Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Coil deus Fisher Simplex miladinka prodavam wave lorenz nexus mask 5000 грунда kupuvam Minelab TEKNETICS Майнлаб tesoro Spectrum маск VANQUISH врътка GOLD пират голден nokta нишани
 

 Bandito2

Go down 
+17
JORDANOS
4орта
petrov71
sitalk
spartak
Ancient Hunter
sony147
pin4era
pantera
Golden Mask
Petronii
magnetron!
mer4o_80
palaviq
laki
pechkata
zaki83
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Petronii
Цезар
Цезар




Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyЧет Яну 06, 2011 10:33 pm


А такаа , разлаяхме кучетата , явно темата е щекотлива и не особено приятна за някой хора , ама реалноста е такава . Съгласен съм че , човек трябва да изкарва достатъчно пара,но не е начина да се постига с феноменални надценки , колегата правилно каза че за легалния бизнес има много данъци и такси , но който може да се държи на пазара , значи предлага качествен и приемлив продукт . Другият колега хубаво казва че българина злослови и гледа в канчето на другия , но пропуска друга важна черта , иска да докопа нещо , да го копира (открадне ) и да почне да печели ,а лошото в случая е че знайни и незнайни "майстори" правят продукт без да могат, не знам какво е това самочувствие да продаваш нещо ,което няма нужните показатели . После се оплакват, това било много сложно ,онова било скъпо . И какво му е сложното на металдетекторите ? И най-невежият стига да иска ,може да направи апарат , няма никакъв проблем , само малко средства и реклама ,доказателство за това са незнайният брой на производители,като някой предлагат не лоши цени и мисля ,че уредите им не се различават с нищо спрямо другите. Незнам защо някой си мисли ,че антената била непреодолимото препятствие , до скоро нямаше гаражен апарат(български) , който главата му да не изметне и търсачите да препращат по няколко пъти до "квалитетния" производител да я пребалансира ,за да може да работи ,все пак сега понапреднаха малко и този с маската е постигнал добър резултат,другите пък чакат с месеци поръчка ,за да направят глави и апарати,аматьорска работа .
Наскоро ми попадна развален гаражен апарат и естествено му свалих схемата , иначе направен, кутия ,рамка глава , платка ,абе добре изглежда. Викам чакай да видя какви интелектуални новости има , да ама не ,точно копие на уайт'с класик с дублиран канал,после да ми разправят колко сложно било тяхното производство. Така че след като не можеш да предложиш нещо и не да се оправдаваш било сложно, било скъпо , спираш да се занимаваш ,като не ти достига капацитета , други ще го направят.
И накрая не получих обяснение ,защо един български детектор струва колкото лаптоп. На другия пишман майстор ще кажа че,частите у нас наистина са ментета , но ако е истински бизнесмен на запад може да се поръчат по интернет на безценица истински схеми ,в повечето случай залежали от осемдесетте години и не намиражи приложение никъде освен в супер сложните гаражни детектори. У нас разбира се има производители ,които наистина правят добри апарати ,но те са няколко и всеки търсач знае за какво става на въпрос.
Но темата всъщност е безсмислена ,защото много скоро детекторите и търсенето ще станат криминално деяние ,не знам на кой ще се продава,аз минавам на багети , нищо не струват .



Shocked
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyЧет Яну 06, 2011 10:38 pm

sony147 написа:
Аз не бих седнал да лепя платки,нито да заливам антени,дори и да можех! Laughing

Така е колега , но ако ти беше хоби техниката щеше да е друго , нали знаеш,че всеки се занимава с това което му е интересно .

bounce
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyЧет Яну 06, 2011 11:18 pm

Petronii написа:

А такаа , разлаяхме кучетата ......
Петронии стига завижда Smile

Petronii написа:

...и този с маската е постигнал добър резултат...

Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyПет Яну 07, 2011 12:00 am

Golden Mask написа:
Petronii написа:

А такаа , разлаяхме кучетата ......
Петронии стига завижда Smile

scratch , да завиждам ? Не виждам за какво , единият почти фалирал ,чака някой балама да поръча , друг продава ,ама не достатъчно да покрие разход ,трети горе долу бива , но си вика ако имаше магазин за левче щеше да е по-добре, други оптимисти се напъват да предлагат,няма какво да се лъжете ,че сте добре. Ясно е че винаги търговеца е печеливш .
Мене по ме кефи да си направя сам , не че не мога да си купя, но тръпката е друга, пък и резултата не е по лош. Ти се радвай че не съм копирал некоя схема и да почна да продавам и аз, голям вой щеше да е , но все пак знам ,че когато не можеш да правиш нещо ,което не ти е работа , по-добре не го прави,а знаем много други го правят без да им мигне окото.

study
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyПет Яну 07, 2011 12:09 am

Petronii написа:
но все пак знам ,че когато не можеш да правиш нещо ,което не ти е работа , по-добре не го прави,а знаем много други го правят без да им мигне окото.
Така е, докато умните се намъдруват, лудите се налудуват Wink
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyПет Яну 07, 2011 12:57 am

Petronii написа:

Не виждам за какво , единият почти фалирал, чака някой балама да поръча
Shocked Shocked Shocked

Petronii написа:

друг продава ,ама не достатъчно да покрие разход ,трети горе долу бива , но си вика ако имаше магазин за левче щеше да е по-добре
Petronii написа:

други оптимисти се напъват да предлагат,няма какво да се лъжете ,че сте добре. Ясно е че винаги търговеца е печеливш

Ей ама си много запознат какво става Laughing

Petronii написа:

Ти се радвай че не съм копирал некоя схема и да почна да продавам и аз, голям вой щеше да е ...

Това ми е най-голямата радост у живота, че не си ..... :mdr97:

Върнете се в началото Go down
palaviq
Новобранец
Новобранец




Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyСря Яну 12, 2011 4:31 pm

Petronii написа:
Golden Mask написа:
Petronii написа:

А такаа , разлаяхме кучетата ......
Петронии стига завижда Smile

scratch , да завиждам ? Не виждам за какво , единият почти фалирал ,чака някой балама да поръча , друг продава ,ама не достатъчно да покрие разход ,трети горе долу бива , но си вика ако имаше магазин за левче щеше да е по-добре, други оптимисти се напъват да предлагат,няма какво да се лъжете ,че сте добре. Ясно е че винаги търговеца е печеливш .
Мене по ме кефи да си направя сам , не че не мога да си купя, но тръпката е друга, пък и резултата не е по лош. Ти се радвай че не съм копирал некоя схема и да почна да продавам и аз, голям вой щеше да е , но все пак знам ,че когато не можеш да правиш нещо ,което не ти е работа , по-добре не го прави,а знаем много други го правят без да им мигне окото.

study

Представяш ли си Петроний пуснеш един лъскав Магнум с СМД елементи и китайско зарядно,залепваш гръмкото име Бандито 8 или Голден маск 18 Laughing Ще има вой до небето от към Монтана девушка
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyЧет Яну 13, 2011 11:42 pm

sony147 написа:
Аз не бих седнал да лепя платки,нито да заливам антени,дори и да можех! Laughing

Що бе Sony,няма лошо да подредиш няколко елемента на една платка,да ги свържеш с батерията,с тонколонката,със сондата,залята с епоксидна смола и да "дадеш душа(живот) на уреда,какъвто и да е той...тръпка е...радваш му се,радваш му се... Very Happy
Преди години помагах на един братовчед да правим такива уреди,със схеми вадени от интернет.Купувахме части,правихме Магнум-и и пулсови монетари,рамки,дей си игра направо... Laughing
тоя магнум,антените му.... No -четири часа правих намотки на едната бобина(сонда)мисля,че беше 80см,не помня точно...
правихме и рамка,и кантари,че даже и генератори за търсене от разтояние.. Very Happy
И имаше малка файда,без майтап.... Very Happy
Нека си бачкат хората,щом им е хоби...няма лошо ....
Върнете се в началото Go down
petrov71
Преторий
Преторий




Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyПет Яну 14, 2011 6:00 am

И аз искам да подкрепя родните майстори за апаратите които правят наистина на тези цени са по-добри от чужди марки.Да кажа и за цената на материалите и надниците,да не би на GPX4500 частите са 1000 евро че ги дават за по 3000евро и повече за новите модели,или защото надниците им са по-големи.Наистина са номер едно но може и те да ги дават по ефтино че всеки който мечтае за такъв апарат да си купи.Според мен производителите на MINELAB така са си вързали гащите с боя и щурка че се чудя как някой роден майстор не ги е копирал още и да ги убие с ниска цена.Успех и късмет на всички през новата година.
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyПет Яну 14, 2011 8:12 am

Цитат :
Според мен производителите на MINELAB така са си вързали гащите с боя и щурка че се чудя как някой роден майстор не ги е копирал още и да ги убие с ниска цена.
Може и това скоро да стане, но пък защо да ги копират. И тук има достатъчно способни хора Basketball
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyВто Сеп 27, 2011 11:32 pm

Аз ква тема пуснах то кво стана lol! направо ме разбихте cheers
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyСря Ное 30, 2011 10:05 pm

и все пак добар или посретствен е апарата confused
Върнете се в началото Go down
vaskonti
Преторий
Преторий




Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyСря Ное 30, 2011 10:37 pm

апарата не отстъпва на повечето правени в БГ в момента, нищо че е правен отдавна. Колко от сега правените МД са с двутонална дискриминация. дълбочината му е прилична. Аз поне за сега съм доволен от машинката.
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 8:17 pm

някой знае ли тел на производитела мерси
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Bandito2    Bandito2 - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 8:30 pm

И магазина даже му знаем ама е тайна. Laughing
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 8:36 pm

на сайта тела е непълен
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 8:44 pm

интересува ме кита на бандита мерси
Върнете се в началото Go down
apolon
Про-Консул
Про-Консул
apolon



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 8:47 pm

JORDANOS написа:
интересува ме кита на бандита мерси
dali ima takiv vece vladi vece e na po gorno stipalo
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Bandito2    Bandito2 - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 9:02 pm

Звънни му на Владо и ако не му е останало нещо в мазата ми пиши на лични аз имам един апарат с който евентоално мога да се разделя.
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 9:52 pm

не мога на лични казвай skaip
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 10:04 pm

Имаш лични.
Върнете се в началото Go down
sheid
Новобранец
Новобранец
sheid



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 9:03 am

Относно за апарата... ползвах го доста време, малко трудно се настроива,но след настроика добре се работи с него.Само трбва да се свикне и наи вече да се слееш с него и далбочината не му е лоша, които е работил със него можеби не е останал разочарован. Старите машини са БОИНИ МАШИНИ... те са правени да се работи със тях... а не като сега всичко вече е пазарна икономика...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 5:39 pm

JORDANOS написа:
интересува ме кита на бандита мерси
От 5 години и 10 месеца Bandito 2 е спрян от продажба, а КИТ-овете са спрени от 7 години, сайта не е спрян понеже човека който го подържаше замина без да се обади за USA и до ден днешен нямам никаква връзка с него.
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Bandito2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bandito2   Bandito2 - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 8:47 pm

lблагодаря за инфото ще збирам пари за цял коледен подарак
Върнете се в началото Go down
 
Bandito2
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: