Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Полеви тест на Fisher F5 на орудено

Go down 
+13
kjivkov
pechkata
muhomorka
deadman_
zlatko
PlovdivTrakiq
Kiril62
adminn
joro_76
stan960
sitalk
maksim12
mdetectors.bg
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 12:55 pm

Дали скоро ще видим тестчета на F5 с новата сеф сонда ? И какво стана с със самата сонда , може ли от някъде да се купи и дали някой от колегите работи вече с нея ?
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 2:29 pm

joro_76 написа:
Дали скоро ще видим тестчета на F5 с новата сеф сонда ? И какво стана с със самата сонда , може ли от някъде да се купи и дали някой от колегите работи вече с нея ?

Жоре вземи ми звънни по телефона,вече се прибрах,тестове направихме на полигона със всички серий на Фишерите.Даже има филмче и със сеф сондата на Ф5.Сефа дава разлика във параметрите на дълбочина 20% разлика.Не съм те забравил и ще имаш такава сонда.Първо гледай със базовата,а след това погледни ии със сефа филмчето.Спирай на пауза да четеш параметрите.




http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyВто Сеп 14, 2010 2:15 pm

Kiril62 написа:
joro_76 написа:
Дали скоро ще видим тестчета на F5 с новата сеф сонда ? И какво стана с със самата сонда , може ли от някъде да се купи и дали някой от колегите работи вече с нея ?

Жоре вземи ми звънни по телефона,вече се прибрах,тестове направихме на полигона със всички серий на Фишерите.Даже има филмче и със сеф сондата на Ф5.Сефа дава разлика във параметрите на дълбочина 20% разлика.Не съм те забравил и ще имаш такава сонда.Първо гледай със базовата,а след това погледни ии със сефа филмчето.Спирай на пауза да четеш параметрите.



много добри клипчета!браво на мдетекторса! cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyПет Сеп 17, 2010 7:30 pm

cheers Вчера си получих новата сонда 10 на 12 инча за F5 и до неделя ще пиша реални отзиви за нея.
Ще я тествам на супер тежка почва основно . Надявам се да се се изложи... Very Happy .Там съм тествал експлорер се, F 75. Golden mask и моят F 5. със концентричната сонда... така че база за сравнение ще имам
Върнете се в началото Go down
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 7:11 pm

До deadmen_ нямам лични звънни ми на 0894 30 90 52 ще ти дам инфо за машинката.
А за сеф сондата мога да кажа че за силно активни терени е убиец. Направо ми промени
машинката до неузнаваемост. На спокойна почва обаче не е толкова стабилна като с концентричната, не дава да я издуеш и издава много странични звуци, които дразнят- това в режим с дискриминация. В all metal режим обаче няма проблеми и е с около 25% по-дълбока отколкото с дискриминация. Това е от мен за сега.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 8:06 pm

joro_76 написа:
До deadmen_ нямам лични звънни ми на 0894 30 90 52 ще ти дам инфо за машинката.
А за сеф сондата мога да кажа че за силно активни терени е убиец. Направо ми промени
машинката до неузнаваемост. На спокойна почва обаче не е толкова стабилна като с концентричната, не дава да я издуеш и издава много странични звуци, които дразнят- това в режим с дискриминация. В all metal режим обаче няма проблеми и е с около 25% по-дълбока отколкото с дискриминация. Това е от мен за сега.

Страшно се радвам, когато чета такива постове - постове за металдетектинг, а не караници rabbit
сондата е супер!!!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 1:40 pm

здравеите и аз се здобих с Ф5 и сам много доволен от апарата!много е приличен с дизаинаси и барзината!на уродено работи супер с помоща на диаплея! cheers сега ми остава само да си взема една сеф сонда! super21 super21


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 2:34 pm

deadman_ написа:
здравеите и аз се здобих с Ф5 и сам много доволен от апарата!много е приличен с дизаинаси и барзината!на уродено работи супер с помоща на диаплея! cheers сега ми остава само да си взема една сеф сонда! super21 super21

От тука можеше да получиш подарък сондата SEF Very Happy
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_53&products_id=253

а ето цената без сондата:
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_53&products_id=179

май няма разлика в цените!
Върнете се в началото Go down
mitkaloto
Новобранец
Новобранец
mitkaloto



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyЧет Окт 14, 2010 1:38 pm

Колеги имам въпрос "телевизора" осветен ли е нощно време Аз работя нощем и за мен е от значение
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 8:34 pm

mitkaloto написа:
Колеги имам въпрос "телевизора" осветен ли е нощно време Аз работя нощем и за мен е от значение

Колега няма осветление дисплея на Ф5 но има звук ще слушкаш!хехе Ф75 има задно осжетление на дисплея! cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
mitkaloto
Новобранец
Новобранец
mitkaloto



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 11:39 pm

колега "deadman" ти се ослушквай да нете изненадат от ..... ще се лигавиш на женаси /анадън му/?
Върнете се в началото Go down
mitkaloto
Новобранец
Новобранец
mitkaloto



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 11:46 pm

аз ПИТАМ и очаквам отговор а не подигравки
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyПон Окт 25, 2010 9:23 am

mitkaloto написа:
Колеги имам въпрос "телевизора" осветен ли е нощно време Аз работя нощем и за мен е от значение

Фишер Ф5 Не няма подсветка, но има супер звукова дискриминация, която ти помага да разбереш и без да гледаш диспея.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyПон Окт 25, 2010 8:19 pm

deadman_ написа:
mitkaloto написа:
Колеги имам въпрос "телевизора" осветен ли е нощно време Аз работя нощем и за мен е от значение

Колега няма осветление дисплея на Ф5 но има звук ще слушкаш!хехе Ф75 има задно осжетление на дисплея! cheers
Ямболски на кои отика сувенира?Да знаем значи, вземеш ли да хвалиш фишера работата е ясна ,щте се продава.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:58 pm

comander написа:
deadman_ написа:
mitkaloto написа:
Колеги имам въпрос "телевизора" осветен ли е нощно време Аз работя нощем и за мен е от значение

Колега няма осветление дисплея на Ф5 но има звук ще слушкаш!хехе Ф75 има задно осжетление на дисплея! cheers
Ямболски на кои отика сувенира?Да знаем значи, вземеш ли да хвалиш фишера работата е ясна ,щте се продава.

Абе Бургазки не хваля нищо бе пич!Посто казвам че ми допадна и сам си много доволен от машинката!
а на другия колега не се подогравам а ми обчснявам за какво иде реч!ама и сте мнооооо глупави бе....! дявол


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 10:33 pm

Щтот нали жената детето, краи с ходенето.Пак цъфна с друг миндил?
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 11:26 pm

Остави го колегата от Ямбол да се порадва на новата си придобивка Бургазки.Може след време, като му омръзне да го продаде по-евтино и някой от наз да намаже от цялата тая работа.Да ти кажа нещо интересно, днес имах щастието да поработя т.е по-скоро да погледам как се работи с едно джи пи 4800 от тези най-новите ,и какво да ти кажа след като видях за какво става на въпрос мога само да ти кажа едно.Досега само съм си мислил че работя с металодетектор ,а сега видях какво е наистина да работиш с такъв. голд
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 9:09 pm

comander написа:
Щтот нали жената детето, краи с ходенето.Пак цъфна с друг миндил?


Не е твоя работа дали ще ходя някаде или не !надявамсе че ме разбра БУРГАЗЗЗЗЗКИИИИ!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 10:22 pm

deadman_ написа:
comander написа:
Щтот нали жената детето, краи с ходенето.Пак цъфна с друг миндил?


Не е твоя работа дали ще ходя някаде или не !надявамсе че ме разбра БУРГАЗЗЗЗЗКИИИИ!
нали каза че се отказваш бе лаладжия ,боли ме мене де одиш.кажи набутах се с соверена ако може някои да ме отърве,пък ти тука семеини проблеми вкара че да можеш се отърва.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyПет Ное 05, 2010 7:33 am

deadman_
гледай цените
http://mdetectors.com/index.php?currency=BGN&cPath=21_53&sort=3a
колко сребърника даде Very Happy ако ти трябва СЕФ пиши


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyНед Ное 07, 2010 2:23 pm

adminn написа:
deadman_
гледай цените
http://mdetectors.com/index.php?currency=BGN&cPath=21_53&sort=3a
колко сребърника даде Very Happy ако ти трябва СЕФ пиши

Здравеи!
Знам цените добре както и надникнах в щанда на изложение много добро пердставчне на фирма!посто аз бчх та на друго изложение и нямах никакво време да поговорим и да се запознаем!Ако има нещо ще се чуем! cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyНед Ное 07, 2010 2:25 pm

Абе Бургазки намериси с нещо друго да си чешеш езика не с мен!Умолявамте да ме прескачаш както и темитеми!
Надявамсе че ме разбра! Basketball


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyПон Ное 08, 2010 8:57 pm

deadman_ написа:
Абе Бургазки намериси с нещо друго да си чешеш езика не с мен!Умолявамте да ме прескачаш както и темитеми!
Надявамсе че ме разбра! Basketball
Щте те прескоча не бери грижа .
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyЧет Ное 11, 2010 6:08 pm

comander написа:
deadman_ написа:
Абе Бургазки намериси с нещо друго да си чешеш езика не с мен!Умолявамте да ме прескачаш както и темитеми!
Надявамсе че ме разбра! Basketball
Щте те прескоча не бери грижа .





Благодаря!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест на Fisher F5 на орудено   Fisher - Полеви тест на Fisher F5 на орудено - Page 2 EmptyПон Ное 15, 2010 10:21 pm

deadman_ написа:
comander написа:
deadman_ написа:
Абе Бургазки намериси с нещо друго да си чешеш езика не с мен!Умолявамте да ме прескачаш както и темитеми!
Надявамсе че ме разбра! Basketball
Щте те прескоча не бери грижа .





Благодаря!

super21 super21


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
 
Полеви тест на Fisher F5 на орудено
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Полеви тест на Fisher F5 на полигона.
» Полеви тест с Minelab Sovereign GT
» Fisher F75

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: