Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
снимка продавам пират истина nexus грунда това GOLD prodavam голден pirate golden врътка маск металотърсач kupuvam POWER mask miladinka сонда wave Майнлаб Ултимейт MAXX торнадо sorex
Share | 

според вас кой е най-дълбокия монетар

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 8:03 pm

ее чак пак сиво Very Happy ама тя темата е за монетари не е за голд детектори ама караи да върви.джендака излизаме постояно ама дет викаш не е писал маи Smile
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 8:04 pm

comander написа:
ее чак пак сиво Very Happy ама тя темата е за монетари не е за голд детектори ама караи да върви.джендака излизаме постояно ама дет викаш не е писал маи Smile

Кажи кажи за аватара ???
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 8:06 pm

slavitoooo написа:
Ясно и с аватара си намекваш , че има някъква промяна в теб !!!!!!!!
Ако не е тайна сподели ????????!!!!!!!!!
какво да споделя? то на мене кои ми вярва, някаква снимка издърпах я от нета хареса ми пък какво ли е незнам Very Happy
slavitoooo
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 8:07 pm

comander написа:
slavitoooo написа:
какво да споделя? то на мене кои ми вярва, някаква снимка издърпах я от нета хареса ми пък какво ли е незнам Very Happy

Ти ли незнаеш ??? Добре добре разбрах !!!!!!!!!!!!
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 8:11 pm

slavitoooo написа:
comander написа:
slavitoooo написа:

поразрових се по нета и казват че кухина било някаква Very Happy
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 8:24 pm

comander написа:
slavitoooo написа:
comander написа:
slavitoooo написа:

поразрових се по нета и казват че кухина било някаква Very Happy
оооооо спорд комшията ще има да събираш камъни и плочи ама давидим Very Happy moje kariera da otvori6
http://imperioforum.bulgarianforum.net/f3-forum
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 8:29 pm

много е важно каде и как са камъните Very Happy
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 8:50 pm

comander написа:
снимай това животно ама него отваряй дамо гледаш червата щото един модел имал ключ които при отваряне на капака задействал верига която изпарявала Wink softoera http://imperioforum.bulgarianforum.net/f3-forum

zhelezen
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 8:59 pm

Exclamation

Има само една кола на света МЕРЦЕДЕС и всички останали.

Последната промяна е направена от zhelezen на Чет Ное 05, 2009 12:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 9:07 pm

zanvan написа:
comander написа:
снимай това животно ама него отваряй дамо гледаш червата щото един модел имал ключ които при отваряне на капака задействал верига която изпарявала Wink softoera
хе хе няма такова нещо,ия кажи, джипееца вади ли вади ли дядо попе.
zhelezen
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 9:11 pm

Exclamation

Има само една кола на света МЕРЦЕДЕС и всички останали.

Последната промяна е направена от zhelezen на Чет Ное 05, 2009 12:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 9:15 pm

zhelezen написа:
comander написа:
slavitoooo написа:
comander написа:
неиздаржах да Very Happy особено като се оформят леки спорове между тарсач и продавач

Командерче ти ли си или някой друг ????? Ако си онова вехто командерче ПРИВЕТ !!!
Нали питаше от къде съм ?????????????!!!!!!
хе хе, ми ас ли сам несам ли ас .ми щтом няма кои друг да хване бяла пара на 40 трябва аз да сам Very Happy
rivet na comandara.dobre 4e se poqvi 4e da ni razmee6 malko Very Happy Wink
привет привет
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 11:16 pm

comander написа:
владо кажи кога ше ходиш при тонито и си вземи денарче по твои избор че да ти пребера кинтите.привет на всички тарсачи.
Всяка събота и неделя съм там....
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 11:35 pm

Golden Mask написа:
comander написа:
владо кажи кога ше ходиш при тонито и си вземи денарче по твои избор че да ти пребера кинтите.привет на всички тарсачи.
помислихме че избега данеси забрабвиш камерата спретни едно фото разказче
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Чет Окт 22, 2009 11:38 pm

zanvan написа:
Golden Mask написа:
comander написа:
помислихме че избега данеси забрабвиш камерата спретни едно фото разказче
тя е винаги с мен Wink
pet1r90
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Пет Окт 23, 2009 3:18 pm

а какво стана с 45 те санта кои ште зима -1000 лева ? Very Happy
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Пет Окт 23, 2009 6:55 pm

Golden Mask написа:
comander написа:
другия месец ми се очертава ходене щте гледам да е събота или неделя.
kolegata
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Пет Окт 23, 2009 9:04 pm

az kato gileda nai-dilbok monetar comander.masala
pet1r90
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Пет Окт 23, 2009 9:06 pm

kolegata написа:
az kato gileda nai-dilbok monetar comander.masala
Very Happy
the_genata
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Пет Окт 23, 2009 9:43 pm

a obiknovenite monetari ima li na4in da se abgreidnat affraid affraid affraid
the_genata
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Съб Окт 24, 2009 1:32 am

PHOENIX написа:
the_genata написа:
a obiknovenite monetari ima li na4in da se abgreidnat affraid affraid affraid

Razbira se che moje Kolega Smile no pak zavisi kakvi sa ti ochakvaniata , v nai dobriq sluchay shte se podobri nqkoi i drug santimetyr Smile no GP nqma da stane Very Happy

!Ako li imash drugi oshakvaniq Moje da sesloji sporten filtyr i gazovi amortisyori, neonovo svetlini i FASHION lepenki Very Happy, ZA mAx gyzariq move da se semni kutiqta s prozrachna i da se slojat sini svetodiodi za da se vijdat elektronikite vytre

p.p /vtoroto izrechenie da ne se vzema na vpredvid/
Very Happy Very Happy Very Happy 5 - 6 santmetra ako moje da lovi po dalboko sa mi dostat14ni bounce
van
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Съб Окт 24, 2009 11:44 am

Basketball
dante.bg977
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Сря Май 23, 2012 3:56 pm

djasko написа:
Vsi4ko e mnogo otnositelno.Po4va,antena,nastroiki,na test,na xod.

пиши на кирилица

:yes: :yes: :yes:
Avrelian
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Сря Май 23, 2012 9:21 pm

ВАВЕ. Laughing
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   Пет Юли 13, 2012 11:55 pm

Very Happy Ще разбереш , че копаеш със злато когато го изкопае и видиш , че е гърне със злато cheers

според вас кой е най-дълбокия монетар
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next