Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 според вас кой е най-дълбокия монетар

Go down 
+12
comander
bulpan
PlovdivTrakiq
kolegata
stan960
van
Golden Mask
pet1r90
Aemilivs
djasko
slavitoooo
the_genata
16 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 8:10 pm

rabotil sam gpx 4000 i sam xva6tal denar na 45cm no ima ujasna diskriminaciq !! daite svoite predlojeniq ima li po dobar .specialno za dalbo4ina me intresuva

Wink https://2img.net/r/ihimizer/img509/5351/29583590.gif Wink
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 8:11 pm

the_genata написа:
rabotil sam gpx 4000 i sam xva6tal denar na 45cm no ima ujasna diskriminaciq !! daite svoite predlojeniq ima li po dobar .specialno za dalbo4ina me intresuva

Колега сигорен ли си ,че монетата е била денар ??????????????????
Върнете се в началото Go down
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 8:14 pm

slavitoooo написа:
the_genata написа:
rabotil sam gpx 4000 i sam xva6tal denar na 45cm no ima ujasna diskriminaciq !! daite svoite predlojeniq ima li po dobar .specialno za dalbo4ina me intresuva

Колега сигорен ли си ,че монетата е била денар ??????????????????
e stiga ne rabota ot v4era denar s kolesnica be6e, kato svalix edna peda ot zemqta s obiknoveniq monetar pak ne q xva6tax
oba4e na dalbokite signali nqmam nikakva diskriminaciq
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 8:18 pm

Vsi4ko e mnogo otnositelno.Po4va,antena,nastroiki,na test,na xod.
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 8:24 pm

Mi to na dalbokite signali,Disc.,nee nujna.
Върнете се в началото Go down
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 8:26 pm

djasko написа:
Mi to na dalbokite signali,Disc.,nee nujna.
vaprosa e 4e kato ima v zemqta nqkakvo savsem malko pironche pak ne moje6 da razbere6 dali e cvqt a pak na zamarseni obekti nqma6 6ans napravo
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 8:34 pm

the_genata написа:
djasko написа:
Mi to na dalbokite signali,Disc.,nee nujna.
vaprosa e 4e kato ima v zemqta nqkakvo savsem malko pironche pak ne moje6 da razbere6 dali e cvqt a pak na zamarseni obekti nqma6 6ans napravo
засметка Натова пак пробива керамика камъни стрелите няма как ги подминеш
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 8:41 pm

Vapros na texnika na tarsene e.Tarsi se 4istiq signal v dalbo4ina.A tam e vapros na kasmet.Aparata e baven,zatova pak dalbok.Taka 4ee po-dobre da se izpolzva za doobirane,a ne za ob6to tarsene.
Върнете се в началото Go down
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 9:01 pm

djasko написа:
Vapros na texnika na tarsene e.Tarsi se 4istiq signal v dalbo4ina.A tam e vapros na kasmet.Aparata e baven,zatova pak dalbok.Taka 4ee po-dobre da se izpolzva za doobirane,a ne za ob6to tarsene.
saglasen sam ama malko se izmetnaxme ot temata ima li po dalbok ot gpx4000
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 9:04 pm

Ima
Върнете се в началото Go down
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 9:09 pm

djasko написа:
Ima
dai pove4e info Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 9:19 pm

GPX-4500
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 9:32 pm

Много ми звучи несериозно някой като каже "извадих денар на 45 санта"
това ,че дупката е била 45 не значи,че на толкова е излезла...да не говорим,че при копаене на сигнала,ако е на определена дълбочина,засечения обект потъва и се движи ...
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 9:52 pm

Aemilivs написа:
Много ми звучи несериозно някой като каже "извадих денар на 45 санта"
това ,че дупката е била 45 не значи,че на толкова е излезла...да не говорим,че при копаене на сигнала,ако е на определена дълбочина,засечения обект потъва и се движи ...

Виж колега чувал съм само ,че когато се копае гърне със злато трябва да се пази тишина защото златото потъвъло !!! Трябва да се пази тишина и да не се псува !!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 10:00 pm

slavitoooo написа:
Aemilivs написа:
Много ми звучи несериозно някой като каже "извадих денар на 45 санта"
това ,че дупката е била 45 не значи,че на толкова е излезла...да не говорим,че при копаене на сигнала,ако е на определена дълбочина,засечения обект потъва и се движи ...

Виж колега чувал съм само ,че когато се копае гърне със злато трябва да се пази тишина защото златото потъвъло !!! Трябва да се пази тишина и да не се псува !!!!!!!!!!!!

въпроса ми е - как да разбера че копая гърне с злато ? Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 10:20 pm

pet1r90 написа:
slavitoooo написа:
Aemilivs написа:
Много ми звучи несериозно някой като каже "извадих денар на 45 санта"
това ,че дупката е била 45 не значи,че на толкова е излезла...да не говорим,че при копаене на сигнала,ако е на определена дълбочина,засечения обект потъва и се движи ...

Виж колега чувал съм само ,че когато се копае гърне със злато трябва да се пази тишина защото златото потъвъло !!! Трябва да се пази тишина и да не се псува !!!!!!!!!!!!

въпроса ми е - как да разбера че копая гърне с злато ? Very Happy Very Happy Very Happy
ша го разбереш като го видиш иначе може се надяваш докато вадиш
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 10:23 pm

Имам GPX 4500 чисто нов със 6 търсещи сонди ( две моно и четири DD ) давам 1000 лв на този който ми покаже как се хваща денар на 40 см с него, като може да сложи която си иска сонда .
Върнете се в началото Go down
van
Легионер
Легионер
van



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 10:45 pm

Слагаш един денар на 40и над него един но 20
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 10:51 pm

Ай та напрайм с МДЕТЕКТОР и с ПОРТФЕЙЛ.
Върнете се в началото Go down
van
Легионер
Легионер
van



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 11:00 pm

21 10 2009 най дилбок GPX4000!!!! ФАКТ!!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 11:02 pm

Golden Mask написа:
Имам GPX 4500 чисто нов със 6 търсещи сонди ( две моно и четири DD ) давам 1000 лв на този който ми покаже как се хваща денар на 40 см с него, като може да сложи която си иска сонда .
GP 3500 V IGRATA LI E
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 11:05 pm

zanvan написа:
Golden Mask написа:
Имам GPX 4500 чисто нов със 6 търсещи сонди ( две моно и четири DD ) давам 1000 лв на този който ми покаже как се хваща денар на 40 см с него, като може да сложи която си иска сонда .
GP 3500 V IGRATA LI E
От 2200 до 4500
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 11:19 pm

Golden Mask написа:
zanvan написа:
Golden Mask написа:
Имам GPX 4500 чисто нов със 6 търсещи сонди ( две моно и четири DD ) давам 1000 лв на този който ми покаже как се хваща денар на 40 см с него, като може да сложи която си иска сонда .
GP 3500 V IGRATA LI E
От 2200 до 4500
http://yfrog.com/0cpicture187uj 6O CM
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 11:19 pm

http://yfrog.com/0cpicture187uj
Върнете се в началото Go down
kolegata
Новобранец
Новобранец




според вас кой е най-дълбокия монетар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар EmptyСря Окт 21, 2009 11:23 pm

Golden Mask написа:
Имам GPX 4500 чисто нов със 6 търсещи сонди ( две моно и четири DD ) давам 1000 лв на този който ми покаже как се хваща денар на 40 см с него, като може да сложи която си иска сонда .

tuka tebe izvadi 40 sm dosta.kolko ima gp3500,gpx4000,gpx4500samo ti 4eti.az moga samo izvadq 20 sm
Върнете се в началото Go down
 
според вас кой е най-дълбокия монетар
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» какво е това според вас
» Анкета късмет според фазата на луната
» Част 10: Съвети за пълноценно ползване на XP DEUS според терена, на който сме 10/12

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: