Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 според вас кой е най-дълбокия монетар

Go down 
+12
comander
bulpan
PlovdivTrakiq
kolegata
stan960
van
Golden Mask
pet1r90
Aemilivs
djasko
slavitoooo
the_genata
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
comander
Цезар
Цезар
comander



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 8:03 pm

ее чак пак сиво Very Happy ама тя темата е за монетари не е за голд детектори ама караи да върви.джендака излизаме постояно ама дет викаш не е писал маи Smile
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 8:04 pm

comander написа:
ее чак пак сиво Very Happy ама тя темата е за монетари не е за голд детектори ама караи да върви.джендака излизаме постояно ама дет викаш не е писал маи Smile

Кажи кажи за аватара ???
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 8:06 pm

slavitoooo написа:
Ясно и с аватара си намекваш , че има някъква промяна в теб !!!!!!!!
Ако не е тайна сподели ????????!!!!!!!!!
какво да споделя? то на мене кои ми вярва, някаква снимка издърпах я от нета хареса ми пък какво ли е незнам Very Happy
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 8:07 pm

comander написа:
slavitoooo написа:
Ясно и с аватара си намекваш , че има някъква промяна в теб !!!!!!!!
Ако не е тайна сподели ????????!!!!!!!!!
какво да споделя? то на мене кои ми вярва, някаква снимка издърпах я от нета хареса ми пък какво ли е незнам Very Happy


Ти ли незнаеш ??? Добре добре разбрах !!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 8:11 pm

slavitoooo написа:
comander написа:
slavitoooo написа:
Ясно и с аватара си намекваш , че има някъква промяна в теб !!!!!!!!
Ако не е тайна сподели ????????!!!!!!!!!
какво да споделя? то на мене кои ми вярва, някаква снимка издърпах я от нета хареса ми пък какво ли е незнам Very Happy


Ти ли незнаеш ??? Добре добре разбрах !!!!!!!!!!!!
поразрових се по нета и казват че кухина било някаква Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 8:24 pm

comander написа:
slavitoooo написа:
comander написа:
slavitoooo написа:
Ясно и с аватара си намекваш , че има някъква промяна в теб !!!!!!!!
Ако не е тайна сподели ????????!!!!!!!!!
какво да споделя? то на мене кои ми вярва, някаква снимка издърпах я от нета хареса ми пък какво ли е незнам Very Happy


Ти ли незнаеш ??? Добре добре разбрах !!!!!!!!!!!!
поразрових се по нета и казват че кухина било някаква Very Happy
оооооо спорд комшията ще има да събираш камъни и плочи ама давидим Very Happy moje kariera da otvori6
http://imperioforum.bulgarianforum.net/f3-forum
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 8:29 pm

много е важно каде и как са камъните Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 8:50 pm

comander написа:
много е важно каде и как са камъните Very Happy
снимай това животно ама него отваряй дамо гледаш червата щото един модел имал ключ които при отваряне на капака задействал верига която изпарявала Wink softoera http://imperioforum.bulgarianforum.net/f3-forum

Върнете се в началото Go down
Komoda
Новобранец
Новобранец




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 8:59 pm

Exclamation


Последната промяна е направена от zhelezen на Чет Ное 05, 2009 12:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 9:07 pm

zanvan написа:
comander написа:
много е важно каде и как са камъните Very Happy
снимай това животно ама него отваряй дамо гледаш червата щото един модел имал ключ които при отваряне на капака задействал верига която изпарявала Wink softoera
хе хе няма такова нещо,ия кажи, джипееца вади ли вади ли дядо попе.
Върнете се в началото Go down
Komoda
Новобранец
Новобранец




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 9:11 pm

Exclamation


Последната промяна е направена от zhelezen на Чет Ное 05, 2009 12:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 9:15 pm

zhelezen написа:
comander написа:
slavitoooo написа:
comander написа:
неиздаржах да Very Happy особено като се оформят леки спорове между тарсач и продавач


Командерче ти ли си или някой друг ????? Ако си онова вехто командерче ПРИВЕТ !!!
Нали питаше от къде съм ?????????????!!!!!!
хе хе, ми ас ли сам несам ли ас .ми щтом няма кои друг да хване бяла пара на 40 трябва аз да сам Very Happy
rivet na comandara.dobre 4e se poqvi 4e da ni razmee6 malko Very Happy Wink
привет привет
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 11:16 pm

comander написа:
владо кажи кога ше ходиш при тонито и си вземи денарче по твои избор че да ти пребера кинтите.привет на всички тарсачи.
Всяка събота и неделя съм там....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 11:35 pm

Golden Mask написа:
comander написа:
владо кажи кога ше ходиш при тонито и си вземи денарче по твои избор че да ти пребера кинтите.привет на всички тарсачи.
Всяка събота и неделя съм там....
помислихме че избега данеси забрабвиш камерата спретни едно фото разказче
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyЧет Окт 22, 2009 11:38 pm

zanvan написа:
Golden Mask написа:
comander написа:
владо кажи кога ше ходиш при тонито и си вземи денарче по твои избор че да ти пребера кинтите.привет на всички тарсачи.
Всяка събота и неделя съм там....
помислихме че избега данеси забрабвиш камерата спретни едно фото разказче
тя е винаги с мен Wink
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyПет Окт 23, 2009 3:18 pm

а какво стана с 45 те санта кои ште зима -1000 лева ? Very Happy
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyПет Окт 23, 2009 6:55 pm

Golden Mask написа:
comander написа:
владо кажи кога ше ходиш при тонито и си вземи денарче по твои избор че да ти пребера кинтите.привет на всички тарсачи.
Всяка събота и неделя съм там....
другия месец ми се очертава ходене щте гледам да е събота или неделя.
Върнете се в началото Go down
kolegata
Новобранец
Новобранец




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyПет Окт 23, 2009 9:04 pm

az kato gileda nai-dilbok monetar comander.masala
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyПет Окт 23, 2009 9:06 pm

kolegata написа:
az kato gileda nai-dilbok monetar comander.masala
Very Happy
Върнете се в началото Go down
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyПет Окт 23, 2009 9:43 pm

a obiknovenite monetari ima li na4in da se abgreidnat affraid affraid affraid
Върнете се в началото Go down
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyСъб Окт 24, 2009 1:32 am

PHOENIX написа:
the_genata написа:
a obiknovenite monetari ima li na4in da se abgreidnat affraid affraid affraid

Razbira se che moje Kolega Smile no pak zavisi kakvi sa ti ochakvaniata , v nai dobriq sluchay shte se podobri nqkoi i drug santimetyr Smile no GP nqma da stane Very Happy

!Ako li imash drugi oshakvaniq Moje da sesloji sporten filtyr i gazovi amortisyori, neonovo svetlini i FASHION lepenki Very Happy, ZA mAx gyzariq move da se semni kutiqta s prozrachna i da se slojat sini svetodiodi za da se vijdat elektronikite vytre

p.p /vtoroto izrechenie da ne se vzema na vpredvid/
Very Happy Very Happy Very Happy 5 - 6 santmetra ako moje da lovi po dalboko sa mi dostat14ni bounce
Върнете се в началото Go down
van
Легионер
Легионер
van



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyСъб Окт 24, 2009 11:44 am

Basketball
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий
dante.bg977



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyСря Май 23, 2012 3:56 pm

djasko написа:
Vsi4ko e mnogo otnositelno.Po4va,antena,nastroiki,na test,na xod.

пиши на кирилица


:yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyСря Май 23, 2012 9:21 pm

ВАВЕ. Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 11:55 pm

Very Happy Ще разбереш , че копаеш със злато когато го изкопае и видиш , че е гърне със злато cheers
Върнете се в началото Go down
 
според вас кой е най-дълбокия монетар
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» какво е това според вас
» Анкета късмет според фазата на луната
» монетар

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: