Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
mask Майнлаб Fisher wave грунда Spectrum miladinka prodavam голден 5000 nokta Minelab врътка lorenz TEKNETICS VANQUISH пират GOLD deus нишани маск Coil kupuvam Simplex nexus tesoro
 

 тютюн за цигари

Go down 
+29
sanchiis
l0verb0y
fenix
zaki83
yullis
maximus_kn
FILIP2
ibraim22
tacho
venci_y
Boboto
sitalk
yaponetsa
stil
avrelius
Magikman
danio1978
pechkata
wave
Kiril62
deultum
tatoos_dd
PlovdivTrakiq
BEKS
hercones
stan960
vezir
Aemilivs
krasko
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
branib
Легионер
Легионер




тютюн за цигари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 4 EmptyСря Яну 04, 2012 10:12 pm

Сулейманчо ли си Сюлейманчо ли си не знам какъв си ама си напълнил нета с твои обяви ,че продаваш тютюн пък тука ни лъжеш че го вземаш от приятел.Повече от 30 пъти си поръчвам тютюн от такива като тебе и почти винаги ми пращат боклук или ще смърди или ще е пълен с клечки косми и камъчки.Три години съм живял в Мадан и за мене помаците бяха най честните хора които познавам и сега не знам дали вие покрай Гоцеделчевско сте си измамници или всички помаци са се променили.
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




тютюн за цигари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 4 EmptyНед Яну 08, 2012 2:18 pm

Купувал ли си е някой наистина качествен тютюн и от къде ?
Върнете се в началото Go down
sanchiis
Новобранец
Новобранец




тютюн за цигари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам висококачествен ТЮТЮН сортове Вирджиния и Крумовград   тютюн за цигари - Page 4 EmptyПон Юни 04, 2012 8:20 pm

Продавам висококачествен ТЮТЮН сортове Вирджиния и Крумовград
Тютюнът е отлично качество, собствено производство, добре ферментирал, обработен и обезпрашен, има и по-силен и по-слаб. Нарязан е на фини лентички, по ваше желание добавям и аромати. Тютюнът е добре ферментирал, без лоша миризма, лек за пушене. Пращам с куриер за цялата страна, тел: 0899 320 001 Skype: sanchiis Цената е 34 лв за килограм. Разполагам с големи и количества и мога да пращам без проблем
Върнете се в началото Go down
 
тютюн за цигари
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: