Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab грунда врътка prodavam маск пират TEKNETICS wave kupuvam nexus Майнлаб lorenz deus tesoro Spectrum VANQUISH GOLD Fisher голден Simplex Coil 5000 miladinka mask нишани nokta
 

 XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes

Go down 
+7
Magikman
pet1r90
sony147
slavitoooo
denarr
djasko
Aemilivs
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Cicero
Легионер
Легионер
Cicero



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyСъб Юли 03, 2010 6:49 pm

ами 500 лв надолу от магазинската а и не съм на зор за това такава е цената Wink
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyСъб Юли 03, 2010 7:24 pm

Не го приемай като заяждане и спор.Стоката си е твоя ти си определяш цената Smile
Само ще кажа,че това,че тук е 1800 (в сайта) не значи,че струва толкова.За 700евро ми идва до нас с доставка и аксесоарите,а за 750 със 27ца Smile И това са цени от преди 2-3 месеца.То сега май налични на малко места има де ... Доста се харчат Very Happy
Върнете се в началото Go down
Cicero
Легионер
Легионер
Cicero



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyПон Юли 19, 2010 5:41 pm

Aemilivs написа:
Не го приемай като заяждане и спор.Стоката си е твоя ти си определяш цената Smile
Само ще кажа,че това,че тук е 1800 (в сайта) не значи,че струва толкова.За 700евро ми идва до нас с доставка и аксесоарите,а за 750 със 27ца Smile И това са цени от преди 2-3 месеца.То сега май налични на малко места има де ... Доста се харчат Very Happy

няма проблем Wink сега е ТОП промоцията на сезона 1300лв = XPто+акумолаторни батерии + garrett pro pointer Wink
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyПон Юли 19, 2010 6:03 pm

Cicero написа:
Aemilivs написа:
Не го приемай като заяждане и спор.Стоката си е твоя ти си определяш цената Smile
Само ще кажа,че това,че тук е 1800 (в сайта) не значи,че струва толкова.За 700евро ми идва до нас с доставка и аксесоарите,а за 750 със 27ца Smile И това са цени от преди 2-3 месеца.То сега май налични на малко места има де ... Доста се харчат Very Happy

няма проблем Wink сега е ТОП промоцията на сезона 1300лв = XPто+акумолаторни батерии + garrett pro pointer Wink


Много ми е интересно колега , като продадеш СИЛАТА на коя друга машина ще се спреш ?С кой друг модел машина би искал да работиш ?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyПон Юли 19, 2010 7:06 pm

slavitoooo написа:
Cicero написа:
Aemilivs написа:
Не го приемай като заяждане и спор.Стоката си е твоя ти си определяш цената Smile
Само ще кажа,че това,че тук е 1800 (в сайта) не значи,че струва толкова.За 700евро ми идва до нас с доставка и аксесоарите,а за 750 със 27ца Smile И това са цени от преди 2-3 месеца.То сега май налични на малко места има де ... Доста се харчат Very Happy

няма проблем Wink сега е ТОП промоцията на сезона 1300лв = XPто+акумолаторни батерии + garrett pro pointer Wink


Много ми е интересно колега , като продадеш СИЛАТА на коя друга машина ще се спреш ?С кой друг модел машина би искал да работиш ?

е чи как с коя.. с машина която по добра Smile , някаде има и едни клипчета даже..ама няма да цитирам имена-марки че да не стъва реклама Wink (пъки да не се усетят търсачите и всички сигнали да са за нас Wink Very Happy Very Happy Very Happy )
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyПон Юли 19, 2010 7:11 pm

PHOENIX написа:
slavitoooo написа:
Cicero написа:
Aemilivs написа:
Не го приемай като заяждане и спор.Стоката си е твоя ти си определяш цената Smile
Само ще кажа,че това,че тук е 1800 (в сайта) не значи,че струва толкова.За 700евро ми идва до нас с доставка и аксесоарите,а за 750 със 27ца Smile И това са цени от преди 2-3 месеца.То сега май налични на малко места има де ... Доста се харчат Very Happy

няма проблем Wink сега е ТОП промоцията на сезона 1300лв = XPто+акумолаторни батерии + garrett pro pointer Wink


Много ми е интересно колега , като продадеш СИЛАТА на коя друга машина ще се спреш ?С кой друг модел машина би искал да работиш ?

е чи как с коя.. с машина която по добра Smile , някаде има и едни клипчета даже..ама няма да цитирам имена-марки че да не стъва реклама Wink (пъки да не се усетят търсачите и всички сигнали да са за нас Wink Very Happy Very Happy Very Happy )

Прав си колега и мене кой ме би по главата миналата година да взема да мина всички познати местенца с ПАУЛАРА та сега У..... Тате баница мастика
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyСъб Авг 14, 2010 3:52 pm

Някой да ми каже как е Голдмакса под линии за високо напрежение?


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
Cicero
Легионер
Легионер
Cicero



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyСъб Авг 14, 2010 9:34 pm

без разлика Wink
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyСъб Авг 14, 2010 11:06 pm

Благодаря,днес го пробвах,само леко жужене,което изчезва с леко намаляване на усилването Smile


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyПон Авг 30, 2010 1:05 pm

някои може ли да направи сравнение между XP Goldmaxx Power и фишер ф75.като дълбочина,дискриминация и работа на орудено
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes   XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes - Page 3 EmptyСря Сеп 29, 2010 11:41 pm

Разменям GMP за G-maxx2,но да не е със стандартната антена Smile Искам да го поръчкам малко.Ако някой е навит да се обади Smile
Върнете се в началото Go down
 
XP Goldmaxx Power , XP GMAXX II vs. Tesoro Cortes
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Golden Mask 3+ vs GoldMaxx Power vs Tesoro Tejon
» XP Goldmaxx Power
» купувам xp goldmaxx power

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: