:58 pm

на колко дълбоко изкара среброто?


Простотията е майка на всички злини!
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: по темата   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyПет Апр 08, 2011 7:42 am

Н е може да бьде това за римските гвоздеи-малко дигни дискр.-та. и няма да имаш проблеми.
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 4 EmptyПет Апр 08, 2011 9:11 am

На дискриминация между 5-6 ги напуква.Само едно рало ми го даде цвят,ама беше седяло много години в земята и беше на 1 метър дълбочина.
http://picbg.net/pic.php?u=6035864DQX&i=540035
Върнете се в началото Go down
 
Детектор на Мохарем
Върнете се в началото 
Страница 4 от 17Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» търся уред
» REX метал детектор
» NOS метал детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: