Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Полеви тест на Fisher F5 на орудено

Go down 
+13
kjivkov
pechkata
muhomorka
deadman_
zlatko
PlovdivTrakiq
Kiril62
adminn
joro_76
stan960
sitalk
maksim12
mdetectors.bg
17 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyВто Май 18, 2010 6:58 pm

Здравейте Колеги, представям ви това филмче на полеви тест на Фишер F5, което направихме преди няколко седмици.
Както винаги, вече е излишно да Ви кажа, че земята на полигона ни е доста орудена - все пак това е в северозападна стара планина богата на оловно-цингови и железни руди.
Разгледаите клипа и го коментирайте.
Забележете, че всички тестове са със силен, а не фонов сигнал, т.е. сигнал за копане.
Това е доста важна подробност при всички наши тестове - фонови сигнали не представяме.
Забележете, че с медната платка апарата може да я хване на многократно по-голяма дълбочина.
PS: намерения предмет на един от тестовете е копче.



Скоро ще пуснем и 11"DD сонда за F5, а в по-далечно бъдеще съвместно с патньорите ни от SEF ще пуснем и 38-30 см. DD
Независимо, кога купите апарата от www.mdetectors.com ше получите огромна отстъпка за сондите.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyПет Юни 04, 2010 11:49 am

www.mdetectors.com написа:
Здравейте Колеги, представям ви това филмче на полеви тест на Фишер F5, което направихме преди няколко седмици.
Както винаги, вече е излишно да Ви кажа, че земята на полигона ни е доста орудена - все пак това е в северозападна стара планина богата на оловно-цингови и железни руди.
Разгледаите клипа и го коментирайте.
Забележете, че всички тестове са със силен, а не фонов сигнал, т.е. сигнал за копане.
Това е доста важна подробност при всички наши тестове - фонови сигнали не представяме.
Забележете, че с медната платка апарата може да я хване на многократно по-голяма дълбочина.
PS: намерения предмет на един от тестовете е копче.



Скоро ще пуснем и 11"DD сонда за F5, а в по-далечно бъдеще съвместно с патньорите ни от SEF ще пуснем и 38-30 см. DD
Независимо, кога купите апарата от www.mdetectors.com ше получите огромна отстъпка за сондите.
страхотно се преставя фи6ера ф 5 браво ако е с пеперуда направо 6те курти асфалта находка
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyПет Юни 04, 2010 1:08 pm

Ако клиповете са реални(без измами) и е наистина така силно орудено както казваш,..е много добро постижение.
Но,защо с медна платка? Такъв предмет,пплосък рядко има в земята.Това е предмет,който ще бъде хванат "лесно" от доста машини.
Я сложете една статуетка със същата височина? Много по-тежка ще е от платката,но дали ще я хване уреда?
Не казвам,че се съмнявам в работата на Фишера,а искам да кажа,че трябва да се правят тестова на предмети,подобни като форма или големина на тези,дето ги има в земята....
Направете тест на гърне,пълно с монети.Закопайте го в земята на 60 см,ама не така с "кухина" около него и да видим как ще се справи..
Повтарям-нямам нищо против Ф75.Знам ,че са на мода сега...
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyПет Юни 04, 2010 2:27 pm

Колега, имайки в предвид, че хората се напатиха от фалшиви тестове на БГ апарати в Ютюб Smile сещате се, че става дума за откривателя мерчев, разбирам твоето притеснение и подозрение, но ...
има съществена разлика, ние се занимаваме с това от много години, от 5 години е сайта а от над 15 години се занимаваме с търговия с металдетектори. В този смисъл никога няма да си позволим да манипулираме който и да е тест, затова и доста апарти не ги продаваме.
В България едва ли има търсач, който да не знае за www.mdetectors.com и никога няма да си позволим да направим нереални тестове, защото БГ е малка а инернет голям.
Затова и грепата ни във форума расте и не старее http://imperio.bulgarianforum.net/groupcp.forum?g=18
Специално на този тест присъстваха доста хора, като поне двама са от форума.
Предметите, които използваме не могат да бъдат антични монети или пък антични фигурки по понятни причини.
Въпросната платка от бакър имитира, т.нар "бакърчета", в които се намират обикновенно средновековните съкровища или кешове.
Скоро щи имаме сонда за F5 DD голяма и тогава този тест ще е още по-добър, защото сега е концентрична.
F5 е най-добрия в своя клас - категорично Ви казвам.
Скоро очаквайте доста приятни изненади не само за него, но и на всички продукти на Fisher.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyПет Юни 04, 2010 4:41 pm

За да не отварям нова тема виждам напоследък рекламирате Fisher f4 със 6.8кХц. честота - В началото обаче а и все още поне в рекламите на КЕЛИКО честотата на Ф4 е 5.9кХц.-която би трябвало да си е оригиналната така да се каже за този модел - Та интересува ме защо е тая разлика - Ако Щатските са с 5.9кХц. кви са тия със 6.8кХц. Тайвански или Тайландски по лиценз не се сещам сега точно - но е хубаво да се казват тия подробности - в смисъл не ми се дават пари за кон пък да ми пробутат магаре за същата сума............... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyПет Юни 04, 2010 8:36 pm

Време е и аз да кажа нещо по въпроса Very Happy Работя с Ф5 от няколко месеца и мога да кажа със сигурност че работи на изключително тежки почви ,много по-тежки от тези на клипа, което е похвално за машинката. Не знам дали е от района, но при нас на повечето почви,които стават за слушане ,апарата се балансира при фаза 63 до 68 а датчика за минерализацията е на половина . Това го считам за спокойна почва. С фишера работя на терени,на които той се балансира при фаза 80 (от максимум 82 affraid ) и пълен на макс датчика за минерализация,и пак пробива- на общ режим. За сравнение ще кажа че трудните терени съм ги пробвал месеци наред със експлорер СЕ и резултата бе почти нулев...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyПет Юни 04, 2010 9:00 pm

stan960 написа:
За да не отварям нова тема виждам напоследък рекламирате Fisher f4 със 6.8кХц. честота - В началото обаче а и все още поне в рекламите на КЕЛИКО честотата на Ф4 е 5.9кХц.-която би трябвало да си е оригиналната така да се каже за този модел - Та интересува ме защо е тая разлика - Ако Щатските са с 5.9кХц. кви са тия със 6.8кХц. Тайвански или Тайландски по лиценз не се сещам сега точно - но е хубаво да се казват тия подробности - в смисъл не ми се дават пари за кон пък да ми пробутат магаре за същата сума............... Rolling Eyes

Колега, незнам кой от каде взема стока, но продаваните от нас Фишери са директно от Фърст Тексас USA, ето ги и честотите
FISHER
FISHER F2 6.0 kHz
FISHER F4 5.9 kHz
FISHER F5 7.8 kHz
FISHER F70 13.0 kHz
FISHER F75 13.0 kHz

F2 и F4 работят на еднаква честота.
F4 е страшен апарат и есента ще пуснем специално за него SEF сонда.
Лошото е, че сега цените на Фишерите ще скочат много заради долара, а знам, че си фен на F4 и затова имам следната оферта СПЕЦИАЛНО за теб:
http://mdetectors.com/product_info.php?currency=BGN&cPath=21_53&products_id=227
давам ти 100лв. аще надолу отстъпка, която ще ползваш точки 1т.=1лв. и го вземай за 780лв., защото си пич ...


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСъб Юни 05, 2010 2:31 am

joro_76 написа:
Време е и аз да кажа нещо по въпроса Very Happy Работя с Ф5 от няколко месеца и мога да кажа със сигурност че работи на изключително тежки почви ,много по-тежки от тези на клипа, което е похвално за машинката. Не знам дали е от района, но при нас на повечето почви,които стават за слушане ,апарата се балансира при фаза 63 до 68 а датчика за минерализацията е на половина . Това го считам за спокойна почва. С фишера работя на терени,на които той се балансира при фаза 80 (от максимум 82 affraid ) и пълен на макс датчика за минерализация,и пак пробива- на общ режим. За сравнение ще кажа че трудните терени съм ги пробвал месеци наред със експлорер СЕ и резултата бе почти нулев...
колега сподели за дулбочината монета напримерно 1 лев на колко дулбоко 6те я хване в лека почва и лоша почва
Върнете се в началото Go down
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСъб Юни 05, 2010 1:43 pm

Не съм заравял да тествам,но обещавам ,че утре ще заровя и ще пиша,но не на джоб а в дупка. От опита ми до сега с машинката смятам че левчето ще го даде на чист сигнал около 25см в земята в режим с дискриминация, може и повече но не искам да се изхвърлям. На общ режим е по-дълбока,но пак зависи от почвата. При нас сигнал над 30см съм хващал само с джи пи х 4000 - говоря за монетен сигнал.
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСъб Юни 05, 2010 2:01 pm

joro_76 написа:
Не съм заравял да тествам,но обещавам ,че утре ще заровя и ще пиша,но не на джоб а в дупка. От опита ми до сега с машинката смятам че левчето ще го даде на чист сигнал около 25см в земята в режим с дискриминация, може и повече но не искам да се изхвърлям. На общ режим е по-дълбока,но пак зависи от почвата. При нас сигнал над 30см съм хващал само с джи пи х 4000 - говоря за монетен сигнал.

Жоре направи едно филмче със тестване и после го качи да видят момчетата как работи и на уродена почва. Wink


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСъб Юни 05, 2010 2:05 pm

Много е добър тест браво
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСъб Юни 05, 2010 7:45 pm

Клипа които го гледаме е супер; Според мен ако го пробва търсач дали ще са реални -все пак сме сити сме и на измамини клипове което показват едно пак като се купи детектота излиза друго???????? Sad Shocked
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСъб Юни 05, 2010 7:53 pm

Имал сам фишер 5 -да чуя другите колеги, да видим кво ще кажат+не отговарям на глупови въпроси
Suspect Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСъб Юни 05, 2010 10:30 pm

Аз познавам недоволни колеги, както от GPX така и от DFX, както и от MD3010.
Често пъти търсачите купуват нещо, което просто не им върши работа и остават недоволни. В Кърджали имахме клеинт, който след една година каза, че XLT не става за нищо- оказа се, че една нормална програма тоя пич не е подкарал, а си е карал с фабричните.
Много примери имам такива, иманно затова е нашия форум, да се правят тестове и да се споделят мнения от потребители, а не 2-3 производители, като мерчев да ни вкарват лъжливи филми в които апарата му е по-добър от XP.
А колега, ти май си първия, който е недоволен от F5, но няма лошо, сподели защо не ти е харесал.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСъб Юни 05, 2010 10:45 pm

adminn написа:
Аз познавам недоволни колеги, както от GPX така и от DFX, както и от MD3010.
Често пъти търсачите купуват нещо, което просто не им върши работа и остават недоволни. В Кърджали имахме клеинт, който след една година каза, че XLT не става за нищо- оказа се, че една нормална програма тоя пич не е подкарал, а си е карал с фабричните.
Много примери имам такива, иманно затова е нашия форум, да се правят тестове и да се споделят мнения от потребители, а не 2-3 производители, като мерчев да ни вкарват лъжливи филми в които апарата му е по-добър от XP.
А колега, ти май си първия, който е недоволен от F5, но няма лошо, сподели защо не ти е харесал.
Админе няма прилична дълбочина за парите си;-Има БГ апарати дето са по евтини и го бияат и по дълбочина и по някоии параметри това е моето виждане (но да кажат и колегите)
Върнете се в началото Go down
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyНед Юни 06, 2010 3:58 pm

За тази 25 на 14 см сондичка с която е оборудван ф5 си има много прилична дълбочина. Лично съм тествал дискриминацията му спрямо други детектори и мога да заявя че е перфектна. Ако се сложи по-голяма сонда 2д нещата със сигурност ще се променят в още по- добра насока. Да не говорим ако се направи и още по-голяма 38/30... cheers
Жалко че днес не ставаше за разходка...бях обещал да нарпавя клипче
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСря Юни 09, 2010 5:32 pm

joro_76 написа:
За тази 25 на 14 см сондичка с която е оборудван ф5 си има много прилична дълбочина. Лично съм тествал дискриминацията му спрямо други детектори и мога да заявя че е перфектна. Ако се сложи по-голяма сонда 2д нещата със сигурност ще се променят в още по- добра насока. Да не говорим ако се направи и още по-голяма 38/30... cheers
Жалко че днес не ставаше за разходка...бях обещал да нарпавя клипче


Последната промяна е направена от maksim12 на Чет Ное 24, 2011 2:55 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyНед Юни 20, 2010 6:42 pm

Колега можели малко повечко инфо да даде cheers ш за Ф-5 замислям се да си купя една и аз! cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
muhomorka
Легионер
Легионер
muhomorka



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyНед Юни 20, 2010 8:17 pm

Палете ме, палете. Ще взема и аз да си купя един телевизор.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСря Юли 07, 2010 6:14 pm

Мисля че ако се иработи по голяма сонда за Ф-5 ще има изключителни резултати с това апаратче!харсвам го много! cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСря Юли 07, 2010 10:41 pm

deadman_ написа:
Мисля че ако се иработи по голяма сонда за Ф-5 ще има изключителни резултати с това апаратче!харсвам го много! cheers
Брее Майнлаб - малеее...
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyЧет Юли 08, 2010 5:42 pm

pechkata написа:
deadman_ написа:
Мисля че ако се иработи по голяма сонда за Ф-5 ще има изключителни резултати с това апаратче!харсвам го много! cheers
Брее Майнлаб - малеее...

Защо не Печка?няма лошо да си купя още един апарат!Никаде несам споменал че ще подавам Манлаба! cheers стена


cheers cheers cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
kjivkov
Новобранец
Новобранец




Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyВто Авг 24, 2010 11:57 am

www.mdetectors.com написа:
Здравейте Колеги, представям ви това филмче на полеви тест на Фишер F5, което направихме преди няколко седмици.
Както винаги, вече е излишно да Ви кажа, че земята на полигона ни е доста орудена - все пак това е в северозападна стара планина богата на оловно-цингови и железни руди.
Разгледаите клипа и го коментирайте.
Забележете, че всички тестове са със силен, а не фонов сигнал, т.е. сигнал за копане.
Това е доста важна подробност при всички наши тестове - фонови сигнали не представяме.
Забележете, че с медната платка апарата може да я хване на многократно по-голяма дълбочина.
PS: намерения предмет на един от тестовете е копче.



Скоро ще пуснем и 11"DD сонда за F5, а в по-далечно бъдеще съвместно с патньорите ни от SEF ще пуснем и 38-30 см. DD
Независимо, кога купите апарата от www.mdetectors.com ше получите огромна отстъпка за сондите.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСря Авг 25, 2010 7:45 am

Скоро ще пуснем всички полеви тестове на Ф - серията ва Фишер на орудено с базовите и SEF сондите.
Специално за нас беше разработена SEF сонда за F5, която ни учуди с работат си в реални условия.
Очаквайте в началото на Септември клиповете от полигона ни!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено EmptyСря Авг 25, 2010 6:42 pm

www.mdetectors.com написа:
Скоро ще пуснем всички полеви тестове на Ф - серията ва Фишер на орудено с базовите и SEF сондите.
Специално за нас беше разработена SEF сонда за F5, която ни учуди с работат си в реални условия.
Очаквайте в началото на Септември клиповете от полигона ни!
Поздрави!

Хаиде чакаме ги с нетарпение тези клипчета!Ф-5 с сеф маи правила чудеса!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
 
Полеви тест на Fisher F5 на орудено
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Полеви тест на Fisher F5 на полигона.
» Полеви тест с Minelab Sovereign GT
» Fisher F75

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: