Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка lorenz kupuvam wave GOLD Simplex Coil маск VANQUISH Майнлаб Minelab TEKNETICS голден tesoro prodavam грунда miladinka пират 5000 deus nokta Fisher nexus mask нишани Spectrum
 

 XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes

Go down 
+7
Magikman
pet1r90
sony147
slavitoooo
denarr
djasko
Aemilivs
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 9:12 pm

И той е дълбок,но по ниската честота лови много надълбоко по големи предмети.По високата не може толкова.Знаеш го прекрасно деSmile
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 9:15 pm

Просто не знам за какво повече ще го ползваш.вземи си Макс пауър,плюс една пита 27,плюс една пита пеперуда(SEF)45 см.,и ще имаш всякакви дълбочини.на мене в мадрид ми предложиха голямата пита на СЕФ,но нямах пари в момента.Някой ден...
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 9:46 pm

Не мисля да взимам СЕФ...ще започна със 27цата..след време може да пробвам СЕФ,но малката...Не съм прижърженик на прекалено големи антени.Според мен повече пречат от колкото да помагат.
Жалко,че за Кортес никой не може да каже мнение Sad Явно не е ползван апарат...
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 11:19 pm

C Tejon неработал,нечего сказать немогу.Ходил с SILVER простой любительский аппарат.Потом взял себе Vaquero-получил от пользования прибором море удовольствий tesoro.gif ,очень простой в настройках,глубоко берет и война и древность-Больше вего мне понравился.Полгода ходил с CORTES- неберите невкоем случае ужасный прибор маленький дисплей выдающий неверную информацию.Комплек катушкой 9 x 8 но нетакой как у Vaquero, а залитый полностью каким то пластиком.Ужасные вшитые настройки.
Тут да, Компадре и Сильвер уже старички, да и класс не тот, а вот что скажете по Кортесу, пользовал его и скажу что подымает мелкие предметы, такие как чешуйка или кусочек медного пояска от снаряда на очень хорошем расстоянии.
http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=6744
В России да и на всём пост сов. пространстве эта марка распостранена не очень, а вообще сами металлоискатели эти очень не плохие, качество хорошее, я пользовался Tesoro Cortes и могу сказать только положительные отзывы о этом детекторе.
Е това в единия голям руски форум
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 11:28 pm

http://metaldetectorreviews.net/detectors/35-1-tesorocortes.html
Знаеш английски Smile
http://metaldetectorreviews.net/detectors/
Това последното не е много точно,защото има детектори само с едно мнение.Влизай на всеки да видиш по колко мнения има.Колкото повече са,толкова по показателна е оценката.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 2:41 pm

Благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:47 pm

Няма защо.Вземи си Макс пауър,с две пити,и ще ти избие парите за един сезон,че ако имаш късмет,и за по малко.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 8:17 pm

И аз на там съм се запътил...но ще го взема направо с 27ца.
просто исках да ги изправа на кантар трите апарата,да чуя плюсове и минуси..
А какви минуси според теб има пауъра ?
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 9:32 pm

Счупи ми се много бързо закрепването на кутията.Представлява две платмасови пера,коиро влизат от двете страни в нутове.Извадиш ли го няколко пъти,и е готово.Сега го вързах с един ластик,и е 6.Та сложиш ли я кутията веднъж,сложи и отгоре калъфката и забрави да я вадиш.То и няма нужда.
На мене ми се стори малко тежичък,може би защото съм свикнал на миладинка,а тя е по-лека.Но е 1530 грама,не е много.
Не работи на мокър морски пясък.Работи,но ти дава много фалшиви сигнали.За море не става.
Когато го мяташ много бързо наляво-надясно,мине ли над сигнал,чуваш само едно измякване.То е ясно,че ако е по бавно,ще чуеш по дълъг сигнал.Веднага трябва да спреш,и да минеш пак мястото.Ако ти е нагласен само на цветно,просто няма грешка.Забрави за железата.
Ами това е.Аз не съм и работил много,няколко пъти,но много ми хареса.Три вида звукове-за желязо,за монета и за други цветни сигнали.За половин час си им свикнал.на орудено работи-поне така ме увериха от форума.А за Родопите това ми е нужноSmile
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 11:19 pm

Magikman написа:
Счупи ми се много бързо закрепването на кутията.Представлява две платмасови пера,коиро влизат от двете страни в нутове.Извадиш ли го няколко пъти,и е готово.Сега го вързах с един ластик,и е 6.Та сложиш ли я кутията веднъж,сложи и отгоре калъфката и забрави да я вадиш.То и няма нужда.
На мене ми се стори малко тежичък,може би защото съм свикнал на миладинка,а тя е по-лека.Но е 1530 грама,не е много.
Не работи на мокър морски пясък.Работи,но ти дава много фалшиви сигнали.За море не става.
Когато го мяташ много бързо наляво-надясно,мине ли над сигнал,чуваш само едно измякване.То е ясно,че ако е по бавно,ще чуеш по дълъг сигнал.Веднага трябва да спреш,и да минеш пак мястото.Ако ти е нагласен само на цветно,просто няма грешка.Забрави за железата.
Ами това е.Аз не съм и работил много,няколко пъти,но много ми хареса.Три вида звукове-за желязо,за монета и за други цветни сигнали.За половин час си им свикнал.на орудено работи-поне така ме увериха от форума.А за Родопите това ми е нужноSmile




За закрепването на кутията - най-добре е като се сложи един път да не се маха , аз подврях изрязани и сгънати на две свински опашки и заспа ,нямаше мърдане !
Емо ако вземеш ХР ще ти покажа как става !
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 11:44 pm

А ако се вземе допълнителната скоба,тя по-здрава ли е ?
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 6:13 am

Magikman написа:
Счупи ми се много бързо закрепването на кутията.Представлява две платмасови пера,коиро влизат от двете страни в нутове.Извадиш ли го няколко пъти,и е готово.Сега го вързах с един ластик,и е 6.Та сложиш ли я кутията веднъж,сложи и отгоре калъфката и забрави да я вадиш.То и няма нужда.
На мене ми се стори малко тежичък,може би защото съм свикнал на миладинка,а тя е по-лека.Но е 1530 грама,не е много.
Не работи на мокър морски пясък.Работи,но ти дава много фалшиви сигнали.За море не става.
Когато го мяташ много бързо наляво-надясно,мине ли над сигнал,чуваш само едно измякване.То е ясно,че ако е по бавно,ще чуеш по дълъг сигнал.Веднага трябва да спреш,и да минеш пак мястото.Ако ти е нагласен само на цветно,просто няма грешка.Забрави за железата.
Ами това е.Аз не съм и работил много,няколко пъти,но много ми хареса.Три вида звукове-за желязо,за монета и за други цветни сигнали.За половин час си им свикнал.на орудено работи-поне така ме увериха от форума.А за Родопите това ми е нужноSmile
Отностно тоновете, за мен са 4 да не кажа и 5. +, 2-3 допълнителни сигнала. В крайна сметка, апарата показва всичко което е под антената. Въпрос на настройки и практика. + Качествени слушалки !.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:46 am

Aemilivs написа:
Благодаря Smile


http://video.yandex.ru/users/mdet/view/29/
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 10:06 am

От клипа най ме очуди защо гмакс със СЕФ я препуква ...
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyСря Юни 23, 2010 12:05 am

Въпрос...
Има ли разлика в бързината най-вече а и в дискриминацията между голдмакс и г-макс ?
С други думи...Г-макс притежава ли бързината и дискриминацията на голдмакс?
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 4:54 pm

Aemilivs,нищо не казваш,колко си доволен от ХР-то,и колко неSmile)))Сега ще взема и един Вакеро,да ги сравня.Вакерото също е универсален,даже става и за солена вода,трябва ми пита ДД,да е по стабилен.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 9:00 pm

Освен суперлативи друго не мога да кажа.Е не е перфектен,но ... Smile Как да ти кажа...щом в момента нямам личен апарат и щом чакам до 2 седмици някъде XP значи за друго не ми се мисли Smile
А за Вакуеро нямам никакви впечетления,даже над тезоро нямам никакви.Мислих над това да взема Кортез,но се отказах.
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 9:21 pm

Хубава машинка
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 10:55 pm

[quote="Aemilivs"]Освен суперлативи друго не мога да кажа.Е не е перфектен,но ... Smile Как да ти кажа...щом в момента нямам личен апарат и щом чакам до 2 седмици някъде XP значи за друго не ми се мисли Smile
А за Вакуеро нямам никакви впечетления,даже над тезоро нямам никакви.Мислих над това да взема Кортез,но се отказах.[/quote
Поръча ли го вече?При мене го продават с голямата пита,27 см.,за 600 евро,поне така пише в сайта.Но с ходенето до Мадрид и с пращането ще се оскъпи.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 11:01 pm

От Eurodetection ли?
Мани ... скоро казах на братовчед ми да им се обади,че е в Испания ей така информативно да пита колко пари е с 27ца .. ония му е казал 800евро без зарядно и батерий.
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyВто Юни 29, 2010 9:27 am

http://foro.eurodetection.com/viewtopic.php?t=2436
Прочети колко пари е,с пита 27 см.Със слушали,зарядно и всичко вътре.Това е в графата разпродажби,вече ги води залежала стокаSmile)))


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyВто Юни 29, 2010 9:37 am

И все пак трябва да го питам,да не е втора ръка.Защото разпродажбата е за залежали стоки и машини втора ръка.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyВто Юни 29, 2010 10:50 am

Гледам е на няколко месеца оферта.Малко ме съмнява да е нов толкова.
Върнете се в началото Go down
Cicero
Легионер
Легионер
Cicero



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПет Юли 02, 2010 9:47 pm

Продавам мойто ХР пауара верия 4 на чипа 1300лв. с 9 инчова пита и акумолаторни батерии работи си перфектно за повече инфо на лични
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 2 EmptyПет Юли 02, 2010 10:30 pm

Мачкаш с цена Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Golden Mask 3+ vs GoldMaxx Power vs Tesoro Tejon
» XP Goldmaxx Power
» купувам xp goldmaxx power

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: